2 Октомври, 2017 13:38 7 869 11

Продава се Lexus LFA с пробег от 573 км

  • lexus-
  • lfa


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 lol

    16 0 Отговор
    чок пара
  • 2 asex

    16 2 Отговор
    ама чок гюзел бате
  • 3 Винету

    19 0 Отговор
    Уникален звук...

    Коментиран от #4

  • 4 Илиян

    20 0 Отговор

    До коментар #3 от "Винету":

    Вчера,в предаването МЕГА ЗАВОДИ по Дискавъри даваха как се прави въпросният LFA.Специално за звука "джапанката" обясняваше,че са търсили звука да е най-близо до този на болид от F-1.

    Коментиран от #5

  • 5 Георги

    2 3 Отговор

    До коментар #4 от "Илиян":

    Те добре че са Тойота да му направят двигателя иначе е максимално близо до ф1 само че с по-ниски обороти

    Коментиран от #7, #8

  • 6 Сульо

    7 0 Отговор
    Звук от Марк Ленинсон '!! Само за това ще го купя!!!!
  • 7 Гешо

    7 0 Отговор

    До коментар #5 от "Георги":

    Брат ДВГ-то е разработка на Ямаха.
  • 8 Юрген

    2 1 Отговор

    До коментар #5 от "Георги":

    Какво каза, Тойота и двигатели???
    страшна смешка хахаха
    Бензиновите им двигатели са пълна скръб, технология на 100 години, дизел не произвеждат вече, не могат да покрият евронормите. Или всъщност произвеждат, но за третия свят където никой не му пука за изгорелите газове.

    Коментиран от #10

  • 9 бегачка

    2 0 Отговор
    Оня японеца от бързи и яростни беше цъфна по едно време с такъв
  • 10 ду бист айне гросе шайзе

    2 0 Отговор

    До коментар #8 от "Юрген":

    Тойота не покрива еко-нормите за дизели, а въджайна-груп?
  • 11 гошо атеотрит

    1 0 Отговор
    Според мен Лексус е най добрата кола