24 Август, 2014 13:14 2 800 2

Готи-варвари нападнаха наш морски курорт

  • слънчев бряг-
  • bedroom beach-
  • готи-
  • спектакъл

Светъл лъч на слънчева южняшка усмивка в готическата мрачна нощ хвърли готиният италиански диджей Manuel De la Mare

Истинско нашествие на готи-варвари видяха с очите си гостите на култовия клуб Bedroom Beach в Слънчев бряг вчера през нощта. Мрачни и загадъчни тела в черни латексови костюми с воали и рога изпитаха не само разума, но и въображението на посетителите на клуба, които избраха да се забавляват в него.

Подобно на войнствени валкирии балерините от шоу програмата “Gotic night” излязоха от страната на героите – Валхала на древните германци и се качиха на сцената на клуба. Но вместо да сеят опустошения, тези gothic валкирии се развихриха с неповторима хореография, като приковаха погледите на всички. Спектакъл, който няма къде другаде да видите. Автор на костюмите е дизайнерът Донка Боева, която отново ни изненадва със своето въобръжение и талант.

Светъл лъч на слънчева южняшка усмивка в готическата мрачна нощ хвърли готиният италиански диджей Manuel De la Mare, които предложи на гостите неповторим микс от музикални стилове и звучене. Заедно с Manuel De la Mare зад пулта застана и диджей Andrew.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Симеон Тасев

    0 0 Отговор
  • 2 Бай Иван

    0 0 Отговор
    Всичко е е..н и гръцко!