ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Как се се объркали европейците този път?
Вместо в братски Китай - у нас.
Ама 700лв заплата е прилична като за европейски работодател. Там в Еврапата наглеците искат по 1500 и повече €.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Реалист
Парите за бронемашината да останат тук, в БЪЛГАРИЯ. Българи да получават заплати с тея пари!
17:23 22.05.2018
2 Хомофоб
Вместо в братски Китай - у нас.
Ама 700лв заплата е прилична като за европейски работодател. Там в Еврапата наглеците искат по 1500 и повече €.
17:46 22.05.2018
3 Хомофоб
Ако беше тиквата щеше да ги,купува от европата на тройни цени.
17:48 22.05.2018
4 Ханс
Коментиран от #5, #6
18:31 22.05.2018
5 Да да
До коментар #4 от "Ханс":
ЖеУзен си! Аз искам Варбург комби 4х4 !22:18 22.05.2018
6 Бриго Бичкията
До коментар #4 от "Ханс":
Ти пък, що за въпрос?!.Може ли картон да се бронира?.
Коментиран от #7
23:51 22.05.2018
7 Пешо
До коментар #6 от "Бриго Бичкията":
Може, защо да не може. Картона се бронира с гипсокартон...23:09 23.05.2018