Кеворк Кеврокян
Кеворкян коментира преговорите за съставянето на нов кабинет
“ Много бяха смешни, когато влизаха един по един в залата за „преговори“, като жадно се оглеждаха дали ги хваща някоя телевизионна камера. А щяха да са по-интересни, ако се изнизваха през прозореца. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА