ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
много грозен руски автомобил такъв сделан със сърп длето и чук чак ти се повдига като го гледаш направо рашъните са номер-1 има на какво да научат германците за да направят един свестен автомобил.
Отличник !!! Инжинерните екипи на мерцедес нямат стигане поне 10г преднина имат, но гледайки чертите на силуета, мусколестото излъчване и линийте някак ми навява Бавария !!! би било хубаво мерцедес да градят собственна линия отличителни черти
Съдейки по "хейтването" и по струящата неприязън и омраза от по-долните коментари и познавайки балканския манталитет - значи джипа е прекрасен и адски добър!!!!
СУВ-овете стават все по-пркетни и с все по-малък клиренс, но пък е лъскачка и ще ставя за демонстрация на положение. Като цяло изглежда добре и луксозно.
Колата безспорно е много добра и дизайна е на нивото на мерцедес само не мога да разбера защо е плеснат тоя грозен таблет отгоре на централната конзола. Не изглежда като нещо от колата а като някаква евтиния купена отделно и то грозна евтиния заради дебелите черни рамки около екрана. Толкова ли не можаха да излислят нещо елеганто което се слива с цялостният дизайн
Много е добър Мерджана. На живо предполагам също ще е много готин.
Тук във Варна обикалят и рекламни Q7-ци. На живо са страхотни. Мисля, че и този Мерджан като го видим по улиците няма да можем да си отделим погледите.
Не мога да проумея как се стигна до там, интериорът на новите по-хубави автомобили да е като на такси с поставка за таблет монтирана на таблото с видии за дърво !?!? Защо трябва екранът да изглежда като нещо допълнително, а да не е част от самото табло. .аси изтрещелите дизайнери!
За разлика от последните М клас и GL клас
който са отвратни откъм външен дизайн
били ориентирани към Китайския пазар!
Това е направо ХУБАВО!
Е найстина лаптопа вътре е като краден ама....
Страхотна кола! Джип е силно да го наречеш,защото не е.... Интериорът е страхотен! Семпъл и стилен! Задницата е хубава,но много наподобява тази на Ауди..... Това е единственото,което ме дразни!
некоментирай те хубав или лош е защото близките 5-години ще могат да го купят чисто нов най-много 5хиляди българи и вие няма да сте оттях за вас 20 и над 20-годишни лада ниви и други японски бръкми и по-шестобалната скала за оценка 5 плюс.
Имам един познат който е паралия и 7-8 години назад все сменяше какви ли не немски, американски и японски коли и то все лачени, накрая седна в един Мерцедес (няма да казвам модела) и каза че толкова години как е могъл да бъде такъв тъпанар и сега да му дойде акъла. Мерца си е Мерц.
Не е лош този модел. Гледал съм ги в обявите преди да взема Маверика но така и не можах да открия защото намирах само някакви обяви на Автоморга за Мерцедес в Хасково. Сега съм доволен от Форда. На жената съм взел Фокус
Малко бозаво ми идва. Мерцедес нещо в стремежа си да привлекът по-млада алдитория съвсем я подкараха през просото. Мерцедеса трябва да стои по строго, а тези последните са направо за момиченца.
И дизайнерите страдат от модни увлечения и предозиране на идеи. Що се отнася до конкретния модел, според мен стоповете го отдалечават от представата за Мерцедес и го уеднаквяват с много други модели, макар че не са грозни. Това дърво на централната конзола с тези отвори за въздуха направо кърти мивки - пълен кич с претенции за лукс. Лаптопа или таблета или мултимедията или както щете да го наречете наистина стои като насадена. Дори и да има функция да се сваля можеше да е доста по-елегантно, като част от интериора - с някаква машинка, която да го повдига или избутва от леглото му, за да си го вземеш за външно ползване.
За изработка, двигател, окачване и т.н. не говоря и няма нужда - това си е Мерцедес. Така бих пропуснал да говоря и за тези неща за БМВ, понеже това са доказани производители на качествени автомобили.
За дизайна изказах собствено мнение и знам, че няма да ме вземат на работа в дизайнерското студио на Мерцедес, но нали е форум и всеки може да си каже какво го кефи и какво го дразни.
Ако имам достатъчно пари и възможност за избор при почти равни характеристики с друг подобен модел не бих взел този само заради тези "недостатъци" в дизайна според мен.
То е ясно, ама не съвсем, че никой от нас няма да кара такава кола, че да имал бил право да коментира.
По тая логика да не коментираме политика, защото никога няма да станем президенти, да не коментираме футбол, защото никога няма да играем на терена, нито манекенките , защото жените н не са манекенки.
Викаш, да гасим компютрите и да си лягаме.
Това е като хубава картина на леонардо да винчи или известна склуптура на микеланджело или ги харесваш със душата и пожелаваш със сърцето или не и ето нещо да коментират компетентните коментаторите Alfa-Beta-Gama Трилъчевата Звезда Сътворението На Света В Вашата Слънчева Система!!
www.mercedestuningmag.com
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Отличен
10:23 18.06.2015
2 Караиванов
10:26 18.06.2015
3 пфу
10:39 18.06.2015
4 Сър пичук
10:44 18.06.2015
5 Валери
10:50 18.06.2015
6 кан
10:51 18.06.2015
7 Hate
11:19 18.06.2015
8 Бате Цецо
11:27 18.06.2015
9 Иван Господинов
12:36 18.06.2015
10 гмм
12:51 18.06.2015
11 MOFOS
13:44 18.06.2015
12 Bravo
Тук във Варна обикалят и рекламни Q7-ци. На живо са страхотни. Мисля, че и този Мерджан като го видим по улиците няма да можем да си отделим погледите.
14:11 18.06.2015
13 АСтаменов
Коментиран от #14, #20
14:30 18.06.2015
14 И аз не знам
До коментар #13 от "АСтаменов":
Не мога да проумея как се стигна до там, че все още не са те взели от Mercedes Benz на работа, за да покажеш на тия хора, как се правят нещата!!!14:38 18.06.2015
15 Дообреее
който са отвратни откъм външен дизайн
били ориентирани към Китайския пазар!
Това е направо ХУБАВО!
Е найстина лаптопа вътре е като краден ама....
15:18 18.06.2015
16 Кобрата
15:47 18.06.2015
17 Гост
15:56 18.06.2015
18 mediator37
16:51 18.06.2015
19 аз
17:17 18.06.2015
20 W202
До коментар #13 от "АСтаменов":
До колкото знам на този модел екрана си е и таблет и може да се вади и да си го носиш, яснооо. Иначе е страхотен.17:25 18.06.2015
21 Бенца
Коментиран от #31
17:27 18.06.2015
22 656
17:44 18.06.2015
23 1111
17:54 18.06.2015
24 КУКЕР
18:00 18.06.2015
25 Фики Стораро
18:47 18.06.2015
26 Ричи
20:05 18.06.2015
27 Бедняка
20:27 18.06.2015
28 Раман (Маверика) Ценов
Коментиран от #32
21:09 18.06.2015
29 А не така
22:44 18.06.2015
30 old old old
За изработка, двигател, окачване и т.н. не говоря и няма нужда - това си е Мерцедес. Така бих пропуснал да говоря и за тези неща за БМВ, понеже това са доказани производители на качествени автомобили.
За дизайна изказах собствено мнение и знам, че няма да ме вземат на работа в дизайнерското студио на Мерцедес, но нали е форум и всеки може да си каже какво го кефи и какво го дразни.
Ако имам достатъчно пари и възможност за избор при почти равни характеристики с друг подобен модел не бих взел този само заради тези "недостатъци" в дизайна според мен.
23:16 18.06.2015
31 mediator37
До коментар #21 от "Бенца":
То е ясно, ама не съвсем, че никой от нас няма да кара такава кола, че да имал бил право да коментира.По тая логика да не коментираме политика, защото никога няма да станем президенти, да не коментираме футбол, защото никога няма да играем на терена, нито манекенките , защото жените н не са манекенки.
Викаш, да гасим компютрите и да си лягаме.
Коментиран от #33
07:59 19.06.2015
32 аз
До коментар #28 от "Раман (Маверика) Ценов":
Мавериак обаче разцепва във всеки коментар!Радваш бро!10:08 19.06.2015
33 Бенца
До коментар #31 от "mediator37":
Това е като хубава картина на леонардо да винчи или известна склуптура на микеланджело или ги харесваш със душата и пожелаваш със сърцето или не и ето нещо да коментират компетентните коментаторите Alfa-Beta-Gama Трилъчевата Звезда Сътворението На Света В Вашата Слънчева Система!!www.mercedestuningmag.com
11:30 19.06.2015