ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Кой имбицил пак ще гушне комисионините. Пътувам най редовно през терминал 2 и е пустош , по един полет на час . Линиятя която ползвам и вечер към 22ч. Само нашият полет е ,магазините не работят , в кафенетата сандви4а е 15 лв , затвориха книжарницата , това е най тъпото летище В Европа определено До скоро класацията ми водеше летището на Исландия оба4е те определено се оправиха !това си е 4иста загуба на пари - държавни !
Защото "умнико" ако (пример) пристигаш със международен полет и трябва да се прехвърлиш на вътрешни линий трябва ли да пътуваш от летището за друго летище и то в същия град? Ама и вие сте хора та трябва хляб да ядете... :)))) Ти си от Божурище нали? ;) и въртиш такси... ,колко е удобно така.Хем бабата работи на летището,жената на кафето а ти с таксито... :))
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 трайчо
17:06 12.02.2013
2 Бай Гън
18:48 12.02.2013
3 Пича
20:47 12.02.2013
4 kourium
22:16 12.02.2013
5 karadak
Коментиран от #6
19:06 13.02.2013
6 Ха сега де...
До коментар #5 от "karadak":
Защото "умнико" ако (пример) пристигаш със международен полет и трябва да се прехвърлиш на вътрешни линий трябва ли да пътуваш от летището за друго летище и то в същия град? Ама и вие сте хора та трябва хляб да ядете... :)))) Ти си от Божурище нали? ;) и въртиш такси... ,колко е удобно така.Хем бабата работи на летището,жената на кафето а ти с таксито... :))10:18 14.02.2013
7 едел
Коментиран от #8
14:34 18.02.2013
8 Ха сега де...
До коментар #7 от "едел":
Мдам... даже не е нужно да го разширяват!Може направо да го закрият...то кой ли.ще остане в тая и.иотск@ държава?!!!! :(((23:50 20.02.2013