ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Пълни глупости , проследяват жертвите който сипват бензин. Правят го на случаен принцип. Ще си напълня резервоара и някой ще почне да ме следи цял ден примерно по улиците на София за да ми източи бензина , че той ще изгори повече гориво да ме преследва отколкото ще източи после. Ами ако си държа колата в гараж , какво ще ми източи.
Да се изнесат орките и тези които ги подкрепят ! Аз съм българин и това е моята държава! Също и оная сган избрана от тъмнозелените да напусне ! Няма да съжалявам!
То затова така сме се наредили, щото е по-лесно..аз се спасявам, другите да се оправят. Я кажи, ако ти се напълни къщата с комари ще напуснеш къщата или ще си решиш проблема с комарите?!? Иначе, прав ти път, те плъховете първи напускат кораба...
Побърка се народа...статии за убийства, автомобили и Русия/САЩ събират по десетки, някой и стотици коментари, а такива, засягащи ни лично като народ, държава, едва минават 15-20. Не разбирам защо не се повтарят събития като от '89 и '96/7, защо никой не иска да си защитава своето, а се търси изход в бягство. Събуди се, НАРОДЕ!!!!
Точно от 90-те години. Спомням си ,че баща ми на ладата беше преместил резервуара на мястото на резервната гума и го пълнеше през багажника , а на мястото на резервуара имаше друг който не функционираше но го беше напълнил с вода , малко бензин и захар. Точеха го всеки ден като си мислеха ,че е бензин ще народ си прееба колите .
Публикувано във факти.бг: нова схема за кражба!?!? Пълни глупости.В началото на демокрацията така се крадеше бензин ,тъй като много автомобили имат клапа на тръбата малко под капачката на резервоара и не позволява да се изтегли бензина с маркуч.
Имам си едина много добра приятелка....наричам я Маузер 98 ! Към нея съм добавил още двама приятели ...бързомер кобра и варио оптиса 3х24 на цайс !!! Да не дава господ .....но видя ли такива лилави мизерии ще вадя приятелката от касата...... пък те ако могат да и избягаааат......
Абе българщина.....дайте да говорим да Бойко да откраднатите милярда...за Първанов 80 милиона в банковата сметка..за КТБ....вие ми говорите само да циганите ...но за парламента и дума не белите ...стачки не правите...протести няма ....и държавата в разруха да е пак да циганите ще говорите само.....вече знам статуята на българина Расист....най съвременните расисти 21 век 2018г.....това е Българина!!!
Да, не бива да се поставят всички цигани и други, под един знаменател, защото всякакви хора има сред народностите! Но не бива и да остават живи такива крадци, рецидиви, побойници, защото са ЗЛОТО, и такива смазват живота на невинни! Нека се запитат лакеите дженералс на тая държавица, как пазят българския народ и България???, когато всеки ден много българи биват мамени, осакатявани, ограбвани и убивани от вандали! Да разбереш лицемерието на Боко лалея на антибългарите е лесно - за пари ни предадоха и власт хиляди като него, но да приемеш, че 28000 армейци на заплатка гледат бездушно тия престъпления вече 30 гоьини и спят, е повече от ненормално.... Крум би разпуснал и уволнил такива генефали и впйници, толериращи геноцида над българите. А свестни цигани има не малко. Но такива разбоймици крадци... ДО СТЕНАТА И ПО 2 БРОЯ 9 ММ В МУЦУНИТЕ...! И който се застъпи за такива бандити и той и тя до стената...! Така се гради България, а не като продажни тикви и лицемерни леви и деснк...
Защо такива лоши неща? Да България изчезва, но са най-виновни българите... Кажеш на политика- гласувай разстрел за изнасилвачи, обирджии, нападатели побойници, рекетьори, фалшификатори на лични данни, убийци отвличащи хора за проститутки и органи, а политиците не искат??? Кажеш на военните и ченгетата - арестувайте политици с доказани престъпни схеми и толериращи престъпността, а те не искат? Тази зържава се управлява от ликвидатори на българския народ. Кажеш на хората - всички спираме работа и искаме арест на виновните длъжностни лица з а извършени престъпления по служба от 30 години насам, а те не искат? И излиза че тоя народ е пълен самоубиец. Тогава кой друг е виновен?
За геноцида над българите са виновни и песоглавци и господарите над Шорош и много българи, заради разбирания и дела... Но не искат много българи да променят морала и делата си, а това е самоунищожение.... Но едно трябва да знаят и песоглавци и другите, които са наредили и провеждат геноцида над българкте - изчезнат ли българите тази слънчева система ще бъде унищожена. Защото е казано: Не пожелавай на ближния си, ни земята, жената,....! А провеждащите геноцида са грешни. Наказанието за грешници е смъртта. А циганските банди, Шорош, продажни политици са само слуги на този план. Но изпълнят ли го, ще наредя да бъде унищожена цялата слънчева система и диамантите на прах ще станат. Правено е не веднъж в космоса, заради алчни зверове, мачкащи невинни.... А и без това злото, което сеят, трябва да си го платят и изкупят виновните. Да се надяваме, че геноцида ще спре, това ще спаси и самите провеждащи геноцида. Ни кораб, ни субсветлинна скорост биха спасили злите, след това. Но ще е жалко ако изчезне тоя народ изпростял от алчност и предателство, български....
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Суйо
Коментиран от #8, #13
21:47 05.06.2018
3 Дубрютро
Коментиран от #42
21:47 05.06.2018
4 пълни глупости
Коментиран от #20
21:47 05.06.2018
5 Българин
22:00 05.06.2018
6 Pompev
22:06 05.06.2018
7 веселин
Коментиран от #10, #22
22:22 05.06.2018
8 гнида
До коментар #2 от "Суйо":
Да се изнесат орките и тези които ги подкрепят ! Аз съм българин и това е моята държава! Също и оная сган избрана от тъмнозелените да напусне ! Няма да съжалявам!22:40 05.06.2018
9 Гост
22:44 05.06.2018
10 kick
До коментар #7 от "веселин":
Двама сме, чакаме предател...22:47 05.06.2018
11 хахах
Коментиран от #18
22:51 05.06.2018
12 9 мм
Коментиран от #52
23:00 05.06.2018
13 Селянин
До коментар #2 от "Суйо":
То затова така сме се наредили, щото е по-лесно..аз се спасявам, другите да се оправят. Я кажи, ако ти се напълни къщата с комари ще напуснеш къщата или ще си решиш проблема с комарите?!? Иначе, прав ти път, те плъховете първи напускат кораба...Побърка се народа...статии за убийства, автомобили и Русия/САЩ събират по десетки, някой и стотици коментари, а такива, засягащи ни лично като народ, държава, едва минават 15-20. Не разбирам защо не се повтарят събития като от '89 и '96/7, защо никой не иска да си защитава своето, а се търси изход в бягство. Събуди се, НАРОДЕ!!!!
23:35 05.06.2018
14 Morgoth
23:43 05.06.2018
15 кольо
00:39 06.06.2018
16 XXX
Молете се да се появи Българския Пиночет/Хитлер преди тази територия съвсем да изчезне
...а това съвсем не е толкова далече
01:24 06.06.2018
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 гост
До коментар #11 от "хахах":
Точно от 90-те години. Спомням си ,че баща ми на ладата беше преместил резервуара на мястото на резервната гума и го пълнеше през багажника , а на мястото на резервуара имаше друг който не функционираше но го беше напълнил с вода , малко бензин и захар. Точеха го всеки ден като си мислеха ,че е бензин ще народ си прееба колите .06:30 06.06.2018
19 Зомби
06:35 06.06.2018
20 Стоян
До коментар #4 от "пълни глупости":
Пише Самоков. Първо чети, после се опитвай да мислиш.Коментиран от #36, #38
06:41 06.06.2018
21 емо73канар
07:13 06.06.2018
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Мизерия
07:33 06.06.2018
24 бббббб
07:35 06.06.2018
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 1111
07:57 06.06.2018
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 ТОА
До коментар #28 от "Никогаш":
леле...08:31 06.06.2018
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Боби 62
08:50 06.06.2018
32 ГАЗ ДИЛЪР
08:52 06.06.2018
33 Консерватор
Коментиран от #46, #47
08:55 06.06.2018
34 Даскал
До коментар #28 от "Никогаш":
Яка неграмотност!08:58 06.06.2018
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 aaaaaaa
До коментар #20 от "Стоян":
Ти чети ! Пише ул . Самоков в столичния квартал Изгрев .09:16 06.06.2018
37 Phillipe
09:51 06.06.2018
38 Бенц
До коментар #20 от "Стоян":
Аз бих се извинил на #4.......Коментиран от #48
10:28 06.06.2018
39 А БЕ
10:40 06.06.2018
40 пепи
10:55 06.06.2018
41 Мими
11:13 06.06.2018
42 До "то отдавна няма държава"
До коментар #3 от "Дубрютро":
.....от 28г. по-точно.13:52 06.06.2018
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Валери
Коментиран от #45
18:10 06.06.2018
45 Уолтър
До коментар #44 от "Валери":
Да, не бива да се поставят всички цигани и други, под един знаменател, защото всякакви хора има сред народностите! Но не бива и да остават живи такива крадци, рецидиви, побойници, защото са ЗЛОТО, и такива смазват живота на невинни! Нека се запитат лакеите дженералс на тая държавица, как пазят българския народ и България???, когато всеки ден много българи биват мамени, осакатявани, ограбвани и убивани от вандали! Да разбереш лицемерието на Боко лалея на антибългарите е лесно - за пари ни предадоха и власт хиляди като него, но да приемеш, че 28000 армейци на заплатка гледат бездушно тия престъпления вече 30 гоьини и спят, е повече от ненормално.... Крум би разпуснал и уволнил такива генефали и впйници, толериращи геноцида над българите. А свестни цигани има не малко. Но такива разбоймици крадци... ДО СТЕНАТА И ПО 2 БРОЯ 9 ММ В МУЦУНИТЕ...! И който се застъпи за такива бандити и той и тя до стената...! Така се гради България, а не като продажни тикви и лицемерни леви и деснк...19:47 06.06.2018
46 Антик
До коментар #33 от "Консерватор":
Защо такива лоши неща? Да България изчезва, но са най-виновни българите... Кажеш на политика- гласувай разстрел за изнасилвачи, обирджии, нападатели побойници, рекетьори, фалшификатори на лични данни, убийци отвличащи хора за проститутки и органи, а политиците не искат??? Кажеш на военните и ченгетата - арестувайте политици с доказани престъпни схеми и толериращи престъпността, а те не искат? Тази зържава се управлява от ликвидатори на българския народ. Кажеш на хората - всички спираме работа и искаме арест на виновните длъжностни лица з а извършени престъпления по служба от 30 години насам, а те не искат? И излиза че тоя народ е пълен самоубиец. Тогава кой друг е виновен?20:01 06.06.2018
47 Антик
До коментар #33 от "Консерватор":
За геноцида над българите са виновни и песоглавци и господарите над Шорош и много българи, заради разбирания и дела... Но не искат много българи да променят морала и делата си, а това е самоунищожение.... Но едно трябва да знаят и песоглавци и другите, които са наредили и провеждат геноцида над българкте - изчезнат ли българите тази слънчева система ще бъде унищожена. Защото е казано: Не пожелавай на ближния си, ни земята, жената,....! А провеждащите геноцида са грешни. Наказанието за грешници е смъртта. А циганските банди, Шорош, продажни политици са само слуги на този план. Но изпълнят ли го, ще наредя да бъде унищожена цялата слънчева система и диамантите на прах ще станат. Правено е не веднъж в космоса, заради алчни зверове, мачкащи невинни.... А и без това злото, което сеят, трябва да си го платят и изкупят виновните. Да се надяваме, че геноцида ще спре, това ще спаси и самите провеждащи геноцида. Ни кораб, ни субсветлинна скорост биха спасили злите, след това. Но ще е жалко ако изчезне тоя народ изпростял от алчност и предателство, български....20:41 06.06.2018
48 Извинявай
До коментар #38 от "Бенц":
Извини ме номер 4....:( Обаче Безински наистина живее там.21:21 06.06.2018
49 Бах-нацист
01:12 07.06.2018
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 ЦИГАНИН
16:14 08.06.2018
52 HE, CAMO
До коментар #12 от "9 мм":
бренеке 12-ти кал. или 3 нули. И сапьорна лопатка в тиквата за контрол.21:38 08.06.2018