ЧЕЗ: Планирани спирания на тока (14-18 юли 2014 г.)

Публикувана: 11 Юли, 2014 15:59
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1141
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

На 14.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - София - Младост: бл. 45 , вх. 10, вх. 11   

На 14.07.2014 г. /08:00 - 17:00 ч/ - София - Централна автогара - Р и П

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица – жк. Стрелбище бл. 6 вх. Б         

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица – жк. Стрелбище бл. 6А    

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица – жк. Стрелбище бл. 7А    

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк. Света Троица: БЛ. 127Б ВХ. В  

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: БЛ. 3 ВХ. Г 

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Странджа № 85-87           

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Антим I: БЛ. 2 ВХ. А; ВХ. Б      

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: № 152          

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: № 123          

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: № 95 

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: № 91 

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: № 180          

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7: БЛ. 727 ВХ. А

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел-2; бл. 11А вх. А       

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Суходол; ул. 2-ри Юни; ул. Брегалница; ул. Ангел Стоянов; ул. 1-ва; ул. Банска Бистрица; ул. Бегония; ул. Бели Брод; ул. Бенковска /В. З. Симоница/

На 14.07.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - сграда Ломско шосе На 14.07.2014 г. /09:00 - 12:30 ч/ - София - Войводина могила: 100, 102, 104, 106б, 117, 121, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98; Цар Борис Iii/Девети септ. : 322, 324, 326, 328

На 14.07.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ - Бухово - Младежка искра: БЛ. 1А, 2А

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - София - ул. Влах камък №1, №2, №3, №4, №5, №6, №8, №9, №12; ул. Железопътна №2, №3, №4, №7, №8, №9, №11, №12, №14, №16; ул. Ген. Коста Георгиев №1, №2, №4, №5, №6, №9, №10, №11, №12, №14, №15, №16, №17, №20, №21, №22, №23; ул. Железопътна №15, №17, №18А, №22, №24, №24А, №26 21, №23, №24А, №27, №29, №31, №33, №35, №37, №39    

На 14.07.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ – София - Цариградско шосе /Тракия/: № 39, №39Б, №41, № 43          

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - София - Цар Иван Асен Ii: № 17 вх. А, №17 вх. Б, № 17 вх. В, №19, №21 № 23 вх. А, №23 вх. Б, №25, №25 вх. А, №27А, №27 вх. А, № 27 вх. Б,        

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - София - МНО Бояна ул. Брезовица, военно формирование 44510; София; Боянско Езеро: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 32, 34, 36, 5, 7, 8; Брезовица: 15; Живата Вода: 9; Каменно Здание: 2; Поп Евстати Витошки /бр. бък: 29, 38, 38 А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 7, бл. Бояна; Сговорна дружина: 1, 2, 4 /по искане на собственика/

На 14.07.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - София - МНО Бояна ул. Брезовица, военно формирование 44510; София; Боянско Езеро: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 32, 34, 36, 5, 7, 8; Брезовица: 15; Живата вода: 9; Каменно здание: 2; Поп Евстати Витошки /бр. бък: 29, 38, 38 А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 7, бл. Бояна; Сговорна дружина: 1, 2, 4 /по искане на собственика/

На 14.07.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ – София - Надежда 1: 120 вх. А      

На 14.07.2014 г. /09:30 - 13:30 ч/ - София – жк. Лагера, ул. Житница 19, ул. Житница 9 бл. 5 вх. А и Б, бл. 40 вх. А, Б, В, БЛ. 37 ВХ. А и Б, МВР Транжорна, бл. 41 вх. В; бл. 38 вх. А и Б, бл. 39 вх. А и Б, ул. Хайд. Поляна 24, ул. Житница 7, 9, 11   

На 14.07.2014 г. /10:00 - 12:01 ч/ - София - Бойчо Войвода: 3; Мануш Войвода: 3, 5, 10; Петър Делян: 22/24, 26, 28, 32; Хан Омуртаг: 78, 76, 74, 72-А, Б, В   

На 14.07.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - София - Младост 4: бл. 491

На 14.07.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ - местност Чучулица 

На 14.07.2014 г. /12:00 - 16:30 ч/ - София - Буките: 1, 10, 10а, 1а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9; Даскал Стоян Попандреев: 010, 12, 14, 2, 4, 8; Копитото: 5; Кумата: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6; Севастократор Калоян/Алекса: 18, 24           

На 14.07.2014 г. /13:01 - 16:00 ч/ - гр. София - Частно осн. у-ще "Св. Кл. Охридски"; КАТ Пътна полиция – паркинг

На 14.07.2014 г.  /13:30 - 16:30 ч/ - София - жк. Лагера, бул. Цар Борис III 80 - пицария Дон Вито, 82, 84, 86, вх. А и вх. Б 

На 14.07.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ -  ул. Зорница 82        

           

На 15.07.2014 г. /08:00 - 08:00 ч/ - София - Васил Левски: 40, 42, 47; Любен Каравелов: 36, 38, 40, 42, 44, 44-46, 48, 50, 50 А,; 50а, 50б, бл. Магазин, Полско посолство; Хан Крум: 35, 37, 40, 41, 43, 45, 47, 49; Хан Крум, ъгъла В. Левски - клон на Уникредит Булбанк; 6. септември: Унгарско посолство

На 15.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - София – Младост - бл. 45 , вх. 12, вх. 13 

На 15.07.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - София - Алеко Константинов: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 34; Гълъбец: 3; Франсис де Пресансе/Патрис: 12, 12а, 12б, 18, 28

На 15.07.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - София - Жорж Дантон /Фр. революция/: 49; Надежда 1: бл. 113, 114, 115, м/убл. 106 И бл. 113, Тп     

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр София - Триадица ул. Траянова Врата №53, №55, №57

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Янко Забунов №1

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Клек №9     

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Антим I: № 36; № 58; № 59        

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. св. Кирил и Методий: № 150          

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София – жк. Красна поляна III Част: бл. 333 ВХ. А

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Антим I: бл. 2 вх. В; вх. Г           

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк. Люлин 7: бл. 727 вх. А   

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Суходол; ул. Дъб; ул. Жоте Илков; ул. Златна есен; ул. Бъдеще; ул. Градина           

На 15.07.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ -  бл. 123 Обеля

На 15.07.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - София - Байлово: 35; Ботевградско шосе /Мизия/: 57, бл. 57; Витиня: 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 38а, 40, 6; Емануил Васкидович: 34, 36, 40, 40а, 71, 79, 81; Константин Фотинов: 70, 71, 72, 72а, 73, 73а, 74, 75, 77, 77а, 79, 79а, 81, 81а, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 89, 89а, 91а, 93, 93а, 95; Плакалница: 34, 37, 39, 41, 43, 45, бл. 44 Соу; Сава Цонев: 2, 5, до, бл. 54; Стефан Богориди: 26; Сухата Река: бл. 88, 89, 90, 91; Тодорини кукли: 98     

На 15.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - София - Герганица: 7, БЛ. ОФИС 1, ОФИС 2; Иваница Данчев: 18, 20, 21, 27; Севастократор Калоян/Алекса: 30, 30А, 32, 32А, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, БЛ. 63, ДО БЛ. 22, Ресторант Лимончето   

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бухово - Никола Бонев: БЛ. 6       

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - София - ул. Керч №1, №2, №3, №4, №6, №8; ул Кестен №13, №15, №17, №17А, №19, №23, №25, №27, №28, №32, №34, №36, №38, №40, №42, №44, №46, №48; ул. Босилеградска №2, №2А, №4, №6, №6А, №10; ул. Кирил Пърличев №2, №4, №6, №8; ул. Александър Невски №14, №16, №17, №21; ул. Заводска №4, №5, №10, №14; ул. Индустриална №3, №5, №7, №9, №11; ул. Каменоделска №4, №6, №6А, №7, №12, №12-14

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - София - Ген. Данаил Николаев /Цвятко: 7; Проф. Милко Бичев/М. Рубенова: 1, 13, 3, 34, 5, 5б, 7, 9, офис 2, бл. 2, 3, 3-5-7, гараж 5/5, маг. 3/офис 3, маг. 5, магазин, магазин 1, офис 2, офис 1         

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бухово - Младежка Искра: БЛ. 3А, 4А    

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ – София - Авицена: № 40, № 44      

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - София - Хан Омуртаг: №2 вх. А, №2 вх. Б, №4; ул. Тича : №1, №2, №3 вх. А, №3 вх. Б, №4, №6; ул. Светослав Тертер : № 26, №29, №33, №35, №37, №43      

На 15.07.2014 г. /09:01 - 15:00 ч/ - София - Младост 4: 3, 418, бл. 418, 418 Магазин 4, 418 Секция Г Магаз. 2, 425, 425а       

На 15.07.2014 г. /09:01 - 16:00 ч/ - София - Младост 3: 1, до, 3, бл. 364, бл. 374, бл. 376, 377

На 15.07.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - София - Марин Дринов: 1, 12, 2, 2а, 3, 5, 5-а, 5а, 7, 8, 9; Оборище: 21, 23, 33, бл. 23а; Сан Стефано: 1, 3, 5, 7, 8, 9   

На 15.07.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - София - Дружба: бл. 124; Дружба 1: бл. 123, 124, 80, м/у 123-124, м/у бл. 123 И 124, До, тп; ул. тирана 25 вх. А, Б, В; Тирана: №15, 17, 21, 23-вх. А, Б

На 15.07.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - София – Европа /Баба Парашкева/: 116; Захарна фабрика: БЛ. 120, 122, 128, 130, 33, 46; Сливница: 132; Суходол: 10, 11, 12, 3

На 15.07.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - София - Надежда 1 БЛ. 120 вх. Б  

На 15.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - София - Аерогарата: бл. 1, 1, , 2, Офис, табло, табо, тбо; Георги Икономов  /214/: бл. 1, Табо; Искърско шосе: бл. Аерогара, разклон         

На 15.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - София - 544-та /кв. Левски/: 10, 11, 13, 15, 17, 2, 20, 20а, 22, 22а, 23, 23а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 31а, 33, 33а, 5, 6, 8, 8а, 9; 545-та /кв. Левски/: 1, 2, 3, 5; 546-та /кв. Левски/: 16, 16а, 17, 18, 3, 6, бл. маг. склад Строит. материали; 547-ма /кв. Левски/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а; Бесарабия: 69, 81, 83, 85, 88; Витиня: 11, 11а, 13, 15, 17, 5, 7, 9, 9а, бл. кв. Левски; Виткова ливада: 19; Друшлявица: 1, 14, 14а, 17, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7а; Княгиня Косара: 3; Лепенец: 4а, 9а; Летоструй: 1, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 1а, 2, 20, 23, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34а, 35, 39, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 8, 9, 9а; Найден Георгиев: бл. 93; Рилска Обител: 63; Сухата Река: бл. 92, 93, 98; Тодорини кукли: бл. 93

На 15.07.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ – София - 6-ти Септември: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 41, 43, бл. 26; Неофит Рилски: 57, 59, 72; Хан Аспарух: 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 71, 73; П. Евтимий 24         

На 15.07.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ - София – жк. Лагера, ул. Хризантема 15-17, 19-21, ул. Съвет на Европа /Черна вода/, 15, 17, 19, 22, 24-26, ул. Гебедже 6, 10, 9-11, 8, ул. Хайд. Поляна 55 вх. А и Б, 57 /офиси/, ул. Кюстенджа 10, 5-7; ул. Хризантема 11-13, ул. Гебедже 8; бул. Цар Борис III 112А, 114, 116        

На 15.07.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - София - Надежда 4: бл. 461, бл. 467         

На 15.07.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - София - Братин дол: 16; Зли дол: 7; Кенали: 18, 20, 22, 40, 42, 60, 62А, 64; Красна Поляна I Част: БЛ. 105, 132, 133, 4, 5, 6, пред бл. 134; Суходолска: 1

На 15.07.2014 г. /10:15 - 15:00 ч/ - София - 626-та /Витоша/: 1, 2, 3; 627-ма /Витоша/: 2, 4, 6, 8; Бойна слава /615/: 1, 2

На 15.07.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ - бл. 136-137   

На 15.07.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - София - Гевгелийски: бл. фурна; Сава Михайлов: бл. тп до бл. 12    

На 15.07.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - София - Ген. Стефан Тошев /Д. Зехтинко: 86; Иван Сусанин: 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 21а, 22, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, бл. 2, а, б-б1, б1, помещение към трафопост; Проф. Иван Дуйчев/Знаменосец: 23; Симеон Радев /Кирил Янев/: 40, 51, 52, 40, 51, 52, 54-56, 56-58, 63, бл. 1, 2, 225, 5, о-ма, бл. 1, 2, 2б, 3, а, б, б1, б2, о-ма

На 15.07.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - бл. 48 

На 15.07.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ – София, Брегалница: 36, 38-40, 44, 46, 53, 55, 61; Инж. Иван Иванов: 102, 66, 76-80, 80, 82, 84, 88, 90, 90-92, 92, 92-90, 94, 96, БЛ. СЕКЦИЯ А МАГАЗИН 2А; Одрин: -144, 103, 105, 107, 114, 131, 131-133, 141, 142, 142-144, 144, 146, 90, 91, 92, 95, 96; Осогово /Пело Пеловски/: 52, 58, 60, бл. автосервиз, жк. Зона Б-5-Офис, маг. хр. стоки, офис, стоматологичен кабинет; Пиротска /Трети април/: 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 137, 138, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 71, 73, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, №115, бл. мебели    

                       

На 16.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост - бл. 45,  вх. 14

На 16.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София  - Младост - бл. 223,  вх. 4

На 16.07.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - София - Екзарх Йосиф - 121;  Христо Ковачев - 27,29

На 16.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Триадица  ул. Янко Забунов 3 вх.А

На 16.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Триадица  - ул. Балша 17

На 16.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Триадица  - ж.к Стрелбище 5А

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Симеоново; ул.Каменица 13

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Красна Поляна III Част - бл. 333 вх. Б

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 901А

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 901Б

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 7 - бл. 727 вх. А, вх. Б

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 10 - бл. 102П

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 10 - бл. 113П

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 902П

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 903 вх. Б, вх. В

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 904 вх. А, вх. Б, вх. В

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 904А вх. А

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 905 вх. А

На 16.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр.София - кв. Суходол; ул. Кирил Христов; ул. Игрище; ул. Люлинска

На 16.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - София - 1-ва /Студентска/ - 21, 27, 3, г-3; 319-та - 2, 7; 401/201/ - 1, 2, 3, 5; 402-ра - 1, 2, 3, 4, 6; 403 /Драгалевци/ - 1, 3, 5, 7, 9,  вила,  под плажа; 404 /Драгалевци/ - 7б; 404-та - 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8; 405-та - 1, 12, 2, 4; 406-та - 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24а, 3, 4, 6, 8,  ул. Ваклинец /, кв.51,  кв. Драгалевци; 410 /Драгалевци/ - 44; 410-та - 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1а, 2, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 39а, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9,  вила, Драгалевци, кв.20-с/у 32, на Ъгъл; Акад. Сандерс - 38; Василий Врач /409/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/ - 1, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васка Баларева -  17; Веда Словена/412/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/ - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9; В.з. Симеоново - Драгалевци - бл. Упи-v256 Кв.122; Гергьовче/драгалевци/ - 18; Змей Горянин/408/ /в.з.симеоново-драгалевци/ - 1, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20а, 21, 24, 3, 4, 4а, 6, 7, 9; Иван Гологанов/411/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/ - 2; Кимчовец - бл. Помпа; Околовръстен Път - 10, 12, 8; Отец Генадий - 17; Проф. Борис Йоцов/410/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/ - 13, 24,  вила; Проф. одор Боров/407/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/ - 1, 10, 11, 14, 15, 2, 3, 4, 6, 8, била; Св. Наум /Драгалевци - 28а, 29, 30а, 31а, 32, 36, 52

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София -  България - околовръстен път 1; Българска Легия - 11, 17, 17 А, 17 Б, 27 А, 29, 34, 36, 4 А, 41 А, 41А; Бяло Море - 12; Бяло Поле - 11, 14, 14А, 15, 16, 17, 31, 4 Б, 8, 8 А, 8 Г, 9Б, КВ.31,  бл. 8, околовръстен път 1; Василашко Езеро - 48, 50, 56, 60, 66, 67, 73, 76, 80, 82,  бл. и Българска легия; Иван Сусанин - 70, 73, 76, 76А,  бл. 1; Майстор Алекси Рилец/664/ - 38; Мур - 28,  бл. 1; Петър Папакочев - 1

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бухово - Никола Бонев - бл. 7

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бухово - Младежка Искра - бл. 7А

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София -  Св. св. Кирил и Методий: 27, 19, 21,23,25

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София -  ул. Мара Бунева 50, 54, 54А, 54Б, 56, 58, 70 ; ул. Пощенска 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 8, 9, 11, 11А; ул. Костадин Т. Петров 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16; ул. Мара Бунева 72, 74, 78А; ул. Овчарска 22В

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София -  Хан Омуртаг - 6, 8, 10, 12; ул. Светослав Тертер - 27, 31, 39, 45

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - ул. Гогол - 10, 12, 14 вх.А, 14 вх.Б; ул. Цар Иван Асен II - 20, 40, 42

На 16.07.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София -  Дружба - бл. 3,  бл. 4,  бл.8 вх.5, 6, 7, 8;бл.9 вх.5, 6, 7, 8; бл.10

На 16.07.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - София -  Александър Малинов - 85, 87

На 16.07.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - ж.к. Младост: бл. 301

На 16.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София -  Надежда 1 - бл. 120 вх. В

На 16.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - София - Васил Априлов - 11; Велико Търново - 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 35, 37,  бл. 1; Евлоги И Христо Георгиеви - 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149; Проф.асен Златаров - 21, 22, 23, 24; Шипка - 23, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 43,  бл. Ателие 1, ателие 2, офис

На 16.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - София -  Хаджи Димитър - бл. 97, 98, трафопост до бл. 98,

На 16.07.2014 г. /09:45-12:30 ч/ - Мрамор - Васил Левски /Мраморско шосе - 69

На 16.07.2014 г. /09:45-13:30 ч/ - София - жк Лагера, ул. Плиска 46-50, 58, 21, 23-25, 19, 29, ул. Съвет на Европа (Черна вода) 4, 6, ул. Балканджи Йово 24, 26 вх. А и Б; ул. Плиска 52, 54

На 16.07.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - София - Младост 3 - бл. 302, 302 УпиvІІ-2153, кв.2б, бл. 304

На 16.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - София - Арчарица - 6-8; Владимир Вазов - 46; Найден Георгиев - 17а, 1а, 33; Резбарска - 1е, бл. 100; Хаджи Димитър - бл. 100, бл. 97

На 16.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ -  Р-ка бл.20

На 16.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - София - Разсадника - 1,А,М/У, бл. 13, 20, 20 и 20Б, 20А, 20Б, 61, 90; Рибен Буквар - бл. 61

На 16.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - София -  Симеоновска и Симеоновско ; Симеоновско Шосе /вол.шосе/ - 1, 104, 108А, 124, 126, 126А, 13осе0, 138, 140, 142, 157, 161, 161А, 162, 163А, 163Б, 164, 165, 166, 166Г, 168, 170, 174, 176, 176А, 180, 182, 184, 188, 188А, 190, 192, 192А, 192Б, 194, 194А, 196, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 205, 206, 207, 208, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 229, 318, 350, бл. ОН, СТР.ТАБЛО, Т ВЕНТ., Т/П, УПИ ІV-635 КВ.2А, УПИ ІІ-818 КВ.4А; Шумако / Симеоново - 2, 4, 6

На 16.07.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - София -  Българска Морава/Жеко Димит - 1, бл. 16, до бл.16; Зона Б-5 - бл. 16; Партений Нишавски /Любо Карт - 42; Позитано - 114

На 16.07.2014 г. /10:15-14:15 ч/ - София -  Ген. Гурко - 62,64, бл. М.центъра; Любен Каравелов - 2, 4

На 16.07.2014 г. /10:15-14:15 ч/ - гр.София - подлез на Софийския университет - Билла, Райфайзенбанк, Макдоналдс; бул. В. Левски 93 вх. А и Б

На 16.07.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - София -  Александър Стамболийски - 125,127, бл. А, партер пицария;  Зона Б-5 - бл. 7, 7-Б, 7-В, 8

На 16.07.2014 г. /13:30-15:30 ч/ - ул. Доло 21

На 16.07.2014 г. /13:30-16:30 ч/ - София - жк Лагера, бул. Цар Борис III 120 (Топливо, 116 - АВР), ул. Съвет на Европа (Черна вода) 9, 11, 13, ул. Балканджи Йово 32-36, ул. Хризантема 6, 10-12, 14, 16, 18-20, ул. Каварна 2-4, 4-8, 7, 9

 

 

На 17.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - жк. Младост; блок 12А вх.А, вх.Б, блок 12 вх. 1, вх. 2

На 17.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост - бл. 223, вх. 5, вх. 6

На 17.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - София - Богдан - 3, 5, 7, бл. Ателие 3, ателие 4, ателие 5, гараж, магазин, офис 1, офис 2, офис 3; Мадрид - 37; Черковна /Паун Грозданов/ - 15, 17, 21, 23, магазин

На 17.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - София - 581-ва /Левски/ - 100а; Васил Левски - 100а, 102, 104, 106, 106а, 106б, 106в, 108, 98; Княз Александър Дондуков - 56, 58, 65, 67, 69, 71; Панайот Волов - 5; Чаталджа - 4-6, магази 1; Черномен /Иван Минков/ - 14

На 17.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Триадица ж.к Стрелбище бл. 6Б вх.А, вх.Б

На 17.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр.София - кв. Павлово; бул. Александър Пушкин бл.63

На 17.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Красна Поляна III Част - бл. 333 вх. В

На 17.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 7 - бл. 727 ВХ. Б

На 17.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 905 ВХ. Б, ВХ. В

На 17.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 906 ВХ. А, ВХ. Б, ВХ. Г

На 17.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр.София - кв.Суходол; ул. Кирил Христов; ул. Траян Танев

На 17.07.2014 г. /08:45-11:00 ч/ - София - Емануил Попдимитров /432-ра/ - 13, 15, 14-16, 17

На 17.07.2014 г. /08:45-12:30 ч/ - Кътина – Акация /Венко Рашков/ - 11, 14, 17А, 3, 33, 35, 41, 43, 45, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Брадковица - вила; Бунтовник - 12, 14, 5; Детска Песен - 10, 9; Иглика - 1, 2; Климент Охридски - 6, 7, вила; Лале - 2; Латинка - 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 28, 33, 35, 35А, вила; Летец - 12, 13, 15, 16, 20, 28; Местност Братковица - 13; Местност Теменуга - 2; Младежка /Комсомолска/ - 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 41, 6, 7, 8, 9, вила; Професорска - 10, 17, 8, 9; Сливница - 48, 52, 54; Христо Ботев /Георги Димитров - 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 34А, 36, 37, 37А, 4, 40, 42, 46, 6, 7, 8, 9, 9А, бл. УПИ 10-170, 172, 173

На 17.07.2014 г. /08:45-16:00 ч/ - София - Мадрид - 23, 25, 27, 35, 37, 39, 51, 53, 55, блок на бул. Ситняково/бул. Мадрид

На 17.07.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - София - Казбек - 59, бл. 10; Лъвски Рид - 10, бл. 6, 6, ап.43-47; Манастирски Ливади-Запад - бл. 6, 9; Синанишко Езеро - 11, 11 бл, 9, 9А, бл. 10, 9

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Ботю Петков - бл. 22 вх. А

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Ангел Войвода - 37; Баткун - 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20; Боруй - 15, 16, 7, 7-б, 7а, 9; Васил Петлешков - бл. 92/бл.94, трафопост; Клисура - 13а, 22; Макгахан - 75, 81; Момина Клисура - 13а; Никола Войновски - 41-а, 61, 69, 73; Резбарска - 25, 31, 12, 17, бл. 188, 189, авточасти; Скайлер - 51, 60, 66а, 70, 77; Хаджи Димитър - 63, бл. 180, 181, 182, 194, 87, бл. 188, 189, 87

На 17.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - Дружба - бл.14; бл.17; бл.18; бл.7; бл.8вх.1, 2, 3, 4; бл.9 вх.1, 2, 3, 4

На 17.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - ул. Първа Българска Армия 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143 ; ул. Свързочник 1, 2, 3, 4, 5, 6, 5А ; ул. Чая 1, 2, 3, 4, 5, 6; ул. Роман 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

На 17.07.2014 г. /09:01-14:00 ч/ - София - Младост 4 - бл. 426а

На 17.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - София - Боруй - 7, бл. 92; Бояджик - 22, 24; Васил Петлешков - 75; Кап. Георги Мамарчев - 55; Макгахан - 63, 75, 81; Найден Георгиев - 1; Никола Войновски - 24, 44, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 91, бл. 180, тп; Резбарска - 14; Скайлер - 51, 66, 66-а, 66а, 68, 70, бл. 70; Хаджи Димитър - бл. 180, 181, 182, 193, 194, 87

На 17.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - София - Ген. Данаил Николаев/Цвятко - 13, 32, 32-34, 34, бл. 1, 2, гараж2/2, гараж3/3, гараж4/4, магазин 1/1, магазин 2/2; Проф. Милко Бичев/м. Рубенова - 32, 32-34, 9, бл. 2, 2б; Силистра - 2, 4; Чамкория - 1, 5, 7

На 17.07.2014 г. /09:31-16:00 ч/ - София - Младост 3 - 1, до, бл. 303, 304, 305, 306, на Гърба На "кауфланд", бл. 308, 309, 310, До, пред, с/у

На 17.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - София - Камен Андреев - 11, 9, 9А

На 17.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - Бусманци - Ген. Гурко (27 И 10) - 33, бл. Помпа; Кривина, Общ. Столична; Божур /Атанас Варадинов/ - 15; Витоша /Трайко Тасев/ - 12; София  - Ген. Гурко - 39; Латинка - 12; Надежда - 1

На 17.07.2014 г. /11:01-12:30 ч/ - София - Ангел Каралийчев /433-та/ - 19, 21, 25, 25А, 27, 29, , 26, 30, 32 и 34 ; Емануил Попдимитров/432-ра/ -4, 5, 6, 7 и 8; Трифон Кунев 5, 7, 9, 10 и 2 ; Данаил Крапчев  22, 24; Хотел Аякс

На 17.07.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - София - Зона Б-5 - бл. 9, 93, до бл.9

На 17.07.2014 г. /12:30-14:30 ч/ - София - Иван Радоев/456-та/ - 4, 6, 12, 14, 16, 18, 24, 5 , 7 и 15; Никола Недев 11

На 17.07.2014 г. /12:30-16:30 ч/ - Казбек - 59, бл. 10 Лъвски Рид - 10, бл. 6, 6, ап. 43-47; Манастирски Ливади-Запад - бл. 6, 9; Синанишко Езеро - 11, 11 бл, 9, 9А, бл. 10, 9

На 17.07.2014 г. /13:01-15:30 ч/ - Нови Искър - Беласица - 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Бъдеще - 22, 24; Веслец - 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 3, 4, 42, 5, 6, 7, 8, 9; Върбовка - 1, 11, 13, 3, 4, 4Л, 5, 6, 7, 9, бл. 1, 6, барака, фургон; Гина Кунчева Шопска Комуна/ - 59, 61, 63, 65, 69, 70, 71, 72, 75; Грозданка - 15, бл. УПИ 7-174; Лале - 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Оброчище /Гранична/ - 11, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Розова Долина - 36, 37

На 17.07.2014 г. /14:30-16:30 ч/ - София - Кирил Боюклийски бл. 3; Кирил Боюклийски бл. 4 17


На 18.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - жк. Младост; блок 12вх. 3, вх. 4, блок 24 вх. 1, вх. 2, вх. 3, вх. 4, блок 24 вх. 7 (гаражи)

На 18.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост - бл. 223 , вх. 7, вх.8

На 18.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - София – Лястовица /Сашо Кофарджиев/ - 1; Мелодия /Партизанска Песен/ - 1, 2; Нешо Бончев - 1, 10, 12, 14, 15, 16, 2, 26, 2а, 4, 6, 6а, 8, 26; Първа Българска Армия - 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 42, 44, 47, 49, 52, 60; Снежник - 19, 2, 21, 23, 4, 6; Съзнание - 51, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 56а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68

На 18.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Триадица - жк Стрелбище бл. 5Б вх.А, вх.Б

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр.София - кв. Павлово; бул. Александър Пушкин: бл.65

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Красна Поляна III Част - бл. 334 вх. А

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 911 вх. А, вх. Е

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 910 вх. А, вх. Б, вх. В

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 906 вх. В

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 913Б

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 7 - бл. 727 ВХ. Б

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9 - бл. 913А

На 18.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Суходол; ул. Траян Танев; ул. Суходолска; ул. Трети март; ул. Труд

На 18.07.2014 г. /09:00-10:30 ч/ - София - Жилищна група Южен Парк -бл.127 и бл.128

На 18.07.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. София - ул. Пирин

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Ботю Петков - бл. 22 вх. Б

На 18.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - ул. Христо Станишев 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26-28, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, , 44, 46, 6; ул. Христо Батанджиев 4, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27 57, 74, 76, 78

На 18.07.2014 г. /09:01-16:00 ч/ - София - Младост 3 - бл. 318, 318+, 319, бл. ул. Бъднина до бл. 318, ул. Бъднина до бл. 318,  до

На 18.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ -  ул. П. Мангов 74, 72 76; ул. Н. Бончев -ВМ

На 18.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ -  София - Дружба - бл. 13, 15, 16, До, срещу; светофар, паркинг, ресторантт Еделвайс

На 18.07.2014 г. /09:30-12:30 ч/ - София – жк Люлин: бл. 276

На 18.07.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - Младост 4 - бл. 460

На 18.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 1 - бл. 120 вх.Г

На 18.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - София - Босилеградска - 9; Локорска - 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 32-а, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 41-а, 43, 45; Подем - 13, 15, 16-а, 16-б, 17, 18; София - 24, 28, 30, 32, 34; Тайга - 12, 7, 7а

На 18.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - София - 560-та /кв. Левски/ - 10, 12, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35а, 36, 42, 7, 9; 564-та /кв. Левски/ - 1, 10, 14, 17, 17а, 19, 21, 23, 25а, 25б, 27, 3, 31, 6а, 8; 565-та /кв. Левски/ - 10, 12, 13, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 9, 2; 566-та /кв. Левски/ - 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25а; 567-ма /кв. Левски/ - 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8; 568-ма /кв. Левски/ - 15, 16, 18, 20, 24, 25, 27; 570-та /кв. Левски/ - 2, 4; Ботевградско Шосе /Мизия/ - 156а, 160, 168, 174а, 80; Велбъжд - 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 69; Ген. Инзов - 10, 10а, 13, 14а, 16, 1а, 21, 23, 25, 3, 4, 42, 5; Княгиня Тамара - 1, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29а, 3, 30, 31, 33, 34, 36, 36а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 49а, 5, 51, 53, 54, 55, 7, 7а, 7б, 9; Константин Фотинов - 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 143, 145, 147, 149, 149а, 151; Лепенец - 28, 30а, 32, 32а, 33б, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а, 42; Летоструй - 100, 107а, 114, 116, 122, 132, 148, 153, 154а, 154б, 157, 162, 163, 166а, 176, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 62, 64, 64а, 66, 66а, 67, 67а, 68, 68а, 70, 71, 71а, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 80, 81, 81а, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 88а, 89, 89а, 90, 91, 91а, 92, 93, 93а, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99; Поп Грую - 5-б; Станислав Доспевски - 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Хан Кардам - 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 21а, 27

На 18.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - София – кв. Красна поляна: училище

На 18.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - София - Синчец - 1, 3, и 5

На 18.07.2014 г. /10:15-12:15 ч/ - София - Ген. Гурко - 68, 70, 72, 74, 76 А; Любен Каравелов - 1, 3, 5, 7; Юри Венелин - 21, 23, 25, 27, 29, 31, 36; бул. Е и Хр.Георгиеви 95, 97, 99

На 18.07.2014 г. /12:15-14:15 ч/ - София - Ген. Гурко - 10, 12, 16 вх.А, Б; НТС, ОББ, БИАД, Куклен театър,

На 18.07.2014 г. /12:30-14:30 ч/ - София - бул. Пейо К.яворов - , 34-36, 38-4042, 44, 46 ; ул. Ведрина 6, 8, 10

На 18.07.2014 г. /13:30-15:30 ч/ - София – жк Люлин: бл. 276

На 18.07.2014 г. /14:31-16:30 ч/ - София - Ангел Каралийчев /433-та/ - 1

 

 

Софийска област

За периода 14-17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Елешница

 

За периода 14-18.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Самоков - Местност Лавандула

За периода 14-18.07.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - с. Злокучане

За периода 14-18.07.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - Самоков - Местност Язовир Искър

За периода 14-18.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Самоков - Димчо Дебелянов; Ихтиманско Шосе; Макгахан; Митр. Доситей Самоковски; Проф. Васил Захариев; Рилски Скиор; Търговска

За периода 14-18.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - Ковачевци - 10-та;  11-та;  12-та;  13-та;  14-та;  18-та;  19-та;  20-та;  21-ва; 22-ра; 23-та; 25-та; 26-та; 27-ма; 28-ма; 29-та; 30-та; 31-ва; 32-ра; 33-та; 34-та; 35-та; 36-та; 37-ма; 38-ма; 39-та; 3-та; 40-та; 41-ва; 42-ра; 43-та; 44-та; 45-та; 46-та; 47-ма; 48-ма; 49-та; 4-та; 52-ра; 53-та; 55-та; 5-та; 6-та; 7-ма; 8-ма; 9-та

За периода 14-18.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - Своде - Махала Преход

 

На 14.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Вакарел - ул. Александър Стамболийски; ул. Витоша; ул. Еледжик

На 14.07.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - Самоков - Местност Мечката

На 14.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Махала Джуричова

На 14.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Обединена

На 14.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Саранск

На 14.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Златица - Васил Левски; Владислав Варненчик

На 14.07.2014 г. /09:15-15:40 ч/ - с. Долни Окол

На 14.07.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - Бов, Общ. Своге

На 14.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Правец - Васил Левски

На 14.07.2014 г. /10:30-11:00 ч/ - Етрополе - Малки Искър

 

За периода 15-17.07.2014 г. / 09:45-16:00 ч/ - Етрополе - Местност Баш Самоков

 

За периода 15-18.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с. Видраре - махала Трънето

 

На 15.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Вакарел - ул. Елин Пелин; ул. Железничарска; ул. Кирил и Методий; ул. Костадинка Трайкова

На 15.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Махала Найденова

На 15.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Бачо Киро

На 15.07.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Село Долни Окол

На 15.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Саранск

На 15.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Златица - Васил Левски; Владислав Варненчик

На 15.07.2014 г. /09:15-15:00  ч/ - Ботевград - Велчо Шунтов; Капитан Ушаков; Преслав; Рила; Саранск; Свети Св. Кирил и Методий; Темуша

На 15.07.2014 г. /09:30-16:30  ч/ - Бов, Общ. Своге

На 15.07.2014 г. / 10:00-16:00 ч/ - Делейна - Асен Балкански;
На 15.07.2014 г. / 10:00-16:00 ч/ - Ихтиман - Антим Първи; Арх. Генадий Ихтиманск; Белмекен; Божур; Братя Миладинови; Булаир; Васил Левски; Георги Раковски; Даскал Цветко; Димитър Попов; Димитър Русинов; Егерика; Еледжик; Захари Стоянов; Иван Вазов; Иглика; Йордан Балчев; Кирил и Методий; Кокиче; Кочиово; Липа; Люле Бургас; Люляк; Марин Дринов; Марица; Мизия; Михаил Сестримски; Мъти Вир; Парчевич; Пирин; Плиска; Полковник Борис Дрангов; Предгарова; Преслав; Рила; Свети Княз Борис; Свети Патриарх Евтимий; Свети Софроний Врачански; Стефан Караджа; Стефан Стамболов; Стипон; Странджа; Съединение; Топик; Траянова Врата; Три Уши; Търнов; Училищна; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Освободител; Цар Самуил; Черни Връх; Шести септември; Шипка; Юрий Гагарин; Явор; Янтра

 

На 16.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - Вакарел - ул.  Младост; ул. Никола Вапцаров; ул. Никола Петков

На 16.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - Бов, Общ. Своге

На 16.07.2014 г. /08:30-12:00 ч/ - Лесново - Втора; Петдесета

На 16.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Махала Джуричова

На 16.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Обединена

На 16.07.2014 г. /09:00-09:10 ч/ - Желява - 24-ти май /Георги Димитров/; Xx-300, кв.32 - временно строителство; Александър Стамболийски; Бене Цендин /Мургаш/; Благой Тодоров / 9-ти септември/; Васил Левски; Ген. Николай Желявски /1-ви май/; Герена /Иван Шонев/; Кирил и Методий; Местност Добри Дол; Никола Петков /Карло Шабанск/; Стефан Караджа; Стоян Мечката; Стоян Мисирски; Тодораки Пешев /Христо Ботев; Тоне Крайчев
На 16.07.2014 г. /09:00-09:10 ч/ - Чурек - Местност Жерково

На 16.07.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Село Долни Окол

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Златица - Свещи Плаз; Тодор Пеев; Христо Ботев

На 16.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - Община Ихтиман - извод Живково

На 16.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - Костенец - Белмекен; Боровец; Иван Вазов; Искра; Кирил и Методий; Китка; Малина; Петър Берон

На 16.07.2014 г. /10:00-16:29 ч/ - Община Ботевград - магистрали Хемус (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - Вивател  (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Ботевград - Академик Стоян Романски; Александър Батенберг; Александър Стамболийски; Балканска; Бузлуджа; Дико Илиев; Дондуков; Зелинград; Каблешков; Любен Каравелов; Мадара; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Плиска; Площад Кафе-сладкарница; Подпор. Волков; Преслав; Саранска; Свети Св. Кирил и Методий; Славейков; Стубеля; трафопост 20; Трети Март; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Цар Самуил (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Негован - Емануил Александров;Подем; Божур; Руен (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Ботевград - Бузлуджа; Витиня, Местност Витиня, почивна станция; до сградата на ТКЗС, Краварник Зелена Бара; Зелин; Зелин; Литаковско шосе по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Врачеш - Александър Стамболийски; Ален Мак; Баба Вида; Баба Тонка; Бела; Бор; Будиовград; Бузлуджа; Васил Левски; Витиня; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Горски Пътник; Гурко; Дунав; Еделвайс; Захари Стоянов (Петър Янков); Зеленград; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Извор; Калето; Кирил и Методий; Кокиче; Кольо Видина; Люляк; Майстор Вуно Маркова; Малчика; Манастирска; Мургаш; Оборище; Околчица; Опълченска (Яташка); Орлово Гнездо; Освобождение (9-ти Септември; Отец Паисий; Патриарх Евтимий; Плиска; Победа; Преслав; Първенец; Първи май; Радовец; Райна Княгиня (Вела Пеева); Розова Долина; Севаст Огнян (Партизанска); Синчец; Славейков (Васил Коларов); Софроний Врачански; Стара Планина; Страншки Рът; Съединение (Рада Докова); Теменуга; Трети март (Иван Гълъбов) (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Ботевград - 1866 година; Бенковска; България; Васил Левски; Витиня; Витоша; Георги С. Раковски; Гурко; Захари Стоянов; Искър; Мургаш; Преслав; Просвета; Райна Княгина; Сан Стефано; Саранск; Свобода; Севаст Огнян; Седемнайсти ноември; Стара Планина; Стефан Стамболов; Трети март; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Освободител; Шести Септември (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Врачеш – Бузлуджа (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - Любен Каравелов (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Боженица - Махала Брусен; Махала Пелиница; Махала Урвич (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Ботевград -Георги С. Раковски (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Врачеш - Гурко; Освобождение (9-ти септември) (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Краево - Махала Славопол (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Липница, Общ. Ботевград - Махала Горановци (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Новачене, Общ. Ботевград - Ангел Кънчев; Аспарух; Безименна; Борис I (Методи Антонов); Васил Друмев; Васил Левски; Васил Петлешков; Ген. Скобелев; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Гурко; Добруджа; Дондуков; Дунав; Евлоги Георгиев; Елин Пелин; Захари Стоянов; Ивайло; Иван Вазов; вили извън регулацията, крайпътно заведение; Искър; Кирил и Методий; Козлодуй; Кубрат (Христо Ветовски); Любен Каравелов; Медвен; Московска; Никола Й. Вапцаров; Новаченка (Филип Кръстев); Оборище; Опълченска; Осма; Паисий; Панайот Волов; Пенчо Славейков; Петко Войвода (Иван Гешков); Петър Берон; Първа; Рударка; Сан Стефано; Свобода; Седма; Стара Планина; Съединение (Ленин); Трети Март (Георги Димитров); Филип Тотьо (Тодор Доков); Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Черешово Топче; Четвърта; Шипка (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Рашково - Махала Белчово; Махала Габровница (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Скравена - 11-та;  13-та;  15-та;  2-ра;  3-та;  8-ма; Александър Стамболийски; Алипи Първанов; Ангел Кънчев; Атанас Събков; Бебреш; Васил Априлов; Васил Вунчев; Васил Левски; Вилна Зона Лозята; Врачанска; Гео Милев; Георги Апостолов; Георги Канзов; Георги Раковски; Георги Стаменов; Герго Ценов  (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Ботевград - Академик Стоян Романски; Боженишки Урвич; Бузлуджа; България; Васил Петров; В.з. Чеканица; Витиня; Витоша; Гурко; Незнайният Войн, магазин Техномания, Чавдар; Освобождение; Патриарх Евтимий; Свети Св. Кирил и Методий; Свобода; Севаст Огнян; Седемнайсти Ноември, Синчец; Трети март; Янтра (по заявка на ЕСО)
На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Трудовец - Александър Стамболийски; Витоша; Девети май; Петко Златарски; Урвич; Христо Ботев; Цар Освободител; Черковна (Марин Димитров) (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - Завод за полупроводници (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - помпи Ботевград (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград – Фармахим (по заявка на ЕСО)

На 16.07.2014 г. /10:15-12:15 ч/ - с. Драгоил - махала Умляк

На 16.07.2014 г. /13:00-15:30 ч/ - Драгоил - Местност Локва

 

За периода 17-18.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Калегерово - махала Ликовци Трънето Черни връх

 

На 17.07.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - Вакарел - ул. Свети Патриарх Евтимий; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Шипка

На 17.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - Бов, Общ. Своге

На 17.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Махала Найденова

На 17.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд- Бачо Киро

На 17.07.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Ковачевци- 10-та

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Златица - Свещи Плаз; Тодор Пеев; Христо Ботев

На 17.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - Ихтиман - Белмекен; Витоша; Дунав; Захари Стоянов; Здравец; Иглика; извън регулация обект Пчелин; Извън Регулация/ам Тракия/,  Опорен Пункт; Изток; Искър; Калето, Горски Разсадник; Кокиче; Липа; Люляк; Малина; Местност Шиндар; Мизия; Мусала; Пирин; Плиска; Пчелин; Рила; Роса; Странджа; Теменужка; Цар Освободител; Чайка; Черни Връх; Шиндар; Явор; Янтра;
На 17.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - Самоков - Иван Вазов

 

За периода 18-21.07.2014 г. / 15:00-09:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин – Новоселци (по заявление на собственика на трафопост Спойка)

 

На 18.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - Бов, Общ. Своге

На 18.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Махала Джуричова

На 18.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Обединена

На 18.07.2014 г. /08:50-15:30 ч/ - Ковачевци - 36-та; 37-ма; 40-та

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долна Малина

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - АРП гр. Драгоман

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Златица - Свещи Плаз; Тодор Пеев; Христо Ботев

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Етрополе - в/ст Военни (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/- Етрополе - Александър Атанасов; Александър Михайлов; Александър Стамболийски; Асеновска; Богатирска; Братя Миладинови; Васил Левски; Васил Овчаров; Генерал Гурко; Георги Димитров; Георги Цариградски; Григор Гошев; Григор Михайлов; Дандевил Б; Девети Септември; Дончо Тепавичаров; Екзарх Йосиф; Елаците; Елин Пелин; Зольовеца; Иван Канджаков; Изгрев; Йордан Кесяков; Калина Вескова; Каменица; Кочо Честименски; Крушака; Лековец; Ленин; Максим Горки; Малка Баба; Малки Искър; Млада Гвардия; Младост; Московска; Никола Вапцаров; Пейо Кринчев; Полковник Гридзевски; Преслав; Рудината; Руски; Сашка; Свобода; Сергей Румянцев; Столетов; Тодор Доков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Христо Ясенов; Чавдар; Шиндарника; Ябланица (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Лопян - Цвятко Янков (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Правец -Махала Дръвница; Опълченска (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - 114; Двадетесет и седми ноемвр; Александър Атанасов; Александър Спасов; Александър Стамболийски; Батак; Бенковски; Васил Левски; Васил Петлешков; Владимир Заимов; Генерал Гурко; Георги Антонов; Георги Бакалов; Георги Димитров; Гладстон; Двадесет и седми ноември; Девети септември; Димитър Благоев; Димитър Гръбчев; Екатерина и Цеко Костови; Елаците; Иван Вазов; Йордан Кесяков; Йорданка Чанкова; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Люляк; Максим Горки; Малина; Малки Искър; Марийка Гаврилов; Марко Марков; Недялко Йосифов; Никола Вапцаров; Никола Михайлов; Оборище; Опълченска; Отец Паисий; Партизанскива; Пионер; Победа; Пролетарска; Раковска; Руски, Двадетесет и седми ноември,базова Станция; Софроний; Спортист; Стефан Караджа; Сто и втори; Сто и четринадесети; Столетов; Тодор Доков; Тодор Пеев; Трети март; Христо Ботев; Христо Смирненски; Христо Ясенов; Чертиград; (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Правец - Трети март (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Етрополе - Етрополски бук (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Етрополе  (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - Двадетесет и седми ноември; Малки Искър; Осем; Партизански; Руски; Тринадесет  (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - 128;  Двадетесет и седми ноември; Акация; Георги Антонов; Георги Бакалов; Георги Димитров; Йорданка Чанкова; Малки Искър; Мария Мишева; Марко Проданов; Местност Баш Самоков; Отец Паисий; Партизански; Руски; Славяни; Сливница; Сто двадесет и осми (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - Батак; Варовитец; Двадесет и седми ноември; Здраве; Китката; Любен Каравелов; Марийка Гаврилова; Мико Лаков; Младост; Никола Михайлов; Осем; Партизанскиа; Победа; Прогон; Пролет; Руски; Свищи Плаз; Софроний; Четвърта (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Видраре - Махала Мусатете; Махала Пешната Лъка; Джурово; Махала Герановица (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе -Батак (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Калугерово, Общ. Правец -Махала Връбчовци; Махала Габрика; Махала Димитровци; Махала Златовци; Махала Костадиновец; Махала Рударец; Махала Чекотин (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Правец - Маняков Камък; Махала Драганск; Махала Дръвница; Махала Манастирица; Местност Елисов Рът; Север; Тодор Живков (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Своде - Махала Курман; Махала Лъга; Махала Преход (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - Вилна Зона Рибарника; Вранащица; Георги Бакалов; Руски; Софроний; (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Ямна - Махала Златичора; Махала Черти Град  (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Брусен - Махала Бобища (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Видраре - Махала Семкова (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Врачеш; Васил Левски;Джурово; Волга; Вутьо Миков; Генерал Гурко; Генерал Елис; Георги Димитров; Гошо Воденичаров; Девети Септември; Димитър Грънчаров; Иван Мицев; Иван Яковенко; Камилче; Капитан П. Стайков; Малък Искър; Матю Воденичаров; Махала Беляновец; Махала Герановица; Махала Камилче; Махала Мечи Трън; Махала Отявец; Мико Лаков; Млада Гвардия; Нератовице; Отряд Бенковски; Павел Корчагин; Петър Томов; Първи май; Септемврийци; Стара Планина; Тодор Христов; Чавдарци; Червена Армия; Юрий Гагарин  (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Етрополе - Пролет (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Лопян - Васил Левски; Втора; Георги Димитров; Георги Михайлов; Девети май; Девети септември; Йончо Ботев; Калина Вескова; Ленин; Махала Черешовица; Местност Растака; Местност Черешова; Никола Михайлов; Никола П. Цановски; Пета; Планинско Цвете; Първа; Свещи Плаз; Седма; Трета; Христо Ботев; Цвятко Янков; Четвъра (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Манаселска Река - Махала Смолевица; Махала Чульовци (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Осиковица - Махала Балинска; Махала Баренска; Махала Вельовци; Махала Владовци; Махала Войновци; Махала Габрика; Махала Гетовци; Махала Господарска; Махала Дрена; Махала Кратунете; Махала Цековци (по заявка на ЕСО)

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Осиковска Лакавица - Луковешки Дол; Махала Гроздене; Махала Рачовци (по заявка на ЕСО)

 

 

Пернишка област

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долни романци, общ. Брезник

На 14.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Горна Диканя - центъра

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ – Перник - Аврора; Айдарица; Баба Парашкева; Белоградчишки скали; Бор; Братя Кокарешкови; Волга; Димитър Благоев; Димитър Хранов; Драва; Жива Вода; Ивайло; Йордан Лютибродски; Костенец; Кралевски път; Лазар Робев; Леденика; Ленин; Лиляна Димитрова; Момин Проход; Рилски езера; Станке Димитров; Христо Кърпачев; Христо Македонски; Христо Смирненски; Черни връх; Чехов

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Братя Чакрини; ул. Вердин Александров; ул. Извън плана; ул. Искър; ул. Могилка; ул. Мусала; ул. Орниче; ул. Осогово; ул. Партизан; ул. Радослав Зафиров; ул. Славчо Дяков; ул. Черна гора

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Долна Секирна, общ. Брезник

 

На 15.07.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Перник - Изток; Ленински проспект; Минск; Созопол; Юрий Гагарин

На 15.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Горна Диканя - центъра

На 15.07.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Рударци - ул. Арда; ул. Божур; ул. Вардар; ул. Витоша; ул. Гоце Делчев; ул. Добрич; ул. Драва; ул. Кракра; ул. Кривуля; ул. Лом; ул. Несебър; ул. Никола Вапцаров; ул. Опълченска; ул. Перник; ул. Поморие; ул. Презвитер Козма; ул. Силистра; ул. София; ул. Струма; ул. Тинтява; ул. Христо Ботев; ул. Черни връх; ул. Янтра

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долни романци; общ. Брезник

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Аврора; Айдарица; Баба Парашкева; Белоградчишки скали; Бор; Братя Кокарешкови; Волга; Димитър Благоев; Димитър Хранов; Драва; Жива вода; Ивайло; Йордан Лютибродски; Костенец; Кралевски път; Лазар Робев; Леденика; Ленин; Лиляна Димитрова; Момин проход; Рилски езера; Станке Димитров; Христо Кърпачев; Христо Македонски; Христо Смирненски; Черни връх; Чехов

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Билинци; с. Муртинци; с. Видрица; с. Гърло; общ. Брезник

На 15.07.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Перник - Благой Гебрев; Изток; Карл Маркс; Клемент Готвалд; Одеса

На 15.07.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - Перник - Арх. Йордан Миланов; Младен Стоянов

На 15.07.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ – Перник - 21-ва; Двадесет и втора; Изток; Младен Стоянов; Мошино; Юрий Гагарин

 

На 16.07.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - с. Слаковци, общ. Брезник

На 16.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Мещица - фирмите в района на ТКЗС

На 16.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Горна Диканя - центъра

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Александър Филипов; Ангел Коцелянов

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Волга; Възход; Грамаге; Димитър Благоев; Дунав; Йордан Лютибродски; Климент Охридски; Костенец; Трайко Живков; Чуйпетлово

На 16.07.2014 г. /10:00-16:30  ч/ - Перник; Гара Перник; Люлин; Мургаш; Мусала; Протожерица; Родопи; Синчец; Софийско шосе; Стара планина; Шибой /по заявка на ЕСО/

На 16.07.2014 г. /11:15 - 13:00 ч/ - с. Слаковци, общ. Брезник

На 16.07.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Бучино - махала Бачова

На 16.07.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - с. Сопица, общ. Брезник

 

 

На 17.07.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Перник - ул. Граово; ул. Бяла Слатина

На 17.07.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - гр. Брезник - ул. Александър Филипов; ул. Гледан; ул. Гребен; ул. Елена Георгиева; ул. Иван Тимофеев; ул. Изгрев; ул. Октомври

На 17.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Горна Диканя - центъра

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Енчо Николов; Йордан Стефанов; Лазар Лумбаров; Марин Асенов; Нестор Петров; Първи май

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Добри Миланов; Дъбрава; Жива вода; Йордан Лютибродски; Лиляна Димитрова; Никола Вапцаров; Свети Спас; Тева; Христо Кърпачев

На 17.07.2014 г. /09:01-13:00 ч/ - Перник - Ленин

На 17.07.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Перник - Св. св. Кирил и Методий; Твърди ливади

На 17.07.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - гр. Брезник - ул. Александър Тинков; ул. Георги Ив. Бунджулов; ул. Извън регулацията; ул. Трън

На 17.07.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - Мещица - Александър Невски; Александър Стамболийски; Васил Левски; Велин Сърбов; Гоце Делчев; Детелина; Димитър Каляшки; Иван Вазов; Капитан Петко Войвода; Станке Димитров; Ястребино

На 17.07.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - с. Расник - Брод

 

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Боян Чонос; Вела Пеева; Димитър Благоев; Добри Миланов; Йордан Лютибродски; Ковачевци; Ленин; Лиляна Димитрова; Маниш; Николай Островски; Огнян Ягодински; Огоста; Паисий Хилендарски; Пушкин; Рахила Ангелова; Станке Димитров; Страцин; Училищна; Църква

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Брезник - ул. Андрей Михайлов

 

 

Благоевградска област

За периода 17-18.07.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Община Банско, гр. Банско, ул. Ангел Кънчев; ул. Барбара Рютинг; ул. Вардар; ул. Добри Чинтулов; ул. Пейо К. Яворов; ул. Райна Княгиня

 

На 14.07.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ -  с. Логодаж – махала "Гръчка"

На 14.07.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ -  с. Селище

На 14.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Мара Бунева; Св. Св. Кирил и Методий

На 14.07.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград   - Ален Мак; Еленово

На 14.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Долна Градешница - ул. Втора; ул. Девета;  Извън Регулацията: бл. Жилище

На 14.07.2014 г. /08:45 - 13:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич; с. Беласица; ул. Беласица;  ул. Васил Левски;  ул. Девети Май;  ул. Дермено;  ул. Крали Марко;  ул. Местност Горни Парници; ул. Мраморница;  ул. Хаджи Димитър;  ул. Христо Ботев;  ул. Цар Симеон;  ул. Чавдар Войвода;  ул. Яне Сандански; ВЕЦ Иваник

На 14.07.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак; Борис Ангелушев;  Броди; Симитли; Витоша; Христо Ботев; Черниче; Никола Вапцаров

На 14.07.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Община Банско, гр. Банско - Възлова  в местността Кошерината

На 14.07.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - Община Банско, гр. Банско - Възлова  в местността Кошерината

 

На 15.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Владо Черноземски; Иван Михайлов;  Скаптопара

На 15.07.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак; Промишлена

На 15.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Долна Градешница - ул. Втора; ул. Девета; Извън Регулацията: бл. Жилище

На 15.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Камена

На 15.07.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - Община Банско - гр. Банско - Акад. Йордан Иванов;  Алеко Константинов;  Бяло Море;  Възраждане;  Гарибалди;  Георги Бенковски;  Глазне; Гоце Делчев;  Димчо Дебелянов;  Иван Вазов;  Неофит Рилски;  Никола Вапцаров;  Н. Й. Вапцаров;  Отец Паисий;  Пирин;  Радон Тодев;  Св. Димитър Солунски;  Симеон Молеров;  Тодор Александров;  Тодорин Връх;  Търново;  Хаджи Вълчо;  Христо Ботев;  Цар Иван Асен II;  Цар Симеон;  Яне Сандански; Сградата на Община Банско; Читалището и района около него

 

На 16.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград - Драма; Иван Михайлов; Сан Стефано

На 16.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци - ул. Втора; ул. Двадесет и осма; ул. Девета

На 16.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Община Банско, гр. Банско - ул. Плиска; ул. К. Бараков; началото на ул. Цар Симеон; хотел Олимп; м. Забиница

На 16.07.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Община Банско, гр. Банско - 24-ти май;  България;  Бъндерица;  Георги Голев;  Княз Борис I;  Местност Герачини Улици;  Местност Забиница;  Неуточнен Адрес;  Отец Стефан Камберов;  Плиска;  Първа;  Рила;  Родопи;  Уста Тодор;  Цар Симеон;  Явор;  Яне Сандански;  хотел Калис; м. Забиница; Цех за Гъби; Бившото Поделение; Комплекс Ва Бул

На 16.07.2014 г. /14:00 - 16:30 ч/ - Община Банско, гр. Банско - ул. Явор; Комплекс Никмар

 

На 17.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград -Иван Михайлов

На 17.07.2014 г. /08:30 - 12:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Ал. Стамболийски, Пансион, Информационен център; Арда; Братя Миладинови; Бяло Море; Васил Априлов; Враня; Георги С. Раковски; гр. Гоце Делчев: Лавка; Екзарх Йосиф; Завоя на Черна; Иларион Макариополски; Кмет Никола Атанасов; Марица; Никола Мандушев; Отец Паисий; Пирин; Полковник Борис Дрангов; Струма; Тодор Александров; Тунджа; Христо Силянов; Цар Иван Асен; Цариброд; Районен съд, гр. Гоце Делчев

На 17.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци - ул. Белица; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Разлог, гр.Разлог - Местност Баба Цвета; Местност Бойков Рид;  Местност Кошольовото;  Местност Кулиното;  Местност Логовете;  Местност Мразеница;  Местност Пети Километър;  Местност Предел; Местност Раплево;  Местност Тишето; Местност Шипоко; Предел

На 17.07.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Бузлуджа; Димитър Димов; Драма;  Екзарх Антим; Иларион Макариополски;  Лакото;  Местност Стрелбището; Потока;  Солун;  Тодор Александров;  Тодор Паласкаря;  Тодор Стоянов

 

На 18.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград - Димитър Димов; Иван Михайлов

На 18.07.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - Арда; Братя Миладинови: б;  Гранична;  Драма;  Екзарх Антим;  Марица;  Неофит Бозвели;  Патриарх Евтими;  Полковник Борис Дрангов;  Христо Матов;  Цар Калоян:

На 18.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Илинденци ул."Втора";ул."Двадесет И Осма";ул."Девета"

На 20.07.2014 г. /08:30 - 17:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Гоце Делчев

На 18.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Краище, Общ. Белица, Дванадесета; Девета;  Деветнадесета; Десета;  Единадесета;  Извън Регулацията; Неуточнен Адрес; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Тринадесета; Четирнадесета; Шестнадесета

На 18.07.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Братя Миладинови; Генерал Ковачев; Драма; Людмил Стоянов; Неофит Бозвели; Неуточнен Адрес: пл. Македония Култулен Дом; Патриарх Евтимий; Пейо К. Яворов; Тодор Александров; Христо Матов; Цар Иван Асен; Цар Калоян

 

На 20.07.2014 г. /08:30 – 17:30 ч/ - гр. Гоце Делчев - Гоце Делчев: 73

 

 

Кюстендилска област

На 14.07.2014 г. /09:00 - 14:30 ч/ - Община Кочеринов, с. Боровец

На 14.07.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Община Дупница, с. Червен брег - ул. Александър Стамболийски; ул. Баба Тонка; ул. Бончук; ул. Васил Коларов; ул. Георги Димитров; ул. Йорданка Николова; ул. Кирил и Методий; ул. Лиляна Димитрова; ул. Максим Горки; ул. Митко Палаузов; ул. Райна Княгиня; ул. Раковски; ул. Рила; ул. Станке Димитров; ул. Хаджи Димитър; ул. Шипка

На 14.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Община Бобошево, с. Усойка; ул. Васил Левски; жп Прелез, Каравана, Кафе-аператив, магазин, павилионпавилион; ул. Иван Вазов; ул. Кокиче; ул. Любен Каравелов; ул. Малина; ул. Рила; ул. Св. Иван Рилски; Стопански двор, Бетонов възел; ул. Тополите; ул. Трети Март; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Яворов

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Втори Януари

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раждавица - Алеко Константинов; Александър Димитров; Вела Пеева; Георги Димитров; Димитър Каляшки; Ленин; Никола Вапцаров; Садни Дол; Славянска; Станке Димитров; Стоян Лудев; Христо Ботев; Юрий Гагарин

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Багренци - Александър Стамболийски; Андон Разсипийски; Бачо Киро; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Григор Чергов; Димитър Каляшки; Дим. Разсипийски; Емил Шекерджийски; Ильо Войвода; Йордан Каймакански; Криволак; Митко Палаузов; Осогово; Стефан Караджа; Струма; Христо Ботев; Шипка

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Багренци - Васил Петлешков; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски;  Кирил Орловски; Паисий Хилендарски;  Панайот Волов; Панайот Хитов; Рила; Харалампи Разсипийски:

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Рила

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня - Георги Бенковски; Георги Раковски; Златни Брегове; Местност през реката

За период 14-18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Даскал Димитри; ул. Дондуков; ул. Евлоги Георгиев; ул. Единадесети Август; ул. Зора; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон I

За период 14-18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Соволяно, общ. Кюстендил, ул. Васил Левски; ул. Георги Кирков; ул. Девети Септември; ул. Любикова; ул. Осогово; ул. Победа; ул. Рила; ул. Руен; ул. Теменуга; ул. Хан Омуртаг; ул. Ябълка

За период 14-18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Местност Самали Баир; Местност Хисарлъка; с. Слокощица, общ. Кюстендил; ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Георги Кръстев; ул. Георги С. Раковски; ул. Искър; ул. Кубрат; ул. Марин Дринов; ул. Мусала; ул. Пробуда; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

За период 14-18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Жабокрът - ул. Александър Стамболийски ; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Девети Септември; ул. Еделвайс; ул. Ивайло; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията; ул. Калоян; ул. Оборище; ул. Овощарска; ул. Оул. сми Март; ул. Осогово; ул. Пауталия; ул. Плиска; ул. Средец; ул. Струма; ул. Суха Река; ул. Христо Ботев; ул. Шипка

На 14.07.2014 г. /12:30 - 16:15 ч/ - Община Дупница, с. Червен брег; ул. Александър Стамболийски; ул. Баба Тонка; ул. Бачо Киро; ул. Бенковски; ул. Бончук; ул. Бузлуджа; ул. Васил Демиревски; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Гагарин; ул. Джубрена; ул. Димитър Благоев; ул. Иван Вазов; ул. Лиляна Димитрова; ул. Любен Каравелов; ул. Малчика; ул. Митко Палаузов; ул. Никола Вапцаров; ул. Оборище; ул. Плиска; ул. Раковски; ул. Хан Аспарух

 

На 15.07.2014 г. /08:15 - 08:15 ч/ - с. Габрешевци, общ.Трекляно

На 15.07.2014 г. /08:30 - 08:30 ч/ - с. Добри дол, общ.Трекляно; с. Злогош; с. Добри дол; с. Сушица; с. Габрашевци; с.Трекляно

На 15.07.2014 г. /08:30 - 10:30 ч/ - Община Дупница, с. Бистрица; ул. Бригадирска; ул. Гергана; ул. Здравец; ул. Зелен Път; ул. Кирил и Методий; ул. Комсомолска; ул. Ленин; Местност Мантарлия; ул. Мусала; ул. Осми Март; ул. Отец Паисий; ул. Победа; ул. Първи май; ул. Русалка; ул. Теменуга; ул. Христо Ботев

На 15.07.2014 г. /09:00 - 09:30 ч/ - Съоръжения на ТЕЦ „Бобов дол“; гр. Дупница - частна къща Недко; Община Бобов дол; с. Големо – бившият птичарник

На 15.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Ресилово - Омуртаг

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Втори Януари; Отец Паисий

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Багренци - Григор Чергов; Димитър Каляшки; Дим. Разсипийски; Емил Шекерджийски; Иван Вазов; Митко Палаузов; Осогово; Румена Войвода; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Ботев

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раждавица - Алеко Константинов; Александър Димитров; Вела Пеева; Георги Димитров; Димитър Каляшки; Ленин; Никола Вапцаров; Садни Дол; Славянска; Станке Димитров; Стоян Лудев; Христо Ботев; Юрий Гагарин

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня; Златни Брегове; Панайот Волов

На 15.07.2014 г. /09:45 - 16:00 ч/ - Община Дупница, с. Пиперево

На 15.07.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Община Дупница, с. Пиперево - фирмите в бившия стопански двор

 

На 16.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Община Дупница, с. Червен брег; ул. Александър Стамболийски; ул. Баба Парашкева; ул. Бузлуджа; ул. Васил Демиревски; ул. Васил Коларов; ул. Георги Димитров; ул. Гурко; ул. Джубрена; ул. Димитър Благоев; ул. Маршал Толбухин; ул. Митко Палаузов; ул. Мусала; ул. Партизанска; ул. Пионерска; ул. Рила; ул. Станке Димитров; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Втори януари; Възход; Никола Малашевски

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раждавица - Аспарух Плачков; Бенковски; Валентина Терешкова; Васил Левски; Вела Пеева; Владимир Поптомов; Георги Димитров; Граф Игнатиев; Димитър Каляшки; Димитър Полянов; Йорданка Николова; Ленин; Неофит Бозвели; Никола Вапцаров; Рила; Созопол; Столетов; Струма; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чайка; Шипка; Юрий Гагарин

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Александър Стамболийски

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня, Горица; Златни Брегове

На 16.07.2014 г. /09:01 - 16:00 ч/ - Багренци - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Георги Зеленков; Дядо Иван Самоволеца; Ильо Войвода; Кирил Орловски; Крум Джиджински; Любен Каравелов; Райна Княгиня; Руен; Стара Планина

На 16.07.2014 г. /12:30 - 16:45 ч/ - Община Дупница, с. Червен брег; ул. Баба Парашкева; ул. Верила; ул. Георги Димитров; ул. Гурко; ул. Маршал Толбухин; ул. Опълченска; ул. Пионерска; ул. Трети Гвардейски Полк

 

На 17.07.2014 г. /09:00 - 13:30 ч/ - Община Сапарева Баня, с. Сапарево; ул. Бачо Киро; ул. Божур; ул. Венелин; ул. Верила; ул. Иглика; ул. Мусала; ул. Найден Дринов; ул. Осми Март; ул. Павел Бобеков; ул. Паисий; ул. Пейо Яворов; ул. Седемте Рилски Езера; ул. Струма; ул. Теменужка; ул. Тодор Влайков; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Цар Асен; Община Сапарева баня; с. Сапарево; Община Дупница; с. Самораново; Община Сапарева баня; гр. Сапарева баня; с. Овчарци; с. Ресилово; курортно селище Паничище

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Тютюнева Долина

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раждавица - Азна; Варна; Вела Пеева; Граф Игнатиев;  Железничар; Йорданка Николова; Л. Димитрова; Неофит Бозвели; Садни Дол; Созопол; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Черешарска

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Багренци - Александър Стамболийски; Андон Разсипийски; Бачо Киро;  Васил Коларов;  Васил Левски;  Георги Бенковски;  Георги С. Раковски;  Григор Чергов;  Димитър Каляшки; Дим. Разсипийски;  Емил Шекерджийски;  Ильо Войвода;  Йордан Каймакански;  Криволак;  Митко Палаузов;  Осогово;  Стефан Караджа;  Струма;  Христо Ботев;  Шипка:

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци Общ. Сапарева Баня - Рилски Езера:

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Волов; Горица; Джерман

 

На 18.07.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Ощина Дупница - с. Крайници; ул. Александър Стамболийски;  ул. Арда; ул. Васил Левски; ул. Възраждане; ул. Георги Раковски; ул. Димчо Дебелянов; ул. Здравец; ул. Ивайло; ул. Кирил Овчарченски; ул. Кокиче; ул. Младост; ул. Одрин; ул. Паисий Хилендарски; ул. Пейо Яворов; ул. Петко Славейков; ул. Пролетарска; ул. Стопански Двор; ул. Трети Гв. Полк; ул. Христо Ботев; ул. Черно Море

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Васил Левски;  Крайречна;  Местност Караболюка;  Никола Малашевски;  Отец Паисий;  Пейо К. Яворов;  Пирин; Стефан Караджа;  Чаталджа;  Яворов

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Багренци - Васил Петлешков;  Георги Бенковски;  Георги Димитров;  Георги С. Раковски;  Кирил Орловски;  Паисий Хилендарски;  Панайот Волов;  Панайот Хитов;  Рила;  Харалампи Разсипийски:

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раждавица   Алеко Константинов;  Александър Димитров;  Вела Пеева;  Георги Димитров;  Димитър Каляшки;  Ленин;  Никола Вапцаров;  Садни Дол;  Славянска;  Станке Димитров;  Стоян Лудев;  Христо Ботев;  Юрий Гагарин:

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня, Мановица

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Ресилово - Чавдар Войвода:

На 18.07.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Община Дупница, с. Крайници; ул. Васил Левски;  ул. Верила;  ул. Добри Чинтулов;  ул. Захари Стоянов;  ул. Ивайло;  ул. Иван Вазов;  ул. Максим Горки;  ул. Панайот Волов;  ул. Петко Славейков;  ул. Рила;  ул. Трети Гв. Полк

 

 

Плевенска област

За периода 14-16.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Бета

 

На 14.07.2014 г. /08:15 - 15:30 ч/ - с. Мечка - Александър Стамболийски; Антим I; Васил Левски;  Г. С. Раковски; Данаил Попов; Максим Горки; Никола Петков; Пещера; Първи Май; Рила; Стоян Заимов; Татар Махала; Тодор Александров; Цар Симеон; Ю. А. Гагарин

На 14.07.2014 г. /08:30 - 11:00 ч/ - гр. Белене - Ангел Кънчев; Апостол Високов; Асен Златаров;  Беласица; Братя Миладинови; Вит; Витоша; Волов; Възраждане; Гео Милев; Димитър Благоев;  Добруджа; Дойран; Драва; Дунав; Епископ Евгени  Босилков; Здравец; Иван Вазов; Кирил и Методий; Клокотница; Ловна; Малчика; Марица; Оборище; Одрин; Персин; Петър Манчев;  Първи Май; Рибарска; Сборна; Столетов; Странджа; Тетово; Трети Март; Фердинад Дечев;  Хисарлъка; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Червен Бряг; Янтра

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ясен – ул. Генерал Колев; ул. Георги Димитров

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Васил Левски; ул. Огоста; ул. Тунджа; ул. Хаджи Димитър

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Победа – ул. Христо Ботев; ул. Люлин; ул. Рила

На 14.07.2014 г. /08:45 - 10:15 ч/ - гр. Левски - Александър Стамболийски; Беласица; Васил Левски; Любен Каравелов; Малчика; Найден Геров; Никола Вапцаров; П. Р. Славейков; Родопи;  Христо Смирненски

На 14.07.2014 г. /09:00 - 13:30 ч/ - гр. Плевен - Г. С. Раковски; Д. Константинов - бл. Еделвайс;  Константин Величков; Неофит Рилски; Парашкев Цветков; П. Р. Славейков - бл. Белмекен

На 14.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Пордим - Алеко Константинов; Балкан; Веслец; Владимир Заимов; Драва; Иван Божинов; Крайречна; Радецки; Сергей Румянцев; Цар Калоян

На 14.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Пелишат - Партизани; Вит; Дунав; Иван Вазов; Любен Вешков; Осъм; Победа; Христо Ботев

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Никопол – ул. Васил Левски

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова – 9-ти Септември; Вела Пеева

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Реселец и ПС-Чудна, с. Бресте

На 14.07.2014 г. /09:15 - 10:15 ч/ - гр. Долна Митрополия - Арда; Батак; Васил Априлов; Васил Друмев; Васил Левски; Васил Топалски; Вит; Г. С. Раковски; Дунав; Заводска; Ивайло; Илю Войвода; Индустриална Зона - бл. Слънчев Дар; Искър; Кирил и Методий; Климент Охридски;  Куба; Любен Каравелов; Марица; Мизия; Москва; Оборище; Огоста; Отец Паисий; Охрид;  Панайот Волов; Парижка Комуна; Плевен; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Росица; Св. св. Кирил и Методий - бл. Павильон; София; Средна Гора; Странджа; Тимок; Трети Март; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Самуил; Цоню Матев; Юрий Гагарин

На 14.07.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - гр. Плевен – кв. Дружба

На 14.07.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. Плевен – жк. Сторгозия

На 14.07.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. Белене - Ангел Кънчев; Арда; Асен Златаров; Войнишка;  Възраждане; Гео Милев; Отец Паисий; Столетов; Трайчо Костов; Цанко Церковски - бл.  Канализация

На 14.07.2014 г. /11:45 - 12:15 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров; Долни Дъбник; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Балкан; Бачо Киро; Беласица; Братя Миладинови; Брацигово; Бузлуджа; България; Васил Левски; Вапцаров; Вардар; Вежен;  Велчова Завера; Вит; Възраждане; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Ген. Ганецки; Ген. Скобелев; Ген. В. Стойчев; Генерал Тотлебен; Гоце Делчев; Гурко; Даме Груев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Добрич; Дунав; Жп. гара - бл. Срещу жп. гарата; Захари Стоянов;  Иван Вазов; Иван Рилски; Илия Бешков; Кирил и Методий; Климент Охридски; Кочо Честименски; Ламби Кандев; Лесопарк; Любен Каравелов; Македония; Мургаш; Назъм Хикмет;  Неофит Рилски; Нефтеник; Никола Петков; Николай Ракитин; Оборище; Освобождение;  Осогово; Отец Паисий; Панайот Хитов; Пенчо Славейков; Перущица; Пирин; Първи Май; Първи Стопански Двор; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Рила; Ропотамо; Сергей Румянцев;  Софроний Врачански; Стара Планина; Стоян Заимов 

На 14.07.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - с. Брест - Осогово; Гулянци; Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев; Асен Златаров; Баба Неделя; Батак; Бачо Киро; Бирюзов; Бузлуджа; Васил Априлов; Вит; Витоша; Васил Левски; Вола ; Васил Петлешков; Възраждане; Генерал Гурко;  Генерал Скобелев; Георги Бенковски; Гоце Делчев; Г. С. Раковски; Демокрация; Добруджа; Д-р Александър Войников; Драва; Дунав; Зора; Иван Асен II - бл. I; Иван Вазов; Йордан Йовков;  Камчия; Кап. Петко Воевода; Карабоаз; Кирил и Методий; Климент Охридски; Капитан Георги Мамарчев; Крайречна; Любен Каравелов; Марин Дринов; Марица; Махмудица; местност Беглика; Мизия; Милин Камък; Московска; Неофит Рилски; Никола Вапцаров; Никола Ракитин;  Николай Хрелков; Оборище; Опълченска; Осми Март; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Пеньо Пенев; Перущица; Петко Каравелов; Петър Берон; Пирин;  Пейо К. Яворов; Плевен; Преслав Каменов; Радецки; Рила; Родопи; Роза; Свобода; Симеон Йоргов; Славейков; Сливница; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Страцин; Струма; Тодор Каблешков; Трети Март; Тунджа; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Хан Кубрат

На 14.07.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Белене – България; Войнишка

 

За периода 15-18.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Телиш - Бежанска; Богдан Димитров; Васил Коларов; Гео Милев; Георги Дамянов; Георги Раковски; Страцин; Тодор Луканов; Цанко Церковски

 

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър - ул. Братя Миладинови; ул. Валентина Терешкова; ул. Въло Йончев; ул. Иван Вазов; ул. Лиляна Димитрова

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан; ул. Васил Левски; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър    

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Победа – ул. Петдесет и четвърта; ул. Христо Ботев; ул. Васил Левски; ул. Радецки; ул. Индустриална

На 15.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Плевен - Вит; Данаил Попов; Иван Рилски; П. Р. Славейков; Св. Параскева

На 15.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Гривица – Георги Кочев; Гоце Делчев; Димитър Благоев; Дунавия; Марица; Москва

На 15.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Плевен – жк. Сторгозия

На 15.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Пелишат - Бузлуджа; Коста Златарев; Лом; Москва; Пирин;  Пробуда; Рила; Сингур; Трифон Гърчев

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Никопол – ул. Васил Левски – бл. Изгрев

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова – ул. Гробарска; ул. Кирил и Методий

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Реселец – трафоподстове 11 и 7, ПС-Чудна, с. Бресте

На 15.07.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - гр. Плевен – кв. Дружба

На 15.07.2014 г. /12:30 - 14:00 ч/ - гр. Плевен – Зайчар; Люляк; Стоян Заимов; Янко Сакъзов

 

За периода 16-18.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - ПС-Габаре; ПС-Чомаковц

 

На 16.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър - Братя Миладинови; ул. Бузлуджа; ул. Валентина Терешкова; ул. Въло Йончев; ул. Георги Димитров; ул. Иван Вазов; ул. Отец Паисий; ул. Перущица; ул. Петър Берон

На 16.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Пелишат - ул. Бузлуджа; ул. Лом; ул. Пробуда; ул. Рила;   ул. Трифон Гърчев 

На 16.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Биволаре – ул. Републиканска; ул. Крайбрежна; ул. Марица; ул. Христо Ботев

На 16.07.2014 г. /08:45 - 09:00 ч/ - гр. Белене - Александър Стамболийски; Бенковска; Градище;  Епископ Евгени  Босилков; Кочани; Любен Каравелов; Майор Кочев; Милан Василев; Милин Камък; Митническа; Опълченска; Радецки; Райко Даскалов; Свищовска; Синчец; Стефан Караджа; Страцин – бл. Затвора; Филип Станиславов; Черно Море; Шипка

На 16.07.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - абонати, захранвани от трафопост 80, 107, 13, 57, 6

На 16.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кнежа - Батак; Драва; Марин Боев; Опълченска; Шипка

На 16.07.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - гр. Плевен – ул. Чаталджа до Чистота

На 16.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Пордим - Вапцаров; Дренска; Зора; Климент; Неофит Рилски; Славейков; Солун; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Централна;  Шипка

На 16.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Плевен – жк. Сторгозия

На 16.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Пелишат - Партизани; Бенковски; Васил Левски; Димитър Благоев; Любен Вешков; Малчика; Мусала; Одеса; Отец Паисий; Охрид; Панайот Волов;  Раковски; Ресен; Трифон Гърчев; Христо Кънчев; Шипка; Ю. А. Гагарин

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Никопол – бл. Изгрев

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова – ул. Козлодуй

На 16.07.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - гр. Плевен – жк. Дружба

На 16.07.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Напоителни системи; ФЕЦ Агриплам; фирма Кидат Левски

На 16.07.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. Белене - Александър Стамболийски; Бенковска; Градище;  Епископ Евгени Босилков; Кочани; Любен Каравелов; Майор Кочев; Милан Василев; Милин Камък; Митническа; Опълченска; Радецки; Райко Даскалов; Свищовска; Синчец; Стефан Караджа; Страцин - бл. Затвора; Филип Станиславов; Черно Море; Шипка

На 16.07.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - гр. Кнежа – Батак; Гостиля; Димитър Бутански; Драва; Иван Вазов; Калиакра; Клокотница; Козлодуй; Козница; Ком; Лозенец; Лонгоза; Марин Боев;  местност Мерата - бл. Гараж; Опълченска; Осогово; Пирин; Родопи; Солун; Стара Планина;  Стефан Цанов; Тракия; Цар Самуил; Шипка; с. Ставерци - Александър Стамболийски; Червен Бряг; Стефан Караджа 

На 16.07.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Белене – Александър Стамболийски - бл. Изход Плевен;  България; Васил Левски; Г. С. Раковски; Георги Кирков; Градище; Камчия; Кирил и Методий;  Лозенец; Любен Каравелов; Майор Кочев; местност Лунгата - Извън Регулация; бл. Тютюнева сушилня; Милан Василев; Мусала; Пенчо Славейков; Полска; Радецки; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Рила; Сергей Румянцев; Слатина; Средна Гора; Стефан Караджа; Филип Станиславов; Христо Ботев

 

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър - ул. Бенковски; ул. Ернст Телман; ул. Иван Ведер;   ул. Кънчо Илиев; ул. Мургаш; ул. Петрохан; ул. Страцин; ул. Чавдарци

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Брестовец - ул. Александър Петров; ул. Бинка Парашкевова; ул. Георги Кочев; ул. Лазар Генов; ул. Любен Каравелов; ул. Младост; ул. Стара Планина; ул. Тодор Първанов; ул. Хаджи Димитър   

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Бръшляница - ул. Хан Аспарух; ул. Скобелев; ул. Свобода; ул. Васил Левски

На 17.07.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Плевен – Георги Кочев; Сторгозия – бл. Тхвп

На 17.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Плевен – Дружба – бл. 125

На 17.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров; Бинка Парашкевова;  Георги Кочев; Лазар Генов; Ловешка; Любен Каравелов; Младост; Св. св. Кирил и Методий;  Стара Планина; Съединение; Тодор Първанов; Хаджи Димитър

На 17.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Плевен – жк. Сторгозия – бл. 17А, 16

На 17.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Пелишат - Арда; Бенковски; Васил Левски; Дунав; Иван Вазов; Любен Вешков; Охрид; Раковски; Черешин Камък

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене – ул. Лозенец; ул. Пенчо Славейков

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова – ул. Мусала; ул. Осъм

На 17.07.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - с. Дисевица - Волинска; Г. С. Раковски; Г. Томов; Девети Септември; Изгрев; Московска; С. Алексиев; Плевен; местност Табакова Чешма - бл. Табакова Чешма; Текийски Орман; Търнене; 10-ти Конгрес; 11-ти Конгрес; Александър Стамболийски;  Васил Априлов; Вит; Върбишка; Генерал Скобелев; Г. Кирков; Ивайло; Ив. Митов; Лато Лачев;  Любен Каравелов; Найден Рачев; Опълченска; П. Р. Славейков; Филип Тотю; Христо Смирненски; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Ю. А. Гагарин 

На 17.07.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - с. Горталово - Александър Стамболийски; Бинка Парашкевова; Витоша; Райко Даскалов; Рила; Христо Ботев; Шипка

На 17.07.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Червен бряг - Г. С. Раковски; Добрич; Дядо Вълко; Екзарх Йосиф; Стоян Едрев

На 17.07.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Бреница - Алеко Константинов; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Михаил Йончев; Царевец

На 17.07.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - с. Бреница - Д-р Петър Берон; Пейо Яворов; Струма; Цар Калоян; Цар Самуил; Гостиля; Александър Стамболийски; Възраждане; Георги Димитров;  Лиляна Димитрова; Пирин; Рила; Сан Стефано; Сергей Румянцев; Хаджи Димитър; Цветан Радойски; с. Долни Луковит - Цар Асен Първи; Кнежа; Алеко Константинов; Благой Иванов;  Вела Пеева; Верила; Върбица; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски;  Димитър Благоев; Димитър Бутански; Димчо Дебелянов; Драва; Иван Бонов; Ильо Войвода;  Марин Боев; Маршал Толбухин; местност Криволя; местност Мерата - бл. Бит. Сграда;  местност Трите декара - бл. Силози; Назъм Хикмет; Огнян Михайлов; Огоста; Панайот Волов;  Перущица; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Преслав; Пролет; Райко Даскалов; Райна Княгиня;  Родопи; Ропотамо; Славчо Н. Вълчинков; Софроний Врачански; Сребрен; Струма; Тимок;  Хаджи Димитър; Христо Ботев; Шейново

 

На 18.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Искър - ул. Братя Миладинови; ул. Васил Левски; ул. Драва; ул. Одрин

На 18.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Згалево - ул. Адалберт Антонов-Малчика; ул. Витоша; ул. Гаврил Генов; ул. Йорданка Николова; ул. Москва; ул. Поп Андрей; ул. Радомир; ул. Стара Планина; ул. Шипка; ул. Ю. А. Гагарин  

На 18.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Бръшляница – ул. Скобелев; ул. Васил Левски; ул. Пирин

На 18.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Горталово - Александър Стамболийски; Бинка Парашкевова; Витоша; Райко Даскалов; Рила; Христо Ботев; Шипка

На 18.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Радишево - Васил Априлов; Г. С. Раковски; Драва;  Знеполска; Ивайло; Кирил и Методий; Китка; Климент Охридски; Милин Камък; Митко Палаузов;  Нестор Марков; Орлица; Прилеп; Ралица; Република; Рила; Родопи

На 18.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Плевен – жк. Сторгозия – бл. 10, вх. А, Б, В, Г

На 18.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Пелишат - Партизани; Въча; Гурко; Иван Вазов; Кръстю Конов; Люлин; Осъм; Победа; Раковски; Тича; Христо Ботев

На 18.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Гривица - Асен Златаров; Отец Паисий; Подполковник Николае Нанкович; Редник Грегоре Йон; Скобелев; Струма

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене – ул. Сергей Румянцев; ул. Средна гора

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова – ул. Христо Ботев

На 18.07.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - с. Бъркач - Александър Стамболийски; Анжело Димитров;  Банска; Васил Левски; Васил Тодоров; Васил Цаков; В. И. Ленин; Витоша; Васил Коларов; Въло Йотов; Георги Димитров; Димитър Благоев; Иван Вазов; Механизатор; Мусала; Найден Американски; Никола Радев; Н. Й. Вапцаров; Околовръстна; Партизанска; Пирин; Река Вит;  Родопи; Рубин; Руски Път; Сибирска; Слави Алексиев; Средна Гора; Стара Планина; Стоян Едрев; Студенец; Христо Ботев; Цветан Спасов; Шипка; с. Градина - Бачо Киро; Вит; Витоша;  Васил Левски; Кирил и Методий; Колю Фичето; Марица; Мусала; Осогова; Прага; Рила; Симеон Василев; Стара Планина; Странджа; Христо Ботев; Шар Планина; с. Крушовица - Георги Димитров; Петърница; Александър Стамболийски; Арда; Босфора; Бузлуджа; Букурещ; Васил Левски; Васил Атанасов; Васил Коларов; Васил Кръстев; Велико Търново; Вит; Волга;  Волгоград; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Кирков; Гурко; Девети Септември;  Димитър Димитров; Дунав; Еделвайс; Иван Генов Пеев; Иван Павлов Атанасов; Искър; Киев;  Лозарска; Маршал Толбухин; Москва; Мусала; Н. Хикмет; Опълченска; Осъм; Панайот Волов

На 18.07.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - гр. Плевен - Александър Малинов 11; Дружба - бл.  122; ЦДГ 18

На 18.07.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Плевен – жк. Сторгозия 224

 

 

Ловешка област

На 14.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, общ. Троян, ул. Кокиче; ул. Криволак; ул. Борова; ул. Христо Ботев; ул. Христо Ботев

На 14.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Ловеч - Местност Бабаковец:  БЛ. ВИЛИ АК БАИР, ВИЛИ БАБАКОВЕЦ - ИЗТОК, ВИЛИ БАБАКОВЕЦ - СЕВЕР

На 14.07.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. Тетевен - Иван Вазов;  Козница;  Лечо Гайдаря; Мария Михайлова;  Махала Козница;  Петрахиля;  Първи май;  Христо Ботев

На 14.07.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Деветаки - Беласица; Беляновец;  Буздлужа;  Васил Левски;  Витоша;  Волов;  Ганчева;  Георги Бенковски;  Деветашка Пещера; Иван Вазов;  Инж. Павел Петров;  Искър;  Крайполе;  Липовец; Люлин;  Марица;  Московска;  Осъм;  Отец Паисий;  Охрид;  Пирин;  Проф. Асен Златаров;  Рила; Римна;  Росица;  Свети Кирил и Методий;  Стара Планина;  Тодор Каблешков;  Христо Ботев;  Червен Бряг;  Черковна;  Черна Река;  Чурковец;  Янтра; Ловеч;  Александър Стамболийски; Тепава;  Атанас Илиев;  Бяло Море;  Васил Левски;  Вихрен;  Георги Бенковски;  Георги Трайков;  Дунав;  Зорница;  Иван Вазов;  Искър;  Княз Борис;  Княз Имеритински;  Кокиче;  Местност Извора;  Местност Каптажа;  Оборище;  Осоговска Планина;  Осъм;  Отец Паисий;  Петко Р. Славейков;  Синчец;  Стара Планина;  Тодор Каблешков;  Христо Ботев;  Черно Море;  Юрий А. Гагарин

 

На 15.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. Христо Ботев; ул. Борова; ул. Захари Зограф; ул. Захари Зограф; ул. Христо Смирненски

На 15.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Ловеч - Местност Синан Тепе

На 15.07.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Местност Липака;  Местност Синан Тепе; Пресяка;  Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Възрожденска;  Георги Бенковски;  Дунав;  Иван Вазов;  Климент Охридски;  Любен Каравелов;  Потока;  Райко Даскалов;  Свети Кирил и Методий;  Стара Планина;  Стефан Караджа;  Съби Даскалов;  Тодор Каблешков;  Христо Смирненски

На 15.07.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. Тетевен - Васил Петров;  Гаванците;  Дочо Мръвков;  Иван Туйков;  Пенка Михайлова;  Равни Камък;  Станьо Петков

На 15.07.2014 г. /12:00 - 13:30 ч/ - гр. Тетевен - Васил Левски;  Георги Бенковски;  Иван Вазов;  Сава Младенов;  Христо Ботев

На 15.07.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - Васил Левски;  Велико Търново;  Гарата;  Източна Индустриална Зона: Упи VI, производствен Цех Упи ІІІ, Кваработилница, Никром Тръбна Мебел;  Мадара;  Местност Липака;  Местност Синан Тепе;  Местност Стратеш;  Сирко Станчев;  Хан Кубрат

На 15.07.2014 г. /13:00 - 15:00       ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Балкан;  Ген. Карцов;  кв. Балкан;  Лъгът;  Мизия;  Търнето

На 15.07.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - Дивчовото - Боровец;  Георги Бенковски;  Йото Генков;  Капитан Никола Войновски;  Мах. Зеленика;  Мах. Косица;  Местност Боатин;  Сава Младенов; Тетевен; Христо Ботев; Черни Вит; Ангел Крачунов

На 15.07.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - гр. Тетевен - Александър Стамболийски;  Димитър Благоев;  Здравец; Илия Темелски;  Павел Койчев; Тома Василев; Трескавец

 

На 16.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. 34-ти Троянски Полк ; ул. Симеон Велики

На 16.07.2014 г. /08:30 - 16:30       ч/ - гр. Ловеч - Акад. Анастас Иширков;  Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  България

На 16.07.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Вежен; Ген. Карцов;  Грънчарска;  Димитър Гимиджийски;  Изкуство;  Кокиче;  Криволак;  Мир;  Пряспа;  Стенето;  Стефан Стамболов;  Христо Ботев;  Цар Калоян

На 16.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Добревци Общ. Ябланица   Александър Стамболийски;  Лале;  Христо Ботев;  Централна

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Тетевен - Махала Глотното;  Махала Скрибътна;  Местност Атанашкото;  Местност Върбака;  Местност Глотното;  Местност Пейков Дол;  Местност Преграда;  Местност Присоето

На 16.07.2014 г. /09:15 - 10:30 ч/ - гр. Тетевен - Махала Байовица;  Махала Ванковци;  Местност Банков Дол

На 16.07.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - Дивчовото - Боровец;  Георги Бенковски;  Йото Генков;  Капитан Никола Войновски;  Мах. Зеленика;  Мах. Косица;  Местност Боатин;  Сава Младенов; Тетевен; Христо Ботев; Черни Вит;  Ангел Крачунов

На 16.07.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - Безименна;  Васил Левски;  ЖП Спирка;  Местност Велур;  Местност Синан Тепе;  Местност Стратеш;  Митропол. Дионисий Ловчански;  Никола Петков;  Никола Цвятков;  Сирко Станчев;  Търговска;  Филип Тотю;  Хан Кубрат;  Хисарска

На 16.07.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Добревци, Общ. Ябланица, Александър Стамболийски;  Бреза;  Буревец;  Георги Бенковски;  Еделвайс;  Лаловска;  Трети Март;  Явор

 

На 17.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

На 17.07.2014 г. /08:15 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Бяло Море;  Източна Индустриална Зона:  ул.  Филип Тотю, Упи II Кв.;  Местност Стратеш;  Осъмска;  Северна Индустриална Зона; Филип Тотю;  Хан Кубрат 

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - Александър Стамболийски;  Ардино;  Братя Миладинови;  Бузлуджа;  Бяло Поле;  Велчо Комитата; Веригата;  Веслец;  Възраждане;  Герилица;  Гето Йошев;  Данте; Деветнадесети Февруари;  Завоя на Черна;  Ивайло;  Иван Вазов;  Княз Борис;  Коларска;  Костен Дол;  Кръгояр;  Куклите;  Кънчо Велин;  Люляковец;  Никола Бонев;  Никола Йорданов;  Оряховска;  Панайот Волов;  Петър Берон;  Сан Стефано;  Симов Дол;  Стефан Стамболов;  Съединение;  Филичка;  Хан Аспарух;  Шейново

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Ловеч - Ивайло;  Осъмска;  Стефан Караджа;  Цар Освободител

На 17.07.2014 г. /09:00 - 11:15 ч/ - гр. Ябланица, Общ. Ябланица, Аблан;  Александър Стамболийски;  Доктор Ради Цанов;  Колиби Нановица;  Коритна;  Мах. Нановица;  Местност Братевец;  Местност Габровица;  Местност Гераня;  Местност Голяма Гора;  Местност Ламбовци;  Местност Пали Лула;  Местност Прелог;  Местност Цоловци;  Местност Шумака;  Местност Шумнене;  Младост;  Пеловска Ливада;  Ратица;  Стефан Караджа;  Теменуга

На 17.07.2014 г. /09:15 - 11:15 ч/ -  въздушна част ЕП Ябланица

На 17.07.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ -  централна част кв поликлиника бл ж-ща гимназия

 

На 18.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, ул. Симеон Велики; ул. Симеон Велики; ул. Христо Ботев; ул. Христо Ботев

На 18.07.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Ловеч - Акад. Иван Урумов;  Бяло Море;  Доктор Съйко Съев;  Местност Бабаковец;  Младост;  Отец Климент;  Тракийска;  Търговска;  Цар Освободител;  Черно Море

На 18.07.2014 г. /12:00 - 15:00 ч/ - Гложене, Общ. Тетевен - Бор;  Бряст;  Васил Драганов;  Васил Йонков;  Възход;  Георги Пискулев;  Гецо Атанасов;  Дако Йонков;  Двадесет и трети Септември;  Детелина;  Дъб;  Здравец;  Иглика;  Илия Пандурски;  Йото Диков;  Йото Николов Врачев;  Йото Нинов;  Йото Стойков;  Камен Лисец;  Кара Георги;  Лальо Ненов Динов;  Липа;  Люляк;  Малина;  Местност Левица;  Минзухар;  Найден Стоянов Найденов;  Нено Йотов Краев;  Никола Врачев;  Никола Милчев;  Нягол Войвода;  Петко Найденов;  Роза; Синчец;  Славотин;  Стоян Войвода;  Теменуга;  Тодор Христов;  Цачо Ненов;  Явор

 

 

Врачанска област

На 14.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Чирен - 23-ти Септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров;  Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-колката; Октомври;  Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 14.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Добруджа; Любен Каравелов; Оборище; Св. св. Кирил и Методий - бл. Център

На 14.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца - Кръстьо Бързаков 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33; бл. Гараж, гараж 12, гараж 10, гараж 9, Касета Чавдар 7; гр. Медковец - бл. Обръщалото; Огоста 1, 11, 26, 3, 5, 7

На 14.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс-3, бл. 14, вх. А

На 14.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Роман – Жилищен комплекс „Роман”, бл. 10, 10 А, 10А

На 14.07.2014 г. /09:15-10:00 ч/ - гр. Враца – жк. Дъбника; бул. Европа до РУМ

 

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен  - 9-ти септември; Ален мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 15.07.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - с. Софрониево - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Антим I-ви; Беласица; Бор; Боровец; Бузлуджа; Васил Левски; Веслец; Въртопа;  Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гладно Поле;  Гъмза; Дафинка Чергарска; Еделвайс; Елин Пелин; Звезда; Ивайло; Иглика; Камчия; Коста Нинов;  Лазар Драйчев; Малчика; местност Селскостопански двор; Митко Палаузов; Морава; Оборище;  Огоста; Стадиона; Одрин; Околчица; Оряховска; Павлова Могила; Пеньо Пенев; Петко Р. Славейков; Пирин; Плиска; Позитано; Преслав; Радецки; Рашово Бърдо; Рила; Родопи; Роза; Роза Димитрова; Русалка; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Странджа; Стубел;  Сърбеница; Трудовец; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен;  Цар Калоян; Цола Драгойчева; Шипка; Янтра

На 15.07.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - с. Дърманци - Александър Стамболийски; Васил Левски; Веслец;  Волга; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дунав; Кирил и Методий; Ком; Марица; Хан Аспарух;  Цар Калоян

На 15.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Лютиброд - 3-ти Юни; Васил Левски; Гениван Кинов; Георги Апостолов; Георги Дамянов; Георги Димитров; Йордан Лютибродски; Лазар Станев; Селището;  Стара Планина

На 15.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца - Атанас Йованович 32, 34, 36, 38, 40; Бързия 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9; Васил Атанасов 11, 13, 3, 5, 9

На 15.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс-3, бл. 14, вх. Б

На 15.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Роман – Жилищен комплекс „Роман” 11, 6, бл. 11, 6; бл. 6

На 15.07.2014 г. /09:15 - 10:15 ч/ - гр. Мездра - Добруджа; Лещака, местност Рудината; Христо Ботев; Моравица, общ. Мездра - Аламан; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Беласица; Божур; Васил Коларов; Васил Левски; Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Емил Марков; Зелена Поляна; Иван Нивянин; Иглика; Искър; Кирил и Методий; Кокиче; Леденика; Минзухар; Никола Вапцаров; Околчица; Средна поляна; Старата воденица; Страхил Войвода; Теменуга; Тотка Илиева; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хъшове; Шипка; Юшан; Паволче - Александър Стамболийски; Батак; Безименна; Вежен; Веслец; Вихрен; Георги Бенковски; Драва; Дружба; Дунав; Еделвайс; Здравец; Ильо Войвода; Йолковица; Казашка; Камарата; Княз Дондуков; Кокиче; Ком; Кракра; Купена; Люлин; Мадара; Мир; Мургаш; Мусала; Оборище; Одрин; Околчица; Перущица; Преслав; Станке Димитров; Струма; Тракия; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Калоян; Шар планина; Шипка; Руска Бела; местност Садината;Челопек; Александър Стамболийски; Ален мак; Амур; Баба Илиица; Г. Генов; Георги Бенковски; Д. Благоев; Еделвайс; Здравец; Иван Вазов; Йолковица; Кокиче; Люляк; Марин Тошев; местност Входа на селото; Мир; Никола Марков-Колката; Никола Петков; Околчица; Орешака; Плиска; Погледец; Ропотамо; Русалка; Спортна

На 15.07.2014 г. /09:30 - 10:15 ч/ - с. Боденец - Антим I-ви; Арда; Бачо Киро; Безименна; Божур; Вит; Георги Димитров; Дружба; Огоста; Роза; Христо Ботев; Върбешница; 1-ви май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Ботуня; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Димитров; Динко Петров; Дунав; Еделвайс; Иван Вазов; Искър; Лозенец; Любен Каравелов; Люлин; Марица; Местност Езерото; Минзухар; Околчица; Осъм; Пирин; Райко Даскалов; Речка; Рила; Родопи; Скът; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Юрий Гагарин; Янтра; Крапец, общ. Мездра -  Ален Мак; Веслец; Волга; Враца; Вълчо Проданов; Драва; Здравец; Извор; Искър; Камен Павлов; Ком; Леденика; Лом; Минзухар; Мир; Околчица; Преслав; Рила; Роза; Стара Планина; Струма; Христо Ботев; Шипка; Юрий Гагарин;Руска Бела; Александър Стамболийски; Ален мак; Балкански вихър; Благой Иванов; Ботуня; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Ген. Иван Кинов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Кирков; Динко Петров; Д-р Петър Берон; Иван Винаров; Кирил и Методий; Кръстьо Ташев; Маршал Толбухин; местност Садината; Митко Палаузов.; Мътница; Оборище; Околчица; Олег Кошевой; Опълченска; Райко Даскалов; Суходолска; Тодор Каблешков; Тотка Илиева; Хан Аспарух; Христо Ботев
На 15.07.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - с. Баница - 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Батак;  Ботуня; Брацигово; Бузлуджа; Васил Коларов; Вихрен; Волга; Гео Милев; Георги Димитров;  Димитър Благоев; Димитър Георгиев; Еделвайс; Здравец; Ивайло; Иван Вазов; Иван Нивянин;  Иглика; Йордан Лютибродски; Комсомолска; Лена; Лозенец; местност Банята; местност Край Село -  бл. Базова станция Vivatel; м0естност Селски площад; Милин Камък; Мир; Никола Вапцаров;  Никола Марков-колката; Нил; Одрин; Пети Конгрес; Петко Р. Славейков; Преслав; Радецки; Райко Даскалов; Рила; Роза; Скът; Спортна; Струма; Тракия; Трапезица; Хан Аспарух; Христо Ботев;  Цар Асен; Цар Калоян; Чапаев; Шипка; Враца; Стоян Ц. Даскалов - бл. жк. Сениче; Череша; Голямо Пещене; Ален Мак; Арда; Баба Тонка; Байкал; Бузлуджа; България; Васил Коларов; Васил Левски; Вежен; Верила; Веслец; Витоша; Вихрен; Владая; Волга; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дружба; Еделвайс; Елин Пелин; Есперанто;  Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Калиакра; Камчия; Ком; Лазар Петров; Ленин; Любен Каравелов;  местност Селскостопански двор

На 15.07.2014 г. /12:15 - 14:00 ч/ - гр. Враца - Ученически комплекс - бл. Диспечерски пункт

 

На 16.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 16.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба;  Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо

На 16.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Добруджа; Любен Каравелов; Оборище; Св. св. Кирил и Методий - бл. Център

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца - ул. Димитър Йоцов 4, 5, 7; ул. Георги Бързашки 11, 15, 17, 10

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс-3, бл. 14, вх. В

На 16.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Роман – Жилищен комплекс „Роман” 2, 3, 4, бл. 2, 7; ул. Капитан Петко Войвода 3, бл. 3

 

На 17.07.2014 г. /08:30-12:30 ч/ - трафопост „ГУМ”

На 17.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Чирен - 23-ти Септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров;  Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-колката; Октомври;  Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 17.07.2014 г. /08:45-12:30 ч/ - гр. Враца - 28-ми Октомври - бл. Гараж; Братя Савови; Георги Пенчев; Демокрация; Димитраки Хаджитошев; Иваница Данчов; Иванка Ботева; Иванчо Цветков;  Илия Кръстеняков; Кирил Буюклийски; Кръстьо Българията - бл. Ресторант Здравец; Лукашов - бл.  Трафо; Дом на техниката; Морава; Никола Войводов; Панайот Волов; Плиска; Полковник Кетхудов;  Св. св. Кирил и Методий; Софроний Врачански – бл. Общ Елмер; Стоян Калъчев; Христо Ботев

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долна Кремена - 9-ти Септември; Бузлуджа; Васил Левски;  Възрожденска; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Никола Вапцаров; Никола Цветков; Пейо Яворов; Петко Маринов; Роза; Софроний Врачански; Христо Ботев; Яташка

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – ул. Втори юни 111

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс-3, бл. 14, вх. Г

На 17.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски 28, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 91; Георги Димитров 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 5, 7, 9; Димитър Благоев 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Пирин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9

 

На 18.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен  - 9-ти септември; Ален мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Горна Кремена - Александър Стамболийски; Батак; Бяло Море;  Георги Димитров – бл. Къща; Дойчин; Иван Нинов; Иглика; Косматица; Ладога; Никола Вапцаров;  Партизанска; Райко Даскалов; Христо Гарвански; Цона Маринова; Юрий Гагарин

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен комплекс-3, бл. 22, вх. А

На 18.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120

На 18.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Средни Рът - Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Махала Бечовското; Махала Голяма Глава; Махала Дунавското; Махала Койчовци; Махала Кондурите; Махала Куваница; Махала Мончово Търне; Махала Средни Рът (по заявка на ЕСО)

 

 

Видинска област

На 14.07.2014 г. /08:00 - 08:30 ч/ - Балей - Албена; Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Гео Милев; Георги Бондоков; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дом Социални грижи; Дунав; Иван Вазов; Тодор Петров; Трую Христов; Филип Тотю; Хан Аспарух; Христо Ботев; Юрий Гагарин; Брегово, общ. Брегово - Адалберт Антонов; Алабин; Алеко Константинов; Александър Димитров; Александър Стамболийски; Антим Първи; Асен Балкански; Асен Халачев; Безименна; Белене; Борис Бенчев; Борис Попарданов; Боян Чонос; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Виктор Юго; Владимир Заимов; Гаврил Генов; Генерал Тотлебен; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Бондоков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Димитър Зограф; Димитър Полянов; Димо Хаджидимов; Д-р Петър Берон; Дунав; Елещеф; Елин Пелин; Емил Марков; Ернст Телман; Заря на комунизма; Иван Вазов; Индже Войвода; Кирил и Методий; Климент Охридски; Константин Фотинов; Кочо Честименски; Лев Толстой; Ленин; Любен Каравелов; Мико Нинов; Мирон Брезоев; Митко Палаузов; Мичурин; Найден Геров; Неофит Бозвели; Неофит Рилски; Никола Ботушев; Никола Й. Вапцаров; Олег Кошевой; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Пенчо Р. Славейков; Петко Д. Петков; Полянска; Презвитер Козма; Първи май

На 14.07.2014 г. /09:00 - 09:30 ч/ – Косово, общ. Брегово - Александър Димитров; Александър Стамболийски; Антон Чехов; Асен Балкански; Борис Бенчев; Боян Чонос; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Коларов; Васил Левски; Виктор Юго; Георги Димитров; Гоце Делчев; Димитър Полянов; Елин Пелин; Емил Марков; Иван Вазов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Мико Нинов; Митко Палаузов; Никола Й. Вапцаров; Отец Паисий; Първи май; Роза Люксембург; Сержант Филипов; Тимок

На 14.07.2014 г. /09:15 - 10:00 ч/ - с. Арчар; с. Ботево; с. Симеоново - вилна зона Рациария; с. Владиченци; с. Държаница; с. Извор; с. Лагошевци; с. Мали Дреновец

На 14.07.2014 г. /10:00 - 13:05 ч/ - Балей - Александър Стамболийски; Асен Балкански; Боян Чонос; Васил Коларов; Вела Пеева; Георги Бондоков; Георги Димитров; Девети септември; Дунав; Иван Вазов; Ленин; Московска; Тимок; Трую Христов; Връв; Адалберт Антонов; Александър Димитров; Антон Иванов; Асен Балкански; Асен Халачев; Боян Чонос; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Виктор Юго; Витко Иванов; Гаврил Генов; Генерал Владимир Заимов; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Динов; Георги Кирков; Георги С. Раковски; Граф Игнатиев; Девети септември; Димитър Благоев; Димитър Полянов; Д-р Петър Берон; Дунав; Иван Вазов; Иван Гюнкин; Индже Войвода; Йордан Данов; Йорданка Николова; Кирил и Методий; Климент Охридски; Комсомолска; Коста Йорданов; Кочо Честименски; Ленин; Лиляна Димитрова; Мико Нинов; Митко Палаузов; Найден Геров; Неофит Рилски; Никола Й. Вапцаров; Панайот Волов; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Пеньо Пенев; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Тодор Младенов; Толбухин; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Куделин; Албена; Боян Чонос; Васил Левски; Виктор Юго; Гаврил Генов; Генерал Владимир Заимов; Георги Димитров; Дом Социални грижи; Карл Маркс; Лиляна Димитрова; Митко Палаузов; Мичурин; Олег Кошевой; Спортист; Христо Ботев; Христо Смирненски; Юрий Гагарин; Ново Село, общ. Ново село - Xi; Александър Стамболийски; Архитект Илия Попов; Асен Златарев; Балкан; Бачо Киро; Борис Бенчев; Васил Левски; Велико Търново; Вихрен; Войвода Тодор Велков; Възраждане; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Георги Бенковски; Георги Марков; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Градинска; Демокрация; Димитър Полянов; Добруджа; Драва; Дунав; Захари Стоянов; Иван Вазов; Иван Рилски; Искър; Камчия; Кирил и Методий

На 14.07.2014 г.  /11:00 - 11:30 ч/ – Градец, общ. Видин - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; Динковица - Втора; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Калина, общ. Брегово - Георги Димитров; Кирил и Методий; Розова долина; Толбухин; Филип Тотю; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Калоян; Цар Симеон; Плакудер - Втора; Девета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Първа; Седма; Трета; Четвърта;Тияновци; Боян Чонос; Васил Левски; Виктор Юго; Ген. Тотлебен; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Иван Вазов; Индже Войвода; Ленин; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Митко Палаузов; Мичурин; Райчо Даскалов; Станко Маринцестов; Толбухин

На 14.07.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - Гъмзово - Александър Стамболийски; Асен Балкански; Борис Димитров; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Любен Каравелов; Райчо Даскалов; Спортист; Станке Димитров; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Самуил; Цар Симеон; следните трафопостове - МТТ-ТВВ, ТП-Ретланслатор, КТП-Глобул

 

На 16.07.2014 г. /08:45 - 09:00 ч/ – Буковец, общ. Видин - Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Стопански двор; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Дунавци, общ. Видин – 23 септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Безименна; Беляев; Васил Левски; Видбол; Виктор Юго; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Георги Димитров; Девети септември; Десети конгрес; Добри Чинтулов; Дунав; Зоя Космодамянска; Иван Вазов; Ком; Комсомолска; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Мир; Осъм; Плиска; Ровно; Родопа; Седемнадесет партизани; Смирнов; Средец; Стара Планина; Тома Костов; Търнянска; Хайдут Велко; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров; Чавдарци; Юрий Гагарин

На 16.07.2014 г. /09:00 – 15:30  ч/ - гр. Дунавци, общ. Видин - ул. Септември;  ул. Асен Балкански; ул. Бдин; ул. Васил Левски; ул. Видбол; ул. Връшка чука; ул. Генерал Гурко; ул. Гео Милев; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров ; ул. Георги С. Раковски; ул. Добри Чинтулов; ул. Драва; ул. Дунав; ул. Капитан Петко Войвода; ул. Ком; ул. Коста Йорданов; ул. Лиляна Димитрова; ул. Любен Каравелов; ул. Марин Киров; ул. Маршал Толбухин; ул. Мико Нинов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Пирин; ул. Първи май; ул. Райна Княгиня; ул. Седемнадесет партизани; ул. Сирма Войвода; ул. Смирнов; ул. Средец; ул. Средна гора; ул. Хана; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Ценко Александров; ул. Чавдарци; ул. Шипка; ул. Янтра; с. Жеглица; За времето 09,00 – 09,30  и 15,00 -15,30 ч - всички потребители на ВЛ Бели брег ще бъдат без напрежение

На 16.07.2014 г. /15:30 - 16:00 ч/ – Буковец, общ. Видин - Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Стопански двор; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Дунавци, общ. Видин - Септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Безименна; Беляев; Васил Левски; Видбол; Виктор Юго; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Георги Димитров; Девети септември; Десети конгрес; Добри Чинтулов; Дунав; Зоя Космодамянска; Иван Вазов; Ком; Комсомолска; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Мир; Осъм; Плиска; Ровно; Родопа; Седемнадесет партизани; Смирнов.; Средец; Стара планина; Тома Костов; Търнянска; Хайдут Велко; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров; Чавдарци; Юрий Гагарин

 

На 17.07.2014 г. /09:00 - 14:30 ч/ - с. Плакудер; с. Градец; с. Динковица; с. Тияновци; с. Калина

 

На 18.07.2014 г. /09:30 - 13:30 ч/ - с. Гомотарци - ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета

 

 

Монтанска област

За периода 14- 15.07.2014 г. /17:15 - 08:30 ч/ - гр. Монтана - ул. Никола Вапцаров

 

На 14.07.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Агликина поляна, бл. Целодневна детска ясла; ул. Ангел Кънчев; ул. Жеравица; ул. Захари Стоянов; ул. Отец Паисий; ул. Райна Княгиня; ул. Свети Патриарх Евтимий; ул. Цар Иван Александър

На 14.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ягодово, oбщ. Берковица - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки дол; ул.Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 14.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Медковец - улица Ангел Кънчев; улица Антим Първи; улица Антон Димитров; улица Бузлуджа; улица Георги Димитров; улица Неофит Рилски; улица Оборище; улица Райко Даскалов; улица Рангел Симеонов; улица Стамболийски; улица Христо Ботев; улица Чомаков; улица Янтра

На 14.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - село Разград, общ. Вълчедръм - улици Двадесет; Дванадесет; Девета; Десета; Осма; Пета; Пета; Петдесет и две; Петдесет и две-А; Петнадесет; Първа; Първа-А; Седемдесет и едно; Седемдесет и три; Седма; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; Шестдесет и девет; Шестдесет и четири

На 14.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Вършец - ул. Александър Стамболийски; ул. Георги Алексиев Антонов; ул. Добри Чинтулов /А. Антонов/; ул. Елин Пелин /Н. Вельов/; ул. Република /Г. Димитров/; ул. Серафим Георгиев /Г. Генов/; ул.Страхил Воевода; ул. Христо Ботев

На 14.07.2014 г. /10:00 - 11:30 ч/ - Лом - Акациева; Александър Атанасов; Александър Ликов; Асен Разцветников; Бачо Киро; Бело Море; Белоградчишко шосе/Г. Мос/; Бено Първанов /Синчец-мл./; Бойка Войвода; Бреза; Вакуумна фабрика; Васил Друмев; Войводова Бахча; Възраждане /2-ма партизани/; Въстаническа; Генерал Гурко; Голинци; Горанова чешма; Гредовете; Девичи Бряг; Детелина /Ален мак/; Димитър Милков /В .Чкалов/; Димитър Ралчев /Черв. знаме/; Дългошевско шосе; Елин Пелин; Елха; Иван Петков /Т. Никодимов/; Иглика /Нов живот/; Извън регулацията; Изгрев; Индустриална; Искра; Йолова Чешма; Калинка; Клокотница /Ср. Гора -мл./; Ковачишка; Крайна; Лодовико Миланези /к-ска/; Лозарска; Ломски казарми; Люлин; Лястовичка; Магура; Минзухар; Младенова; Младеново/Пейо Яворов; Мусала; Найден Попнинов /Д. Радоев/; Петър Попнинов; Подполковник Леонов; Пристанищна /Лом. комуна/; Пчела; Райна Княгиня; Раковска; Рила планина; Роза; Садовете; Свобода; Септемврийци; Сергей Румянцев; Славейче; Славия; Славянска /Г. Димитров/; Софийска; ул. Елин Пелин, кв. Младеново; Спартак; Страхил Войвода:

На 14.07.2014 г. /17:00 - 18:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Д-р Иван Каманов; ул.Никола Вапцаров; ф-ма Войнов, база ВиК

 

На 15.07.2014 г. /07:50 - 08:30 ч/ - гр. Монтана - ул. Д-р Иван Каманов; ул. Никола Вапцаров; ф-ма Войнов, база ВиК /по искане на собствениците/

На 15.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ягодово, общ. Берковица - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка река; ул. Марков кладенец; ул. Разсланица; ул.Синчец; ул. Среченска бара; ул. Христо Ботев; ул.Ягода

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/Дългоделци - 23-ти септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети май; Девети септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън селото; Кирил и Методи; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената стена; Шипка; Юри Гагарин; Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън Регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методи; Ломска; Любен Каравелов

На 15.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Медковец - улица Ангел Кънчев; улица Антим Първи; улица Антон Димитров; улица Бузлуджа; улица Георги Димитров; улица Неофит Рилски; улица Оборище; улица Райко Даскалов; улица Рангел Симеонов; улица Стамболийски; улица Христо Ботев; улица Чомаков; улица Янтра

На 15.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - ул. 22-ри септември; ул. Вардар; ул. Велико Търново /Ил. Царев/; ул.Вит /Георги Бонев/; ул. Индустриална;  ул.Княз Александър Батенберг; ул. Мария Димова /Б. Стоилов/; ул. Панайот Хитов; ул. Парта; ул. Свети Климент Охридски; ул. Средна гора; ул. Стефан Савов /М. Пенов/; ул. Странджа; ул. Трети март/Г. Димитров/; ул. Тунджа; ул. Юлиус Ирасек /Житомирска/; ул. Юрий Венелин

16.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ягодово, общ. Берковица - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка река; ул. Марков кладенец; ул. Разсланица; ул.Синчец; ул. Среченска бара; ул. Христо Ботев; ул.Ягода:

 

На 16.07.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - село Разград, общ. Вълчедръм улици - Двадесет; Десета; Осемнадесет; Осма; Петдесет; Петдесет и две; Петдесет и две - А; Петдесет и осем; Петдесет и пет; Петдесет и пет - А; Петдесет и четири; Петнадесет- А; Първа; Седемнадесет; Четиридесет и седем; Четиринадесет; Шестдесет; Шестдесет и девет; Шестдесет и девета - А; Шестдесет и осем; Шестдесет и седем; Шестдесет и четири; Шестдесет и шест; Шестнадесет

На 16.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Монтана - ул. 22-ри септември; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Свети Климент Охридски; Стефан Савов /М. Пенов/; ул. Юлиус Ирасек /Житомирска/

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Вършец, ул. Архитект Нешев; ул.България /В. Коларов/; ул. Дончо Станчев; ул. Д-р Константин Пенев /з. к./; Местност Расто; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Пейо Яворов  /Атанас Попов/; ул.Поп Исай; ул.Раковска; ул.Република /Г. Димитров/; ул. Серафим Георгиев /Г. Генов/; ул. Харалампи Генчев; ул. Христо Ботев; ул. Шести Септември /Заводска/:

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Добри дол, общ. Лом - улици Пета; Първа; Седма; Трета; Четвърта; Шеста

На 16.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Медковец - улица Ангел Кънчев; улица Антим Първи; улица Антон Димитров; улица Бузлуджа; улица Георги Димитров; улица Неофит Рилски; улица Оборище; улица Райко Даскалов; улица Рангел Симеонов; улица Стамболийски; улица Христо Ботев; улица Чомаков; улица Янтра

На 16.07.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - град Лом - улици Дунавска /Д. Благоев/; Шести септември

На 16.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - село Разград, общ. Вълчедръм - улици - Двадесет; Дванадесет; Девета; Десета; Осма; Пета; Пета - А; Петдесет и две; Петдесет и две - А; Петнадесет; Първа; Първа - А; Седемдесет и едно; Седемдесет и три; Седма; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; Шестдесет и девет; Шестдесет и четири

На 16.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Сумер - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул.  Двадесет и едно; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и три; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Станой Стоянов; ул. Трета; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и пет; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул.Тридесет и шест; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул.Четиридесет; ул.Четиридесет и едно; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет; с. Трифоново; ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул.Седемнадесет; ул.Седма; ул.Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

 

На 17.07.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - град Вълчедръм - улици - Алабин /В. Пеева/; Антон Иванов; Антон Страшимиров; Беласица; Белмекен; Бенковски /Д. Благоев/; Драва; Иван Вазов; Извън населеното място – склад зърно; Кирил и Методий; Людмил Стоянов; Неофит Бозвели; Никола Обретенов  /В. П-ва/; Пенчо Славейков; Петко Славейков; Петър Берон; Пирин; Рила; Хан Крум; Цар Иван Асен /Й. Николова/; Цар Иван Шишман; Цар Калоян

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Черкаски - ул. Акация; ул. Вароша /Първа А/; ул. Върбица /Дванадесета/; ул. Гурнов /Трета/; ул. Игрище; ул. Изгрев /Деветнадесет/; ул. Ком /Втора/; ул. Липа; ул. Речна; ул. Ружа; ул. Хризантема; ул. Христо Ботев /Първа/

17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Медковец - улица Ангел Кънчев; улица Антим Първи; улица Антон Димитров; улица Бузлуджа; улица Георги Димитров; улица Неофит Рилски; улица Оборище; улица Райко Даскалов; улица Рангел Симеонов; улица Стамболийски; улица Христо Ботев; улица Чомаков; улица Янтра

На 17.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ягодово, общ. Берковица - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка река; ул. Марков кладенец; ул. Разсланица; ул.Синчец; ул. Среченска бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 17.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/Драганица - Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Дванадесет; Девета; Деветнадесет; Десета; Единадесет; Осемнадесет; Осма; Пета; Петнадесет; Първа; Седемнадесет; Седма; Трета; Тринадесет; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; Пърличево - 9-ти септември; Ал. Стамболийски; Бор; Васил Левски; Витоша; Г. Димитров; Гробарска; Димитър Благоев; Дружба; Замфир Попов; Иван Вазов; Любен Каравелов; Македония; Морава; Пирин; Раковски; Рила; Средец; Стефан Караджа; Странджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Явор; Слатина, общ. Берковица - Васил Левски; Георги Димитров; Девети септември; Димитър Благоев; Иван Вазов; местност Стопански двор – кран, хидровъзел; Н. Й. Вапцаров; Христо Ботев; Цветкова бара; Главна; Гороница; Извън регулация - бл. Клисурски манастир; Черемошница; Черкаски; Акация; Божур; Бозаджийска /Дванадесет/; Бор /Единадесет/; Бреза /Двадесет/; Бряг; Вароша /първа А/; Върбица /Дванадесета/; Върха; Гавгалия /Шестнадесет/; Гурнов /Трета/; Дребако /Четиринадесет/; Еделвайс; Ела /Четвърта/; Иглика /Тринадесет Б/; Игрище; Извора; Изгрев /деветнадесет/; Казанджийска /девета А/; Калина /Двадесет и втора/; Кестените /Осма/; Ком /Втора/; Корийски дол; Корията /Двадесет и втора; Крайна /Седемнадесет/; Липа; Метохска /Девета/; Перуника /Петнадесет/; Речна; Роза /Пета/; Ружа; Синчец /Десет/; Стубла /Десета/; Теменуга; Хризантема; Христо Ботев /Първа/; Църковна /Седма/; Червен брег /Тринадесет/; Ямачо

На 17.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - село Разград, общ. Вълчедръм - улици - Двадесет; Дванадесет; Девета; Десета; Осма; Пета; Пета - А; Петдесет и две; Петдесет и две - А; Петнадесет; Първа; Първа - А; Седемдесет и едно; Седемдесет и три; Седма; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; Шестдесет и девет; Шестдесет и четири

На 17.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - извън регулацията, общежитие; ул. Княз Александър Батенберг; жк. Младост –автосервиз хлебопекарна; бул. Монтана; ул. Парта; ул. Трети март /Г. Димитров/; бензиностанция OMV, сградата на бившия з-д Аналитик, м-н Технополис

На 17.07.2014 г. /10:00 - 10:30 ч/ – Аспарухово, общ. Медковец - Антон Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Ворошилов; Георги Димитров; Георги Кирков; Георгица Карастоянова; Дунавска; Елин Пелин; Иван Вазов; Извън регулацията – пилетарник, ферма; Йорданка Чанкова; Кирил и Методи; Леонид Брежнев; Лиляна Димитрова; Ломска комуна; Любен Каравелов; Малчика; Митко Палаузов; Младен Йорданов; Никола Йонков Вапцаров; Одрин; Опълченска; Поп Андрей; Сталинградска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Юрий Гагарин; Долно Церовене - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Иванов; Бдин; Бор; бул. Владимир Илич Ленин; Васил Левски; Вела Пеева; Витоша; Вихрен; Владимир Заимов; Георги Димитров; Георги Кирков; Георги Сава Раковски; Детелина; Дунав; Еделвайс; Ела; Замфир Попов; Здравец; Иван Вазов; Извън регулацията; Йорданка Петкова; Кирил и Методи; Климент Охридски; Ком; Лиляна Димитрова; Малина; Марин Дринов; Найден Миков; Неофит Бозвели; Опълченска; Осогово; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Пионерска; Пирин; Пирот; Поп Андрей; Радецки; Рила; Синчец; Славянска; Сливница; Стара планина; Теменуга; Тинтява; Тодор Каблешков; Тополите; Тракия; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цар Самуил; Цибрица; Чавдар; Шейново; Шипка; Шишман; Юрий Гагарин; Янтра; Медковец - Аврамко Рацов; Алеко Константинов; Александър Батемберг; Ангел Конов; Ангел Кънчев; Андрей Конов; Андрей Симеонов; Антим Първи; Антон Димитров; Арда

На 17.07.2014 г. /10:15 - 16:15 ч/ - село Медковец - улица Георги Димитров

На 17.07.2014 г. /15:30 - 16:00 ч/Аспарухово, общ. Медковец - Антон Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Ворошилов; Георги Димитров; Георги Кирков; Георгица Карастоянова; Дунавска; Елин Пелин; Иван Вазов; Извън регулацията – пилетарник, ферма; Йорданка Чанкова; Кирил и Методи; Леонид Брежнев; Лиляна Димитрова; Ломска Комуна; Любен Каравелов; Малчика; Митко Палаузов; Младен Йорданов; Никола Йонков Вапцаров; Одрин; Опълченска; Поп Андрей; Сталинградска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Юрий Гагарин; Долно Церовене - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Иванов; Бдин; Бор; бул. Владимир Илич Ленин; Васил Левски; Вела Пеева; Витоша; Вихрен; Владимир Заимов; Георги Димитров; Георги Кирков; Георги Сава Раковски; Детелина; Дунав; Еделвайс; Ела; Замфир Попов; Здравец; Иван Вазов; Извън регулацията; Йорданка Петкова; Кирил и Методи; Климент Охридски; Ком; Лиляна Димитрова; Малина; Марин Дринов; Найден Миков; Неофит Бозвели; Опълченска; Осогово; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Пионерска; Пирин; Пирот; Поп Андрей; Радецки; Рила; Синчец; Славянска; Сливница; Стара Планина; Теменуга; Тинтява; Тодор Каблешков; Тополите; Тракия; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цар Самуил; Цибрица; Чавдар; Шейново; Шипка; Шишман; Юрий Гагарин; Янтра; Медковец - Аврамко Рацов; Алеко Константинов; Александър Батенберг; Ангел Конов; Ангел Кънчев; Андрей Конов; Андрей Симеонов; Антим Първи; Антон Димитров; Арда

 

На 18.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ягодово, общ. Берковица - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка река; ул. Марков кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 18.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Черкаски - ул. Акация; ул. Бозаджийска /Дванадесет/;  ул. Бор /Единадесет/; ул. Върбица /Дванадесета/; ул. Гавгалия /Шестнадесет/; ул. Дребако /Четиринадесет/; ул. Иглика /Тринадесет Б/; ул. Извора; ул. Казанджийска /Девета А/; ул. Кестените /Осма/; ул. Крайна /Седемнадесет/; ул. Перуника /Петнадесет/; ул. Синчец /Десет/; ул. Стубла /Десета/; ул. Христо Ботев /Първа/; ул. Църковна /Седма/; ул. Червен брег /Тринадесет/; ул.Ямачо /Тринадесета/

На 18.07.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - село Разград, общ. Вълчедръм - улици - Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Дванадесет; Деветнадесет; Петдесет; Петдесет и две; Петдесет и едно; Петдесет и осем; Петдесет и пет; Петдесет и три; Петдесет и четири; Петдесет и шест; Първа; Седемдесет и пета; Тридесет и едно; Тридесет и три; Четиридесет и пет; Четиридесет и седем; Четиридесет и три; Четиридесет и четири; Шеста; Шестдесет и шест:

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Трайково - улици Димитър Гаврилов; извън регулацията; Комсомолска; Криводол; Левски; Рила; Родопа; Хаджи Димитър; Шипка:

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - село Медковец - улица Ангел Кънчев; улица Антим Първи; улица Антон Димитров; улица Бузлуджа; улица Георги Димитров; улица Неофит Рилски; улица Оборище; улица Райко Даскалов; улица Рангел Симеонов; улица Стамболийски; улица Христо Ботев; улица Чомаков; улица Янтра:

На 18.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Гаврил Душков /И. Иванов/; ул. Генерал Арнолди; ул. Георги Данчов /Д. Данов/; ул. Гоце Делчев /Лика Рачин/; ул. Еделвайс М Кутловица; ул. Иларион Драгостинов /в. м./; ул. Младост; ул. Неофит Рилски; ул. Парта; ул. Петър Парчевич; ул. П-к Богдан Йор. Илиев /Едел; ул. Плиска; ул. Поп Харитон /Д. Вълков/; ул. Свети Климент Охридски; ул. Семчин дол; ул.Сливница; ул. Тодор Каблешков

На 18.07.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Генерал Арнолди; ул.Младост; ул. Плиска

На 18.07.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - село Якимово – улици: Васил Левски; Веслец; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Градище; Ивайло; Иван Вазов; Иван Лешев; извън регулацията: бл. стоп двор; Искър; Митко Палаузов; Панайот Волов; Спас Игнатов; Цанко Церковски; Цибрица; Черковна

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 

София / България

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Крис Ноко
Шериф от щата Флорида с нестандартен призив към своите съграждани
Не стреляйте по урагана!"

Още бисери