Владимир Путин
Руският президент Владимир Путин коментира резултатите от разследването на разбилия се над Синай А321:
“ Няма да плачем. Мъката ще остане с нас завинаги. Но това няма да ни попречи да намерим и да накажем престъпниците. За това престъпление няма давност. Ще открием виновните където и по света да се крият... „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Hondoman
Коментиран от #2, #7
14:30 18.08.2018
2 Audi Fan Power
До коментар #1 от "Hondoman":
Ти дето караш някой градски кенеф на Хонда с 70к.с по тихоКоментиран от #3
14:38 18.08.2018
3 Hondomam
До коментар #2 от "Audi Fan Power":
Първо, Хондата ми не е 70, а 86к.с., и второ поне става за нещо, отколкото тези швабски недомислици, дето само до кафенето може да се ходи с тях, че иначе ако, или по-скоро КОГАТО се счупи трябва да го хвърлям цялото или поне още толкова пари за колкото съм го купил, че да може да се кара отново(и то разбира се пак само до кафенето и обратно)Коментиран от #4, #8
14:48 18.08.2018
4 4х4
До коментар #3 от "Hondomam":
Ти си много зле бе! Как всеки път като има статия за нещо немско се намират кухи и ограничени хора като теб?!20:20 18.08.2018
5 Audi Fan Power
Това че Хондата с "86"к.с ане 70к.с точно за тая работа 🤔
21:12 18.08.2018
6 Митко
23:24 18.08.2018
7 Boxer
До коментар #1 от "Hondoman":
Купил си го, карал си го 1 месец или дюдюкаш отстрани?08:02 19.08.2018
8 Хихихихи
До коментар #3 от "Hondomam":
Така ги изръси тези 86 к.с. сякаш си яхнал совалка!19:59 19.08.2018