Пламен Димитров
Пламен Димитров, председател на КНСБ, в ефира на Нова телевизия във връзка със спор с председателя на АКИБ Васил Велев
“ Не ме нападайте и не ме обиждайте, защото и аз мога да почна. Ако вие сте олигарх или имате общо с тях, аз нямам. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Хотелче да има
09:29 25.06.2019
2 Гост
Коментиран от #6
09:36 25.06.2019
3 Тролл2
Коментиран от #7
10:52 25.06.2019
4 Реститутка
14:36 25.06.2019
5 елф
15:28 25.06.2019
6 www
До коментар #2 от "Гост":
наемът е 11146 лв/мес без ДДС и инвестиция от 775 000 лв без ДДС - информацията е на сайта на наемодателя.15:52 25.06.2019
7 Баце
До коментар #3 от "Тролл2":
кат ти гледам правописа - много си прав!16:22 25.06.2019
8 Бай
20:27 25.06.2019