9 Май, 2017 11:44 10 035 13

Какви коли предпочитат IT-магнатите

  • it сектор-
  • собственици-
  • автомобили


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Андре

    23 3 Отговор
    Добре са с ориентацията, ама и с парата са добре... 😁

    Коментиран от #6

  • 2 гост

    18 2 Отговор
    Не знам защо никой не обръща внимание , но Лари Пейдж и Сергей Брин са сред основните акционери в Тесла и то малко след основаването и, и далеч преди да набере днешната популярност и макар да са оставили оперативното ръководство изцяло в ръцете ма Мъск , седят твърдо зад него и с парите и с всичките си възможности
  • 3 Ярослав Станчев

    7 19 Отговор
    Само един заблуден има с японски леген.Всички други са си в правата вяра,кой Порше,кой с Ферари,с Пагани.Нормално.

    Коментиран от #4, #5

  • 4 Жапан

    16 3 Отговор

    До коментар #3 от "Ярослав Станчев":

    Ами нормално и логично, при условие че не си знаят парите, кво ги бърка колко често ще се развалят и колко ще струват ремонтите!? На мен друго не ми е ясно - как хора като теб дето си броят стотинките, продължават да карат трошливите си немски щайги и да дават последните си пари по сервизи? Това за мен си е чист мазохизъм...

    Коментиран от #11

  • 5 Жапан

    10 3 Отговор

    До коментар #3 от "Ярослав Станчев":

    Ами нормално и логично, при условие че не си знаят парите, кво ги бърка колко често ще се развалят и колко ще струват ремонтите!? На мен друго не ми е ясно - как хора като теб дето си броят стотинките, продължават да карат трошливите си немски щайги и да дават последните си пари по сервизи? Това за мен си е чист мазохизъм...
  • 6 555

    6 4 Отговор

    До коментар #1 от "Андре":

    Възможно е и да не са добре с ориентацията
  • 7 Скорпион29

    6 8 Отговор
    Сега ако си купят и малко мъжественост ще са супер пичове
  • 8 onq s konq

    14 5 Отговор
    Той от коли не разбират как може да да няма един с BMW? Хашлаци!

    Коментиран от #9

  • 9 МЪРШАТА НАДМЕН

    6 3 Отговор

    До коментар #8 от "onq s konq":

    ЯВНО МУ РАЗБИРАТ КАКВО ДА КАРАТ СЕЛЯНИНО
  • 10 PlimP

    3 1 Отговор
    чичко Windows е пич и знае в кво да инвестира, да де, купи
  • 11 ААА 8

    3 1 Отговор

    До коментар #4 от "Жапан":

    А дали тези свръх богати хора, би ги бъркало да висят по пътища,улици и магистрали в счупените си коли(по вашите думи те се чупят толкова често) и докато чакат помощ папараците да ги снимат с тайните им и явни любовници , и да ги качват по вестниците.
  • 12 S-line

    3 0 Отговор
    Много поршета
  • 13 Хихихи

    2 0 Отговор
    Предимно европейски автомобили, много по добри от американските кошници, дето приличат на полози за квачки! Хихихи