ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Хубава си колата не почвайте да я плюете . Нека и ние да направим нещо такова че тогава да сравняваме . За тази цена си е прилична колата . Надявам се да са и отстранили бебешките проблеми . И дай боже всекиму да може до си я купи топ версията.
Видях го отблизо на изложението във Франкфурт.Личното ми мнение-На пръв поглед изглежда добре,но когато го огледаш по внимателно ,също и отвътре, си личи евтиното.И то много здраво.Там имаше и китайски SUV-ове и те поне визуално изглеждаха по качествено.Служебна-ОК,но за лична не бих я взел.
Еее, гаден е, с отвратителни материали, няма НИЩО общо с автомобил с висока проходимост, НООО за сметка на това след 5 години струва колкото 2 запалки на вторичния пазар!
То няма какво да се плюе, най мощният двигател е 1.2 с 125 коня, да ти имам и колата а ми искат 30 000 лв. Кола с такъв двигател и то стар от рено със същата визия като старата и при това с Румънски имидж за тези пари, ти трябва да си мазохист да си вземеш. Била нова, еми нова е ама след 1 година няма да е нова а в теб ще остане усещането че някак си не ти харесва ама си направил компромис като я вземаш.
Ами с новия кенеф ли си този, който ще ни дава наклон?
Имал бих 3 коли преди това - мъка, мъка.
Сигурно всяка от старите ти коли е струвала по 37 бона, като Дачията, нали?
Хайде не се плюнчи кой кочина ли има или кенеф!
По скоро истина и факти.
Точно Дъстър е новото АРО,на него и тавана му гниеше.
Ако извадят статистика колко имат продадени Логан1,и колко в момента са в движение.При положение че почват от 2004г.!?
Да не говорим нещо от 1995г. примерно,дали има по улиците или само в музея на мамалигите.
Какъв "джип"нали на еденицата,задното окачване е от водопроводни тръби.Крайното гърне от резонаторно,нищо качествено няма в него.
Стига глупости,щом има хора да го харесват и купуват няма лошо.
Ама това че е страхотен и чакан от милиони хора,вече идва в повече.
Относно старите коли ще ти кажа че те са истинските,такива вече никога няма да има.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Фулда
Коментиран от #13
13:36 02.10.2017
2 Крум Янкулов
13:47 02.10.2017
3 Иван
13:58 02.10.2017
4 Киро
Еее, гаден е, с отвратителни материали, няма НИЩО общо с автомобил с висока проходимост, НООО за сметка на това след 5 години струва колкото 2 запалки на вторичния пазар!
14:08 02.10.2017
5 Летец
15:18 02.10.2017
6 Пазарен Либерализатор
15:24 02.10.2017
7 Дфен
Коментиран от #9, #11, #14
15:45 02.10.2017
8 до 7
Е ти що мислиш, че като е нова е хубава
16:04 02.10.2017
9 Ужас
До коментар #7 от "Дфен":
То няма какво да се плюе, най мощният двигател е 1.2 с 125 коня, да ти имам и колата а ми искат 30 000 лв. Кола с такъв двигател и то стар от рено със същата визия като старата и при това с Румънски имидж за тези пари, ти трябва да си мазохист да си вземеш. Била нова, еми нова е ама след 1 година няма да е нова а в теб ще остане усещането че някак си не ти харесва ама си направил компромис като я вземаш.16:20 02.10.2017
10 До 8
16:22 02.10.2017
11 Гост
До коментар #7 от "Дфен":
Ами с новия кенеф ли си този, който ще ни дава наклон?Имал бих 3 коли преди това - мъка, мъка.
Сигурно всяка от старите ти коли е струвала по 37 бона, като Дачията, нали?
Хайде не се плюнчи кой кочина ли има или кенеф!
16:35 02.10.2017
12 Д11
16:50 02.10.2017
13 ВАГ
До коментар #1 от "Фулда":
Правим бе , в Лоич22:32 02.10.2017
14 Антонн
До коментар #7 от "Дфен":
По скоро истина и факти.Точно Дъстър е новото АРО,на него и тавана му гниеше.
Ако извадят статистика колко имат продадени Логан1,и колко в момента са в движение.При положение че почват от 2004г.!?
Да не говорим нещо от 1995г. примерно,дали има по улиците или само в музея на мамалигите.
Какъв "джип"нали на еденицата,задното окачване е от водопроводни тръби.Крайното гърне от резонаторно,нищо качествено няма в него.
Стига глупости,щом има хора да го харесват и купуват няма лошо.
Ама това че е страхотен и чакан от милиони хора,вече идва в повече.
Относно старите коли ще ти кажа че те са истинските,такива вече никога няма да има.
22:15 03.10.2017
15 ДеФлОрАцИя
16:04 04.10.2017