-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 аре още един
Коментиран от #37
18:40 02.01.2020
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Абе и Криско да е ама да не е Трифонов
18:43 02.01.2020
6 Ако беше
18:44 02.01.2020
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Трогнат.
18:45 02.01.2020
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Сега
Коментиран от #13
18:48 02.01.2020
13 Трогнат.
До коментар #12 от "Сега":
Така е приятелю като прочетох какво си написал пак ми тръгнаха сълзите отивам пак да плача "Криско е номер едно" айде излизам че и един голям сопол ми потече отивам да го бърша.Коментиран от #14
18:53 02.01.2020
14 Изяш го
До коментар #13 от "Трогнат.":
Изяш го, приятелко. Толкова в тоя панаир.Коментиран от #15
18:55 02.01.2020
15 Трогнат.
До коментар #14 от "Изяш го":
Ако искаш мога да ти подаря сопола даже вече го кръстих Малък Криско това ще ти е подаръка за нова година.Коментиран от #16
18:59 02.01.2020
16 Луда фенка на Криско
До коментар #15 от "Трогнат.":
Не, не искам да се опаковаш себе си. Никому ненужен си. А то и немаш възможности. Откъде пари за опаковачна хартиа. Завиждай си и си плачи в ъгала, смотан. ;)Коментиран от #19
19:02 02.01.2020
17 Боздуган
19:03 02.01.2020
18 Луд
19:08 02.01.2020
19 Трогнат.
До коментар #16 от "Луда фенка на Криско":
Охо вече феновете на Криско взеха да се карат за моя сопол Малък Криско така кажи бе моето момиче и на теб ще пратя един сопол тъкмо ми е текнал в момента а за опаковачната хартия не се тревожи ще взема назаем от комшията само дай координати къде да ти го пратя.Коментиран от #20
19:13 02.01.2020
20 Луда фенка на Криско
До коментар #19 от "Трогнат.":
Не си интересен, загубеняко. Яж си там сополите и си плачи в дупката.Коментиран от #22
19:16 02.01.2020
21 Телефончету
19:25 02.01.2020
22 Трогнат.
До коментар #20 от "Луда фенка на Криско":
Аз не съм егоист ще ти оставя и на теб някой друг сопол няма страшно .Коментиран от #23, #24
19:33 02.01.2020
23 Трогнат.
До коментар #22 от "Трогнат.":
Бреййй големи маниаци тия Крисковите фенове направо ще му изядът лай..та.19:36 02.01.2020
24 Луда фенка на Криско
До коментар #22 от "Трогнат.":
Изчерпа се. Толкова си бездарен, че дори и за трол не ставаш. Казах ти да си ядеш цивките и да си седиш в ъгала кадето ти е място. Марш, псе!Коментиран от #29
19:37 02.01.2020
25 Behemoth
19:53 02.01.2020
26 Мирко
20:12 02.01.2020
27 Ахахха
20:50 02.01.2020
28 Аз...........
21:05 02.01.2020
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Фен на Limp Bizkit
22:00 02.01.2020
31 Луда фенка на Криско
До коментар #29 от "Трогнат.":
Недей се обижда от истината, цивко. Не се мъча, дори не се и опитвам да те обиждам, ти се обиждаш, защото знаеш, че е истина. Надарен си с цивки и сълзи, сам си го. Яж си ги там и не ме занимавай с глупостите си бездарни.Коментиран от #32
22:05 02.01.2020
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Луда фенка на Криско
До коментар #32 от "Трогнат.":
Така те искам, цивко. Реви там в ъгъла.Коментиран от #35
22:15 02.01.2020
34 МЪЖКИ ПРОСТАК
23:06 02.01.2020
35 Сух
До коментар #33 от "Луда фенка на Криско":
Като му видиш идолите и разбираш идеалите..Коментиран от #41
23:12 02.01.2020
36 ники
23:40 02.01.2020
37 МП4
До коментар #1 от "аре още един":
Чехльо, чехльо ама клати сърната, а ти клатиш краката.23:44 02.01.2020
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Луда фенка на Криско
До коментар #35 от "Сух":
Какво си видял пък ти, псевдоинтелектуалецо неук и мрънкащ? Идол ми е човек, който от нищото се е издигнал в държава, която само мутрите и техните хора прогресират, а Криско не е нито едно от двете. Твоите идеали какви са? Да си мишкуваш в мазето и да оплюваш истински успелите хора ли? Мерси на такива идеали мишкарски.Коментиран от #42
08:15 03.01.2020
42 Сух
До коментар #41 от "Луда фенка на Криско":
Трябваше да се засегна ли? Няма как да стане с тези думи и по този начин. Слушай си песните за малоумници създадени от някъв батал. Фен била..Коментиран от #45
09:24 03.01.2020
43 236998
10:03 03.01.2020
44 койврата
10:07 03.01.2020
45 Луда фенка на Криско
До коментар #42 от "Сух":
Не трябваше, но се засегна. Слушам си ги, а ти си продължавай да си мишкуваш на некадърния задник нищо не посигнал в мазето на майка си и да плюеш по по - известните и успели от теб от завист, замозалъгвайки се, че си някъв капацитет. Ако бяха песни за малоумни, ти щеше да си първия им фен. :)Коментиран от #46
11:29 03.01.2020
46 Сух
До коментар #45 от "Луда фенка на Криско":
Като някоя развалена грамофонна плоча си. Не съди от собствените си постижения за тези на хората. Това е признак за ограниченост. Слушай си, като ти е толкова акъла.Коментиран от #48
11:45 03.01.2020
47 Биг Боул
11:47 03.01.2020
48 Луда фенка на Криско
До коментар #46 от "Сух":
Да плюеш по тези, които са успели повече от теб, само защото са успели повече от теб и да коментираш идеалите на другите, са е най - големите признаци за ограниченост. А ти ги правиш и двете. Аз не съдя по своите успехи, а по твоите - завистлив, смотан, бездарен, тъп, никому неизвестен и оповръщан интернет трол, който се е написал сух - на сухо си и на сухо ще си останеш.Коментиран от #49
12:06 03.01.2020
49 Сух
До коментар #48 от "Луда фенка на Криско":
Понеже не мисля да си губя времето с теб, защото виждам, че отсреща си нямам нормално разсъждаващ човек, мисля да приключа до тук. Поразсъждавай върху това- на маминце ли съм се метнала или на татинце.. Акъла не е сух, че да ти го набият в кухата капацуна!Коментиран от #50
12:40 03.01.2020
50 Луда фенка на Криско
До коментар #49 от "Сух":
Айде, марш!Коментиран от #51, #52
12:45 03.01.2020
51 Сух
До коментар #50 от "Луда фенка на Криско":
Забравих да ти кажа като пораснеш да намалиш свирките, че ще ти излязат бръчки около устата. Ако не вярваш погледни баща си. Айде чао.Коментиран от #53
13:06 03.01.2020
52 :D:D:D:D
До коментар #50 от "Луда фенка на Криско":
Чета всичките ти коментари под тази статия и да ти кажа по-тъпа пу.ка от теб не бях срещал. Ще стане ку.ве от теб, като пораснеш право на Дунав мост.Коментиран от #54
14:10 03.01.2020
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Луда фенка на Криско
До коментар #52 от ":D:D:D:D":
Ми явно не си се виждала в огледалото никога, иначе щеше да видиш и по проста п+тка от мен. От мен всичко става, но от теб дори и к*рве не става, миличка.14:21 03.01.2020
55 Луда фенка на Криско
14:57 03.01.2020
56 Циник
16:33 03.01.2020