ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
само да не останат служителите на баяка без работа после че в русе така стана преди две години паяка вдигна аудито на най-селкия гъзар в русе и ги уволниха и тримата барабар с полицайчето ....няма такава държава!!!
Тези пишман камиони са поредната нагласена обществена поръчка в България. Ако беше направен както трябва нямаше да има проблем да го вдигне и 5 тона да е джипа...
Вдигането на автомобил е незаконно, ако имаш в колата си лекарство което ти трябва спешно и не си завариш колата на място кво праим тогава. Ако имате добър адвокат можете да осъдите въпросните спайдърмени, за мен това е посегателство върху движимо имущество. Ако пречи на движението така че да не може да се мине съм съгласен, но иначе само скоба или лепенка на стъклото.
А могат ли да вдигат другите паяци? Защото наскоро видях един паркирал неправилно, при това не за да вдигне кола, а за да може гейовете да си починат в барчето, че са се презорили от обществено-полезна дейност.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иоуееееее
13:41 29.06.2018
2 СвръхАз
13:42 29.06.2018
3 Ристе
13:43 29.06.2018
4 трезвомислещ
13:45 29.06.2018
5 лаф
15:11 29.06.2018
6 ванката
15:35 29.06.2018
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 изумен
19:47 29.06.2018
10 MAN
21:39 29.06.2018
11 Булава
22:01 29.06.2018
12 Булава
22:02 29.06.2018
13 Нарушител
22:30 29.06.2018
14 Алфа Ромео
00:12 30.06.2018
15 Morgoth
19:34 01.07.2018