25 Август, 2015 14:00 3 098 5

Нови 250 работни места разкрива Съединение

  • съединение-
  • работни места-
  • завод

250 нови работни места ще бъда открити на територията на Община Съединение, съобщи кметът на общината Георги Руменов. Причината е изграждането на нов завод от германски инвеститор и е в областта на автомобилостроенето. Там ще се произвеждат всички свързочни елементи за определени марки автомобили, които са много висок клас. Теренът е закупен, а проектирането на завода се прави в момента. Реално строителството е планирано за началото на ноември.

„Това е начинът да се подобри жизненият стандарт на населението на територията на община Съединение, като привличаме нови инвеститори, които да осигуряват нови работни места и добро заплащане”, каза кметът Руменов.

Фирмата-инвеститор е голяма и с отлично реноме. Към настоящият момент тя няма други инвестиции на територията на страната ни.

Има и нови запитвания от френска компания и още една германска за разполагането на заводи на територията на Община Съединение. Най-вероятно преговорите ще приключат в положителна посока, което ще осигури още около 600 нови работни места.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Дошо

    0 0 Отговор
    Дай Боже повече такива новини!
  • 2 киро

    0 0 Отговор
    Дано заплатите им да не са по 200-350лв както в Северна България !
  • 3 а дано

    0 0 Отговор
    Да, ако им дават по 500-600 лв, кво от това.
  • 4 Въпрос

    0 0 Отговор
    Мога ли да попитам ,какво точно значи, свързочен елемент при автомобилите?Щото аз техникум съм "свършил",после и "вишу" и пак не ми е ясно.
  • 5 Въпрос

    0 0 Отговор
    Я някой дето е бил свръзки в казармата ,да каже.