ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Абе...напоследък излизат много такива - наистина уникални коли, ама все некарани. И с космически цени... Струва ми се ,че голям процент от тях са си крупни измами за една камара пари. Като се позагледа човек , ми се струва, че тая кола си е карана...знам ли. Може и да греша.
Кухите лейки, дето до сега не знаеха за съществуването на тази кола - да знаят, че състезателната версия е ускорявала от 0 до 100 на макадам за под 2,5с...много прости тикви драскачи! Дори, ако е търг, цената ще нарасне, хората с пари знаят как се печелят!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гоу©т
11:40 29.11.2017
2 Боби
12:03 29.11.2017
3 мегазле
12:18 29.11.2017
4 GTE
12:32 29.11.2017
5 Ловеца на поршета
Коментиран от #6
13:36 29.11.2017
6 Гост
До коментар #5 от "Ловеца на поршета":
Твойто бмв и 50 няма тей че млъкни14:43 29.11.2017
7 Кофти
17:08 29.11.2017
8 ДДД
ам с тия 800 километра
маи не го кефи много
19:43 29.11.2017
9 Мимо
23:19 29.11.2017
10 Гост
14:50 30.11.2017
11 МФБ
20:57 01.12.2017
12 kick
00:55 02.12.2017