ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Нещастна работа. Алчността затрива, това е пореден пример. Алчността въобще на продаваш в САЩ и алчността да измамиш с параметрите.
И защо американските потребители са превилигировани да си получат обратно парите, а европейските няма да получат същото ???
Наистина нещастна работа !!!
Ами защото с крадените пари от фалшификациите, Ваген отдавна са купили всички основни европейски медии и бюрократите в Брюксел, в т.ч. и водещата комсомолка от ГДР и голяма любителка на безплатни бронирани Аудита...
И защо американските потребители са превилигировани да си получат обратно парите, а европейските няма да получат същото ???
Наистина нещастна работа !!!
Много просто , защото в Америка има продадени няколкостотин хиляди автомобила , от които я половината решат да ги върнат , я не , щото от заблеяните американци доста народ даже още не знае , че е имало "дизелгейт" . Обаче в Европа цифрата вече е над 10 милиона броя , което значи сигурен фалит за ВАГ , а Германия не е готова да го понесе , обаче ще им излезе през носа , щото сега трябва да станат първи "еколози" и минат на ток преди всички други "европейци "
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 брахмапутра
Коментиран от #3
14:58 14.09.2017
2 Алекс
И защо американските потребители са превилигировани да си получат обратно парите, а европейските няма да получат същото ???
Наистина нещастна работа !!!
Коментиран от #4, #8
15:00 14.09.2017
3 Караиванов
До коментар #1 от "брахмапутра":
Ти т@п ли си или да. Фаувета ознава Volkswagen-иКоментиран от #10
15:10 14.09.2017
4 Beil
До коментар #2 от "Алекс":
Ами защото с крадените пари от фалшификациите, Ваген отдавна са купили всички основни европейски медии и бюрократите в Брюксел, в т.ч. и водещата комсомолка от ГДР и голяма любителка на безплатни бронирани Аудита...16:13 14.09.2017
5 Еколог
16:27 14.09.2017
6 Иван
Коментиран от #7
17:03 14.09.2017
7 чакащ
До коментар #6 от "Иван":
То па няма мексикански или прохождащ кубински пазар, та ще ги пращат чак тука.Коментиран от #13
18:05 14.09.2017
8 Язе
До коментар #2 от "Алекс":
И защо американските потребители са превилигировани да си получат обратно парите, а европейските няма да получат същото ???Наистина нещастна работа !!!
Добър въпрос.Браво.
Коментиран от #11
19:01 14.09.2017
9 Бай Иван
Коментиран от #12
22:22 14.09.2017
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 гост
До коментар #8 от "Язе":
Много просто , защото в Америка има продадени няколкостотин хиляди автомобила , от които я половината решат да ги върнат , я не , щото от заблеяните американци доста народ даже още не знае , че е имало "дизелгейт" . Обаче в Европа цифрата вече е над 10 милиона броя , което значи сигурен фалит за ВАГ , а Германия не е готова да го понесе , обаче ще им излезе през носа , щото сега трябва да станат първи "еколози" и минат на ток преди всички други "европейци "00:21 15.09.2017
12 Гост
До коментар #9 от "Бай Иван":
В Америка има много хубави неща,и не случайно много хора искат да отидат там!!! А ти от Русия ли очакваш да видиш нещо хубаво?11:24 15.09.2017
13 жигитайците
До коментар #7 от "чакащ":
Всъщност хамериканските жамбази изнасят крадени коли най-много за Африка с кораби.09:55 16.09.2017