ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Няма нищо вярно в това което сте написали. Живея в Амстердам. Тук масово се използва алтернативен на автомобилите транспорт. Предимно градски транспорт и велосипеди. Личния автомобил се ползват рядко.
Страхотна класика! Истински Италиански шедьовър! Уникат за времето си и днешни дни, лошото е, че така както е тръгнало, ще е шедьовър дълго време.
Истинска кола за истинските шофьори!
Евала на продавача а още по-евала на купувача!
Само дето нямат нищо общо с вкуса на истинското турбо от 80-те и началото на 90-те ! Ако си опитвал в споменатия период такава дъвка ще знаеш за какво ти говоря
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 lol
Коментиран от #2
18:22 03.04.2018
2 гост
До коментар #1 от "lol":
Дояде ми се дъвка ТурбоКоментиран от #3
18:48 03.04.2018
3 lol
До коментар #2 от "гост":
Все още ги има :))) продават гиКоментиран от #15
19:22 03.04.2018
4 кокото
20:18 03.04.2018
5 MSux
Коментиран от #10
21:52 03.04.2018
6 до 30 Кобрата
Няма нищо вярно в това което сте написали. Живея в Амстердам. Тук масово се използва алтернативен на автомобилите транспорт. Предимно градски транспорт и велосипеди. Личния автомобил се ползват рядко.
22:03 03.04.2018
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Lamboooo
Истинска кола за истинските шофьори!
Евала на продавача а още по-евала на купувача!
Коментиран от #9
23:32 03.04.2018
9 Японеца
До коментар #8 от "Lamboooo":
Най-доброто Ламбо!Някой почистил коментарите!Евала!
01:03 04.04.2018
10 Msux
До коментар #5 от "MSux":
Не се кефя на БМВ, а ти можеше да го напишеш една идея по-неграмотно. :)09:28 04.04.2018
11 SDEЧЕВ
09:33 04.04.2018
12 rusenska sekciq
10:36 04.04.2018
13 гост
12:42 04.04.2018
14 оня същия
10:13 05.04.2018
15 BOMBIBOM
До коментар #3 от "lol":
Само дето нямат нищо общо с вкуса на истинското турбо от 80-те и началото на 90-те ! Ако си опитвал в споменатия период такава дъвка ще знаеш за какво ти говоря21:30 05.04.2018
16 Въпроса
23:40 05.04.2018