13 Ноември, 2011 09:46 1 259 0

Мадона разстроена от уж самоизтекло в Мрежата парче

  • мадона

Мадона е „много разстроена” от новината, че демо версията на новата й песен „Give Me All Your Love” е „изтекла” в Мрежата, съобщават американски таблоиди.

Според мениджъра й Гай Осиъри, звездата се разстроила най-вече от факта, че феновете й ще слушат незавършения вариант на парчето, преди то да излезе на пазара официално. Песента, която е част от новия албум на Кралицата на попа, вече се слуша от милиони меломани по света.

„Мадона тази сутрин ми каза, че според нея истинските й почитатели няма да слушат парчето, което изтече. Който и да е отговорен за стореното, молим го да спре. Щастлив съм, че демо версията се харесва на слушателите, но сме дълбоко разстроени от преждевременното й изтичане”, сподели в интервю Осиъри.

Жълти издания веднага заподозряха в аферата рекламен трик за привличане на вниманието на публиката към Мадона. Те припомнят, че поп иконата строго следи за авторските си права и рядко допуска пиратски записи.

Информацията е на БГНЕС


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА