ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
И какво като е незаконно ?? Колко е глобата 1000 лв 5000 или 500 000 лв има ли значение за ма.гала е все тая , той няма да плати и все едно нищо не е станало. И аз гледам как бият кончетата докато им дърпат боклуците ма кво ... щото им толерират мизериите за да не им изгубят гласовете на изборите ...
Това в Македония не може да се случи ние македонците веднага ще им потърсиме сметка обаче българите докато се самоизяждат турците и църните ще им превземат държавата!
Полицията ще проспи и тази циганска гавра с животинчето!!А после след седмица някакъв сополив полицаи ще циври по телевизията,че цигани са му скъсали униформата и са го били!!Редът и законът се доказват с наказание,глоба и респект на престъпниците към законотворците, дори и при най малкото нарушаване на установените правила в цивилизования свят....
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ники
22:34 31.05.2018
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Бесен Язовец
22:36 31.05.2018
4 Роман
22:36 31.05.2018
5 Мангалииии
22:47 31.05.2018
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Голям прос
23:03 31.05.2018
9 Асен
23:08 31.05.2018
10 Мангусатата
23:51 31.05.2018
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Македонеца
До коментар #11 от "Гост":
И като стане това в България ще останат 300 човека!Коментиран от #13
00:17 01.06.2018
13 Гост
До коментар #12 от "Македонеца":
Поне ще има някой за разлика от Македония(или както там се казва,според зависи утре сутрин кой как се събуди).00:21 01.06.2018
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Недоволен
01:20 01.06.2018
17 ОМО Илинден
01:29 01.06.2018
18 Г.З.
01:46 01.06.2018
19 Асаня
02:54 01.06.2018
20 PANCH5
09:50 01.06.2018
21 аман вече
10:14 01.06.2018
22 Хитлер
10:31 01.06.2018
23 вижся
11:03 01.06.2018
24 Истината боли много
12:03 01.06.2018
25 Гнусни
14:55 01.06.2018
26 Милошевич
15:37 01.06.2018
27 Чичо
16:01 01.06.2018
28 Do Ники
Важното е да има добро желание.
18:03 01.06.2018
29 vasik atanasova
21:15 01.06.2018
30 зомпи
22:16 01.06.2018
31 Този коментар е премахнат от модератор.