ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Ето това е перфектаната кола във всяко едно отношение! А не като разните му там Рено Каджар (от предходните публикации) и рзните му Ладушки с по 400 к.с., които Бае Ганя яростно им се кефи и защитава! Огледайте внимателно шедьовъра на Мерцедес и Брабус - ЕТО ТОВА Е КОЛА!!!!!!!!!!!!!!!
Колега, пак ли не разбра че не сравнявам Brabus с рено, а ме вбесяват разните му там Бай Ганьовци, които хвалят реното и разни тунинговани ладички, а същото време яко хейтват шедьоври като този Брабус!
Сърцето ми се къса че не съм милионер, може ли такъв шедьовар.....това не е истина. Прекланям се пред германеца, що за нация бе хора, що за перфектност, що за съвършенство.
Бай Ганьо си ти самия. Пишеш, обиждаш и коментираш статии на други марки, а изплезваш език само като чуеш Брабус: комплексара и Ганьото си ти, оти сме у държавата на Мерцедесо. Сега разбра ли ме ти пък мен?
Абе,умнико,ти как сравняваш Рено и Майбах за 1,5млн.евро?
Ами върви си я купи,спри я пред панелката в Люлин и ми се обади да и видя километража колко дига.
Какво ще скъса бе? Ясно е, че не правиш разлика в класовете автомобили, но май не познаваш и числата. Въпреки, че е 400 кг по-тежка, този Мергел ускорява с 0,5 секунда по-бързо от грозното ти БМВ.
Хубава и тази кола. Макар че ако трябва да избирам за да взема по-голяма бих избрал Форд Мондео. Вътре е широко, просторно, а и по-лесно се паркира от Мерцедеса
Бмв нямат автомобил от този ранг.До преди 3 години все още можеха да спорят с мерца, но с излизане на новите им модели дръпнаха с години напред а БМВ с новата 7 се вижда, че изостават.Поне второ място да хвана пак е нещо, но ще видим и отговора на ауди.А те не са за подценяване.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 БРАБУС АМГ
Коментиран от #3
12:32 16.06.2015
2 ALD
12:35 16.06.2015
3 Рейндж Роувър
До коментар #1 от "БРАБУС АМГ":
Само ако ми седнеш на Брабуса 😁, иначе кръгчета - не!12:39 16.06.2015
4 БМВ
12:44 16.06.2015
5 BRABUS
13:22 16.06.2015
6 Ето това е
Коментиран от #9, #15, #17
13:35 16.06.2015
7 Гост
13:37 16.06.2015
8 коЖче
14:38 16.06.2015
9 гост
До коментар #6 от "Ето това е":
Как точно сравни Каджар и Лада с S600 Brabus???Коментиран от #10
14:49 16.06.2015
10 Пак ли не разбра
До коментар #9 от "гост":
Колега, пак ли не разбра че не сравнявам Brabus с рено, а ме вбесяват разните му там Бай Ганьовци, които хвалят реното и разни тунинговани ладички, а същото време яко хейтват шедьоври като този Брабус!Коментиран от #14
15:39 16.06.2015
11 Иван Господинов
15:42 16.06.2015
12 Кобрата
17:01 16.06.2015
13 копеле
18:54 16.06.2015
14 някой
До коментар #10 от "Пак ли не разбра":
Бай Ганьо си ти самия. Пишеш, обиждаш и коментираш статии на други марки, а изплезваш език само като чуеш Брабус: комплексара и Ганьото си ти, оти сме у държавата на Мерцедесо. Сега разбра ли ме ти пък мен?19:36 16.06.2015
15 Гост
До коментар #6 от "Ето това е":
Абе,умнико,ти как сравняваш Рено и Майбах за 1,5млн.евро?Ами върви си я купи,спри я пред панелката в Люлин и ми се обади да и видя километража колко дига.
20:41 16.06.2015
16 Гост10
21:56 16.06.2015
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Кофти
10:10 17.06.2015
19 B M W
Коментиран от #21
10:57 17.06.2015
20 ГЮЛЕМЕТОВ
11:06 17.06.2015
21 Гост
До коментар #19 от "B M W":
Какво ще скъса бе? Ясно е, че не правиш разлика в класовете автомобили, но май не познаваш и числата. Въпреки, че е 400 кг по-тежка, този Мергел ускорява с 0,5 секунда по-бързо от грозното ти БМВ.Коментиран от #22
13:29 17.06.2015
22 Гост
До коментар #21 от "Гост":
Грешка - този Мергел е с 900 кг по-тежък от жалкото БМВ.16:13 17.06.2015
23 Роман (Маверика) Ценов
21:17 18.06.2015
24 БАВАРЕЦО
13:26 19.06.2015