-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Уди Кълвача
Коментиран от #48
15:48 31.01.2020
2 Кунчо вунчо
15:50 31.01.2020
3 00000014
15:51 31.01.2020
4 Алфа Вълкът
15:51 31.01.2020
5 Малииии...
15:52 31.01.2020
6 Емил
15:53 31.01.2020
7 И защо го слагат този грим?
15:55 31.01.2020
8 Аноним
15:57 31.01.2020
9 Лекар БГ
Коментиран от #12
15:57 31.01.2020
10 Behemoth
16:00 31.01.2020
11 ПК-РК
Коментиран от #17
16:01 31.01.2020
12 Грознооооо
До коментар #9 от "Лекар БГ":
Не искам да засягам никого ама много грозни, чак се плаша. А толкова хубави българки има и то без капка грим но тия не са от тях. Тия направо плашат човека и могат да го откажат :(Коментиран от #50
16:02 31.01.2020
13 месара
16:02 31.01.2020
14 Стресиран
Коментиран от #19
16:06 31.01.2020
15 Гърбица отпред, свински бузи комплект
16:07 31.01.2020
16 Торбалан
16:08 31.01.2020
17 Наблюдател'
До коментар #11 от "ПК-РК":
По-добре отиди на баня .Коментиран от #30
16:13 31.01.2020
18 Ахмед ахмед
16:16 31.01.2020
19 Байо
До коментар #14 от "Стресиран":
Трябваше 18+ да сложат. Имаше една детска закачка преди много,много години...лонг,лонг, тайм аго...в една далечна галактика,упс,държава.Та там пеехме едно куплетче:Вампири,таласъми....танцуват по налъми...всъщност е от ,,Тринадесетата годеница на принца,, детски игрален филм от соца.16:18 31.01.2020
20 100Ю
16:22 31.01.2020
21 Аноним
16:32 31.01.2020
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Някой си
16:36 31.01.2020
24 124
16:36 31.01.2020
25 Някоя си
16:38 31.01.2020
26 дсдс
16:38 31.01.2020
27 Гост
16:41 31.01.2020
28 Иван
16:41 31.01.2020
29 Буяааа
16:44 31.01.2020
30 ПК-РК
До коментар #17 от "Наблюдател'":
Аз баня и вода си имам СИМПАТЯГО,в България живея по един месец в годината,мерси за съвета все пак,видимо ЕВОЛЮИРАШ,с полезни съвети😉OFF...16:55 31.01.2020
31 въх майко
16:55 31.01.2020
32 Edna
17:00 31.01.2020
33 Ал та фанах Атаопънах
Коментиран от #42
17:02 31.01.2020
34 Обективно
17:02 31.01.2020
35 Нашествие на варани
17:34 31.01.2020
36 007
17:36 31.01.2020
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Байчо
17:52 31.01.2020
39 Jackpotov
17:54 31.01.2020
40 Тъмняна Плющерова
18:09 31.01.2020
41 Той
19:12 31.01.2020
42 Алфа Вълкът
До коментар #33 от "Ал та фанах Атаопънах":
Това си е от използването на грим. Тия дето ги дават по ТВ до една са такива. Мажат ги, шплаковат се да са хубави, ама стават вътрешни гуми.19:38 31.01.2020
43 Да ама не
А перманентният грим на веждите, филарите ботокс и хилуарон вече не ги броят за грим.
20:00 31.01.2020
44 Рени
ли държите да има в България "звезди",както в бизнеса с истинските -печелещи милиони...Това са гримирани с фон жени,оправени вежди
и малко деформирани от камерите,но корекциите личат...
20:27 31.01.2020
45 Хирург
21:22 31.01.2020
46 Pokoloko
01:13 01.02.2020
47 Pokoloko
01:14 01.02.2020
48 SSSA
До коментар #1 от "Уди Кълвача":
Немските овчарки са си много хубави кучета в сравнение с тия01:24 01.02.2020
49 Ева
06:45 01.02.2020
50 Лекар БГ
До коментар #12 от "Грознооооо":
Точно за това пиша.Абсолютно си прав.07:11 01.02.2020
51 Радо
10:43 01.02.2020
52 Прост народ
11:31 01.02.2020
53 Ggоошо
11:56 01.02.2020
54 Tate
12:07 01.02.2020
55 vasik atanasova
13:22 01.02.2020
56 Нощен ездач
звездите се броят на пръсти,и не бива да КЕ величаят-репортерки,говорителка и световно неизвестни музиканти!
13:49 01.02.2020
57 Аз съм естествена
15:04 01.02.2020
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Анонимно
16:23 01.02.2020
60 Тест
19:20 01.02.2020
61 селяни
20:13 01.02.2020
62 Ха ха ха ха ха ха ха
21:12 01.02.2020
63 милен
23:22 01.02.2020
64 Бай Курти
03:33 02.02.2020
65 Дон Франко Де Ла Бранко Барезе
14:39 02.02.2020