ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Всичко в България е менте, като започнем от дрехите, минем през парфюмите, после часовници, после домакински препарати, безалкохолни напитки (The Coca-Cola Company) и т.н.
АЗ нямам нищо против ментетата .. щото нямам пари за оригинали, който иска оригинал и е богаташ взима самолета за Лондон ..там има скъпи истински магазина и си купува оригинал за 22 00- евра
Ако нямаш пари за ролекс, отиваш и си купуваш касио, ако нямаш пари и за касио - Q&Q!
Повярвай ми и в двата случая ще изглеждаш по-достойно и смислено, отколкото с ролекс за 100 лв.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Цар Навуходоносор
Коментиран от #4
09:25 13.12.2017
2 кщо
Коментиран от #5
09:33 13.12.2017
3 Макароненото чудовище
10:32 13.12.2017
4 магаре
До коментар #1 от "Цар Навуходоносор":
даже цар небукенезар е менте в беге...12:10 13.12.2017
5 JEEP
До коментар #2 от "кщо":
Ако нямаш пари за ролекс, отиваш и си купуваш касио, ако нямаш пари и за касио - Q&Q!Повярвай ми и в двата случая ще изглеждаш по-достойно и смислено, отколкото с ролекс за 100 лв.
17:31 13.12.2017
6 Шаран БГ
07:55 14.12.2017