Бойко Борисов
Премиерът във видео интервю пред сайта "Пик" за наскоро роденото си внуче:
“ Ще се вози на метро, ще види какво е построил дядо му – църкви, манастири, магистрали, жп линии, пречиствателни станции, музеи… Ще вика: Ей, не може да боядисате това, което дядо ми е построил. Другото си заминава, а построеното остава. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Андрей Николов
16:53 10.01.2018
2 Гнида
16:55 10.01.2018
3 ......
16:58 10.01.2018
4 Коментар
17:03 10.01.2018
5 Гост
17:18 10.01.2018
6 гост
Нали г-жа Павлова, един ваш тоалет може да нахарни едно цяло семейство за поне месец, ако не и два. За каква екология се застъпвате щом вие самата не ходите пеша, не използвате градски транспорт, метро, велосипед и др.? Вижте си колегите от развитите страни как ходят на работа, как банкерите във Франкфурт ползват ежедневно велосипед и се замислете защо чужденците се учудват като посетят страната ни, а навсякъде виждат по-скъпи возила от тези в тяхната страна. Г-жа Павлова, страната не е само София, никъде няма зарядни станции, камо ли бързи или супер-бързи такива. Преди да пропагандирате екологичен транспорт се замислете, че картата на България трябва да бъде покрита със станции през 40-50км, за да може електромобилите при нужда да зареждат на тях. Може да лобирате за монтаж на зарядни при големите бензиностанции, така ще покажете повече дейстие отколкото позиране в скъп костюм пред електрически коли, които ще возят цели 6 месеца колегите ви към залата, глътнала десетки милиони (пак за 6м. употреба).
Коментиран от #7
17:39 10.01.2018
7 Аз Варна
До коментар #6 от "гост":
Велосипед?Шегуваш ли се?Нали ще й се натърти трътката.Ще се ръчне в първото дърво,ще вземе да се повреди хубавата жена.18:14 10.01.2018
8 Зъл
Коментиран от #10
18:32 10.01.2018
9 мамо аз съм пилот
07:52 11.01.2018
10 некойси
До коментар #8 от "Зъл":
Човече, допреди покупката на нисан рено правеха технологично изостанали кошници. Електрическото задвижване им е подарък от страната на изгряващото слънце.08:09 11.01.2018