ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Поредните американски адокато-съдебни простотии, с надеждата да грабнат някой друг долар от немците, остана сега да отправи иск и срещу приятела на Пол Уокър, който е бил зад волана.
Не са предопредили от Порше ,че шоферите не са безсмъртни и спецялната опасност е като караш с 300 да изгубиш упревлението
а интересно защо са си позволили да нарушават закона за движение по пътищата ако си бяха седяли мирно нямаше да се случи.
По принцип и аз съм съгласен че го правят за пари. Но това порше има проблем с безопастноста и управлението, и това е говорено многократно не в едно или две предавания.
Ако някой наш близък загина в такава катастрофа и знаем че този автомобил има такава слава и от компанията мълчат, можеби и ние щяхме да предприемем мерки, въпреки че са карали с над 200.
Някой може ли да каже, дали стабилизиращите системи като такива са задължителни по закон. След като водачът може сам да си ги изключва...??? Има не един и два прототипа, легални за пътища, при които тези с-ми са сведени до минимум - разчита се на уменията на пилота и на спазването на ЗАКОНА за движение по пътищата. Водачите на стари Москвичи какво ще ги правим, като нямат такива с-ми. Според мен, колкото и трагично да е, причината е в несъобразената скорост и уменията на шофьора. А колкото до съдебен иск - най-много Порше да платят известна компенсация за пред медиите и света, че са съпричастни, но нищо повече.
Добре бе, какво очакват всички от монокок, който тежи 1200 кг, а е с размерите на Ауди А8?
Колата е адски лека, адски дълга и адски мощна, като предаването е само на задните колела. Високооборотен атмосферен мотор с взривен характер, многодисков керамичен съединител, всичко това с необходимост от милисекундни реакции при шофиране. Не е за всеки тая кола- факт. Дори и заводските пилоти и Driving School инструктори на Porsche не винаги се справят с това чудо.
И какво като се знае, че колата е трудноуправляема? Нали всички мрат за андреналина в последно време. Екстремни спортове, това-онова, смъртна опасност, много е cool, много е готино. Еми ето ви екстремни спортове, дерзайте...Най-екстремното- да наброиш половин мильон евра за нещо, дето не се знае кой може да го владее като хората въобще на пътя. А после?
Ауу, ами той се утрепал. Ами да би мирно седяло бе... В крайна сметка в доста от случаите хората сами са си виновни за смъртта си по един или друг начин.
Какво си мислите бе, че такъв отчаян петролхед и колекционер на култови коли като Пол Уокър не е знаел за какво става дума ли? Ха-ха.... Точно пък той е бил абсолютно наясно Carrera GT какъв характер има. Може би затова не е и карал той всъщност.
Жалко наистина, защото на фона на наркоманизирания пластмасов Холивуд Пол Уокър наистина беше икона. Винаги усмихнат, красив, ведър, без пластични операции, без скандали и друсане около него. Просто готин човек с много интересен и готин вкус к
Стига глупости. При положение, че има ограничение от 15 мили в час, а колата се е смазала по този начин, дали всъщност колата е виновна или тия двамата са се правили на големите мъже? Въпроса е риторичен...
Като гледам как се е размазала колата, едва ли е карал с много съобразена скорост. А и все пак колата става нестабилна при доста високи скорости, не може при 50 км/ч да излетиш така от пътя, пък било то и с каррера гт.
Как се крие такава информация бе Адвокате?
Тази информация можеш да си я набавиш от застрахователните дружества.
Разбираме, че си се договорил за тлъст хонорар с ищците, но имай малко мярка.
Проблема с тази катастрофа е, че Пол (лека му пръст) не е ползвал каскадьор а сам на герой се е правил.
Комплименти към повечето коментари ... Реално тук говорим за американския модел ... тоест виновник се търси из между тия дето могат да плащат !! Не случайно постоянно там се плащат обезщетения за щяло и нещяло ... и адвокатите са някакви страшни богаташи щото работят по е такива дела и взимат зверски проценти .. ама реално ... такава им е системата извратена !! винаги има опция да извъртиш нещата ... в останалата част на света тия няма да минат ... карал си с над 200 и си се размазал ... твой си е проблема ... по принцип спортните коли са трудни за каране особено в градски условия ... а пък тази е още по зле ...
Точно така . Преди години си спомням как жената на един , починал от рак на белите дробове съдеше цигарен производител за смъртта на съпруга си . В друг случай друга жена съдеше производител на микровълнови печки , че в опътването не пишело , че не може да суши котката си в микровълновата :)
Тия са идиоти !
Ами ако не се бяха одарили в стълб , а в пълна спирка със хора и ги бяха избили ?!?!
Пак ли Порше щяха да обвиняват или може би хората от спирката ?!?!
Тоя ако се беше движил с 15 мили дори без никакъв спирачен път просто щеше да си разбие предната броня и да спре без да пипа спирачката. Даже нямаше да има и охлузвания от колана.
това са глупости които няма да минат в съда. Тая кола след като си я купиш, не ти я дават веднага да я караш, а първо задължително се минава курс с инструктор от Порше. Защото тая кола не е като да караш голфче, тва си е състезателен автомобил, който има толкова много специфики,че даже не знам как е получил лиценз за движение по пътищата. Така че хората които са се возили вътре са били пределно наясно в каква кола се возят
Б.Борисов се сърди на БСП нарекли го послушко а ми че той е именно такъв дупелизец и дупедавец.Евалла на Корнелия Нинова за това че се опъна на португалеца,педставител на най мързеливата нация в Европа наред сгърците.
Има много заведени искови дела към марките Порше и Ауди ТТ, но международни технически експертизи са установили, че трудно може да се намерят по-балансирани и с по-добри ходови качества автомобили, които да коригират грешките на водача. Има много богати хора на света, които могат да си купят мощен и бърз спортен автомобил, но не всеки може да управлява такъв автомобил. До колкото е известно на мен, Германия е единствената държава в света, в която, за да си купи човек такъв автомобил, трябва да представи документ за преминат курс на обучение и успешно издържан изпит за управление на такъв автомобил. Спомням си думите на световния шампион НИКИ ЛАУДА: На шосето и магистралата се страхувам много, на пистата, не толкова.
И аз това се чудех, след като са знаели че колата е с толкова взривоопасен характер как е получила разрешение за движение по цивилната пътна мрежа..... Инцидентите с тази кола са били повече от нормалното, не са виновни само водачите явно, можеше поне да я продават с разрешение за използване само на затворена писта.
Да бе те са им виновни ,че са карали като луди!Погледнете колата на какво прилича!Човек сам си кове съдбата а адвокатите измислят какви ли не прийоми само и само да измъкнат още пари от близките на загиналите.Обвиненията им няма да издържат в съда.
Това е кола за половин милион и за мен не е допустимо да се взривява и да изгарят пилотите живи, било то и да карат с по-висока от допустимата скорост. Не е карал с 300, Поршето е се разпада след като изгаря, а преди това, когато минувачите заснемат катастрофата, изглежда много по-здрава и цяла. Порше отричат, но тази кола е опасна, доказано е, не я карат балъци, Родас е бил професионален състезател. Порше ще платят стотици милиони, както и ФВ прави, само и само да не излезе тяхна вината. Пожелавам им успех да ги осъдят, колко други коли се удрят в града с не по-малка скорост, но не избухват в пламъци.
Ясно е какъв "пилот" е бил Родас щом е карал с гуми на ДЕСЕТ години. Добрия пилот си знае собствения лимит и този на автомобила, но както е видимо от резултата, Родас може да е бил всичко, но не и истински пилот.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ал Купоне
08:37 20.02.2017
2 ВанйоДизела
а интересно защо са си позволили да нарушават закона за движение по пътищата ако си бяха седяли мирно нямаше да се случи.
08:57 20.02.2017
3 гостенче
Ако някой наш близък загина в такава катастрофа и знаем че този автомобил има такава слава и от компанията мълчат, можеби и ние щяхме да предприемем мерки, въпреки че са карали с над 200.
09:19 20.02.2017
4 hidras
09:37 20.02.2017
5 CL500
10:01 20.02.2017
6 Телевизора на Елвис
Колата е адски лека, адски дълга и адски мощна, като предаването е само на задните колела. Високооборотен атмосферен мотор с взривен характер, многодисков керамичен съединител, всичко това с необходимост от милисекундни реакции при шофиране. Не е за всеки тая кола- факт. Дори и заводските пилоти и Driving School инструктори на Porsche не винаги се справят с това чудо.
И какво като се знае, че колата е трудноуправляема? Нали всички мрат за андреналина в последно време. Екстремни спортове, това-онова, смъртна опасност, много е cool, много е готино. Еми ето ви екстремни спортове, дерзайте...Най-екстремното- да наброиш половин мильон евра за нещо, дето не се знае кой може да го владее като хората въобще на пътя. А после?
Ауу, ами той се утрепал. Ами да би мирно седяло бе... В крайна сметка в доста от случаите хората сами са си виновни за смъртта си по един или друг начин.
Какво си мислите бе, че такъв отчаян петролхед и колекционер на култови коли като Пол Уокър не е знаел за какво става дума ли? Ха-ха.... Точно пък той е бил абсолютно наясно Carrera GT какъв характер има. Може би затова не е и карал той всъщност.
Жалко наистина, защото на фона на наркоманизирания пластмасов Холивуд Пол Уокър наистина беше икона. Винаги усмихнат, красив, ведър, без пластични операции, без скандали и друсане около него. Просто готин човек с много интересен и готин вкус к
10:10 20.02.2017
7 onq s konq
Коментиран от #10
10:10 20.02.2017
8 AZZZZzzzz
Коментиран от #18
10:18 20.02.2017
9 Терцел
10:33 20.02.2017
10 оня с магарето
До коментар #7 от "onq s konq":
Да - ако беше с твоя дизеляк дето с мъка вдига 100 още щеше да е жиФ!!! ПраФ си !10:48 20.02.2017
11 еми ся
10:56 20.02.2017
12 гост
11:12 20.02.2017
13 Геро
Тази информация можеш да си я набавиш от застрахователните дружества.
Разбираме, че си се договорил за тлъст хонорар с ищците, но имай малко мярка.
Проблема с тази катастрофа е, че Пол (лека му пръст) не е ползвал каскадьор а сам на герой се е правил.
12:31 20.02.2017
14 Ники
Коментиран от #15
12:41 20.02.2017
15 микро
До коментар #14 от "Ники":
Точно така . Преди години си спомням как жената на един , починал от рак на белите дробове съдеше цигарен производител за смъртта на съпруга си . В друг случай друга жена съдеше производител на микровълнови печки , че в опътването не пишело , че не може да суши котката си в микровълновата :)Тия са идиоти !
13:23 20.02.2017
16 Ешроп
Пак ли Порше щяха да обвиняват или може би хората от спирката ?!?!
13:27 20.02.2017
17 Kiro
13:30 20.02.2017
18 Чичу Ади
До коментар #8 от "AZZZZzzzz":
Експертизата доказа, че са се движели с 15 мили в час. Просто дървото се е движело срещу тях с превишена скорост!15:32 20.02.2017
19 Иван Господинов
16:17 20.02.2017
20 Българин
Коментиран от #24
17:02 20.02.2017
21 Роман дизел
17:21 20.02.2017
22 Д Кънев Козлодуй
19:34 20.02.2017
23 Шляхтиц
Коментиран от #25
20:32 20.02.2017
24 Алфа Ромео
До коментар #20 от "Българин":
И аз това се чудех, след като са знаели че колата е с толкова взривоопасен характер как е получила разрешение за движение по цивилната пътна мрежа..... Инцидентите с тази кола са били повече от нормалното, не са виновни само водачите явно, можеше поне да я продават с разрешение за използване само на затворена писта.00:13 21.02.2017
25 Алфа Ромео
До коментар #23 от "Шляхтиц":
Точно пък за Ауди ТТ тоя недозавиващ леген да кажеш че трудно може да се намери по-балансиран автомобил....00:20 21.02.2017
26 Джими
12:00 21.02.2017
27 гост
17:38 21.02.2017
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Бате Гойко
01:06 23.02.2017