Реджеп Ердоган
Турският президент в призив към турските граждани, живеещи в Европа
“ Искам да кажа на моят народ да живее в по-добри райони и да кара по-добри коли. Живейте в най-добрите къщи. Живейте възможно най-добре. Това е най-добрият отговор към грубостта, показана към вас. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Heinrich
12:08 30.09.2013
2 Румен Янев
12:42 30.09.2013
3 БУМЕР КАМОР
12:58 30.09.2013
4 Zhivko Marinov
16:58 30.09.2013
5 БУМЕР КАМОР
Коментиран от #6
20:38 30.09.2013
6 Ivailo Chankov
До коментар #5 от "БУМЕР КАМОР":
Не съм фен на Ауди, но купи си Sport Quattro, ТТ или R8 например и ще видим дали Ауди е клозет .10:07 01.10.2013
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Geizer Prostak
16:44 03.10.2013