Ловци на бисери
Това заяви един от най-явните агитатори за излизането на Великобритания от Европейския съюз, Борис Джонсън.
“ Ясно е, че "Проект Страхът" приключи, правителството на Великобритания няма да прибегне до въвеждането на спешен бюджет, пенсиите на хората са в безопасност, лирата е стабилна, пазарите са стабилни. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Бесен Язовец
Коментиран от #6
11:00 05.11.2017
2 Кофти
11:00 05.11.2017
3 Спокоен анализатор
11:01 05.11.2017
4 куку руку ку
11:23 05.11.2017
5 Пазарен Либерализатор
11:26 05.11.2017
6 мнгзле
До коментар #1 от "Бесен Язовец":
темата руснаци или американци не ме интересува, ама въобще...на никой не му пука за нас, но това е друга тема
дразни това, че ако колата не беше руска, коментара ти би бил различен
П.С. ако това за теб е кич, представям си как изглежда твоят автомобил
аре, със здраве:)
Коментиран от #7
12:06 05.11.2017
7 Бесен Язовец
До коментар #6 от "мнгзле":
Аз съм за истината и не ме интересува дали колата е американска или руска, ми кич си е Волгата и е грозна ! Вчера, след като тук "оплюх" американския пикап, защо не влезе да ме критикуваш ве каскет ??Коментиран от #9
13:31 05.11.2017
8 незнайко
13:48 05.11.2017
9 Истината
До коментар #7 от "Бесен Язовец":
Представям си колко си умствено изостанал, щом дори не можеш да си измислиш ник и се налага да откраднеш ника на човек от форума. Жалка работа.13:51 05.11.2017
10 ВАГ
Коментиран от #11
15:50 05.11.2017
11 Справедлив
До коментар #10 от "ВАГ":
Има и една черна и една бежова в нета-уникални са..Тази малко е поамериканчена,но все пак адмирации за труда и ентусиазма на пича..-готина е..17:10 05.11.2017
12 Мишев
18:31 05.11.2017
13 Зайнте Рисуван
18:57 05.11.2017
14 Спас
https://i0.wp.com/neznal.ru/wp-content/uploads/2012/11/gaz-21.jpg?resize=853%2C340
20:24 05.11.2017
15 Метгонтан
20:46 05.11.2017
16 Ирник
21:04 05.11.2017
17 Българин
10:24 06.11.2017
18 Vas
16:25 06.11.2017
19 ъэъэ
09:14 07.11.2017