Радан Кънев
Лидерът на ДСБ коментира злополучния автоматичен превод на интервюто си пред АPА, според който "Кънев е съпредседател на буржоата "Реформа блок", младшият партньор на Българската ГЕРБ на (Граждани за европейско развитие на България).
“ В политиката (а и не само), между опита да бъдеш свръхсериозен - какъвто е текстът ми в APA - и резултата да станеш доста смешен, крачката е много малка. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мирослав
Коментиран от #2
10:40 01.06.2015
2 По добра
До коментар #1 от "Мирослав":
Виж ся, не съм фен на ВАГ и Гоуфу не ме кефи, ноооо каквото и да си приказваме, Гоуф е най-добър в своя клас.11:03 01.06.2015
3 Пешо
Коментиран от #4
11:38 01.06.2015
4 По добре
До коментар #3 от "Пешо":
По-добре се прегледай при психиатъра - имаш нужда!!!13:43 01.06.2015
5 пфу
17:18 01.06.2015
6 гост
Киа се купува понеже не е Голф, за да са различни. Вече се губи идентичността на колите, а хората не искат целия паркинг да е голфове и те да карат един от тях. Това е едно от съображенията да не карам точно скъпото немско .
18:08 01.06.2015
7 гост
Коментиран от #9
18:11 01.06.2015
8 S Doichinov
18:48 01.06.2015
9 Колю
До коментар #7 от "гост":
Здравейте. Че са добри като качество и дизайн няма спор, проблем при тая марка е че като разбиеш нещо бая ще почакаш да ти го доставят, след като са дръпнали толкова , не е ли време да направят в БГ за своите модели един магазин дето има всичко за тях.20:46 01.06.2015
10 E 323
21:06 01.06.2015
11 Роман (Маверика) Ценов
Коментиран от #12, #13
21:39 01.06.2015
12 JAPAN
До коментар #11 от "Роман (Маверика) Ценов":
Ти си луд бре,за балъци ли не взимаш.синът ти имал БМВ.Преди няколко дена писа,че искаш да купиш няква кола на сина ти да го заглежда мадамите.А сега извади БМВ-то.Ей, режа си салама Камчия и си го изяждам,ако сина ти има БМВ .01:48 02.06.2015
13 Роман Ценов
До коментар #11 от "Роман (Маверика) Ценов":
сина кара вече от 2 месеца бмв 3 и голф 3 gti и никои от моя род не е карал киа и няма и да кара предлагам ти да се срещнем пиши къде и кога страх те е нали19:33 02.06.2015