ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Прав си, само върлите фенове правят разлика между моделите.Немските специално ако хванеш след 2010 всичко изглежда еднакво, някакви фейслифтове, някакви дребни детайли пипат, но на практика е същата кола.
Че какво му е хубавото на "спортния кросоувър",
който не е нито спортен, нито кросоувър.
Нито е динамичен, нито комфортен.
Офроуд е толкова добър, колкото и Лада Самара.
Само психично болен би изсипал 115 000лв. за това недоразумение.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 дермен
12:34 19.08.2018
2 Христо
Коментиран от #6
13:17 19.08.2018
3 Един 2
Коментиран от #5
14:22 19.08.2018
4 Audi a3
14:32 19.08.2018
5 боби
До коментар #3 от "Един 2":
Прав си, само върлите фенове правят разлика между моделите.Немските специално ако хванеш след 2010 всичко изглежда еднакво, някакви фейслифтове, някакви дребни детайли пипат, но на практика е същата кола.15:33 19.08.2018
6 Дан
До коментар #2 от "Христо":
Че какво му е хубавото на "спортния кросоувър",който не е нито спортен, нито кросоувър.
Нито е динамичен, нито комфортен.
Офроуд е толкова добър, колкото и Лада Самара.
Само психично болен би изсипал 115 000лв. за това недоразумение.
00:19 22.08.2018