Любо Киров вече не крие любовта си: Обяви връзката си с актьора Боян Арсов по време на пътуване до Париж

2 Юни, 2026 12:16 9 544 114

  • любо киров-
  • боян арсов-
  • връзка-
  • любов-
  • лили иванова-
  • париж

Популярният музикант и носителят на награда "Икар" разкриха споделените си отношения след дълъг период далеч от медийното пространство

Известният български поп изпълнител Любо Киров официално направи публично достояние своята дългогодишна романтична връзка с младия и талантлив театрален актьор Боян Арсов. Това се случи по време на тяхното съвместно романтично пътуване до френската столица. Двамата решиха да посетят Париж специално за емблематичния концерт на примата на българската естрада Лили Иванова, който се проведе навръх празника 24 май в легендарната и престижна концертна зала „Олимпия“. По време на културното събитие влюбените бяха уловени от официалните камери, отразяващи проявата, а по-късно бяха забелязани от почитатели да се разхождат необезпокоявано из френските улици, пише flagman.bg.

Споделените взаимоотношения между популярния музикант и младия му партньор датират отпреди близо шест години. Любовната им история започва непосредствено след като Любо Киров прекратява предходната си дълготрайна връзка с Марин Колев. Самият Боян Арсов е добре познато име в българските театрални среди, като през 2019 година печели изключително престижната национална награда „Икар“ в категорията за водеща мъжка роля. Първоначално професионалните пътища на двамата се пресичат на снимачната площадка, където актьорът е ангажиран за участие в заснемането на няколко от официалните музикални видеоклипове на популярния певец. Поради стриктното и дългогодишно правило на изпълнителя да пази строго личния си живот далеч от публичното пространство, двамата умишлено избягваха излишното медийно внимание.

През изминалите години съвместният живот на популярната двойка преминава през редица сериозни предизвикателства и лични изпитания. Като основен проблем в хармонията на техните отношения се очертава миналата склонност на поп певеца да прекалява системно с употребата на алкохолни напитки. Този усложнен период в личния им свят в крайна сметка води до временна раздяла между двамата творци и поставянето на категоричен ултиматум от страна на младия театрален актьор. В името на дълбоките си чувства и запазването на съвместното им бъдеще, Любо Киров взема твърдото решение да спре напълно консумацията на алкохол. Тази сериозна и позитивна промяна в ежедневието му помага на двойката да преодолее кризата и да официализира открито своите взаимоотношения пред обществото.


Поставете оценка:
Оценка 1.6 от 65 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Майко , мила..

    173 4 Отговор
    Какво да кажем..

    Коментиран от #54, #70

  • 2 Отец Дионисий

    47 46 Отговор
    Щом се обичат младите ще ги венчая в Александър Невски.

    Коментиран от #17, #19

  • 3 Кога очакваме

    109 7 Отговор
    ,, бебето"
    Или булката не е " трудна"?

    Коментиран от #10, #97

  • 4 СЗО

    75 5 Отговор
    Всеки скача на младо, какво да кажем...
  • 5 Исторически парк

    128 7 Отговор
    Хванал си 40 години по малък от него тоя пед..0
  • 6 Ивелин Михайлов

    106 9 Отговор
    Педофил
  • 7 Мандолина

    97 8 Отговор
    Е, да сигурно се взе за Фреди Меркюри, обаче и тва не е гот. Да си беше мълчал по-добре.
  • 8 Бате Георги

    94 6 Отговор
    Коя е булката?

    Коментиран от #22

  • 9 нормално ли е

    152 7 Отговор
    Повръщам
  • 10 хихи

    80 6 Отговор

    До коментар #3 от "Кога очакваме":

    Не, че може, но в южната ни съседка опитите продължават в КочКлиник

    Коментиран от #79

  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Последния Софиянец

    135 7 Отговор
    Хем обратен,хем алкохолик.Пример за децата.
  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Абе

    99 4 Отговор
    добре , ама не разбрах кой е щепсела и сой контакта?

    Коментиран от #30

  • 15 " Културни" дейци

    68 8 Отговор
    За съжаления, били са отглеждани и при социализма
    Васко, Гошо Христов , Емил Димитров, и т.н. ..все толерирани" културни" дейци..

    Когато Бог няма, всичко е възможно - Достоевски

    Коментиран от #80

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 123

    50 3 Отговор
    Без коментар .
  • 19 Православен

    49 9 Отговор

    До коментар #2 от "Отец Дионисий":

    АН4ТЕМА!
  • 20 икономът

    69 7 Отговор
    Пейpacи сър!
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Асена василева

    27 2 Отговор

    До коментар #8 от "Бате Георги":

    Аз хихи 😉😘
  • 23 Васил Терзиев

    64 7 Отговор
    Това са моите съпратийци 🥰🏳️‍🌈👬
  • 24 Актьор

    90 6 Отговор
    В натфиз хетеросексуалните сме малцинство!
  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Гост

    78 6 Отговор
    Падение. Само като си представя как си ближат близалките. Гадос
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Компира

    86 8 Отговор
    Ето това са "звездите" на БГ радио, за които плащате да им ходите на концертите и пълните гушите на една соpосoидна кaста в лицето на собствениците.
  • 29 Ало факти

    103 8 Отговор
    Защо натрапвате на общественото внимание гнусните връзки на такива мръсни педалиии. Плащат ли ви да това или доброволно следвате безумието на джендър идеологията.

    Коментиран от #104

  • 30 Гост

    46 6 Отговор

    До коментар #14 от "Абе":

    Аз знам ,че щепсела винаги е по младия. Разбираемо защо. Ако и стария все още може се менкат.
  • 31 Али Ръза

    40 3 Отговор
    Анаа Гьотверени
  • 32 Хахаха

    38 11 Отговор
    Не знаех,че Любо Киров е такъв!
  • 33 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 34 Икар за най-добра

    84 8 Отговор
    мъжка роля. А във връзката какъв го раздава? Вашта м.м.а и вие ще ми възпитавате децата? Гадове гнусни. За урановите мини сте, не за сцената. Бойкот на всичко, което представят.
  • 35 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 36 Само една дума

    72 6 Отговор
    ГНУС!!!
  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Още може

    76 6 Отговор
    Опишете по-подробно нещата като сте тръгнали по тоя път. "Просвещавайте" тука населението как си лежат хурките, как си бъркат по изходните отвори, какво вадят от там и така нататък...
    Казвайте нещата с истинските им имена, пропаднали сте достатъчно.
    За затвор сте, майка ви да ххх
  • 39 Оня

    41 14 Отговор
    Тоя цъrвул и той ли е дарявал за Петрохан!?!?!? ИzРОДИИИИИИ !
  • 40 Факти

    61 6 Отговор
    Дори не знаех, че Любо е гей. Смятай колко не се вълнувам от тия звезди.
  • 41 Дъно на дъната сте

    68 6 Отговор
    щом почнахте и педофили да ни рекламирате!
  • 42 Сила

    47 4 Отговор
    Разгеле , че то дойде време за пенсия бе Любчо ....цел живот в лъжи !!!

    Коментиран от #46

  • 43 То и на британски английски е така

    31 4 Отговор

    До коментар #16 от "Германец":

    Къде да повърна?
  • 44 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 45 въпросителна

    24 4 Отговор
    Ожениха ли се ?
  • 46 Дедо

    16 4 Отговор

    До коментар #42 от "Сила":

    Пенсия пенсия ама виж го къв е сикишлия.
  • 47 Гост

    29 4 Отговор
    И сега децата се чудят дали тия си лапкат пи 6 льоците
  • 48 Мюмю

    20 2 Отговор
    да са земат, да си народат отрочета
  • 49 Грую

    24 1 Отговор
    единият е малко бременен?
  • 50 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 51 лъчката

    50 3 Отговор
    нищо романтично не намирам един мъж да опъва друг... по-скоро го определям, като психически проблем...
  • 52 анонимус

    41 4 Отговор
    Педал до педала, Ботев ще се обърне в гроба.
  • 53 Игри на волят

    14 3 Отговор
    пска раута, сър
  • 54 Да кажем браво

    37 2 Отговор

    До коментар #1 от "Майко , мила..":

    Нали тако е модерно, позитивно отношение.
    Даже предлагам да му дадат някаква почетна служба в БНТ.
    Заедно с Драго Чая, Воденичаровци, Любеновци и др. "знатни ергени"
  • 55 123

    13 2 Отговор
    Защо!?Парцалев,Васил Найденов ,Любо и сигурно много други.Не им е разрашено да се размножават.
  • 56 Пич

    14 4 Отговор
    Не знаех,че е тей тоз.

    Коментиран от #110

  • 57 изненадан

    21 1 Отговор
    Преди 20 години намекваха, че е гей, но и досега не знаех. А още 2015г. е писано, че осиновява дете с Марин Колев.
  • 58 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 59 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 60 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 61 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 62 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 63 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 64 Фен на Азис

    17 6 Отговор
    Европа и САЩ са виновни 😆
  • 65 Тома

    20 1 Отговор
    Защо чак на стари години си признават не мога да ги разбера.
  • 66 колега

    10 0 Отговор
    Любо го знам от 2000. Винаги си е бил така. Нещо от онова време:

  • 67 Правете го

    37 1 Отговор
    с когото си искате и както си искате. Не го афиширайте чрез масмедийте. Нас не ни интересува нито ни засяга с кого се бръмчите.
  • 68 как

    14 1 Отговор
    така бе пеDеRuga, нали минаваш за редовен ?!...😴🤕
  • 69 Не мога

    16 2 Отговор
    Ще повърна !!!
  • 70 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 71 Още едни които наливат семето си

    22 1 Отговор
    В ауспуха
    Вместо да имат жена и българЧета
  • 72 Артьом

    23 2 Отговор
    Днес се обявили - утре ще поискат и деца. Понеже няма как нормално, ще поискат да си осиновят. Очаквайте рев за нови права. В тия среди е така - като не може да се разможават ще вербуват.
  • 73 Баща и син

    9 0 Отговор
    Ц-ц-ц-ц-ц-ц
  • 74 Ашколсун машаллах

    15 4 Отговор
    Хубави изконни български православни ценности.
  • 75 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 76 малко истински факти

    9 3 Отговор
    Ха ха , винаги съм знаел , че кирчо си е долен ляв ....
  • 77 Веноооо

    13 2 Отговор
    Айде стига с тия пИдИраслъци ма! Таман затворих джама с оня арменец брадясал и мазен, а сега и тия! Да си одятя дето си искат и да са гъчат колкото си искат, ама не ни ги тикай пред очите ма!
  • 78 Баща му трябва да е много щастлив

    13 2 Отговор
    Гадост и зараза!!!
  • 79 Нещо си гузен

    3 2 Отговор

    До коментар #10 от "хихи":

    С тия оправдания май се опитваш да отклониш вниманието. В южната ни съседка се раздат по милион деца годишно. Явно опитите са успешни ама ти изчезва затънал в пе. де. растия до шия

    Коментиран от #82

  • 80 Без име

    9 3 Отговор

    До коментар #15 от "" Културни" дейци":

    Те не афишираха сексуалността си. Разчитаха на талант.
  • 81 блага ракия

    4 2 Отговор
    ше има ли
  • 82 ти нешту

    4 1 Отговор

    До коментар #79 от "Нещо си гузен":

    си бреминен?

    Коментиран от #83

  • 83 Ооооп, по-гузен си от нормално

    0 4 Отговор

    До коментар #82 от "ти нешту":

    Нещо в детството някой турчин да не те е правил опитно зайче 🤣🤣🤣
  • 84 Уффффффф

    18 1 Отговор
    Много "светъл" пример за подражание, няма що. Ама нали наближава датата на прайда им ...
  • 85 Рангел

    19 4 Отговор
    Ужас.Цялата тази гнусна пасмина час по скоро трябва да бъде изолирана.Мон Дьо,Георги Любеновци,Георги Христовци,Васил Найденовци,Иво Никодимовци и сие известни п.е д .а.л.и
  • 86 Той

    6 1 Отговор
    Като пееше в нощен магазин беше сам себе си Кой го направи нещо ?
  • 87 дано е измислица

    2 10 Отговор
    Любо ми беше ми симпатичен.
  • 88 Дадада

    11 2 Отговор
    И този.има.награда за.главна мъжка.роля?!?
  • 89 Готин Джендър

    7 3 Отговор
    Браво на дядката! Ще хапва агнешко.
  • 90 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 91 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 92 И тея

    7 4 Отговор
    Ще умрат като Дилов от спин
  • 93 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 94 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 95 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 96 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 97 ББПП

    2 0 Отговор

    До коментар #3 от "Кога очакваме":

    Всяка сутрин, след кафето
  • 98 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 99 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 100 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 101 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 102 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 103 Факт

    2 0 Отговор
    Да го на кумицата
  • 104 У факти

    2 0 Отговор

    До коментар #29 от "Ало факти":

    Други нема
  • 105 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 106 Реалист

    6 3 Отговор
    Ужас . А толкова го харесвах като човек и изпълнител . А той бил ... Е, не . Рязко си смених мнението .
  • 107 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 108 Павел Пенев

    1 1 Отговор
    Каква идилия,какъв интелект,каква романтична любов, и всичко това връх в музикалното изкуство. БАНГАРАНГА!
  • 109 Хомосексуализмът е от Сатаната

    1 0 Отговор
    Любо, ти не беше ли християнин?
  • 110 Верно ли?

    1 0 Отговор

    До коментар #56 от "Пич":

    Аз пък си мислех, че има потенциал. Но ти, дето знаеш какво ще кажа преди да съм го изрекла... Отново се издаде колко лъжеш!
  • 111 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 112 дидо

    0 0 Отговор
    гнясни подложки за въртене на велосипедна верига
  • 113 Йеронимус БОШ

    0 0 Отговор
    Здраво се плува в еГЕЙско море !
  • 114 Евала

    2 0 Отговор
    Любимецът на БГ Радио, стожерът на нравствеността. Всяка година Любо Киров, окичен с награди, дръпва от сцената им една морализаторска реч. Палавият чичо Любо държи високо летвата!
    Любимецът на Халваджиан и неговите капки, семейното предаване за всеки български дом. Кап, кап, кап в журито.
    Ми да. Сега те трябва да се застъпят за него.