ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Милото правителство затова е устремено да вдига пенсионната въйзраст, че да ни скубе докато сме живи да плащаме за пенсия, но при тази продължителност на живот, да не я ползваме. Такава е грижата за човека в България. Нека великият премиер, обяснява по БТВ, колко сиромашки е живял до своята 30 годишнина, по неговите думи нямаме право да се оплакваме, че българина живее мизерно. Докато си имаме Тиква премиер, такъв хомот ще теглим.
Аз лично искам да се откажа от плащането на пенсионни и здравни вноски. Така или иначе си плащам при лекаря, а пенския сигурно няма да доживея.
Как да стане това? Всеки може сам да си направи застраховка към застрахователно дружество, което поема разходите при лечение или нетрудоспособност, та дори и при смърт, за разлика от държавата. Всичките тези вноски отиват на вятъра като си отидеш и нямаш достъп до тях по каквато и да е причина, тогава за какво да се заплаща, поне за какво цялата да се заплаща, нека да има някаква минимална такса, но не и тези главоломни проценти от заплатата.
Ако искам да дарявам, ще го направя доброволно, не по този начин. Бих се включил в референдум за отпадане на задължителните осигуровки. А вие?
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 mediator37
15:22 15.05.2015
2 неутрален
15:34 15.05.2015
3 гост
Как да стане това? Всеки може сам да си направи застраховка към застрахователно дружество, което поема разходите при лечение или нетрудоспособност, та дори и при смърт, за разлика от държавата. Всичките тези вноски отиват на вятъра като си отидеш и нямаш достъп до тях по каквато и да е причина, тогава за какво да се заплаща, поне за какво цялата да се заплаща, нека да има някаква минимална такса, но не и тези главоломни проценти от заплатата.
Ако искам да дарявам, ще го направя доброволно, не по този начин. Бих се включил в референдум за отпадане на задължителните осигуровки. А вие?
15:43 15.05.2015