ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
До коментар #9
Ето един виц за такива като теб:
Срещат се двама и единия вика:Абе знаеш ли, че Петров е измислил лекарство против рак.
Другият отговаря:Ба!Аз съм е..л сестра му, а той щи ми измисля лекарство!
Да ги нападнем е малко трудно защото вече сме г-н никой. Но да им покажем един среден пръст в неделя е добре. Иначе ще има кучетата си лаят кервана си върви а ние ще си гледаме картинките. А до новите поамериканчени българи те са 15 процента и винаги ще ги има.
И в България има хора ,който желаят да си направят подобни
тунинги но закона създаден от политици
не позволява никакви доработки ,промяна наконструкция
и т.н.т.затова ще си тънем в мизерия и ще коментираме
свободните хора.
bravo za pogovorkata.vinagi ima zavisnici,da se digne toi da vidi kak se izkarvat pari v druga dargava, a ne da krade tuk i da opluva tezi koito sa si izkarali parite s golqmo ba4kane.A 6to se otnasq za kamionite varhovni sa golqm kef e da go kara6
Искам да кажа че за да караш такава каравана друг трябва да гладува и да търпи лишения. Не е възможно всички да караме такива каравани. Чакам момента когато Китай ще си поиска външния дълг. За да разберете че всичко е един балон.
Пенсеонират се хората и тръгват да обикалят страната, колко романтично. Взимат си големите пенсии и се радват на живота на колела. Познавам и пенсионери от западна европа, прекарват по голямата част от времето си в България. Мъжът пенсионер, бивш ел.техник, жената, българка цял живот домакиня. Мъжът взима 1600 евро пенсия всеки месец и в България са, като царе, много им е хубаво.
Заради такива като теб сме на този хал, цял ден седи пред компа и плюе против хората, а работа и за 5ст. не е свършил и после реве че нямал, ами няма и да имаш
Само да ти кажа че заради такива които отиват на работа и не ги интересува какво ще направят през работното им време защото на края на месеца ще си вземат заплатата независимо от резултата сме на това дередже! Докато не промият комунистическата нагласа на населението което в момента дърпа конците в тая държава няма да сме на друго дередже... Американците ако искат и тирове харчещи 200 на сто ще карат. Не гледайте те какво карат ами гледайте в България какво карат управляващите и кой им плаща... Вместо да гледаме как да осигорим на нашите пенсионери да могат да си позволят ако ще и кемпер тук мислите кой какво и защо...
Това нещо го видях за първи път в Унгария!Стоях пред едно такова
творение и се възхищавах!......За момент се върнах години назад,
когато се проведе ФОРМУЛА 1 за първи път в социалистическа страна и това бе УНГАРИЯ !........Стояхме на една тераса на ШКАЛА и пиехме бира.В един момент започнаха да минават тирове с надписи на известните автомобилни концерни!Беше
впечатляващо!Атила ми каза.....дано това се случи и в БЪЛГАРИЯ!
Абе какви песионери са ви подгонили...
Тези камиони-къщи си ги карат и съвсем нормални хора на средна възраст, които просто не обичат да седят на едно място.
Много от снимките са от авто-изложби,разровете се в нета и ще видите.Други са реклами на тюнинг атилиета-така че наистина това е мечта на американският тираджия.Прекалено малко хора си го позволяват този лукс-защото наистина е лукс даже в САЩ.
В Австралия ги ползват за развозване на туристи-а самите камйони са много малко,рятко ще видиш такъв. Това е прищявка на богатите-както яхти,хеликоптери,самолети и други скъпи играчки.Не си мислете че обикновен човек може да си го позволи--още повече тираджия.
Доколкото ми е известно един тираджия в Щатите взима средно по 5-6 бона на месец, цял ден живее в камиона. Да кажем, че има семейство и къща, жена, деца и т.н. Пенсионирва се и таман е изплатил къщата, децата учат или работят. Продава къщата и си купува къща на колела, взима бабата и си гледат кефа.
по времето на бай тошо карахме доработени москвичи с ремарке покрито с найлон,а хората си правят густото.Да изритаме червената утайка веднъж за винаги и един ден внуците ни ще живеят като бели хора
Това което се вижда на тези снимки е резултат от системното ограбване на една част от света от страна на американците. Такива грандомански изцепки има само в САЩ,какато виждате. Не е много трудно ,след като десетилетия си грабил и влачил всичко в държавата си. На човек му е нужно много по-малко да е щастлив,но промитите им мозъци не го разбират и те искат да консумират все повече и повече. Всяка империя има възход и падение.
Това което се вижда на тези снимки е резултат от упорита работа и заслужена пенсия след тази работа. Промитите червени мозъци на които им се привиждат експлоататори и които за 45 години откъснаха България от реалния сват и ние безвъзвратно загубихме нормалната икономическа логика и меслене. Тези хора на снимките са най-обикновени хора предимно шофьори които могат да си позволят идеален живот като пенсионери за разлика от нашите мизерстващи пенсионери от същите професии. Защо не попитате червените сатрапи къде е пенсионния фонд по времето на комунизма и защо не са се събирали пари в такъв фонд, а в общия казан от който само червената аристокрация си взимаше колкото си иска?
дянко сащ имат най-големия дълг който е около 100 трилиона$ ина4е казано цифром 100 000 000 000 0 00 $ и пак пенсиите им живеят като нашите псевдо олигарси ...но в сащ нямат геноцид
Интересно защо нито един друг пенсионер по света не може да си позволи такива старини? Немците да не би да работят по-малко или по-неупорито? Незабравящ - какво не си забравил? Не бъдете като коне с капаци.
До Незабравящия- А ве -нали от 23 години по американския модел се развиваме- нема вече червени. ТИ нали работиш упорито? Аиде ,че те видим ква пенсия ще вземеш и за кво щи стига. Умален модел даже няма да можеш да имаш. Че работят ,работят ,ама колко войни са направили американците ,за да могат да имат най-евтиния петрол и бензин съответно,а? Колко хора са избили войниците им ? Има само една държава която е водила над 10 войни и нито един път не е била нападана или заплашвана-америка. Ако то си едни обикновен човек в една арабска държава и американските самолети пуснат една бомбичка и убие семейството ти -без да си терорист или какъвто и да било друг- все си мисля ,че по друг начин ще мислиш
dedo pop znae kakvi kamioni da kara a za remarkateta,prizepi i karavani zaka4eni za tqx ne berete grija tozi usa-vleka4 darpa vsi4ko daje i fidosofa 6te otnese kato lovnata drujinka ot mokre6:)
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Кофти
11:05 24.01.2013
2 VwManiac
11:07 24.01.2013
3 natürlich
11:37 24.01.2013
4 Симеон Тасев
11:43 24.01.2013
5 капитен
12:07 24.01.2013
6 Бързия
12:16 24.01.2013
7 ХХХ
12:22 24.01.2013
8 :D :D :D :D
12:23 24.01.2013
9 1234
Коментиран от #10
12:28 24.01.2013
10 Бързия
До коментар #9 от "1234":
Ти какво предлагаш ? Да ги нападнем ли ?12:40 24.01.2013
11 Иво
Ето един виц за такива като теб:
Срещат се двама и единия вика:Абе знаеш ли, че Петров е измислил лекарство против рак.
Другият отговаря:Ба!Аз съм е..л сестра му, а той щи ми измисля лекарство!
Коментиран от #12
12:51 24.01.2013
12 оптимис
До коментар #11 от "Иво":
Точно и на място.Браво..........13:12 24.01.2013
13 1234
Коментиран от #15
13:16 24.01.2013
14 ХХЛ
тунинги но закона създаден от политици
не позволява никакви доработки ,промяна наконструкция
и т.н.т.затова ще си тънем в мизерия и ще коментираме
свободните хора.
Коментиран от #25
13:32 24.01.2013
15 Бързия
До коментар #13 от "1234":
Вярно е брато но то ако ставаше само със среден пръст...13:53 24.01.2013
16 rumen
13:56 24.01.2013
17 1234
Коментиран от #20
14:14 24.01.2013
18 пенсионерска дрийм
14:28 24.01.2013
19 Някои
Коментиран от #26
15:03 24.01.2013
20 Някои
До коментар #17 от "1234":
долното се отнася за теб15:04 24.01.2013
21 rus...
15:11 24.01.2013
22 1234
15:19 24.01.2013
23 Филип
15:44 24.01.2013
24 waza
16:30 24.01.2013
25 Лада
До коментар #14 от "ХХЛ":
Точно така си е...16:48 24.01.2013
26 D0kT0pA
До коментар #19 от "Някои":
Само да ти кажа че заради такива които отиват на работа и не ги интересува какво ще направят през работното им време защото на края на месеца ще си вземат заплатата независимо от резултата сме на това дередже! Докато не промият комунистическата нагласа на населението което в момента дърпа конците в тая държава няма да сме на друго дередже... Американците ако искат и тирове харчещи 200 на сто ще карат. Не гледайте те какво карат ами гледайте в България какво карат управляващите и кой им плаща... Вместо да гледаме как да осигорим на нашите пенсионери да могат да си позволят ако ще и кемпер тук мислите кой какво и защо...17:39 24.01.2013
27 заза
18:53 24.01.2013
28 Смешника
Коментиран от #29
19:14 24.01.2013
29 Dani
До коментар #28 от "Смешника":
Прав си!Трябва да се примирим с факта , че живеем в СКАПАНА "държава" .
19:30 24.01.2013
30 иво бест
19:47 24.01.2013
31 ivo
20:38 24.01.2013
32 Иракли Иракли
творение и се възхищавах!......За момент се върнах години назад,
когато се проведе ФОРМУЛА 1 за първи път в социалистическа страна и това бе УНГАРИЯ !........Стояхме на една тераса на ШКАЛА и пиехме бира.В един момент започнаха да минават тирове с надписи на известните автомобилни концерни!Беше
впечатляващо!Атила ми каза.....дано това се случи и в БЪЛГАРИЯ!
21:45 24.01.2013
33 Коци
22:41 24.01.2013
34 Стар Българин
22:45 24.01.2013
35 ььь
Тези камиони-къщи си ги карат и съвсем нормални хора на средна възраст, които просто не обичат да седят на едно място.
22:48 24.01.2013
36 влади
02:50 25.01.2013
37 тодор сетов
02:56 25.01.2013
38 кик
06:48 25.01.2013
39 каубой
08:58 25.01.2013
40 фбмр
12:34 25.01.2013
41 Дядо поп
20:50 25.01.2013
42 america
22:14 25.01.2013
43 kkk
23:17 25.01.2013
44 Незабравящ
00:14 26.01.2013
45 кик
07:38 26.01.2013
46 ГГС
22:37 27.01.2013
47 апокалипсис сега
22:48 27.01.2013
48 dedo pop
15:30 28.01.2013