Парламентарната група на ПП ГЕРБ категорично осъжда нападението над председателя на Движението за права и свободи Ахмед Доган.
Подобни действия са абсолютно неприемливи и антидемократични, особено по време на политически форум. Като демократична партия, приела изцяло европейските ценности и практики за свой приоритет, ПП ГЕРБ не приема за допустима нито една форма на насилие, не само срещу народен представител, но и срещу всеки български гражданин. За нас нападението срещу който и да е политик е опасност за демокрацията в страната ни.
От ПГ на ПП ГЕРБ очакваме всички правоохранителни органи максимално бързо да разследват инцидента, заявяват от партията.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ина Стефанова
19:55 19.01.2013
2 ТРОШАЧА
Коментиран от #3
20:08 19.01.2013
3 БУМЕР КАМОР
До коментар #2 от "ТРОШАЧА":
tuka si mnogo prav.20:38 19.01.2013
4 сМонти
Коментиран от #7
20:57 19.01.2013
5 FRIDAM
(гост)
Неутрално
204 20:20
19.01.13 Отговор Ако можете да вникнете в символиката на този смел акт ще разберете ,че това е първия Българин , който реално прави нещо за народа ни , за нас Българите в България.Дано имаме куража да последваме този светъл пример и да престанем да сме страхливите мишки ,които сме
20:59 19.01.2013
6 Бай хой
22:34 19.01.2013
7 То е ясно
До коментар #4 от "сМонти":
Така е. Един от тях е писал, точно под твоя кометар на латиница (разбираемо защо) :-)22:43 19.01.2013
8 един от многото
01:30 20.01.2013
9 гост
08:33 20.01.2013