ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Спират моделно семейство W463 което е в производство от 1990 ако не се лъжа. Сега ще произвеждат нещо като Г-класа ама ще е по-скоро поредния мал0умен SUV, а не хардкор офроудър какъвто по същество е Гелика както му казват рашките
Стига сте плюли тази легенда! Повечето карате таралясници на 300/400 хиляди километра,изтърбушени и отвратителни,но си давате “експертното” мнение за превозно средство от най-висша класа,струваща един жилищен блок! Може би бъдещият ви внук ще се докопа до този шедьовър след сезонна работа в Англия или Германия,но пък и цената няма да е такава след 30 години....
А ти караш ли такава чисто нова, че си даваш "експертното" мнение, кой за какво да се изказва? Автора на статията карал ли е такава, че може да си позволи да пише за тая кола?
Прилича на китайско копие...Съжалявам, но този дизайн наистина е ужасен, не подхожда на Мерцедес и е сериозно падение след класическата G класа.
Но в крайна сметка ние сме просто коментатори - нямаме пари да си купим такъв автомобил!
Не ме интересува кой колко минуси ще ми сложи, но аз ще си кажа мнението с чиста съвест!
За мен това не е интериор на истинска G-класа, явно краят на Galandewagen-a ще е с приключването на производството на G463.
Окачването също ще е съвсем различно и вече няма да е толкова проходим автомобил, а отделно и с този интериор, който подхожда на спортен автомобил, но не и на G-класа. Жалко, не съм го очаквал точно за този модел.
Не е коректно това чудо да се нарича 'кубче'.
Кубчето е само едно, и слава Богу, все още изгледа нормално отвсякъде! А тази машина е срам за дизайнерите, които превръщат в конфекция всичко.
Стига с тия глупости хора кой кара вече по чукарите такъв автомобил с такава цена, хората си го карат по улиците-пътната мрежа( в 21 век живеем и много малко цивилизовани държави останаха с отвратителни пътища като нашите да не кажа че в Европа сме на първо или второ място по дупки на пътя) и им дреме на чепа за вашето недоволство че не бил вече същия високо-проходим джип(а вие дори и не сте сигурни само предполагате),за горите и пресечени терени има по евтини варианти....вие ги знаете няма да изброявам....
Здраве и не им се сърдете на Мерцедес все някак ще вържат двата края
Какво се опкаквате нищо ново от мерцедес и др немски марки.Просто му слагат актуален дизайн на таблото .Аз не виждам нищо лошо в това .Все пак купуваш нова кола може ли вътре да е ръбата и да няма екрани.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 onq s konq
Коментиран от #2
10:18 10.11.2017
2 гост
До коментар #1 от "onq s konq":
Споко , по следващия въобще няма да има волан , нито пък табло , а "плазмата" ще е цялото предно стъкло !10:22 10.11.2017
3 azaz
Коментиран от #5
10:25 10.11.2017
4 Driving pleasure
Няма такава грозотия! Гордън Вагенер се оказа адски мързеливо к0пле - вече не знам коя година и кой модел подред само копи пейст!
10:28 10.11.2017
5 Driving pleasure
До коментар #3 от "azaz":
Спират моделно семейство W463 което е в производство от 1990 ако не се лъжа. Сега ще произвеждат нещо като Г-класа ама ще е по-скоро поредния мал0умен SUV, а не хардкор офроудър какъвто по същество е Гелика както му казват рашките10:34 10.11.2017
6 Т.о.ш.и.б.и.я.н
Коментиран от #14
10:47 10.11.2017
7 вижся
Коментиран от #8
11:20 10.11.2017
8 гост
До коментар #7 от "вижся":
Ама като си с изтински джип не ти пука много много от пътните условия. Със Сув ще намаляш на дубките, да не съупиш нещо.11:31 10.11.2017
9 Гост
Коментиран от #10
11:51 10.11.2017
10 Лост
До коментар #9 от "Гост":
А ти караш ли такава чисто нова, че си даваш "експертното" мнение, кой за какво да се изказва? Автора на статията карал ли е такава, че може да си позволи да пише за тая кола?12:08 10.11.2017
11 ДРгхйтгйхфхрф
Но в крайна сметка ние сме просто коментатори - нямаме пари да си купим такъв автомобил!
12:46 10.11.2017
12 Софийска МУТРА
12:54 10.11.2017
13 Аном д
13:13 10.11.2017
14 G class
До коментар #6 от "Т.о.ш.и.б.и.я.н":
G class започва от 100 000 евро. Доста по-малко от измислените ти 250 000.13:21 10.11.2017
15 G class
13:23 10.11.2017
16 Кобрата
За мен това не е интериор на истинска G-класа, явно краят на Galandewagen-a ще е с приключването на производството на G463.
Окачването също ще е съвсем различно и вече няма да е толкова проходим автомобил, а отделно и с този интериор, който подхожда на спортен автомобил, но не и на G-класа. Жалко, не съм го очаквал точно за този модел.
18:26 10.11.2017
17 Гост
19:41 10.11.2017
18 123
Кубчето е само едно, и слава Богу, все още изгледа нормално отвсякъде! А тази машина е срам за дизайнерите, които превръщат в конфекция всичко.
21:24 10.11.2017
19 пешо
Здраве и не им се сърдете на Мерцедес все някак ще вържат двата края
02:13 12.11.2017
20 БМВ
21:26 13.11.2017