ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Това ми се струва курник да е, а не гараж!!! Я да припкам до Негован, при баба, че нещо жълтаво ми се мерна одеве. Ама пусти конопян- все летящи тенджери ми се привиждат...
Дори гумите не са спаднали? Отстрани всичко изглежда като поддържана работилница, а колата изглежда тунингована с фотообработваща програма :(
Нещо не ми се вярва
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Пак ПУНТАЖИ ЗА ДИГАНЕ НА ЦЕНАТА
Коментиран от #2, #3, #8
13:58 15.09.2017
2 Гост
До коментар #1 от "Пак ПУНТАЖИ ЗА ДИГАНЕ НА ЦЕНАТА":
Май ги пазят за нас14:14 15.09.2017
3 Марадона
До коментар #1 от "Пак ПУНТАЖИ ЗА ДИГАНЕ НА ЦЕНАТА":
По света има много олигофрени които не си знаят парите, човек който има 200-300 милиона нехае за всичко освен за физиологическите нужди15:42 15.09.2017
4 Jack Bauer
16:01 15.09.2017
5 Петела Добри
16:31 15.09.2017
6 съмнителен
Нещо не ми се вярва
17:20 15.09.2017
7 Vasik Atanasova
19:12 15.09.2017
8 ддд
До коментар #1 от "Пак ПУНТАЖИ ЗА ДИГАНЕ НА ЦЕНАТА":
о аз трябва да прегледам моя гаражче знае ли човек:)))
21:56 15.09.2017