ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
тази жена нанесе тежки повреди на Климата в цяла Европа и Мала Азия.Повредите са причинени от нагло престъпи тежко терористични холограмни оръжия маскирани като"винетки".
Милион Българи са отровени с холограмни отпадъци .
НАглата престъпничка още е на свобода.Имаше писмена информация за исключително вредните холограмни оръжия които продаваше чрез полицейски рекет .над 5900 000 холограмни НЕЗАКОННИ Оръжие са продали само през 2017..
Сега За нагло ПИАР мероприятие ограби народа със стотици милиони живи кървави лева .
Инсталираха хиляди камери за трайно увреждане на СОфия Земята и милиони жертви дневно.
Информацията да бъде базирана на истина????????????????
А ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ ДАЛИ Е БАЗИРАНА НА ИСТИНАТА?????
САМО ЛЪЖИ И ИЗМАМИ, както каза Бате Гойко, най много се лъже по-време на избори и след лов!!!!!!!
ЦИТИРАМ!
Като почнат да се взимат на сериозно, чак стават смешни.
Кой ви дава право тук да обсъждате фигурата на Павлова бе "АПОЛОНИ" ТАКИВА?И се виждате в огледалото какви сте дрепльовци,ама...от къде имала пари за дрехи?!А ВИЕ от къде имате пари за морето "минуси" които дежурно драскате на всяка значима политическа фигура от Правителството ааа?
Нагла и самовлюбена. С комунистическо минало и с европейско "бъдеще". Новата номенклатура - става за всякъде и никъде. Готова да продаде и душата си, но да е на власт
По скоро проблема е че .... Мис Пиги тоалета я прави дебела........ха ха ха
Една вика на мъжа си
- ъъъъ милооо тази роля прави ли ме дебела?
- ми не знам мен тази вратовръзка прави ли ме плешив?
- ми ти ти си плешив по принцип бе Гоше.
- така де!
"......прави се опит да се внуши, че политиците разполагат и живеят с неограничен финансов ресурс, с възможности,недостижими за обикновените хора."
И това, което "подчертава" в следващото изречение, е действително цинично.
Тъй като управляващите/особено в последните години/" изравниха" СОЦИАЛНИЯ СТАТУС НА ХОРАТА, няма нужда да ни се ЗАСИЛВА УСЕЩАНЕТО за несправедливост.
Според МИНИСТЪРКАТА ПО ВСИЧКО, нейната месечна доходност/ без бонусите и привилегиите, с които всички политици у нас са се срастнали до степен, че ги имат все едно от рождение, по право и вече не ги ЗАБЕЛЯЗВАТ дори / е равна с тази на обикновените хора!
Да, тя трябва да получава за функцията, която има в държавата, да получава много по-вече!! Но забравя, че нейно основно задължение е ДА ПОВИШИ СОЦИАЛНИЯ СТАТУС НА ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА до степен такава, че да могат да живеят човешки, нормално!!!
Но когато за най-дребните неща лъже безогледно, когато стремежът и е единствено да напълни хазната, т.е. да повиши собственото си благосъстояние и доход , няма право циника , да говори за "цинизъм" !!!!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гост
13:23 23.01.2018
2 София възмутена
Милион Българи са отровени с холограмни отпадъци .
НАглата престъпничка още е на свобода.Имаше писмена информация за исключително вредните холограмни оръжия които продаваше чрез полицейски рекет .над 5900 000 холограмни НЕЗАКОННИ Оръжие са продали само през 2017..
13:28 23.01.2018
3 Пенчо
13:29 23.01.2018
4 Бесен Язовец
13:30 23.01.2018
5 аман от престъпнички на власт
ПЪтен данък е включен в цената на всеки литър гориво.заедно с акцизи,мита,еко такси други такси и незаконно ДДС 20%
13:30 23.01.2018
6 Гоуст
13:31 23.01.2018
7 аман от терористки
Инсталираха хиляди камери за трайно увреждане на СОфия Земята и милиони жертви дневно.
13:32 23.01.2018
8 стоян
Коментиран от #9
13:39 23.01.2018
9 Адаша
До коментар #8 от "стоян":
Цъкай тогава минуси адаш, от колкото се може повече места за да изглеждат много.13:51 23.01.2018
10 свобода на словото
А ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ ДАЛИ Е БАЗИРАНА НА ИСТИНАТА?????
САМО ЛЪЖИ И ИЗМАМИ, както каза Бате Гойко, най много се лъже по-време на избори и след лов!!!!!!!
ЦИТИРАМ!
Като почнат да се взимат на сериозно, чак стават смешни.
13:57 23.01.2018
11 Ник
- Тук сме все "парлеву франсе"
- Аре "конграчулейшънс" за изявлението
13:59 23.01.2018
12 onq s konq
14:12 23.01.2018
13 анонимен
14:32 23.01.2018
14 Пфу
14:38 23.01.2018
15 ха ха ха
нали сте честната Марийка от долната махала :D
само да ви кажа, че каквото и да си сложите на туловището, снажната ви осанка все еднакво смешно изглежда :P
15:36 23.01.2018
16 Stefko 88
Една вика на мъжа си
- ъъъъ милооо тази роля прави ли ме дебела?
- ми не знам мен тази вратовръзка прави ли ме плешив?
- ми ти ти си плешив по принцип бе Гоше.
- така де!
15:55 23.01.2018
17 некойси
08:10 24.01.2018
18 незнайко
10:16 25.01.2018
19 Шаран БГ
И това, което "подчертава" в следващото изречение, е действително цинично.
Тъй като управляващите/особено в последните години/" изравниха" СОЦИАЛНИЯ СТАТУС НА ХОРАТА, няма нужда да ни се ЗАСИЛВА УСЕЩАНЕТО за несправедливост.
Според МИНИСТЪРКАТА ПО ВСИЧКО, нейната месечна доходност/ без бонусите и привилегиите, с които всички политици у нас са се срастнали до степен, че ги имат все едно от рождение, по право и вече не ги ЗАБЕЛЯЗВАТ дори / е равна с тази на обикновените хора!
Да, тя трябва да получава за функцията, която има в държавата, да получава много по-вече!! Но забравя, че нейно основно задължение е ДА ПОВИШИ СОЦИАЛНИЯ СТАТУС НА ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА до степен такава, че да могат да живеят човешки, нормално!!!
Но когато за най-дребните неща лъже безогледно, когато стремежът и е единствено да напълни хазната, т.е. да повиши собственото си благосъстояние и доход , няма право циника , да говори за "цинизъм" !!!!
08:27 26.01.2018