Бойко Борисов:
Премиерът Бойко Борисов коментира обвиненията на президента на ПЕС Сергей Станишев, че правителството на ГЕРБ е изгонило RWE от АЕЦ "Белене"
“ Деляне, свържи се с централата на RWE и поискай писмено да ти отговорят дали ГЕРБ или нашето правителство е изгонило RWE и дали RWE са били съгласни с тия заеми от половин милиард „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 БУМЕР КАМОР
Коментиран от #2
13:53 01.10.2013
2 ВИП АМГ
До коментар #1 от "БУМЕР КАМОР":
shte e unikalen kato stariat.mercedes benz sa nomer 1.14:02 01.10.2013
3 БУМЕР КАМОР
14:36 01.10.2013
4 БУМЕР КАМОР
Коментиран от #5
18:08 01.10.2013
5 Пича-от КраштестАгенцията
До коментар #4 от "БУМЕР КАМОР":
азисе тук си прав не мога да оспоря18:25 01.10.2013
6 Shmeker
08:23 03.10.2013