Бойко Борисов
Лидерът на ГЕРБ обяснява на БСП защо е тъмен цветът на кожата му:
“ Аз имам тен, не съм стъпвал на море, не съм стъпвал, моят тен, Бог да го прости баща ми ми го е дал. И аз исках да съм рус, бял, синеок, ама баща ми ме е направил такъв. Тука гледам има и подобни колеги и от Самоков. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Стоян
И не, че съм против Хонда-та, но аболютно никакви шансове няма срещу Turbo S, нито на ускорение, нито на писта.
08:53 18.10.2016
2 Спиро
10:46 18.10.2016
3 Д-р Менгеле
11:59 18.10.2016
4 Yamaha
13:26 18.10.2016
5 Димитър Колев
16:02 18.10.2016
6 Mercedes-Benz
Коментиран от #7
22:37 18.10.2016
7 Димитър Колев
До коментар #6 от "Mercedes-Benz":
Един от еталоните колега, да не подценяваме все пак марки като Феррари, Ламборджини, Мазерати.Коментиран от #8
00:09 19.10.2016
8 Mercedes-Benz
До коментар #7 от "Димитър Колев":
Не казвам, че са лоши, но нека погледнем реално, Ламборгини на практика не съществува, това което се предлага са преоблечени аудита с италиянски дизайн и сглобка, V12 двигателя на Авентадор представлява два слепени Audi V6, легендарния двигател Бицарини умря с Мурсиелаго, което и беше последното свързващо звено с истинските Ламборгинита. Мазерати винаги са били грантуризмо автомобили с харизма, но не и толкова спортни. Колкото до Ферари да едно време, може да се каже че бяха нещо, но днес са една комерсиализирана марка, с ядосани мениджърчета, когато опре до сравняването на автомобилите им с други (случая с 918, P1, LaFerrari), и то не за друго, а просто защото знаят че са направили най-бавния автомобил и не искат това да стане достояние на света. Факт е че където стъпи Порше в автомобилния спорт победите не закъсняват, последното доказателство е Льо Ман където изместиха доминиращото Ауди. Ферари е имидж, Ламборгини е "виж ме", Мазерати е "бързам бавно", а Порше е "аз съм тук, искаш ли да видим кой кого". Днес в 21 век, има 4 автомобилни марки от спортния клас, които наистина чупят рекорди - Порше, Макларън, Кьонигсег и Пагани, не казвам че другите не стават, но поведението им е "игра на сигурно", комерс и не кой знае каква иновация! Това е моето мнение и не ангажирам никого с него!Коментиран от #9
00:58 19.10.2016
9 Димитър Колев
До коментар #8 от "Mercedes-Benz":
Споменах тези марки заради това че съществуват от достатъчно дълго време, иначе съм съгласен че като става въпрос за засичане на време Кьонингсег, МакЛарън и Пагани са много сериозни машини. Все пак усещането и емоцията от спортния автомобил не мисля че се изчерпва само с цифрите на хронометъра.15:09 19.10.2016