14 Ноември, 2021 21:56 4 037 71

Кирил Петков: Борба с корупцията и работещ съд

  • кирил петков-
  • асен василев-
  • продължаваме промяната

България ще се управлява от коалиция

Кирил Петков: Борба с корупцията и работещ съд - 1
Снимка: БГНЕС

„Продължаваме Промяната“ е първа политическа сила, 121 депутати ще се случат. България ще се управлява от коалиция, България започва един нов път, заедно ще успеем да направим целия потенциал на тази страна и всички ще се гордеем с нея.

Борба с корупцията и работеща съдебна реформа са двете условия на "Продължаваме промяната" за съставяне на правителство.
Това обяви пред журналисти съпредседателят на формацията Кирил Петков.

Ще бъдем много диалогични, осъзнаваме, че на България ѝ трябва редовно правителство. Ще говорим с всички политически групи без ГЕРБ и ДПС. Това обеща Кирил Петков.

"С "Демократична България" със сигурност ще работим заедно и ще говорим всички парламентарни групи", каза още Кирил Петков. "Българските избиратели показаха ясна нужда, че България трябва да поеме по нов път", добави Кирил Петков.

"Осъзнаваме, че на България ѝ трябва редовно правителство", подчерта още той. По думите му това може да стане на база диалог.

Той подчерта, че "Продължаваме промяната" ще направят всичко възможно, което зависи от тях, за да има страната ни редовен кабинет и ще подходят отговорно.

Независимо дали си ляв, център или десен - тези първи победи за България са важни и би трябвало да се обединим около тях, каза още Петков. И добави: Ние осъзнаваме, че на България ѝ трябва редовно правителство и всички имаме огромна отговорност всички тези неща, които говорихме в последните два месеца да се изпълнят. Това може да стане само с редовно правителство, с компромиси и диалог, но не с компромиси на база неработеща съдебна система или оставаща корупция.

Петков благодари на всички, които са повярвали на тях и обеща, че ще "вкарат и душа, и сърце, за да може България да тръгне по нов път" и да има ново правителство.

Според Василев и Петков нови избори не са възможни.

Кирил Петков обърна внимание, че в "Продължаваме промяната" има много добри капацитети.


Поставете оценка:
Оценка 3.8 от 59 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 даадаада

    34 55 Отговор
    Браво на ПП комай само ТЕ заслужаваха вота и за пръв път БРАВО на народа чe взе умно и вярно решение, честито и на слука! Остава да се здушат с ГЕРБ и да врътнат един наистина можещ и работещ парламент от който да не ни е срам и яд че го има... успехи и късмет на всички Българи и Богъ съ нами!.. аминъ! Дa живee мeждунaрoднoтo пoлoжeниe Бългaрия тoжe..!

    Коментиран от #56

  • 2 КИРО ПИЧА

    19 25 Отговор
    ЩЕ КОЛИ И БЕСИ ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 100 ГОДИНИ АКО НЕ ГО ПРЕДАДЪТ И ОБЕСЯТ

    Коментиран от #6

  • 3 Честито

    60 6 Отговор
    Честото
    ПП 26,3
    Чекмежан 23,3
    Социологията надмина себе си този път обърка резултата на ПП с 10 прицента
  • 4 тати

    36 3 Отговор
    Къде са коментаторите ?

    Коментиран от #12

  • 5 Почвайте калинките

    37 6 Отговор
    Подред.
  • 6 КИРО И БОЙКО

    6 32 Отговор

    До коментар #2 от "КИРО ПИЧА":

    АКО УПРАВЛЯВАТ ЩЕ СЕ КРАДЕ НО ПО МАЛКО ЗА БОЙКО 90 ПРОЦЕНТА А КИРО ЩЕ ДУХА СУПАТА

    Коментиран от #55

  • 7 Емо

    47 4 Отговор
    Преброяване 2021 показа ме сме 5,9 милиона в българия. Без децата под 18 г сме 4,9 милиона гласоподаватели. А се водят 7,7 милиона в списъците. Докато не оправят тази лъжа ще ви клатят борисовчета и доганчета с 200

    Коментиран от #35

  • 8 Хи хи

    21 25 Отговор
    И аз искам работещ съд и прокуратура, и ми се струва ,че Кирчо и Кокорчо ще са първите потърпевши .Да сме живи и здрави и ще видим.
  • 9 АЙ СТИГА БЕ

    45 4 Отговор
    Слушам Б.Б. по телевизията и се чудя - на колко уискенца е в момента? Или е пробвал днес ракийца по стари манастирски рецепти?
  • 10 ЧАПАЕВ

    29 16 Отговор
    ПРEДИ ГOДИНИ ДOЙДE EДИН - ЦAР CИМO И НИE CE ЗAЛEТЯХМE ДA МУ ГЛЯCУВAМE - ЩЯЛ ДA НИ OПРAВИ ЗA 800 ДНИ? CEГA ДOЙДOХA ТИЯ ДВAМAТA КИРEТO И ACAНЧO И ТE ЩEЛИ ДA ВНИ OПРAВЯТ, НE КAЗВAТ ЗA КOЛКO, НO ИМ ДAВAТ ДA ИCКAРAТ ДO AПРИЛ? ПOCЛE НЯКOЙ OПРAВEН ДA МИ CE OБAДИ!

    Коментиран от #70

  • 11 Майна

    22 14 Отговор
    Много се радвам, че скоро ще БЛЕСНЕТЕ С АНТИБЪЛГАРСКАТА СИ ПОЛИТИКА.
  • 12 А50

    14 15 Отговор

    До коментар #4 от "тати":

    Е то Кирето каза ли нещо, че да има коментари. Само общи приказки.
  • 13 Българин

    21 15 Отговор
    Така е, нали затова бе назначен от Дедо Байдън, канадецо. Правиш правителство с комунистите, чалгарите и хората на Маджо и си екстра. Връщаш си и за изгубените пенсии и другите канадски облаги. Татко ти ще е доволен
  • 14 00230

    23 9 Отговор
    Кирчо времето на празните приказки свърши, налягай си гъ..за и започвай да работиш стига кухи и празни приказки! Когато видим осъдени крадци и рекетьори от ГЕРБ тогава може и да ти повярваме на изреченото!

    Коментиран от #21

  • 15 Смях

    26 13 Отговор
    С офшорки ли ще я борите Корупцията, на Асенчо..
    Или с геотермали-отровени води, земетресения, драстично увеличаване на ток.
    Със закриването на Базови МОЩНОСТИ Козлодуй и ТЕЦ2 ли ще борите "корупцията", 76% базови ДЪРЖАВНИ МОЩНОСТИ-ТОК закривате.
    С продажба на здравни данни на българите на фармацетивчи компании-Комисионните ви, ли ще борите корупцията.
    Със продажбата на потребителски данни на Амазан и Гугъл ли ще порите корупцията.Разследвани от Сената на САЩ и изтичането на данни 2 милиона американци.
    С харизването на Козлодуй на Уестинг ли ще борите Корупцията-харизвате 3 милиарда народна пара за Белене, на инвеститори от Устинг, 2 реактора, Лиценз, оборудване, платени от БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД.
    Със Задължителната Ваксинация на деца ли ще борите Корупцията, Вие ни натресохте Зеленият Нацификат.
    С двойно Гражданство ли ще борите Корупцията.
    Е едногодишни курсове в Харвард, и твърдения, че сте бакалаври и магистри в Харвард ли ще бопите Корпцията.
    С кражба на интелектуална собственост.
    С унищожаването на лева ли, ще борите Корупцията.
    С признаването на Македония.
    С ЛГБТИ абучения в у-щата ли ще борите Корупцията.
  • 16 Кинжал

    25 17 Отговор
    Поздравления, извоювахте и заслужихте победата! Сега предстои истинската битка! Продължете промяната, за да измием огромният срам , който беше лепнат върху България! Трябва бързо да се отърсим и забравим за лошия кошмар Борисов и смело да продължим напред! Накажете строго виновните, запретнете ръкави и покажете, че тази държава неслучайно е преживяла 14 века! Накарайте ни отново да се гордеем, че сме българи! Желаем ви успех както на вас, така и на новия стар президент Радев!

    Коментиран от #32, #43

  • 17 Вергина

    10 11 Отговор
    Честито на печелившите! На мен лично Кирил Петков ми е симпатичен, дори удържи на думата си. А, да не забравя - продалите жените и дъщерите си в името на каузата да бъдат възнаградени подобаващо :) И една целувка за сбогом им пратете :)
  • 18 Ами да

    6 1 Отговор
    По малкото зло са БСП . Но на тях не може да се разчита . Защото корените са им дълбоко в миналото на упадъка на България . А има и друг лаф “ Със стари ку..ви , нов бардак не става ! “
  • 19 Реалист

    23 11 Отговор
    Честито! Българите довели царят, Тиквата и Слави на власт, сега отново къртят гласувайки за Кирчо и Асен. Положението е евакуейт
  • 20 Българин

    10 2 Отговор
    2013г. беше последното време в което политиците и статуквото да каже и направи благоденствие, да отпусне коланите на българите. Като за 4 години да се стигне до 60% от доходите в Германия. Но те статуквото не го направиха. И от тогава или от малко преди да се появи Румен Радев за президент, хората полудяха, остаряха, децата им заминаха за чужбина, и ТЕ ПОИСКАХА КРЪВ - КРЪВ. Като избраха Румен Радев за куче което да пусне кръвчица от статуквото. Миг-29 е най-мощно оръжие, пък и Румен изглежда вдъхновяващо войнствен. Народът иска кръв, и това е вярата и очакването му, и не вярва в нищо друго. Народът припозна и сбърка за Мая и Слави, но разбра, че те не смятат да пуснат кръв. Мая намаза чрез арендаторът с признанията му, като народът помириса кръв от статуквото. Но това не продължи, и народът разбра - че Мая не е доберман - а е патка. НАРОДЪТ ИСКА КРЪВ! И се вижда, че народът пак е сбъркал и за Кирил, който иска да е цар - а не звяр срещу статуквото. Народът се накефи на действията на Кирил когато пускаше кръв на статуквото, като министър. Но ПП и Кирил ще повторят Слави, и ще искат да правят неолиберален рай. Пищенето на Борисов срещу Радев, е сигурно доказателство, че летецът е КУЧЕ. Пуска ли кръв статуквото, политикът върши работа. ТОВА Е РЕВОЛЮЦИЯ! Сега е време за война, а не за мир.
  • 21 Асен

    6 3 Отговор

    До коментар #14 от "00230":

    Кирчо вече го е налегнал моя и неговия г...ааа там това което имате предвид. Цяла нощ ще се поошляпаме
  • 22 Вижте само Боко Толупа какви тъпотии...

    27 7 Отговор
    Говори по телевизията!Злобно същество което вече чувства ,че съда и затвора са много близко.Макар ,че е възможно неговите господари да му рестартират тиквеният процесор в дебелата му къртуна.Дай Боже никога повече да не му гледаме отвратната банда от грозни крадци и разбойници.Пълна конфискация на заграбеното от бандата на Герб-Убийците на държавата България....
  • 23 MGehwer

    15 10 Отговор
    БГ народа си избра безаконието и анархията, така е научен и вече е генетично заложено!
  • 24 Кирчо

    18 3 Отговор
    не знам какво ще бориш с Прокопиев зад теб!
  • 25 СМЯХ

    11 7 Отговор
    А, забравих с Лед осветление на гарите ще борите Корупцията.
    12 милиарда помощ ЕС-едно читаво предложение в Плана за Възстановяване НЯМАТЕ.
    Всичко е жестоко лапа, поскъпване на цени, и унищожаване на българите и България.
    Офшорки, как не ви е срам.
    Когато са ми предлагали откриване на офшорки, сте били хлапета.
    Може да е законно, но не е морално.
    Защото Офшорката е знак за неясни доходи и укриване на данъци.
    Чакам да ти видs $бакалавърска или магистърска стерен" в Харвард.
    Не курсове, НЕ СПЕЦИАЛИЗАЦИИ, а СТЕПЕН.
    За да престанеш да СПЕКУЛИРАШ, че си възпитаник на Харвард.
    Или мислиш, че хората трева пасат.
    Единият ни крадеше с ЧЕКМЕДЖЕТА, Вие ще си пълните ОФШОРКИТЕ.

    Коментиран от #39

  • 26 цървулан

    4 1 Отговор
    Абе,къде го последния софиянец бе?

    Коментиран от #28

  • 27 миризлив пръч

    5 1 Отговор
    Последния софиянец май е ковидясал,а?
  • 28 ГРАД КОЗЛОДУЙ

    6 5 Отговор

    До коментар #26 от "цървулан":

    Един приятел го е видял в тоалетната на ПП да е коленичил пред Кирчо. Какво ли е правил?
  • 29 Киртак

    7 2 Отговор
    Леле кир.то ще ни оправи, ама много яко. Добре, че мая остави павета.
  • 30 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️Някой си🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️

    6 2 Отговор
    Хайде първо да направите правителство и стабилно мнозинство в парламента, а?

    Коментиран от #40

  • 31 Хаджи Генчо

    10 2 Отговор
    "Проектът няма да е нито десен, нито ляв". "Ние много вярваме, че с десни инструменти може да се постигат леви цели. " Сега ще гледате как с нещо което го няма ще се прави нещо което го...няма.

    Коментиран от #50

  • 32 А50

    8 3 Отговор

    До коментар #16 от "Кинжал":

    Ти явно имаш добри намерения, но ПП(продължаваме плана) не са правилните хора
  • 33 asd

    5 13 Отговор
    Браво, Петков, успяхте!

    Коментиран от #71

  • 34 Кольо,

    11 7 Отговор
    Аз пък си мислех че Кирчо и Кукорко вместо да се занимават с политика ще изградят завод фабрика предприятие....
    И ще дадат работа на на няколко стотин българи работници и техните семейства,голям наивник съм бил....!!!!!

    Коментиран от #38

  • 35 От части съм съгласен

    7 0 Отговор

    До коментар #7 от "Емо":

    Но има едно. Българире в чужбина не са преброявани.Тоест реално пак не се знае точно колко сме и това пак е малко дразнещо.
  • 36 зъл пес

    7 4 Отговор
    Абе ще видим къв ще го ядем и от теб.
  • 37 Жалък народ 8 7 84

    10 6 Отговор
    Ама държава, канадеца излъга и няма последствие. Брей, че глупав народ, с право ще го остриже, ще вземе спестяванията
  • 38 хе хе

    2 1 Отговор

    До коментар #34 от "Кольо,":

    Още по-наивен си бил да си мислиш, че ще получаваш поръчки, без търг, докато си жив!
  • 39 Дзверо

    2 3 Отговор

    До коментар #25 от "СМЯХ":

    Боли ли? Нека да боли! И стига си тук, свърши се вече...отидохте в небитието!

    Коментиран от #45

  • 40 не се коси

    1 2 Отговор

    До коментар #30 от "🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️Някой си🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️":

    Ще направят и без вас.

    Коментиран от #52

  • 41 мдда

    6 3 Отговор
    Премиер за един ден, утре като се събудиш вече няма да си.
  • 42 МУТРАТА ПАК

    8 3 Отговор
    ГО УТЕПАХА
  • 43 Сорос ООД

    15 3 Отговор

    До коментар #16 от "Кинжал":

    Каква промяна, ТЕЗИ са част от Статуквото, били министри в кабинета на Плевенлиев, изнасяли лекции с Паси на общи форуми-от 2014 играят на БГ терен, че и от по-рано, тези са спящите клетки на Сорос, активират се от заповед на Началника, компрементирани, които като станат излишни като Борисов,
    Амбасодорето почва да им вади "кирливите ризи".
    Готвен 2-ри ешалон на Соросоидите, от години, нищо чудно родителите им да са ДС активисти, като гледам биографиите на спонсорите им.
    За офшорките да не говорим.
    Промяна, промяна в офшорките-почват да се пълнят.
  • 44 Хехе

    4 3 Отговор
    Мноко кекс за ГЕРБ и ДПС и гарантирани часове в централния
  • 45 Смях

    8 5 Отговор

    До коментар #39 от "Дзверо":

    Мани го Борисов, кво ми дреме за Борисов.
    Идва новото ЗЛО, в лицето на двамата СОРОСОИДИ, наследници на ПЛЕВЕЛИЕВ.
    Стига с тази пропаганда, ако не си с ЛГБТИ и ОФШОРКИТЕ, си с Борисов.
    Не съм, но ВИЖДАМ НОВИТЕ КОПИЯ НА БОРИСОВ.
    Борисов крадеше с Чекмеджета, ПП с офшорки.
    Разлика НЯМА.
  • 46 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 47 ПУТИН

    9 4 Отговор
    ИЗБРАХМЕ СИ ДВЕТЕ МЕНТЕТА? АЙ ЧЕСТИТО!
  • 48 ПУТИН

    7 3 Отговор
    КАТО ЗА НАЧАЛО ПУСКАМЕ МАКЕДОНИЯ В ЕС, ПРИЕМАМЕ ИСТАМБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ И ПРИЕМАМЕ ЗЕЛЕНАТА СДЕЛКА.
  • 49 Сидеров

    5 3 Отговор
    Къв е тоя,бе?Даже в казарма не е ходил.
  • 50 Смях

    4 3 Отговор

    До коментар #31 от "Хаджи Генчо":

    Бай дъ УЕЙ, този Кретенизъм за левите с десни, тръгнаха на Запад от Рейгън, Татчър на практика, нямаха друго оправдание за съсипването на ИНДУСТРИАЛНИЯТ КАПИТАЛ.Берлингуер при Живков.ЕВРОКОМУНИЗЪМ, още по-рано, беше споменаван на теория и от Гидънс-ако не греша, бил съм студент.
    Така нареченият "трети път" като идеология.
    В ОБЩИ ЛИНИИ ОПРАВДАНИЯ ЗА ТОТАЛНА НЕКАДЪРНОСТ, икономическа и политическа.
    На Запад с Рейгън и Татчър, в по-късни временаТони Блеър-БЛЕЪР-един от най-ВЕЛИКИТЕ КОРУПЦИОНЕРИ В БРИТАНИЯ започна провалът на Капитализма, и краят на "американската мечта".
    Какво да им обясняваме на тези .... курсанчета в "Харвард", или по-точно НПО-та.
  • 51 баба Вуна

    7 0 Отговор
    Ами Киро,ай честито,но ние приготвме гьостериците зад вратите,така че след големите ти обещания,чакаме дела.Ако ли не,те влизат в действие.А и кокошките ми почнаха да снасят:)))

    Коментиран от #57

  • 52 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️Някой си🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️

    3 3 Отговор

    До коментар #40 от "не се коси":

    Предстои да видим.....да не се окаже, че още март сме на избори, а служебното правителство не е назначено от Радев, а от Гербджипков например?
    Не се знае, знае ли се.....
  • 53 mdaaaaaaaa

    2 3 Отговор
    Греб бсп и турчалята ги вкарахте пак...честито! Маолумна работа
  • 54 По Канадски

    7 3 Отговор
    Докато има будали ще има мошеници да ги работим
  • 55 мушмул

    3 3 Отговор

    До коментар #6 от "КИРО И БОЙКО":

    Ееее злабен гербогъзльо, Тиквата май сдаде багажа, до тук беше с краденето.

    Коментиран от #61

  • 56 ИМПЕРИАЛИСТ

    4 1 Отговор

    До коментар #1 от "даадаада":

    Хайде на промяната! Насам народе!!!!
    Промяна, промяна, УРА-А-А, смърт на фашизма, свобода на народа!
  • 57 Смях

    3 1 Отговор

    До коментар #51 от "баба Вуна":

    Петков не е лошо момче, съвсем случайно съм го срещал 3-пъти миналата година с Василев, СЛУЧАЙНО.
    Опитаха се да зъвържат диалог, дистанцирах се.
    Но Василев ще го съсипе това момче, Петков.
    Василев е "злият гений%, след време ще прехвърли всички негативи на Петков.
    Дори не осъзнава в каква игра влиза Петков, Петков е позитивното канадче, винаги ми е било кеф да общувам с канадци, но до него е САРУМАН-ВАСИЛЕВ.

    Коментиран от #69

  • 58 Пoредната лъжа

    2 2 Отговор
    ce cъcтoи в cлeднoтo: ГEРБ,БCП, ДПC, ИТН, ДБ ca cи гoрe дoлу тaм къдeтo ca. Нo зa дa пуcнaт Възрaждaнe в пaрлaмeнтa, знaчи тe ca c пoнe три пъти пoвeчe oт тeзи 5% кoитo им дaвaт. Т.e. тeзи 10% кoитo ca им oтнeти ca припиcaни нa кaнaдcкия мoшeник и прecтъпник. Прaвeтe cи извoдитe
  • 59 Исус Христос

    4 3 Отговор
    Народе български,дали разбра какъв си го вкара?Ако не сте,скоро ще го разберете.Киро от месеци ви залъгва.И той е въздух под налягане.Щеше да наводни с пари бизнеса чрез една банка за развитие,а в крайна сметка е отпуснала средства само за някакви си фотоволтаици.Ами завода дето обеща?Къде го?Луд народ,овци,лош матрял.
  • 60 Страх и памперс

    4 0 Отговор
    Кеде е бойко? ЦСЗ.
  • 61 Смях

    3 2 Отговор

    До коментар #55 от "мушмул":

    Бре Човек, не осъзнаваш ли, че ПП са част от плана, като станат неудобни си отиват като ГЕРБ.
    Та нали ГЕРБ ги назначиха САЩ в ГЕРМАНИЯ
    Като шантави ходеха до Козяк преди протестите "простните мечтатели", за да махнат Борисов.
    Сега изхвърлиха неудобните "Протестъри" от Козяк, и назначиха НОВИТЕ с "дебели компромати", които се вадят, като станат "тревожни".
    А ББ им стана неудобен с тръбата Сърбия.
    И Рашков ще го махнат, неудобен е.
  • 62 Ха ха

    3 1 Отговор
    Шикалкави по македонския въпрос.
  • 63 Перо

    4 0 Отговор
    ПП има много съмнителна,неопределена политика,спрямо РСМ! Склонни са към отстъпки до степен на национално предателство! Дано Радев ги вразуми!
  • 64 Много

    2 2 Отговор
    За Кирчо са гласували децата на тези който избраха царя. Найс нали? Иде задължителна ваксинация и решаване на проблемите на хомо транс содомо извратеняците за да не ги тормозат от вън, от запад.
  • 65 hmhmhm

    1 0 Отговор
    браво ! има надежда ...
  • 66 Бен Газара

    1 0 Отговор
    Тия избори не ме удовлетворяват! Искам нови избори- и за президент, и за Велико народно събрание, и за БФС, и за кмет, и за презкурор и нова по- млада жена искам, и да мога да го дигам!
  • 67 Бен Газара

    0 0 Отговор
    А, може и Луна да ми дадете- нема да я върна!
  • 68 Бен Газара

    0 0 Отговор
    И от Мая ми се ще
  • 69 Вергина

    1 0 Отговор

    До коментар #57 от "Смях":

    И на мен Василев ми е странен, с тази маниакалност да е финансов министър. Още не са изброени всички гласове, то пак почва мантрата. Какъв е тоя зор.
  • 70 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 71 Този коментар е премахнат от модератор.

Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове