Мария Капон
Лидерът на Европейската народна партия Мария Капон гледа позитивно на нещата
“ Разбирам, че в тази бедност ще се дават 500 000 лева за стадион. Слава Богу, че премиерът е с хоби футбол, защото, ако се занимаваше с голф или яхти, щеше да ни излезе доста по-скъпо" „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Бобката
Коментиран от #4
13:45 26.09.2017
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Гъбарко
До коментар #2 от "Бобката":
Не е добре с тази скоростна кутия...13:49 26.09.2017
5 Пазарен Либерализатор
Коментиран от #6
13:54 26.09.2017
6 Т.о.ш.и.б.и.я.н
До коментар #5 от "Пазарен Либерализатор":
Макарони има ли вътре16:55 26.09.2017
7 Random
Вярно че съм фен на руското, но не се имам за комунист и харесвам и чужди марки.
Коментиран от #8
17:01 26.09.2017
8 Гост
До коментар #7 от "Random":
Точно защото е автоматик е хубава,иначе не струва пукната пара.Коментиран от #10
02:07 27.09.2017
9 Гост
02:08 27.09.2017
10 Random
До коментар #8 от "Гост":
Хахаха.По-голям кеф от хубвата механична няма.
Автоматиците не са за спортни коли.
И кое не ми е наред?
Трябва да харесвам колите само на една нация? Къде го пише това?
07:26 27.09.2017
11 СССР
09:10 29.09.2017