Планирани прекъсвания на тока в Западна България (10-14 март 2014 г.)

Публикувана: 7 Март, 2014 17:25
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 961
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

На 10. 03. 2014 г. /08. 00-10. 00 ч/ - Банкя – Бор 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37А, 39, 5, 6, 6А, 7; Булаир: 10, 11, 13, 13А, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 2А, 3, 36, 36А, 38, 40, 42, 42А, 46, 48, 50, 54, 56, 6, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 9, м/у 27/29, бл. имот пл. 2133; Емине 1; Здравец 15; Иларион Макариополски 68, бл. стр. табло; Китна Пролет 12А, 14, 3; Люляк 1, 2, 3; Момина сълза 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 1А, 2, 20, 2А, 30А, 35, 4, 42, 5, 6, 7, 8, 9, с/у, бл. вила, трафопоста; Оборище 1, 10, 2, 2А, 3, 4, 7; Перуника 19; Роза 10, 14, 15, 17, 24, 28, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 4, 40, 41, 43, 45, 46, 4А, 50, 57, 58, 6, 60, 60А, 62А, 64, 64А, 66, 68, 6А, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 7А, 8, 9, 62; Ропотамо 10; Свобода: 14А; Спътник: 2; Търнов рид 34, 48; Шипка 3, 4; Ясен 1, 1А, 2, 3, 7; София; Булаир 38; Роза 15, 17, 29А; Явор 8

На 10. 03. 2014 г. /08. 00-14. 00 ч/ - гр. София - Брегалница 42, 44; Ген. Скобелев 64; Опълченска 15, 19, 21, 24, 28, 28А, 28Б; Осогово 54, 60; Пиротска 61, бл. маг. 11, магазин 10; Позитано 35, 86; Средна гора 16; Тодор Александров - бл. паркинг; Шар планина: 53

На 10. 03. 2014 г. /08. 00-16. 00 ч/ - с. Лозен - ул. Съединение, ул. Явор

На 10. 03. 2014 г. /08. 00-16. 30 ч/ - с. Владая - ул. 27-ма; ул. 1-ва; ул. Амбарица; ул. Балабановец; ул. Бели брег; ул. Буков дол; ул. Виров дол; ул. Витошки гранит; ул. Войнишко въстание; ул. Ела

На 10. 03. 2014 г. /08. 00-16. 30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел ул. Ангелов връх 29 вх. А и Б

На 10. 03. 2014 г. /08. 15-16. 15 ч/ - гр. София – Сердика - бл. 18 А

На 10. 03. 2014 г. /08. 15-16. 15 ч/ - гр. София - Младост 1, бл. 43, вх. А, вх. Б

На 10. 03. 2014 г. /08. 30-16. 00 ч/ - гр. София - ул. Никола Славков 43, 44, ул. Александър Македонски 2, 4

На 10. 03. 2014 г. /08. 30-16. 30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5: бл. 520, бл. 503 вх. В, вх. Г

На 10. 03. 2014 г. /09. 00-16. 00 ч/ - гр. София - Преки път 21-23, 60

На 10. 03. 2014 г. /09. 00-16. 00 ч/ - гр. София - Прага 22

На 10. 03. 2014 г. /09. 00-16. 00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 22Б вх. А, Б, В

На 10. 03. 2014 г. /09. 00-16. 00 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151

На 10. 03. 2014 г. /09. 00-16. 00 ч/ - гр. София - ул. Гео Милев 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 16; ул. Голаш 6, 7, 11, 21, 25, 27, 29; ул. Едисон 15 ВХ. А, Б, В 17 ВХ. А, Б 22, 24, 28

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Евлоги и Христо Георгиеви 109, 111; ул. Мургаш – 3А, 3Б, 1, ул. Шейново 20

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Дървеница - бл. 21, вх. Б

На 10.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Мак; ул. Каменица

На 10.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 46

На 10.03.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - 745-та /в. з. горна Баня Овча Купел/: 1, 5, бл. гараж, склад ул. 745, ул. Житница 33; Белите борове 10, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 184, 20, 6, 8, 8, бл. УПИ ІV-983 КВ. 55Б; Равнище 11, 11А, 13, 15, 16, 2, 3А, 42, 43, 45, 45А, 46, 46Б, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 62, 63, 64, 7, 9, бл. стр. табло; Св. Крал 1, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 1А, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 73, 9, бл. къща

На 10.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Свобода - бл. 17, вх. А, Б

На 10.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София – Сердика - бл. 4, 6

На 10.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София – жк. Витоша - ул. Проф. Георги Златарски 3 и 5 + магазини и заведения; 7 и 9 + магазини и студио за красота; бл. 7; бл. 9 и бл. 10

На 10.03.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. София - Сердика бл. 8

На 10.03.2014 г. /12.31-16.00 ч/ - гр. София - Гюешево 61, 65, 78; Зона Б-19: бл. 11-12, 9; Паяк планина 19; Сердика - бл. 8, 9; Три уши 107А, бл. 107А, 107А офис 1, 9

 

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Симеоновско шосе 218

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Прага 26

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул. Явор, ул. Акация, ул. Съединение

На 11.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Бор; ул. Боровинка; ул. Бургийска скала; ул. Върбите; ул. Жълта вода; ул. Калиница; ул. Китен; ул. Любомил Миланов; ул. Маргаритка; ул. Марин Чукар; ул. Плиска

На 11.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел ул. Букет 38

На 11.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Зона Б-19 - бл. 11-12 вх. А, бл. 17 вх. А, бл. 16 вх. Ж

На 11.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, БЛ. 43, вх. В, вх. Г, вх. Д

На 11.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София – жк. Свобода - бл. 2, бл. 3

На 11.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Здраве 13, ул. Енос 6, ул. Димитър Манов 16

На 11.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7: бл. 716 вх. А, вх. В, бл. 718 вх. А

На 11.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Петко Д. Петков 4, 6, бл. Ат. 4, гар. 1, гар. 3, гар. 4, гар. 5, офис/партер, упи- Іv, Кв. 2, М. Свобода; Свобода - бл. 16, 17, 18, 19, 36, Северен парк

На 11.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - р-н Овча купел, м. Горна Баня; ул. Димитър Шишманов 11, 9, 7, 5, 3, 1

На 11.03.2014 г. /09.00-15.01 ч/ - гр. София - Брегалница 42, 44; Ген. Скобелев: 64; Опълченска 15, 19, 21, 24, 28, 28А, 28Б; Осогово 54, 60; Пиротска 61, бл. маг. 11, магазин 10; Позитано 35, 86; Средна гора 16; Тодор Александров - бл. паркинг; Шар планина: 53

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон 57, 66, 68, 74, 78, 80, 84, бл. Изл. зала; Бъкстон 57; Равен 1, 3, 5, бл. /ген. суворов, 1, 2, 3; Симеон Радев 51, 86; Чинар 11, 11а, 13, 5, 5а, 7, 7а, 9, бл. 4, 5а, 6б, 9

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г: бл. 29 вх. А, Б, В

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Виница 1, 2, 5, 6, 15; ул. Калиманци 10, 12, 21; ул. Кочани 2, 3, 5, 7; ул. Манастирска 1, 2, 3, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 25; ул. Симеонов век 19, 21, 28; ул. Ситняково 53

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шейново 8, 10, 15, 16, 21, 24, 26, 28

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Дървеница - бл. 21 вх. А

На 11.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 46

На 11.03.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Ангел Войвода 40, 44; Дончо Ватах 55, 57, 59, 71; Златица: 19, 21, бл. 137; Хаджи Димитър - бл. 135, 136, 137, 139

На 11.03.2014 г. /09.30-13.31 ч/ - гр. София – Сердика - бл. 5, 6, 7; Фурка 7

На 11.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Свободах - бл. 17, вх. В, Г

На 11.03.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. София - бул. Черни връх 37

На 11.03.2014 г. /10.00-12.30 ч/ - гр. София – жк. Витоша БОДК бл. 1 и бл. 2; ул. Проф. Христо Вакарелски 4 и автосервиз

На 11.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Братя Миладинови 58; Христо Ботев 98; Цар Симеон 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 114, 130, 63, 63 А, 63Б, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99

На 11.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - 307-ма №1; 734-та №1, 10, 12, 14, 19, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Банско 21, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; Белослав 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 6А, 8, 3; Владимир Куртев 1, 10, 18, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 6, 8; Връх Тумба 1; Крепост 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Метал 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8; Мирни Дни 3, 5; Павел Шатев 32; Тумба 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 25, 27, 2А, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 47, 6, 8, 9, 67, бл. ъгъла на ул. Тумба и ул. Банско кв. 23

На 11.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Младост 2 - бл. 205А

На 11.03.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Марин Дринов 11, 13, 15; Янко Сакъзов 32, 50, 52

На 11.03.2014 г. /11.00-15.30 ч/ - гр. София - Зона Б-5 - бл. 13; Сердика - бл. 13, 14, 15

На 11.03.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - гр. София - Макгахан 51, бл. 79, 80, 81, до бл. 80; Хаджи Димитър - бл. 79, 80, 81

На 11.03.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - София Младост 2: 30, до, пред, рум, бл. жк Младост 2 Тц 2 Ет Маг. 30, рум, с\у Рум, тц, търг Ц-р, търг. Ц-р, търг. ц-р; Свети Киприян/к. каприелов/: 30, бл. Тц, тц Маг. 11

На 11.03.2014 г. /13.00-15.01 ч/ - гр. София – жк. Витоша - ул. Проф. Христо Вакарелски бл. 5 и бл. 6

 

На 12.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Любомир Миланов; ул. Малка поляна; ул. Момина сълза; ул. Морените; ул. Подкраище; ул. Проф. Иван Шишманов; ул. Рудище; ул. Сребрист бор; ул. Суха лещница; ул. Сърна; ул. Тополите; ул. Хеброс; ул. Червена трева

На 12.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел ул. Рачка 9 бл. 14 вх. А

На 12.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, бл. 43, вх. Е, вх. Ж

На 12.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Кория, ул. Липа , ул. Ясен , ул. Бор

На 12.03.2014 г. /08.15-17.15 ч/ - гр. София - Георги Стаматов 22, 26; Надежда 3 - бл. 333; Надежда 3: бл. 322

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Хан Пресиян 10, ул. Здраве 19

На 12.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 - бл. 718 вх. А, вх. Б, бл. 716 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г

На 12.03.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Зона Б-19: бл. 11-12 вх. Б, бл. 20

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Александър Пушкин 27, 29, 31, 38, бл. /Преки път, гар. 6, и Преки път; Деспот Слав 12-16, 14, бл. А, б; Преки път 29-31, 39, 39а

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 29 вх. Г, Д

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Ситняково 1, 2, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 79

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шейново 2, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 3А, 13Б

На 12.03.2014 г. /09.00-16.01 ч/ - гр. София - Българска морава 56, 58; Инж. Иван Иванов 70; Овче поле: 102, 108, 113, 115, 136, 96

На 12.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Прага 30

На 12.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 46А

На 12.03.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - гр. София - Макгахан 51, бл. 79, 80, 81, до бл. 80; Хаджи Димитър - бл. 79, 80, 81

На 12.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Свобода - бл. 17 вх. Д, Е

На 12.03.2014 г. /09.31-13.30 ч/ - гр. София – Сердика - бл. 12, 15, 15-а, 15а, 16, 25, траф. до

На 12.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Младост 2 - бл. 207, 208, 250, с/у бл. 207, Срещу

На 12.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София – жк. Витоша; ул. Проф. Христо Вакарелски;бл. 1, 2, 3, 4 + аптеки и магазини

На 12.03.2014 г. /11.30-15.30 ч/ - гр. София - Гюешево 48, бл. кв. Сердика, кв. Сердика-фурна, магазин битови услуги; Сердика - бл. 16, 16 А, 16А, 18 А, 18А

На 12.03.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 2 - бл. 208а, 215, 216

 

На 13.03.2014 г. /08.00-14.00 ч/ - гр. София - Брегалница 42, 44; Ген. Скобелев 64; Опълченска 15, 19, 21, 24, 28, 28А, 28Б; Осогово 54, 60; Пиротска 61, бл. маг. 11, магазин 10; Позитано 35, 86; Средна гора 16; Тодор Александров - бл. паркинг; Шар планина 53

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Рожен 25; Рожен 103, бл. Тп С/у бл. 41; Свобода: бл. 13, 41, до К-ка бл. 41, вх. А

На 13.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Любомир Миланов; ул. Марин Чукар; ул. Янкино усое; ул. Шипето; ул. Юрушки мостове; ул. Страната

На 13.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел ул. Рачка 9 бл. 14 вх. Б

На 13.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Цар Симеон 38

На 13.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, БЛ. 43, вх. З, вх. И, вх. К

На 13.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Лозен - ул. Дъб, ул. Каси дол, ул. Гергана, ул. Дъб , ул. Извор , ул. Янко Панайотов

На 13.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Майор Първан Тошев 11, 18, ул. Орфано 4

На 13.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 718 вх. Б, бл. 716 вх. Б, вх. Г

На 13.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Свобода 8, бл. 42, до бл. 42, магазин, хр. силянов; Христо Силянов/бородински Б: 8-10, бл. 42

На 13.03.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Зона Б-5: бл. 14 вх. А, В, бл. 12 вх. А, Б, бл. 13 вх. А, Б, Зона Б-19: бл. 9

На 13.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Цар Самуил 40

На 13.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Д-р Калинков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18-20, 19, 22, 27, 3, 38, бл. УПИ 1 кв. 280 А; Позитано 117, 119, 155, 157; Три уши 115, 117, 125; Царибродска 144

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 30 вх. А, Б, В

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Трудолюбие 1, 3, 7, 9, 14, 16; ул. Христо Максимов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 36, 42, 43

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шейново 1, 3, 5, 7, 13А, Сан Стефано 20

На 13.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Проф. Александър Райчев 30-55; ул. Гена Димитрова 1-6

На 13.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Проф. Дочо Леков 2

На 13.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 33

На 13.03.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Васил Петлешков 70, 82; Ген. Липранди 21, 21 А, 23, 5; Панайот Хитов 3, 6, бл. кв. Хаджи Димитър - бит. услуги; Цанко Дюстабанов 1, 1 А, 3

На 13.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Овчарска - бл. 22Б вх. Е, бл. 22В вх. Г

На 13.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Сердика блок 12

На 13.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - бул. Симеоновско шосе 1 вх. Г, Д, Е;+прилежащи магазини и банки

На 13.03.2014 г. /10.30-16.30 ч/ - гр. София - Зона Б-19 бл. 15

На 13.03.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 2: бл. 237, 238, 239, 240, 241, т\ст бл. 240, До, тп До

На 13.03.2014 г. /11.30-15.30 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър: бл. 110, 111

На 13.03.2014 г. /12.59-15.59 ч/ - гр. София - Св. Наум 51

На 13.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. София - бул. Св. Климент Охридски 105, 107, 109, 111, 115, 117, 122, 124,;128, 130; Ул. 7-ма 8 Малинова долина; Ул. Георги Кьосеиванов 26

 

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Леви Искър 18а; Надежда 3 - бл. 301, 302, 302 П-он, 303, 334, до 302, Тп До

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Петуния 20

На 14.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Елен; ул. Елешница; ул. Здравец; ул. Кайлъка; ул. Лесковец; ул. Ново село; ул. Пирин; ул. Реката; ул. Янкино усое

На 14.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел - ул. Рачка 7

На 14.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, бл. 43, вх. Л, вх. М, жк. Младост бл. 502, вх. А, вх. Б

На 14.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Хан Пресиян 15

На 14.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 7 - бл. 718 вх. В, бл. 720 вх. А, вх. В

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Нови Искър - Лозянски Дол 2

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Гюешево: 14, 27, 29, 80, до, бл. 24; Димитър Петков - бл. 15 Б; Д-р Калинков 18; Зона Б-18: бл. 15-16; Зона Б-19: бл. 15-16; Иван Перчемлиев 18-20, 19-20, 20; Константин Величков 165; Царибродска 166, Земляне 11, 12; Охридско езеро 18-20, 52, 54, 56; Паяк планина 13, 17, 19, 21; Сердика - бл. 23, 24, 25

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 36 вх. А, бл. 30 вх. Г, Д

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сан Стефано 19, 23А, 23В, 25, 25А, 27А, 27В

На 14.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - 633-та №10, 12, 14, 2, 4, 6, 8, 6; 635-та №1, 17, 2, 4, 6, 8; Александър Пушкин 41, 45; Братя Бъкстон 92а; Ген. Суворов 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 123, 127, 147, 40а, 70, 72, 74, 75, 76а, 78, 78а, 78б, 80, 82, 84а, 84б, 86, 90, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 149, 149а, 163а, бл. Гар. 2, гар. 3, магазин; Иван Сусанин 24, 26, 27, 28, 31, 37, 38, 38б, 40а; Кота 1050: 37; Преки път 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 28, 3, 30, 32, 34, 34а, 36, 4, 44, 5, 7, 16, 16-18, бл. Кв. 269, маг. 1; Проф. Дочо Леков 1, 4, 4а, 5, бл. 2; Проф. Иван Дуйчев 10, 11, 13, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 4; Симеон Радев 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 54-56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, бл. 1; Чинар 1, 13а, 5, 5а, бл. 4, 6б

На 14.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 124, 130, 76

На 14.03.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Васил Петлешков 70, 82; Ген. Липранди 21, 21 А, 23, 5; Панайот Хитов 3, 6, бл. кв. Хаджи Димитър - бит. услуги; Цанко Дюстабанов 1, 1 А, 3

На 14.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Банишора - бл. 183 вх. А, Б, Беласица - бл. 57 вх. А, Б, 14, 16, 30, 13, Братя Миладинови 104-108, 118, 112, 110, 104, 96, 85, 83, 81, 79, 77

На 14.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Бул. Св. Климент Охридски 69 и 71:бензиностанция Елит; ф-ма РТК ООД; ф-ма В. Гарант; ф-ма АТА Тандем; Вили Кар; Ташев-Галвин; Малинова Долина: ул. 1-ва от 2-26 и от 1-21

На 14.03.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 2 - бл. 203, до бл. 205

На 14.03.2014 г. /10.01-16.00 ч/ - гр. София - Одрин 4

На 14.03.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър - бл. 97

 

 

Софийска област

За периода 10-11.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Ярлово - ул. 10-та - 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 9

За периода 10-11.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Лъга - Асфалтова база

 

На 10.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Белмекен 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 7, 70, 8, 9, 64, бл. сладкарница, хранителен магазин

На 10.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Реброво - Владимир Заимов, Стара Планина

На 10.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Искрец – Брест, Ком

На 10.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гурково

На 10.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Васил Левски 16, 18

На 10.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Велчова Завера 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28Б, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8А ; 5, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 87

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин – Иглика, Неофит Бозвели, Неофит Рилски

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Марийка Гаврилова, ул. Никола Михайлов, ул. Георги Димитров

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Никола Вапцаров 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Съединение: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 34, 4, 5, 7, 8, 9; Цвятко Кънчев: 1, 2, 4, 5, 6, 8

На 10.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. Вакарел - махала Дренов рът - бл. Вила

На 10.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Божурище - Девети Септември - бл. УПИ VІ-002003 кв.4-стр.табло

 

На 11.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Ярлово -  ул. 11-та - 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 7, 8

На 11.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Костенец – ул. Васил Левски 1, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 23; ул. Веслец 1; ул. Кирил и Методий 1, 2, 3, 4, 6

На 11.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Реброво - Владимир Заимов, Стара планина

На 11.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Искрец - Христо Ботев

На 11.03.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - с. Гурково

На 11.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Драгоман – Граничар 10

На 11.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин 48, 55, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 87

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Чепърлянци

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Любен Каравелов

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Двадесет и Трети Септември 1, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дружба 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 24А, 26, 28, 3, 5, 6, 9; Пейо Яворов 3, 4, 6, 8

На 11.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Пчелин - курорт Пчелински Бани 16, 26, бл. Вила, вила 12, гараж, къща, офис, помпа, почивна Станция, сграда, строеж, ул. Рила

На 11.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Осиковица, с. Осиковска лакавица

На 11.03.2014 г. /09.45-16.00 ч/ - гр. Вакарел - махала Дренов рът - бл. Вила

На 11.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Братушково

На 11.03.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Костенец - Екзарх Йосиф 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Уо Тп Кв.26 ; Свети Георги: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9; Стефан Караджа 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Шипка 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 7, 8, 9

На 11.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Опицвет

 

На 12.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Костенец - ул. Кокиче 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 7, 8, 9; ул. Ком 11, 13, 15, 3, 5, 6, 7, 8, 9

На 12.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Ярлово - ул. 13-та 1, 10, 11, 20, 23, 24, 25, 26, 3, 4, 6, 7, 8, 9; ул.15-та 11, 18, 2, 4, 6, 7, 8, 9

На 12.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Реброво - Владимир Заимов, Стара планина

На 12.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Васил Левски 10, 11, 13, 14, 15, 19, 21, 23, 7, 8, 9

На 12.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Велчова Завера 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28Б, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8А

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Гурково

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - трафопост Горно Негушево

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - България, Гайдарец, Екзарх Йосиф, Софроний Врачански

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Вакарел - махала Дренов рът - бл. Вила

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Бачо Киро 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Върбица 1, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Изгрев 1, 14, 2, 3, 4, 5

На 12.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Христо Ботев

На 12.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Ботевград - кравеферма Медвен, телеугоително стопанство, кошари Дренето, ф-ма Искър

На 12.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Безден

На 12.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Костинброд – Белица 22, бл. Павилион; Бреза 1, 2, 3, 4, 5, 6; Варна 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 9; Георги С. Раковски 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 119, 56, 58, 60, 62, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98; Дунав 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Йордан Йовков 78, 80; Калиакра 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9; Ломско Шосе 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17Г, 18, 18А, 19-3, 1А, 2, 20, 22, 23, 26, 28, 3, 30, 300, 31, 32, 34, 3А, 4, 4А, 5, 6, 63, 7, 8, 9, 92А, бл. кв.142, УПИ XII-3961, кв.143; Мусала 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Ропотамо 1, 2, 4; Славянска 1, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 109А, 111, 111А, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 24, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 77, 79, 81, 83, 85, 87-89, 91, 93, 95, 95А, 97, 97А, 99, бл. къща, УПИ VII-2408, кв.142; Спартак 1, 10, 16, 2, 22, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; Филип Тотю 39

 

На 13.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Костенец - ул. Родопи 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 43, 5, 6, 7, 9, бл. Сладкарница; ул. Роза 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9

На 13.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Алино

На 13.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Реброво - Владимир Заимов, Стара планина

На 13.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Драгоман – Граничар 2, 4, 6, 8

На 13.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин 48, 55, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 87

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Стоян Михайловски; Филип Тотю; Хаджи Димитър

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - местност Топилата, ул. Градище

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Зорница 1, 10, 11, 12, 15, 15А, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ; Стара планина 1, 12, 13, 19, 19 Б, 2, 21, 23, 25, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ; Хан Омуртаг 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Трети Март 81, 83

На 13.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Петрохан

На 13.03.2014 г. /09.30-13.15 ч/ - с. Осиковица

На 13.03.2014 г. /09.45-16.15 ч/ - с. Бойковец

На 13.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Гълъбовци - 10-та №9; 17-та №8; 20-та №1, бл. вила; 7-ма №14

На 13.03.2014 г. /10.15-12.15 ч/ - гр. Годеч – Молак - бл. вила, колиба, къща, УПИ I64 КВ.7

 

На 14.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Костенец - ул. Свобода 1, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Странджа 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 8; ул Цар Симеон I 68

На 14.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Алино

На 14.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Реброво - Търговска

На 14.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Васил Левски 10, 11, 13, 14, 15, 19, 21, 23, 7, 8, 9

На 14.03.2014 г. /09.00-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Велчова Завера 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28Б, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8А

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Белите брези 4, бл. 1, 1Б

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Поп Марко, ул. Градище

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Генерал Дендевил 1, 2, 3, 4, 5; Георги Раковски 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 21А, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 5, 7, 8, 9; Трети Март 1

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Трети Март 81, 83

На 14.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - с. Искрец - Петрохан

На 14.03.2014 г. /09.45-14.15 ч/ - гр. Ботевград - вилна зона Зелин

 

 

Пернишка област

На 10.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир – кв. Мечта – бл. 9

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник – ул. Св. Св. Кирил и Методий 61

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Станьовци

 

На 11.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир – кв. Мечта – бл. 9

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник – ул. Св. Св. Кирил и Методий 61

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Станьовци

 

На 12.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир – кв. Мечта – бл. 10

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник – ул. Св. Св. Кирил и Методий 61

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бегуновци

На 12.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Калища - района около жп гара

 

На 13.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир – кв. Мечта – бл. 10

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник – кв. Железни Заводи, бл. Кафе-аперитив, кв. Караманица, бл. До колелото

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бегуновци

На 13.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Прибой, с. Беланица, с. Поцърненци, с. Негованци, с. Извор - махали Александър Димитров и Мацалево, Напоителни системи АД Перник - ПС Беланица, СК-13 Пътстрой АД - асфалтова база Поцърненци, Добрич Мел АД - стопански двор, Поцърненски хан.

 

На 14.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир – кв. Мечта – бл. 11

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник – кв. Железни Заводи, бл. Кафе-аперитив, кв. Караманица, бл. До колелото

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Тураковци

 

 

Благоевградска област

За периода 10-14.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Кавракирово – Бреза; Димитър Благоев

За периода 10-14.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - Община Струмяни, с. Раздол; с. Клепало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; местност Студената вода; ФВЕЦ Доян лес; кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания; Община Струмяни, с. Каменица; с. Цапарево; с. Кърпелево; с. Гореме; с. Вракуповица; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо; с. Седелски рид; с. Седелски колиби; с. Колибите

За периода 10-11.03.2014 г. /11.00-12.30 ч/ - с. Краище - ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; ул. Петнадесета; ул. Седемнадесета; ул. Тринадесета; ул. Четирнадесета; ул. Шестнадесета

 

На 10.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - община Гърмен – кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 10.02.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Туховище, община Сатовча

На 10.02.2014 г. /08.15-15.30 ч/ - гр. Благоевград – Ванюша Валчук; Менча Кърничева

На 10.02.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Крайречна; ул. Стефан Стамболов

На 10.02.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Клисура

На 10.02.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - Кулата, местност Гкпп-кулата: Терминал Митница ; Марикостиново; Село Тополница; Петрич, Община Петрич; местност Мерата;  Одрин;  Полковник Дрангов;  Свети Георги;  Свобода;  Цар Борис III

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище, гр. Гоце Делчев; Григор Мацин; Митко Палаузов; Никола Парапунов; Охрид; Пирин

На 10.03.2014 г. /14.30-16.30 ч/ - гр. Якоруда - ул. Васил Левски ;ул. Витоша; ул. Гоце Делчев; ул. Даме Груев; ул. Екзарх Йосиф; ул. Иван Вазов; ул. Кирил и Методий; ул. Македония; ул. Никифор Филипов; ул. Родопи; ул. Солун; ул. Стара Планина; ул. Стефан Караджа; ул. Стойко Маджере; ул. Стокевица; ул. Хаджи Никола Вардев; ул. Христо Ботев; ул. Цар Борис III; ул. Черковна; ул. Яне Сандански

На 10.03.2014 г. /14.45-16.15 ч/ - гр. Разлог - ул. Братя Миладинови; ул. Георги С. Раковски; ул. Изворите; ул. Иконом Никола Ангелов; ул. Л. Каравелов; ул. Пирин; ул. Полковник Лазар Нишков; ул. Предел; ул. Хан Аспарух

На 10.03.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - гр. Банско - ул. 5-ти Октомври; ул. Баньо Маринов; ул. България; ул. Виктор Юго; ул.  Глазне; ул.  Димитър Талев; ул.  Илинден; ул. Искър; ул. Луи Пастьор; ул. Неофит Рилски; ул. Никола Вапцаров; ул. Цар Симеон; ул.  Яне Сандански

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00/-с. Гърмен, община Гърмен-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00/-с. Туховище , община Сатовча-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /08.15-15.45 ч/-гр. Благоевград, Крушево

На 11.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/-гр. Сандански-ул. Крайречна; ул. Стефан Стамболов

На 11.03.2014 г. /08.45-13.30 ч/-гр. Банско, местност Свети Иван-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /09.00-13.30 ч/-гр. Банско, местност Свети Иван-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/-гр. Добринище-Александър Стамболийски;  Освобождение;   Иван козарев; Васил Коларов

На 11.03.2014 г. /09.15-13.30 ч/- гр. Банско, местност Свети Иван-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /09.30-13.30 ч/- гр. Банско, местност Свети Иван-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /09.45-13.30 ч/- гр. Банско, местност Свети Иван-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 11.03.2014 г. /10.00-12.30 ч/- община Петрич-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)

На 11.03.2014 г. /11.00-13.30 ч/- гр. Белица-ул. 9-ти Септември; ул. Алекса Сачков; ул. Владимир Поптомов; ул. Димо Хаджидимов

На 11.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/- община Петрич-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)

На 11.03.2014 г. /15.00-16.30 ч/- гр. Разлог-ул. Братя Каназиреви; ул. Гоце Делчев; пл. Преображение; ул. Стефан Стамболов; ул. Шейново; Райфайзен банк; Банка ОББ; Банка ДСК; Хеброс Банк; ул.Шейново(над Райфайзен Банк)

 

На 12.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/- с. Гърмен, община Гърмен-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 12.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/- с. Огняново , община Гърмен-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 12.03.2014 г. /08.15-15.30 ч/- гр. Сандански-ул. Крайречна; ул. Стефан Стамболов

На 12.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/- гр. Благоевград-Крушево;  Менча Кърничева

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/- гр. Добринище-Александър Стамболийски; Георги Димитров

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/- Долна Градешница;  Микрево;  Берово;  Иван Вазов; Сандански; местност Соколовец; Струмяни;  Васил Левски;  Главен Път Е79. Цех за обработка на мрамор;  Цар Самуил-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 12.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/- с. Бунцево-Училището в с. Бунцево; част от с. Бунцево (трафопост 1 "Бунцево")

 

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/- с. Средна , община Гоце Делчев-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/- с. Туховище, община Сатовча-кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 13.03.2014 г. /08.15-15.30 ч/- гр. Сандански-ул. Крайречна; ул. Стефан Стамболов

На 13.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/- гр. Благоевград-Менча Кърничева

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/- гр. Добринище-Александър Стамболийски;  Георги Димитров;  гр. Гоце Делчев;  Иван Галчев

На 13.03.2014 г. /09.01-16.15 ч/- гр. Благоевград-Менча Кърничева

На 13.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/- с. Бел Камък-Училището в с. Бел Камък; част от с. Бел Камък (захранени от трафопост 2, Бел Камък, клон Б)

 

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Огняново, община Гърмен - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 14.03.2014 г. /08:15 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Крайречна; ул. Стефан Стамболов

На 14.03.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - с. Средна, община Гоце Делчев - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 14.03.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров

На 14.03.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров

На 14.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Добринище - Елин Пелин;  Митко Палаузов;  Неофит Рилски;  Петко Р. Славейков

На 14.03.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - с. Смолево

 

 

Кюстендилска област

На 10.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - гр. Дупница - ул. Академик Петър Динеков, ул. Бузлуджа, ул. Велико Търново, ул. Генерал Владимир Вазов, ул. Двадесет и втори март, ул. Евтим Трайчев, ул. Ропотамо, ул. Свети Иван Рилски, ул. Средец

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил –  Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Гоце Делчев, 19-ти февруари, Добри Чинтулов, Дрин, Еверест, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Искър, Козлодуй, Липа, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, Овощарска, Панайот Волов, площад Войнишко въстание, Раковски, Столетов, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Добрич, ул. Йордан Захариев, ул. Филип Тотю, ул. Карпош 9, 9Б

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сапарева баня – ул. Волов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Тракия 6, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница – ул. Княз Борис I № 2, 2-4, 3; ул. Свети Иван Рилски 12, 16, 2, 20, 23, 25, 26, 27

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Джерман – ул. Васил Левски 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; ул. Георги Димитров 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 5, 7, 9

На 10.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Жиленци – махала Мазнево

На 10.03.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Вратца

На 10.03.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - гр. Дупница - ул. Отец Атанасий Чолаков, ул. Саморанска

 

На 11.03.2014 г. /09.00-11.30 и 13.00-15.30 ч/ - гр. Дупница – жк. Дупница, ул. Никола Лазаров, ул. Пазарна,  ул. Родопи, ул. Свети Георги 2, ул. Свети Иван Рилски, ул. Скопие

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил – Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, 19-ти Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, 11-ти Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Иларион Ловчански, Илинден, Ильо Войвода, Кадин Мост, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Липа, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Станкевско Шосе, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок: – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сапарева баня – ул. Победа 5, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 52, 64, 8

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница – ул. Княз Борис I № 2, 2-4, 3, 1; ул. Пазарна 24, ул. Свети Иван Рилски 20, 23, 25, 26, 27, 29, 4, бл. Сладолед;  ул. Хан Аспарух 1, 11, 13, 2; ул. Хан Крум 2

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил – кв. Запад – бл. 61, вх. А

На 11.03.2014 г. /09.10-16.00 ч/ - гр. Кюстендил - кв. Запад - бл. 95, вх. А

На 11.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Джерман – ул. Георги Димитров 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23; ул. Коста Петров 1, 122, 61; 9

 

На 12.03.2014 г. /09.00-11.30 ч/ - гр. Дупница - ул. Вардар, ул. Ерусалим, ул. Места, ул. Охрид, ул. Развесена Върба, ул. Славейков, ул. Цар Освободител

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил – кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания - по заявка на ЕСО за ревизия и профилактика

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил – ул. Бенковски, ул. Ракла, кв. Осогово – бл. 56

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сапарева баня – ул. Победа 13, 15, 17, 19, 2, 21, 22, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 48

На 12.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Дупница – ул. Трети Гвардейски Полк 10, 12, 14, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37

На 12.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Джерман – ул. Васил Демиревски 1, 10, 11, 12, 14А, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Рила 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9

На 12.03.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - гр. Дупница - ул. Пазарна, ул. Свети Георги, Военната болница и бърза помощ

 

На 13.03.2014 г. /09.00-13.30 ч/ - с. Коркина - махала Горно Габрашево, с. Горна Козница

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сапарева баня – ул. Веслец 1, 10, 12, 14, 16, 17, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 5, 6

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница – ул. Булаир 1, 10, 11, 12, 13, 14

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Джерман – ул. Васил Демиревски 1, 10, 11, 12, 14А, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Дупнишка Комуна 12 А, 13, 14, 15, 17, 19, 1А, 2, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Рашка Гращица - център

На 13.03.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - гр. Дупница – ул. Самоковско шосе

 

На 14.03.2014 г. /09.00-10.30 ч/ - с. Голем Върбовник, с. Мали Върбовник, с. Панчарево, с. Блато, с. Локвата, Военно поделение Поглед, с. Баланово, с. Палатово, с. Мърводол, с. Пастух

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Сапарева баня – ул. Буйов рид 2; ул. Веслец 12, 14, 16, 17, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 5, 6, 8; ул. Тинтява 12, 16, 2, 3, 4, 5

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница – ул. Андон Величков 8; ул. Булаир 7, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл Т.2

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Джерман – ул. Асен Орански 1, 12, 2, 3, 4, 6; ул. Дупнишка Комуна 1, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 19, 1А, 2, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 9

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Рашка Гращица - център

 

 

Плевенска област

На 10.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, бл. 3, вх. А

На 10.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Николаево - ул. Алабин; ул. Вит; ул. Исперих; ул. Кирил и Методий; ул. Огоста; ул. Панайот Хитов; ул. Христо Ботев

На 10.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Кнежа - ул. Петко Д. Петков; ул. Георги Михайлов

На 10.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Търнене ул. 11-ти Конгрес; ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Априлов; ул. Найден Рачев; ул. Христо Ботев

На 10.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. Долна Митрополия - ул.Христо Ботев; ул.Трети март; ул. Цар Самуил; ул. Свети Свети Кирил и Методий; ул. Москва; ул. Цоню Матев

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова – ул. 6-ти септември; ул. Вела Пеева; ул. Гробарска

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене – ул. Гео Милев; ул. Ловна; ул. Христо Смирненски

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Генерал Владимир Вазов; ул. Стефан Караджа; ул. Генерал Атанас Стефанов; ул. Странджа

На 10.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Върбица - Кирил и Методий (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Комарево - Аврора; Акация; Ангел Кънчев; Арда; Балкан; Бенковски; Бяло Море; Васил Априлов; Васил Левски; Вардар; Вежен; Веслец; Винарска; Вит; Витоша; Волга; Възраждане; Гео Милев; Гнилата; Гранит; Гренадирска; Дунав; Железничарска; Здравец; Зелена Гора; Иван Вазов; Иглика; Искър; Кирил и Методий; Китка; Климент Охридски; Козлодуй; Кокиче; Кръвенишка; Любен Каравелов; Лозенка; Лъката; Люлин; Люляк; Македонска; Марица; Морава; Мусала; Неофит Рилски; Надежда; началното училище; Незабравка; Осогово; Осъм; Отец Паисий; Патрийрх Евтимий; Пирин; Пейо Яворов; Полтава; Пробуда; Първи май; Радецки; Раковски; Рила; Родопи; Росица; Сергей Румянцев; Свобода; Скобелев; Славейков; Слави Алексиев; Сливница; Средна Гора; Стара Планина; Стопанска; Странджа; Страцин; Струмица; Тракия; Трети март; Тунджа; Уилиам Гладстон; Успех; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Кубрат; Хан Омуртаг; Христо Ботев; Цанко Церковски; Цар Самуил; Черни връх; Шар Планина; Шипка (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Крета - Ален Мак; Александър Стамболийски; Бистрица; Боровец; Васил Левски; Вит; Габър; Георги Бенковски; Георги Сава Раковски; Дунав; Иван Вазов; Качица; Люляк; местност Зад Ормана; Пирин; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Широка Поляна (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Подем - Александър Стамболийски  (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 г. /13.15-16.00 ч/ - гр. Белене – с. Брест - Ангел Кънчев, изход към Гулянци; Александър Стамболийски; Амур; Баба Тонка; Батак; Бездремна; Болшевик; Бузлуджа; България; Васил Априлов; Васил Левски; Вардар; Вит; Въча; Георги Бенковски; Гоце Делчев; Генерал Столетов; Градинарска; Демокрация; Детелина; Добруджа; Д-р Петър Берон; Драва; Дунав; Еделвайс; Елтепе; Здравец; Захари Зограф; Захари Стоянов; Иван Вазов; Индже Войвода; Кирил и Методий; Кирил Тодоров /ул.витоша/; Крали Марко; Любен Каравелов; Лом; Люляк; Мизия; Морава; Мусала; Неофит Рилски; Одеса; Орфей; Осогово; Отец Паисий; П Р Славейков; Пенчо Славейков; Пирин; П.к.яворов; Плиска; Панайот Хитов; Радецки; Раковски; Рила; Ружа; Стефан Караджа; Сергей Румянцев; Сан Стефано; Симеон Велики; Скобелев; Средна гора; Стефан Стамболов; стадиона; Странджа; Страцин; Струма; Трапезица; Трън; Тръстиката; Тунджа; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цанко Церковски; Чайка; Черно Море; Шипка; Юмрукчал; Яне Сандански (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 г. /13.15-16.00 ч/ - с. Гиген - Аксаков; Александър Стамболийски (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Тотлебен - Александър Стамболийски; Асен Халачев; Битоля; Георги Бенковски; Иван Рилски; Иларион Макариополски; Каварна; Кирил и Методий; Люле Бургас; Петко Рачов Славейков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Чорлу

 

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Обнова – ул. Кирил и Методий; ул. Козлодуй; ул. Христо Ботев

На 11.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, бл. 3, вх. Б

На 11.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Търнене - ул. Георги Бенковски; ул. Освобождение; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев

На 11.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Кнежа - ул. Христо Ботев; ул. Върбица; ул. Георги Михайлов

На 11.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Опанец - ул. Александър Стамболийски; ул. Хаджи Димитър; ул. Рила; ул. Янко Забунов  ул. Бузлуджа

На 11.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Згалево - ул. Владимир Поптомов; ул. Космос; ул. Любен Каравелов; ул. Осъм; ул. Разград; ул. Средна гора; ул. Черна гора

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Асеново – ул. Васил Левски; ул Д-р Петър Берон

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Страцин; ул. Яне Сандански

На 11.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Вит; Втора Задгарова, складова база; Георги Кочев; индустриална зона - Улично Осветление; Осъм /Бала Баир/

 

На 12.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Асеново - ул. Васил Левски; ул.Трети март

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, бл. 3, вх. В

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Георги Димитров; ул. Искър; ул. Пролетарска; ул. Христо Ботев

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Иван Вазов; ул. Майор Шонцу; ул. Подполковник Николае Нанкович

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Опанец - ул. Бузлуджа; ул. Рила; ул. Янко Забунов; ул. Вит; ул. Георги Бенковски

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Опанец - ул. Александър Стамболийски; ул. Цветан Спасов;

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова – ул. Кирил и Методий; ул. Козлодуй; ул. Мусала; ул. Христо Ботев

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Емил Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Прилеп; ул. Георги Кочев; ул. Иван Вазов

На 12.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров; Александър Стамболийски; Васил Левски; Витоша; Георги Кочев; Елин Пелин; Иван Вазов; Никола Й. Вапцаров; Пирин; Рила; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски

 

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Иван Вазов; ул. Любен Каравелов; ул. Майор Шонцу;

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Асеново – ул. Първи май; ул Трети март; ул. Чавова

На 13.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, бл. 3, вх. Г

На 13.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ с. Ясен - ул. Георги Маринов; ул. Дамян Пачев; ул. Кирил и Методий; местност Лъката; ул. Петко Р. Славейков; ул. Слави Алексиев; ул. Тодор Митранов

На 13.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Опанец - ул. Трети март; ул. Съгласие; ул. Александър Стамболийски; ул. Христо Сръбски; ул. Иван Нанов

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Мусала; ул. Осъм; ул. Христо Ботев

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Васил Априлов; ул. Пирин; ул. Иван Вазов; ул. Парашкев Цветков; ул. Панайот Волов

На 13.03.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр. Плевен - Атон; Васил Левски; Дойран; Свободата - Дискотека „Анаконда“

На 13.03.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Васил Левски; Данаил Попов; Д-р Г. М. Димитров; Д-р Л. Заменхов; Райко Жинзифов; Ракитин; Хан Аспарух

На 13.03.2014 г. /12.30-13.30 ч/ - гр. Плевен - Богомил; Бяло Море; Васил Левски; Дойран; Д-р Л. Заменхов; Коста Хаджипакев; Свободата - пред „Спиди Бар“; Цанко Церковски

 

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Пордим - ул. Александър Стамболийски; ул. Бачо Киро; ул. Бенковски; ул. Иван Божинов; ул. Капитан Галпер; ул. Климент

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Генерал Скобелев; ул. Г.М. Димитров

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Обнова – ул. Георги Бенковски; ул. Клисура; ул. Ракета; ул. Родопи

На 14.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Опанец - ул.Трети март; ул. Георги Кирков; ул. Цветан Спасов; ул. Александър Стамболийски; ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Халачев; ул. Васил Левски

На 14.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Плиска

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Асеново - ул. Васил Левски; ул. Д-р Петър Берон

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Панайот Волов; ул. Иван Вазов

На 14.03.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр. Плевен -  Осогово; Христо Ботев

На 14.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. Плевен  - Асен Златаров

На 14.03.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - гр. Плевен - Катя Попова; Руй; Христо Ботев; Шар Планина

 

 

Ловешка област

За периода 10-14.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Луковит – ул. Златна Панега 20 – бл. Панака, вх. А

 

На 10.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Търговска 55 – бл. Космос, вх. А, Б, В

На 10.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Троян – ул. Стара планина 2

На 10.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен - Иван Туйков, Пенка Михайлова

 

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Търговска 55 – бл. Космос, вх. Г, Д, Е; ул. Христо Ботев 5

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Троян – ул. Стара планина 6, 8, 12

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Тетевен – Алеко Константинов, Здравец

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Черни Осъм – м. Жеравица, м. Стойновско – трафопост 6

На 11.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Троян - Здравец

На 11.03.2014 г. /09.30-15.45 ч/ - с. Владиня

 

На 12.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Търговска 55 – бл. Космос, вх. Ж, З, И; ул. Христо Ботев 5

На 12.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Троян – жк. Черногор – бл. 9, 16, 18, 20

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен - Баньо Маринов, Братя Хаджи Иванови, Васил Йонков, Илия Темелски, Христо и К. Цакови

На 12.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Черни Осъм – м. Жеравица, м. Стойновско – трафопост 6

На 12.03.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. Троян - бл. Местност „Свиревското”, кв. Попишка, бл.  Вила, Лъгът, Нейчо Войвода, бл. Автоморга, бл. Вила, къща, помпа

На 12.03.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - с. Голец – ул. Васил Левски – бл. Стопански двор – трафопост 4

На 12.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. Луковит – Генерал Гурко, Гето Йошев, Йордан Йовков, Княз Борис I, Панака, Цар Симеон I

 

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч – ул. Стефан Караджа 15, 17, бл. Успех;  ул. Търговска 46, 48

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Троян – жк. Черногор – бл. 3, 7

На 13.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Тетевен – Козница, махама Козница

На 13.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Ловеч – България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

 

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч – ул. Академик Анастас Иширков 1 - бл. Детелина, бл. Единство; ул. Цар Освободител 3 – бл. Венера, бл. Лале, бл. Синчец

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Троян – ул. Симеон Велики, ул. Радецки, ул. Незабравка, ул. Стефан Караджа

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Рибарица - Георги Бенковски, Гугла, Еделвайс, Захари Стоянов, Костина, Петко Войвода, Стефан Далматинеца

На 14.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Рибарица - Георги Бенковски, Нецов Дол, Павлов Дол

На 14.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Ловеч – ул. Ангел Кънчев

На 14.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Ловеч – кв. Продимчец

 

 

Врачанска област

На 10.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Андрей Николов; Баба Тонка; Ген. Столетов; Димитър Благоев; Сергей Румянцев; Спартак; Христо Ботев; Цар Симеон Първи

На 10.03.2014 /09.00-13.00 ч/ - с. Цаконица - 9-ти Септември; Ангел Велчев; Бузлуджа; Веслец; Драва; Илия Монов; Искър; Мусала; Оборище; Остри Връх; Пирин; Стефан Караджа; Странджа; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Цветко Христов

На 10.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - ул. Иглика; ул. Георги Димитров;  ул. Маршал Толбухин

На 10.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - Георги С. Раковски

На 10.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Генерал Леонов

На 10.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала.; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 10.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти Септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 10.03.2014 /09.15-15.15 ч/ - с. Попица - Алеко Константинов; Ангел Кънчев

На 10.03.2014 /09.30-15.30 ч/ - гр. Мездра - Христо Смирненски

На 10.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Горна Кремена - Александър Стамболийски; Батак; Бяло Море Мелница;

На 10.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Горна Кремена - Георги Димитров; Дойчин; Иван Нинов; Иглика; Косматица; Ладога; Никола Вапцаров; Партизанска; Райко Даскалов; Христо Гарвански; Цона Маринова; Юрий Гагарин

На 10.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Дърманци - Александър Стамболийски; Асен Златаров; Васил Коларов; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Дружба; Дунав; Дъб; Искър; Кирил и Методий; Марица; Плиска; Христо Смирненски (по искане на ЕСО)

На 10.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Крета - Ален Мак; Ангел Грамчев; Байкал; Божур; Ботева Поляна; Васил Левски; Гаврил Генов; Ген. Иван Кинов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Здравец; Кокиче; Кръстьо Генков; Лальо Ширков; Люляк; Минзухар; Никола Вапцаров; Никола Марков-Колката; Тотка Илиева; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чешмата

 

На 11.03.2014 /08.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Ген. Леонов

На 11.03.2014 /08.15-15.15 ч/ - с. Попица - Ген. Гурко; Георги Бенковски

На 11.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви Май; Александър Невски; Андрей Николов; Васил Левски; Виктор Юго; Георги Бенковски; Дунав; Кап. Петко Войвода; Лев Толстой; Петко Д. Петков; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Хан Аспарух

На 11.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Галово - Акация; Бутанска Падина; Васил Левски; Георги Димитров; Кирил и Методий; Кокиче; Лозенец; Люляците; Никола Вапцаров; Стефан Караджа; Христо Ботев (по искане на ЕСО)

На 11.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Горни Вадин - 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добруджа; Дунав; Душков Дол; Иван Вазов; Леденика; Любен Каравелов; Местност Дунав; Пирин; Сергей Румянцев; Стара Планина; Христо Ботев; Христо Смирненски (по искане на ЕСО)

На 11.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Долни Вадин - Ален Мак; Божур; Владая; Дунав; Здравец; Иван Нивянин; Кирил и Методий; Кокиче; Люлин; Люляк; Митре Попесков; Младен Павлов; Никола Марков-Колката; Оборище; Олег Кошевой; Охрид; Павел Корчагин; Паисий Хилендарски; Роза; Ропотамо; Росица; Синчец; Хан Аспаруха; Цар Самуил; Цветан Брайнов; Шипка (по искане на ЕСО)

На 11.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Лесковец - Александър Стамболийски; Божур; Васил Левски; Вит; Вихрен; Георги Димитров; Дружба; Дунав; Еделвайс; Есперанто; Здравец; Иглика (по искане на ЕСО)

На 11.03.2014 /09.00-13.00 ч/ - с. Руска Бела - Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Д-р Петър Берон; Иван Винаров; Кирил и Методий; Околчица; Райко Даскалов; Тодор Каблешков; Тотка Илиева; Христо Ботев

На 11.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - Кольо Фичето

На 11.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров:.; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 11.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо

На 11.03.2014 /09.00-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Втори юни

На 11.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул. Росица; ул. Юрий Гагарин; ул. Роза

На 11.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Динко Петров; Любен Каравелов

На 11.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Селановци - 1-ви май; 3-ти март; Алеко Константинов; Александър Невски; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Андрей Николов; Асен Златаров; Баба Тонка; Батак; Бачо Киро; Белослатинска; Боян Чонос; Валентина Терешкова; Васил Левски; Виктор Юго; Възраждане; Ген. Столетов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Дамян Дамянов; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов ; Добри Чинтулов; Дора Габе; Д-р Петър Берон; Драгана Николова; Дунав; Еделвайс; Елин Пелин; Заря; Йордан Йовков; Кап. Петко Войвода; Кирил и Методий; Лев Толстой; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; Мизия; Никола Вапцаров; Оборище (по искане на ЕСО)

На 11.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Драгоман; Никола Занкин; Река Лева бл. Гараж; Христо Ботев

На 11.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Върбешница - 1-ви май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Ботуня; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Динко Петров; Дунав; Искър; Лозенец; Любен Каравелов; Марица, кметство;

На 11.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Върбешница - Минзухар; Околчица; Осъм; Пирин; Речка; Родопи; Скът; Христо Ботев; Христо Смирненски; Янтра

На 11.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Зверино - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Бор; Васил Коларов; Васил Левски; Вола; Гаврил Генов; Ген. Иван Кинов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Динко Петров; Здравец; Златица; Искър; Кирил и Методий; Комсомолска; Люлин; Митко Палаузов; Младост; Никола Вапцаров; Никола Войновски; Никола Марков-Колката; Одана; Опълченска; Пейо Яворов; Пирин; Преслав; Рътовете; Стадиона; Съби Димитров; Тотка Илиева; Търговска; Хаджи Димитър; Юрий Гагарин, кметство; с. Зверино - комлекс Оазис, търговски коплекс, Интерсат

 

На 12.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 3-ти март; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Драгана Николова; Оборище; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хан Омуртаг; Цар Калоян; Янко Забунов:

На 12.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - гр. Враца - Борис Коцев; Христо Ботев

На 12.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала.; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 12.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - 9-ти септември

На 12.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Васил Кънчов; Зорница; Козлодуйски Бряг; Неофит Бозвели; Цар Обединител; Червен Лиляк

На 12.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти Септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 12.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Втори юни

На 12.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Петко Р. Славейков; Родопи; Шипка

На 12.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул. Ген. Скобелев; ул.Божур; ул. Ленин

На 12.03.2014 /13.00-14.00 ч/ - гр. Мездра - Косматица; Люлин; Роза; Св. св. Кирил и Методий; ЕТ Красимир Жечев - Малина, целодневна детска градина 

На 12.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Климент Охридски; Поп Богомил; Софроний Врачански - павилион за тролейбусни билети; Цвета Кръстенякова

На 12.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Баданец; Дърманско шосе; Индустриална; Каменица; Христо Ботев (по искане на ЕСО)

 

На 13.03.2014 /08.30-15.30 ч/ - с. Попица - Стоян Калъчев; Хаджи Димитър; Георги С. Раковски; Христо Ценов

На 13.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Васил Левски; Виктор Юго; Дунав; Лев Толстой; Паисий Хилендарски; Петко Р. Славейков; Ракета; Софроний Врачански; Спартак; Христо Ботев; Шипка

На 13.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй - 52-ри полк; 9-ти май; Акация; Безименна; Георги Димитров; Добруджа; Дунав; Зорница; Иглика; Калина; Кирил и Методий; Княз Дондуков; Кокиче; Ком; Обходен Път; Освободител; Победа.; Преслав; Ралица; Стара Планина; стопански сгради в I-ви стопански двор, АЕЦ, работилница АЕЦ; Страцин; Теменуга; Търново; Цанко Церковски; Янко Сакъзов; Янтра (по искане на ЕСО)

На 13.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - Васил Воденичарски

На 13.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 13.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо

На 13.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул. Ропотамо; ул. Средна гора; ул. Александър Стамболийски

На 13.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Георги Димитров; Иван Вазов; Паисий Хилендарски; Просвета

На 13.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Власатица -  Александър Стамболийски; Байкал; Витоша; Ген. Столетов; Георги Димитров; Димитър Благоев; Ленин; Маршал Толбухин; Радецки; Христо Ботев; Криводол; Васил Левски; Томин Мост; с. Лиляче - Александър Стамболийски; Андрей Жданов; Бачо Киро; Безименна; Божур; Бързия; Васил Коларов; Васил Левски; Вежен; Венеция; Веслец; Вилхелм Пик; Витиня; Витоша; Вихрен; Вола; Ген. Владимир Заимов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитрова; Димитър Благоев; Дунав; Елин Пелин; Здравец; Иван Вазов; Иглика; Искър; Йордан Лютибродски; Йорданка Чанкова; Кирил и Методий; Клокотница; Козлодуйски Бряг; Комсомолска; Лиляна Димитрова; Люляк; Мак; Милин Камък; Минзухар; Мусала; Никола Войводов; Никола Марков-Колката; Околчица; Опълченска; Панайот Хитов; Петрохан; Петър Пенков; Поп Андрей; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Река Лева; Скът; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Страхил Войвода; Тодор Каблешков; Тракия; Тунджа; Филип Тотю; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Ценов; Цанко Бакалов; Чепино; с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Лозарка; Люлин; Милин Камък; Мургаш; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска (по искане на ЕСО)

 

На 14.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 3-ти март; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Драгана Николова; Оборище; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хан Омуртаг; Цар Калоян; Янко Забунов

На 14.03.2014 /08.45-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май; Александър Стамболийски; Андрей Николов; Асен Златаров; Батак; Боян Чонос; Валентина Терешкова; Васил Левски; Ген. Столетов; Георги С. Раковски; Дамян Дамянов; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Дора Габе; Д-р Петър Берон; Дунав; Еделвайс; Заря; Капитан Петко Войвода; Оборище; Пейо Яворов; Перущица; Петко Р. Славейков; Пламък; Сергей Румянцев; Скакуц; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хемус; Христо Смирненски; Юрий Гагарин

На 14.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 14.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка:

На 14.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - Христо Ботев

На 14.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Ген. Леонов

На 14.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул. Ален Мак; ул. Ясен; ул. Баба Тонка

На 14.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Христо Ботев

 

 

Видинска област

За периода 10-14.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Асен Балкански; ул. Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Шеста

 

На 10.03.2014 г. /08.00-13.00 ч/ - община Видин – трафопост „Пътен възел Брегово“ трафопост „Съни ойл“, без електрозахранване ще бъдат всички абонати на въздушна линия „Тухларна“ (по искане на „Съни ойл“ АД)

На 10.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Воднянци - Втора; Дванадесета; Девета; Единадесета; Пета; Първа; Седма; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета

На 10.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Динково - Втора; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

На 10.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Дреновец – 23 септември; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Попов; Асен Балкански; Бдин; Божур; Боян Чонос; Васил Левски; Вела Пеева; Венеца; Витко Иванов; Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Градище; Девети Май; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Добруджа; Евгени Михайлов; Железничар; Зоя Космодамянская; Иван Вазов; Искър; Камен Петров; Кирил и Методий; Кокиче; Кольо Фичето; Космос; Коста Йорданов; Лале; Лебед; Лиляна Димитрова; Лом; Лотос; Любен Каравелов; Люлин; Магура; Малина; Марин Дринов; Марица; Металик; Миджур; Милин Камък; Минзухар; Митко Палаузов; Нарцис; Неофит Рилски; Никола Й. Вапцаров; Никола Парапунов; Огоста; Осъм; Палма; Патриарх Евтимий; Перчо Йорданов; Пирин; Пролет; Райна Княгиня; Роза; Росица; Седемнадесет Партизани; Славянска; Спортист; Средна гора; Стара Планина; Стела Благоева; Стефан Караджа

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – ул. Тополовец, ул. Алеко Константинов

На 10.03.2014 г. /11.45-12.15 ч/ - с. Вещица - ул. Дванадесета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста

На 10.03.2014 г. /11.45-12.15 ч/ - с. Върба - ул. Десета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Тринадесета; ул. Шеста

На 10.03.2014 г. /11.45-12.15 ч/ - с. Ошане - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста

На 10.03.2014 г. /11.45-12.15 ч/ - с. Рабиша - ул. Втора; ул. Втора вилна; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета А; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Първа Вилна; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Трета Вилна; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесета; ул. Четвърта; ул. Четвърта Вилна; ул. Шеста; ул. Шестнадесета;с.Раяновци; Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; Махала Долна Дъбрава; Махала Средна Дъбрава; Махала Стублица; Махала Щукарски; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 10.03.2014 г. /11.45-12.15 ч/ - с. Сливовник - махала Атанасова Падина; махала Мунча ул. Първа

На 10.03.2014 г. /12.15-12.30 ч/ - с. Подгоре – ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизани; ул. Стара планина; Стопански двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно море; ул. Юрий Гагарин; С. Раковица; ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета

На 10.03.2014 г. /15.50-16.05 ч/ - с. Подгоре - Александър Стамболийски; Антон Страшимиров; Бдин; Боян Чонос; Бузлуджа; Васил Коларов; Васил Левски; Видин; Вит; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Кирков; Георги С. Раковски; Иван Вазов; Искър; Йоло Гергов; Йосиф Сталин; Ленин; Любен Каравелов; Марица; Михаил Здравков; Огоста; Осъм; Пейо К. Яворов; Перчо Йорданов; Пирин; Рила; Седемнадесет Партизани; Стара Планина; Стопански Двор; Стоян Милков; Тодор Петров; Христо Ботев; Царевец; Черно Море; Юрий Гагарин;Раковица; Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и шеста; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемдесет и девета; Осемдесет и осма; Осемдесет и трета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесет И втора; Петдесет и девета; Петдесет и осма; Петдесет и първа; Петдесет и седма; Петдесет и трета; Петдесет и шеста; Петдесета; Петнадесета; Първа; Седемдесет и втора; Седемдесет и пета; Седемдесет и трета; Седемдесет и шеста; Седемдесета; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет И втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и трета; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестдесет и втора; Шестдесет и девета; Шестдесет и осма; Шестдесет и пета; Шестдесет и първа; Шестдесет и седма; Шестдесет и трета; Шестдесет и шеста; Шестдесета; Шестнадесета

 

На 11.03.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - с. Орешец - ул. Асен Балкански

На 11.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Делейна - Александър Димитров; Антон Чехов; Асен Балкански; Асен Халачев; Борис Бенчев; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Виктор Юго; Владимир Заимов; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Индже Войвода; Мико Нинов; Първи май; Шипка; Юрий Гагарин

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – ул. Бдин, ул. Шести септември

На 11.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Гъмзово - Александър Стамболийски; Асен Балкански; Борис Димитров; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Любен Каравелов; Райчо Даскалов; Спортист; Станке Димитров; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Самуил; Цар Симеон

 

На 12.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - с. Орешец - ул. Братя Башленски; ул.  Георги Бенковски

На 12.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Гъмзово - Асен Балкански; Боян Чонос; Братя Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Кирил и Методий; Ленин; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Петко Д. Петков; Тодор Петров; Толбухин; Хан Аспарух; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Калоян; Цар Самуил; Цар Симеон

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Княз Борис I, ул. Райна Княгиня, ул. Бдин; ул.  Шести септември

 

На 13.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Градец - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа, Кв.80, Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

На 13.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Динковица - Втора; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста

На 13.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Калина - Георги Димитров; Кирил и Методий; Розова Долина; Толбухин; Филип Тотю; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Калоян; Цар Симеон

На 13.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Плакудер - Втора; Девета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Първа; Седма; Трета; Четвърта;Тияновци; Боян Чонос; Васил Левски; Виктор Юго; Ген. Тотлебен; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Иван Вазов; Индже Войвода; Ленин; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Митко Палаузов; Мичурин; Райчо Даскалов; Станко Маринцестов; Толбухин

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Осман Пазвантоглу

На 13.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Косово - Александър Димитров; Александър Стамболийски; Антон Чехов; Асен Балкански; Борис Бенчев; Боян Чонос; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Коларов; Васил Левски; Виктор Юго; Георги Димитров; Гоце Делчев; Димитър Полянов; Елин Пелин; Емил Марков; Иван Вазов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Мико Нинов; Митко Палаузов; Никола Й. Вапцаров; Отец Паисий; Първи май; Роза Люксембург; Сержант Филипов; Тимок

 

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Алеко Константинов, ул. Баба Вида

 

 

Монтанска област

За периода 10-14.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец - ул. Арда, ул. Бузлуджа, ул. Възраждане, ул.  Георги Димитров, ул. Калоян, ул. Методи Подойнишки, ул. Найден Биволарски, ул. Оборище, ул. Поп Андрей, ул. Стамболийски, ул. Стефан Караджа, ул. Хаджи Димитър, ул. Христо Ботев, ул. Цар Асен, ул. Цар Крум, ул. Чаталджа, ул. Янтра, ул. Александър Батемберг, ул. Велес, ул. Георги Димитров, ул. Дойран, ул. Иван Кулин, ул. Искър, ул. Кирил Рацов, ул. Митко Пашата, ул. Никола Конов, ул. Панайот Волов, ул. Патриарх Евтими, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Цанко Бакалов, ул. Цар Симеон

 

На 10.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Замфир - ул. Елин Пелин, ул.Шипка, ул. Никола Вапцаров

На 10.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Лом – ул. Бор, ул. Ломски Казарми, ул. Петрохан, бл.  Магазин, ул. Струма

На 10.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Вълчедръм

На 10.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Бъзовец, с. Септемврийци

На 10.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Иван Аврамов 6, ул. Велико Търново 15, вх.А; 17, вх. Б

 

На 11.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Замфир - ул. Васил Коларов, ул. Охрид, ул. Сливница

На 11.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Брусарци – ул. 23-ти Септември, ул. Асен Златаров, ул. Борис Рангелов, ул. Волга, ул. Гаговишна, ул. Георги Димитров, ул. Георги Трайков, ул. Девети Септември, ул. Димитър Благоев, ул. Здравец, ул. Иван Вазов, извън регулацията 1, 5, 7,  ул. Индустриална, ул. Искър, ул. Караджа, ул. Ком, ул. Комсомолска, ул. Левски, ул. Нечинска, ул. Пазарска, ул. Поп Андрей, ул. Пролет, ул. Пролетарска, ул. Раковска, ул. Спортист, ул. Стара Планина, ул. Тодор Кънчев, ул. Трайчо Костов, ул. Търговска, ул. Хайдушка, ул. Христо Ботев, ул. Чавдар, ул. Червено Знаме, ул. Черковна

На 11.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Буковец - ул. Александър Стамболийски, ул. Антон Иванов, ул. Васил Коларов, ул. Васил Левски, ул. Димитър Благоев, ул. Гаврил Генов, ул. Георги Бенковски, ул. Георги Дамянов, ул. Георги Димитров, ул. Георги Раковски, ул. Живко Кръчмарски, ул. Кирил и Методий, ул. Любен Каравелов, ул. Маршал Толбухин, ул. Никола Вапцаров, ул. Поп Андрей, ул. Стефан Караджа, ул. Тодор Каблешков, ул. Христо Михайлов, ул. Христо Ботев, ул. Христо Смирненски, ул. Юри Гагарин

На 11.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Крива Бара – ул. Георги Димитров, ул. Лом, ул. Гургулят, ул. Одоровци, ул. Атанас Иванов, ул. Иван Вазов, ул. 23-ти Септември, ул. Христо Ботев, ул. Кънчо Маринов;

На 11.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Смирненски - ул. Александър Гаврилов 4, ул. Александър Стамболийски, ул. Асен Симов, ул. Борис Рангелов, ул. Боян Чонос, ул. Бузлуджа, ул. Васил Левски, ул. Витоша, ул. Георги Бенковски, ул. Георги Димитров, ул. Георги Трайков, бл. Площада, ул. Градина, ул. Девети Септември, ул. Димитър Благоев, ул. Дунав, ул. Иван Вазов, извън регулацията - 1, 7, бл. Казан за ракия; ул. Искър

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ботево – ул. Втора, ул. Осма, ул. Пета, ул. Първа, ул. Седма, ул. Трета

На 11.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Христо Ботев 47, ул. Монтана 56, жк. Изгрев -  бл. 3, вх. А, вх. Д

На 11.03.2014 г. /09.30-10.15 ч/ - гр. Монтана - ул. Диана 31, извън регулацията 1,   Бензиностанция-рибарници, Главно мерене, местност Кувейт, разсадник, свинарник-разсадника, пилетарник, работилница за изделия от платове, свинекомплекс, складове, Тир 3,   Тир-1 клон 3, бл. Хладилна база, фирма Поултрипродъктс, ул. Сирма Войвода 10; с. Долно Белотинци, с. Ерден,

 

На 12.03.2014 г. /08.00-09.00 и 16.00-17.00 ч/ - с. Видлица, с. Горно Церовене, с. Каменна Рикса, с. Чемиш, гр. Монтана - извън регулацията - блок Стопанска сграда, блок до трафопост „За Лозята”, блок до  трафопост „Лоз. Комитет” срещу язовира, блок до трафопост Свети Илия, блок до трафопост 1, ул. Марин Дринов 16, местност Расника, блок Вила, блок Пс, блок Рибарник

На 12.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Замфир - ул. Замфир Хаджийски, ул. Витоша

На 12.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Брусарци – ул. 23-ти Септември, ул. Александър Стамболийски, ул. Бенковска, ул. Георги Димитров, ул. Дунав, ул. Заводска, ул. Иван Бобанов, ул. Иван Вазов, ул. Иван Козарев, извън регулацията 1, ул. Искър, ул. Карл Маркс, ул. Кремиковска, ул. Ленин, ул. Мересиев, ул. Митко Палаузов, ул. Московска, ул. Никола Вапцаров, ул. Падинска, ул. Пирин, ул. Пролет, ул. Стадион, ул. Стара Планина, ул. Тодор Кънчев, ул. Васил Левски, ул. Волга, ул. Гео Милев, ул. Георги Димитров, ул. Георги Трайков, ул. Добруджа, ул. Каравелов, ул. Комсомолска, ул. Методи Григоров, ул. Методи Маджаров, ул. Христо Ботев, ул. Чешмата, ул. Киселев, ул. Борис Горанов, ул. Бузлуджа, ул. Валентина Терешкова, ул. Васил Коларов, ул. Илия Луканов, ул. Любен Каравелов, ул. Мито Цоцин, ул. Михаил Илиев, ул. Симеон Тошев, ул. Трайко Кънев, ул. Трифон Павлов, ул. Юрий Гагарин,

На 12.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Княжева Махала – ул. Васил Левски, ул. Вела Пеева, ул. Георги Бенковски, ул. Георги Димитров, ул. Кочо Честименски, ул. Никола Вапцаров, ул. Панайот Волов, ул. Тодор Каблешков, ул. Христо Ботев

На 12.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Крива Бара – ул. Георги Димитров, ул. Георги Кирков, ул. Иван Тодорин, извън регулацията 1, 5, бл. Кравеферма, ул. Кокиче, ул. Минзухар, ул. Никола Вапцаров, ул. Панайот Волов, ул. Петко Напетов, ул. Пирин, ул. Рибарска, ул. Станке Димитров, ул. Тимок, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Лом, ул. Липа

На 12.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Генерал Столетов 25, ул. Свети Климент Охридски 1, вх. Б, ул. Христо Ботев 49

На 12.03.2014 г. /08.45-09.00 и 16.45-17.00 ч/ - гр. Монтана - ул. д-р Иван Каманов 7, ул. Никола Вапцаров 10, 8; база ВиК

 

На 13.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Замфир - ул. Васил Друмев, ул. Зайчер, ул. Царибродска, ул. Пирин

На 13.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Цар Борис III-ти 46, ул. Иван Вазов 34, ул. Трети Март 100, вх. Г

 

На 14.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Замфир - ул. Будапеща, ул. Битоля, ул. Жданов, ул. Ниш

На 14.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. България, ул. Зелени дел, местност Иваново поле

На 14.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Петър Парчевич 18, 6; жк. Младост 1 – бл. 20, вх. К

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.