Бойко Борисов
Премиерът коментира от Истанбул изказване на външния министър на Русия Сергей Лавров:
“ Така че аз също бих се обърнал към тях, не ги ли е срам от техните братя, най-добри приятели, славяни, православни българи, да плащаме най-скъпия газ в Европа десетилетия наред. Така, че с цялото ми уважение към тях, да слушат по-внимателно какво съм казал. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Вики
12:48 18.08.2019
2 Ники
16:01 18.08.2019
3 Kirumo
Коментиран от #4
20:34 18.08.2019
4 CL500
До коментар #3 от "Kirumo":
И тая Алфичка, нито е по-бърза, нито завива по-добре от Порше, обезценява се бързо във времето, голяма част от което прекарва и в сервиза :-)Коментиран от #5, #6
08:04 19.08.2019
5 Ввв
До коментар #4 от "CL500":
В този клас не е на нивото на Кайен,но М3 и C63 ядат шамари от Julia!10:32 19.08.2019
6 Kirumo
До коментар #4 от "CL500":
Харесвам и уважавам истинските Поршета (911, Cayman и Boxster), но Алфичката е втория най-бърз СУВ на Nurburgring. Защо ли от Порше не си закарат техния голям Голф там, да видим какво може. Относно вечния мит за ненадеждните италиански автомобили : Алфите бяха ненадежндни до средата на 90-те. Към края на 90-те вече имаше 147, 156 и 166, които са прилично надеждни автомобили, с изключение на Twin-Spark моторите.19:25 19.08.2019