ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Аз също искам да добавя, че Форд Т-100 също е ръчно сглобен до последния датайл... Човек, който няма идея как се произвеждат автомобилите, добавя! Те колите и днес се сглобяват ръчно, явно не си наясно.
Автора,Костенурката австрийска ли беше? За един преател питам.
П.с. Ауди Куатро е автомобил, създаден за СРШ. Тъй като за да получи автомобила хомологация за участие, трябва да бъдат произведени определен брой серийни такива. За мен тази кола няма място в класацията. М5 е просто разновидност на Е34, който сам по себе си не е нищо особено. Ако ще слагаме по кола от всяка марка, то Е30 М3 е много по-заслужил мястото си тук автомобил. Легенда в туристическия шампионат, любим на баварските фенове до днес. За 911, 300СЛ и Голф, няма какво да се каже. Историята им е записана със златни букви в световното автомобилостроене.
Извинете,извинете ланчиа делта интеграле направо уби ауди куатро в рали шампионата. Тя велика ли е? Че после амнайсет години пълна хегемония на италианците. Това ауди много скучно и тъпо. Че и бас загубих заради таз тегава немска талига. От тогава ми стана ясно че не само немците правят коли. Беше за добро.
За всекидневно каране, предимно те!
На интеграле кламер да пуснеш в коша, няма да падне, алтернатора се вади след като разглобиш половината кола и т.н.
Не харесвам немски коли , но бмв-то е трепач .Особено бмв м5 уникална и универсална кола за всичко.Но трябва да си мъжкар и да имаш парички.Карам бмв 5 и авенсис.Бмв то е много яко ,но по надеждност не може дори да се докосне до тойотата.Сега 2-те марки работят заедно дано да обменят опит и да започнат да правят още по-хубави коли.
Пише се БМВ(Бе Ем Ве).Жалко ,че караш такъв автомобил ,а си неграмотен. В добавка :,, моето'' ,а не ,,моито'' - поне да го беше написал с ,,Й''. Както и да е - ти все пак си се назовал ,,оня с коня''.
В Германия имаше много велики инженерни постижения и концерни, произвеждаха много неща ... но останха в историята само. Затова и тези статии за великите немски автомобили звучат като пропаганда преди да почнат да се сбогуват и с този отрасъл...
Пропуснали са “Кубчето” и великата S класа на Мерцедес,“Костенурката” и “Транспортера” на Фолксваген,“Тройката” на БМВ и Астрата на Опел....Все пак първото е най-продавания високопроходим модел на Мерцедес за всички времена...използван от редица армии....Без второто нямаше да има блясъка на Мерцедес! Без третото нямаше да има 911 и цяла една епоха на свободата! Третото е “емблемата” на дребния и среден бизнес в Германия!Малкото-голямо име от Мюнхен е “тройката” във вариант М,а Астрата е име в семейния избор на средностатистическия германец!
Тва са най-яките коли и затова не искам Германия да се пълни с бежанци...щото ако изчезнат немците кой ще прави такива коли? Ще се наложи да караме японски талиги с 5 см клиренс като старата хонда кибик, любимката на всички шестокласници.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 onq s konq
Коментиран от #5, #18
11:10 20.11.2017
2 тойота
Коментиран от #4
11:17 20.11.2017
3 555
11:20 20.11.2017
4 няма как
До коментар #2 от "тойота":
да разбереш! Ник-ът ти показва,че няма как да разбереш. Собствениците на Тойота никога не са разбирали от автомобили.11:47 20.11.2017
5 Гост
До коментар #1 от "onq s konq":
Бате съвсем си се бъгнал :-)Коментиран от #10
11:49 20.11.2017
6 Петър
Коментиран от #7, #19
11:52 20.11.2017
7 Чичу Ади
До коментар #6 от "Петър":
Аз също искам да добавя, че Форд Т-100 също е ръчно сглобен до последния датайл... Човек, който няма идея как се произвеждат автомобилите, добавя! Те колите и днес се сглобяват ръчно, явно не си наясно.13:19 20.11.2017
8 Стария
Коментиран от #32
13:28 20.11.2017
9 Чичу Ади
П.с. Ауди Куатро е автомобил, създаден за СРШ. Тъй като за да получи автомобила хомологация за участие, трябва да бъдат произведени определен брой серийни такива. За мен тази кола няма място в класацията. М5 е просто разновидност на Е34, който сам по себе си не е нищо особено. Ако ще слагаме по кола от всяка марка, то Е30 М3 е много по-заслужил мястото си тук автомобил. Легенда в туристическия шампионат, любим на баварските фенове до днес. За 911, 300СЛ и Голф, няма какво да се каже. Историята им е записана със златни букви в световното автомобилостроене.
13:31 20.11.2017
10 Антон 1
До коментар #5 от "Гост":
Човека се шегува :):):):14:18 20.11.2017
11 Бай Иван
15:00 20.11.2017
12 Справедлив
Коментиран от #13, #14
15:08 20.11.2017
13 За състезания не само немците
До коментар #12 от "Справедлив":
За всекидневно каране, предимно те!На интеграле кламер да пуснеш в коша, няма да падне, алтернатора се вади след като разглобиш половината кола и т.н.
15:26 20.11.2017
14 filo
До коментар #12 от "Справедлив":
Понеже е много хубава, затова ланчията изчезна.Коментиран от #28
16:34 20.11.2017
15 тойота
16:51 20.11.2017
16 Obay
17:06 20.11.2017
17 Бат Мишо
фау ве костенурка
17:16 20.11.2017
18 дрязнят ме простаци
До коментар #1 от "onq s konq":
Пише се БМВ(Бе Ем Ве).Жалко ,че караш такъв автомобил ,а си неграмотен. В добавка :,, моето'' ,а не ,,моито'' - поне да го беше написал с ,,Й''. Както и да е - ти все пак си се назовал ,,оня с коня''.17:45 20.11.2017
19 ВМОРО
До коментар #6 от "Петър":
В статията става дума за Е28, а не за Е34. Двигателят е М88/3 от М1.За ръчното сглобяване си прав. Поздрави!
17:58 20.11.2017
20 Vasik Atanasova
18:21 20.11.2017
21 Alfa Romeo
Коментиран от #29
18:56 20.11.2017
22 Пропагандист
19:04 20.11.2017
23 Shmeker
Но не виждам къде са атмосферните дизели на Мерцедес, както и AEL-а и AFN-а на Audi
20:04 20.11.2017
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Гост
20:54 20.11.2017
26 гост
21:06 20.11.2017
27 Анонимен
00:15 21.11.2017
28 Онзи
До коментар #14 от "filo":
Ако не беше VW и Ауди нямаше да го има.И освен Ланча Делта и Пежо с 205 модела набиха Ауди навремето01:44 21.11.2017
29 Гост
До коментар #21 от "Alfa Romeo":
Ми италианците кви легенди имат бе освен Ланчия Делта Интеграле06:58 21.11.2017
30 НемскитеКенефи
14:05 21.11.2017
31 Свободен
16:53 21.11.2017
32 Киро кирев
До коментар #8 от "Стария":
Значи не разбираш нищо от коли16:52 24.12.2017