Бойко Борисов
Премиерът коментира от Истанбул изказване на външния министър на Русия Сергей Лавров:
“ Така че аз също бих се обърнал към тях, не ги ли е срам от техните братя, най-добри приятели, славяни, православни българи, да плащаме най-скъпия газ в Европа десетилетия наред. Така, че с цялото ми уважение към тях, да слушат по-внимателно какво съм казал. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 1944
21:12 04.01.2019
2 Брат ми
21:13 04.01.2019
3 среднощен
21:17 04.01.2019
4 Ганю Ганев
21:46 04.01.2019
5 Ганю Ганев
21:49 04.01.2019
6 FlorenceZank
➨➨➨➨➨ www.WebJob33.Com
22:02 04.01.2019
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Биде
Коментиран от #9
09:42 05.01.2019
9 факт
До коментар #8 от "Биде":
Конфискуваха и окрадоха имотите на хората след 1944г., откраднаха им фабриките и къщите,изпариха се пенсионните фондове,събирани с десетилетия и пратиха собствениците в Белене. След като придобиха това богатство на нацията, само след 8-1о години икономиката на държавата беше на изкуствено дишане. От процъфтяваща аграрна страна, България се замогна с губещи заводи.10:40 07.01.2019