10 Юли, 2012 13:57 1 289 0

Адел ражда след два месеца

  • адел-
  • музика

Британската музикална перла Адел е бременна и ще роди първото си дете след два месеца, съобщи „Дейли Мейл“. Певицата определено успя да запази щастливата новина до последно. Баща на бебето е приятелят й Саймън Конечки. Така, освен шеметната си кариера и успехите, Адел изглежда ще нареди и личния си живот.

Дори в последните си публични изяви Адел не искаше да бъде снимана, да говори с медиите и се появяваше с широки дрехи. Близки до нея разкриват, че тя спряла диетата си.

Връзката на 23-годишната певица с 36-годишния Саймън Конечки разкрита по-рано. Любимият на най-популярната британска певица се е разделил със съпругата си, но двамата все още не са разведени. Той има малка дъщеря на пет години. Адел обаче знаела за всичко това и няма опасност отново да остане разочарована.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА