Turkish Airlines с тематичен самолет „Троя“ (ВИДЕО + СНИМКИ)
28 Април, 2018 22:004 42215
Turkish Airlines с тематичен самолет „Троя“ (ВИДЕО + СНИМКИ)
turkish airlines-
самолет-
троя
Авиокомпанията украси един от своите самолети със специален дизайн, след като министерството на културата и туризма в Турция обяви 2018 за „Годината на Троя“
ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Аха, не им останаха парички за изборите, та почнаха реклами на самолетите да рисуват.. "растяща икономика " и прочие глупости си личат по курса на лирата...
Троя е Албанска. Троянската война е направена от гърците, живеещи в пелагийската страна на древните албанци. Те дори атакували албански колонисти, живели в Троя, Мала Азия.
Целта на рекламата е да привлече туристи, а турците умеят това .Турция си пази археологическите обекти и печели от това, а България само може да учи от Турция.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гост
22:47 28.04.2018
2 Ами
22:57 28.04.2018
3 гост
Коментиран от #4
23:19 28.04.2018
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Енвер
00:34 29.04.2018
7 Yavuz
Коментиран от #8
01:07 29.04.2018
8 ученик
До коментар #7 от "Yavuz":
учителю, колко цивилни граждани трябва да умрат за да бъде ердоган считан за военнен престъпник?Коментиран от #10, #12
01:37 29.04.2018
9 Гост
06:12 29.04.2018
10 Хасан
До коментар #8 от "ученик":
Какви цивилни граждани са умрели??къде?..измисляш си...човека си води независима политика..Коментиран от #15
08:57 29.04.2018
11 Ники
11:03 29.04.2018
12 Yavuz
До коментар #8 от "ученик":
Ердоган е избран от турския народ и не е дошъл на власт чрез военен преврат,това че не е удобен на западните лихвари е друга тема.20:49 29.04.2018
13 бай. ГАНЯ селендура
Ние сме еееее , ние сме едно нищо .
22:23 29.04.2018
14 Евгени
23:22 29.04.2018
15 Ами
До коментар #10 от "Хасан":
А ти защо не отиваш да живееш при отворената политика? с години хвалиш, може и медал да ти дадат вече комшиите..00:05 30.04.2018