ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Не знам защо никой не обръща внимание , но Лари Пейдж и Сергей Брин са сред основните акционери в Тесла и то малко след основаването и, и далеч преди да набере днешната популярност и макар да са оставили оперативното ръководство изцяло в ръцете ма Мъск , седят твърдо зад него и с парите и с всичките си възможности
Ами нормално и логично, при условие че не си знаят парите, кво ги бърка колко често ще се развалят и колко ще струват ремонтите!? На мен друго не ми е ясно - как хора като теб дето си броят стотинките, продължават да карат трошливите си немски щайги и да дават последните си пари по сервизи? Това за мен си е чист мазохизъм...
Ами нормално и логично, при условие че не си знаят парите, кво ги бърка колко често ще се развалят и колко ще струват ремонтите!? На мен друго не ми е ясно - как хора като теб дето си броят стотинките, продължават да карат трошливите си немски щайги и да дават последните си пари по сервизи? Това за мен си е чист мазохизъм...
А дали тези свръх богати хора, би ги бъркало да висят по пътища,улици и магистрали в счупените си коли(по вашите думи те се чупят толкова често) и докато чакат помощ папараците да ги снимат с тайните им и явни любовници , и да ги качват по вестниците.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Андре
Коментиран от #6
11:54 09.05.2017
2 гост
12:50 09.05.2017
3 Ярослав Станчев
Коментиран от #4, #5
15:11 09.05.2017
4 Жапан
До коментар #3 от "Ярослав Станчев":
Ами нормално и логично, при условие че не си знаят парите, кво ги бърка колко често ще се развалят и колко ще струват ремонтите!? На мен друго не ми е ясно - как хора като теб дето си броят стотинките, продължават да карат трошливите си немски щайги и да дават последните си пари по сервизи? Това за мен си е чист мазохизъм...Коментиран от #11
16:59 09.05.2017
5 Жапан
До коментар #3 от "Ярослав Станчев":
Ами нормално и логично, при условие че не си знаят парите, кво ги бърка колко често ще се развалят и колко ще струват ремонтите!? На мен друго не ми е ясно - как хора като теб дето си броят стотинките, продължават да карат трошливите си немски щайги и да дават последните си пари по сервизи? Това за мен си е чист мазохизъм...16:59 09.05.2017
6 555
До коментар #1 от "Андре":
Възможно е и да не са добре с ориентацията17:06 09.05.2017
7 Скорпион29
17:29 09.05.2017
8 onq s konq
Коментиран от #9
18:54 09.05.2017
9 МЪРШАТА НАДМЕН
До коментар #8 от "onq s konq":
ЯВНО МУ РАЗБИРАТ КАКВО ДА КАРАТ СЕЛЯНИНО21:39 09.05.2017
10 PlimP
23:56 09.05.2017
11 ААА 8
До коментар #4 от "Жапан":
А дали тези свръх богати хора, би ги бъркало да висят по пътища,улици и магистрали в счупените си коли(по вашите думи те се чупят толкова често) и докато чакат помощ папараците да ги снимат с тайните им и явни любовници , и да ги качват по вестниците.06:43 10.05.2017
12 S-line
16:25 10.05.2017
13 Хихихи
22:21 12.05.2017