ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Е затова си нося ''малко брадва'' и ги почвам подред. В тая държава да си верен, да си честен, и да ходиш пеша е смешно. Нападнат ли ме, обезкостявам наред ! Поне ако умра, да закарам някой с мен ! А относно пича, да не разчита на прокуратурата, а да събира сили и да ги почва ! Жив да не оставя !
И сега нападателите ще се отърват с потупване по рамото. Така става у нас. Нямам думи, просто нямам! От нас хора никога няма да се получат. Ние просто не сме хора. Какво ли сме всъщност? Всичко у нас е отвратително. Нахалството, липсата на всякакво възпитание и дисциплина, навсякъде се излагаме, караме колите си като луди, ревем с тъпите си мотори и се гордеем, че сме кръгли идиоти. Рушим всичко направено, вандалстваме, хвърляме боклуци по улиците, възползваме се от това че сме двама и за собствено удоволствие нападаме и пребиваме просто така, да ни видят какви сме бабаити! Ужасно! И после - елате да работите в България, бъдете патриоти, работете, за да лапат олигарсите! Никога! Далече от ада, наречен България!
Айде отново чули само едната страна и вече почват.А тоя 22 годишен абитурен не е мн.цвете за мирисане щом завършва на 22г.!! После ми се види че е от боята и не може да бъдете сигурни точно какво е станало в дискотеката! Стандартните обяснения закачаха момичето и въргала стана !! Малко по обективни бъдете бе.
С една дума а може и да си го е търсил
Прав е Иванчо, Бургас е града с най-голям процент пластмасови наркомани(пико,амфети и други такива гадини), следователно на най-голям процент мозъците им са изпържени от дрогата. Пример - оня шмъркалник къде ритна бабата в таза на спирката посред бял ден и повече от 10 човека стояха и гледаха без никаква реакция. Пък по Слънчев бряг и района колко са не е за разправяне
Винаги се съмнявам в твъеденията на роми с обратни наклонности. Пък тя и дрогата е с пари.
Много такива абитуриенти се навъдиха не знаещи дори табли ата за умножение.
Броиш ли лайкчетата на вс.коментарче броиш броиш Андрешко и сърчицето ти се свива като обереш (-) комплексар! Научи се да мислиш и да разсъждаваш пак ще повторя ,,Монетата има две страни" като чуеш и другата страна тогава си прави изводиде и плюй после! Научи се да мислиш и да поставяш 9943 нещата под съмнение без да бъдеш параноик обаче
Ти къде чу да плювам, просто ми станаинтерестно че често следя сайта и забелязвам че по всички теми си компетентен, кажи каде дойда да се видим и да се пообразовам
До София трябва да дойдеш на около 250 км.от твоето село се намира като слезеш сутринта от къра гледай слънцето от къде изгрява и вървиш право към него и ще дойдеш при мен
От западната ни граница до София няма никъде толкова голямо разтояние до София, сутрин слънцето изгрява от исток само с гръб към него може да има 250 км до София явно аз ще трябва да те образовам
Ти отделих, ако сабереш смелост все пак си Бесен Язовец даи ми адрес, ден и час и ще имаш уникалната възможност да се почувстваш поне веднъж в живота истински Язовец Бесен
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иванчо
Коментиран от #12
17:52 29.05.2018
2 Красо Зелето
Коментиран от #11
17:54 29.05.2018
3 един
17:57 29.05.2018
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Бесен Язовец
С една дума а може и да си го е търсил
Коментиран от #7, #61
18:16 29.05.2018
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Бесен Язовец
До коментар #7 от "Шматка си":
Монетата си има две страни! А дали съм обратен еле да провериш после убвинявайКоментиран от #16, #17, #60, #62, #66
20:19 29.05.2018
9 Правосъдието
21:34 29.05.2018
10 Правосъдието
21:35 29.05.2018
11 кеф
До коментар #2 от "Красо Зелето":
Аз пък си нося малко пистолет и ще ти завра брадвата там, където слънце не влизаКоментиран от #15
21:44 29.05.2018
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Nick
До коментар #12 от "краси":
Прав е Иванчо, Бургас е града с най-голям процент пластмасови наркомани(пико,амфети и други такива гадини), следователно на най-голям процент мозъците им са изпържени от дрогата. Пример - оня шмъркалник къде ритна бабата в таза на спирката посред бял ден и повече от 10 човека стояха и гледаха без никаква реакция. Пък по Слънчев бряг и района колко са не е за разправяне22:56 29.05.2018
14 Бай хой
Много такива абитуриенти се навъдиха не знаещи дори табли ата за умножение.
23:52 29.05.2018
15 Недононосче
До коментар #11 от "кеф":
Комплексирано00:03 30.05.2018
16 Българин
До коментар #8 от "Бесен Язовец":
Че си язовец няма как да скриеш, няма нужда да го афишираш00:07 30.05.2018
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Един
До коментар #17 от "Следиш":
Тоя във всичко е компетентен, даже сигурно и изтребител е карал, има изявления и по тази тема01:18 30.05.2018
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Отрепко
До коментар #20 от "Твоя":
Хубаво разгледай снимките!!!Коментиран от #26
01:37 30.05.2018
23 Факти
Коментиран от #25
01:38 30.05.2018
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Кукундрел
До коментар #23 от "Факти":
Най- смелото животно на планетата ама ти от де да знаеш не е Тони Стораро да знаеш01:40 30.05.2018
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Не сменяй
Коментиран от #29
01:42 30.05.2018
29 Ford Prefect
До коментар #28 от "Не сменяй":
С тоя сега ми е кеф да пиша01:44 30.05.2018
30 Явно
До коментар #27 от "Ентелегенте":
На теб пък често ти се случваКоментиран от #31, #33
01:44 30.05.2018
31 Загорелко
До коментар #30 от "Явно":
По често от колкото ти се искаСори ,мойте съболезнования
01:46 30.05.2018
32 Скрий се бе
01:53 30.05.2018
33 Плачко
До коментар #30 от "Явно":
Сега ще ти тура едно (+) за да спиш по добре да те грее + чето в дългите и самотни нощиКоментиран от #36
01:55 30.05.2018
34 Браво
До коментар #24 от "Смешкоооооо смешкооооо":
О ти пък ставаш доста добреКоментиран от #35
01:58 30.05.2018
35 Лягай си бре
До коментар #34 от "Браво":
Утре има да доиш кози и козела да не забравиш02:02 30.05.2018
36 Споко
До коментар #33 от "Плачко":
Не се нервирай де, нали това ти е работата да пишеш във ФактиКоментиран от #37
02:03 30.05.2018
37 Ти май ревнуваш
До коментар #36 от "Споко":
Броиш ли лайкчетата на вс.коментарче броиш броиш Андрешко и сърчицето ти се свива като обереш (-) комплексар! Научи се да мислиш и да разсъждаваш пак ще повторя ,,Монетата има две страни" като чуеш и другата страна тогава си прави изводиде и плюй после! Научи се да мислиш и да поставяш 9943 нещата под съмнение без да бъдеш параноик обаче02:08 30.05.2018
38 Монета
Коментиран от #40
02:20 30.05.2018
39 Комплексар
Коментиран от #41
02:21 30.05.2018
40 Моля?
До коментар #38 от "Монета":
Не а ти? Що плюваш без да си я чул?02:22 30.05.2018
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Глупусти
Коментиран от #45
02:25 30.05.2018
43 Нищо
До коментар #41 от "Има що":
Такова не съм казал02:25 30.05.2018
44 Ти си
Коментиран от #46
02:28 30.05.2018
45 Мишо
До коментар #42 от "Глупусти":
До София трябва да дойдеш на около 250 км.от твоето село се намира като слезеш сутринта от къра гледай слънцето от къде изгрява и вървиш право към него и ще дойдеш при мен02:29 30.05.2018
46 Този коментар е премахнат от модератор.
47 До София
Коментиран от #49
02:33 30.05.2018
48 Нещо
Коментиран от #51
02:33 30.05.2018
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Не се напрягай
Коментиран от #52
02:35 30.05.2018
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Заповядай
До коментар #50 от "Не се напрягай":
До София кв.Свобода02:36 30.05.2018
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 Смешкоооооо смешкооооо
До коментар #53 от "Осъзнаваш":
От зодията е усещаш коравия характер02:38 30.05.2018
56 Много време
Коментиран от #57
02:40 30.05.2018
57 Бъди точен
До коментар #56 от "Много време":
Севрния Парк София когато пожелаеш там съм02:44 30.05.2018
58 Тъкмо
02:44 30.05.2018
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Ash
До коментар #8 от "Бесен Язовец":
Обвинявай. Братино , не можеш да пишеш. Останалото е без коментар.05:59 30.05.2018
61 Расулюлах
До коментар #5 от "Бесен Язовец":
Квото и да е станало там е дискотека за забавление не е тепих за борба08:02 30.05.2018
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Libre comments air
08:36 30.05.2018
64 Педераст
До коментар #62 от "Факт е че си прост на гадулка":
Си ти08:41 30.05.2018
65 Пендехо
До коментар #7 от "Шматка си":
Страшен си08:42 30.05.2018
66 КОМУНИСТА
До коментар #8 от "Бесен Язовец":
Прав си язе кой знае рома каква синтетика е взел май си е изял боя правилно а и може да е обратен което е достатъчно за да го бият11:10 30.05.2018
67 Този коментар е премахнат от модератор.