31 Януари, 2020 15:45 19 327 65

Куп родни звезди напускаха СНИМКИ без грим

  • светлана василева-
  • светлана гущерова-
  • грим-
  • снимка-
  • звезди-
  • знаменитости-
  • никол станкулова

Сред знаменитостите, показали се без макиаж, са Светлана Гущерова, Гери Малкоданска, Никол Станкулова и други


Поставете оценка:
Оценка 2.8 от 13 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Уди Кълвача

    112 8 Отговор
    Изложба на немски овчатки особено пред последната.

    Коментиран от #48

  • 2 Кунчо вунчо

    56 7 Отговор
    Ауууууууу .... Светлето с толко пунт и пластика по себе си пак си е крива
  • 3 00000014

    85 6 Отговор
    Звезди?.... По-скоро черни дупки!
  • 4 Алфа Вълкът

    92 5 Отговор
    НАПАААЛМ! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥ДОКАРАЙТЕ ТАНКОВЕТЕ!!! НАПАДАТ НИ ОРКИ! ЛЕГОЛАС ОГЪН!
  • 5 Малииии...

    67 11 Отговор
    ....УЖАСНИ СА. По-добре са си с грим.
  • 6 Емил

    70 10 Отговор
    Ама пишете предупреждение, че е опасно за храносмилането!!!
  • 7 И защо го слагат този грим?

    48 3 Отговор
    Без грим си свободен и естествен. С грим искаш да влияеш върху хората (най-често мъжете) за да ти се възхищават за нещо което не си. Гримът е маска.
  • 8 Аноним

    50 9 Отговор
    Травестити
  • 9 Лекар БГ

    49 10 Отговор
    Ужас и потрес.Не е трябвало да го правят.Кошмарно е.

    Коментиран от #12

  • 10 Behemoth

    42 6 Отговор
    Малко боички и един час рисуване и грозните патки стават лебедки!
  • 11 ПК-РК

    45 10 Отговор
    Стига сега хейтене,АЗ ЛИЧНО Николчето си я взимам,по какво и без какво да е,ма Магито изби рибата,СТРАШНА РАБОТА,нещо м/у тайландски травестит и холандски,пардон,нидерландски джендър,изтрезневам и на кило и нещо да съм,мании..

    Коментиран от #17

  • 12 Грознооооо

    44 8 Отговор

    До коментар #9 от "Лекар БГ":

    Не искам да засягам никого ама много грозни, чак се плаша. А толкова хубави българки има и то без капка грим но тия не са от тях. Тия направо плашат човека и могат да го откажат :(

    Коментиран от #50

  • 13 месара

    20 4 Отговор
    ше има отлив на мечовци!
  • 14 Стресиран

    36 4 Отговор
    Изкарахте ми акъла, бре..... Що не сложихте предупреждение, че не е Загора със слаби нерви.......!

    Коментиран от #19

  • 15 Гърбица отпред, свински бузи комплект

    19 4 Отговор
    Който си е грозен и стар, нищо не помага а тук става замаскиране, но вувузела им отива...!!!
  • 16 Торбалан

    16 3 Отговор
    Баууууу!
  • 17 Наблюдател'

    6 5 Отговор

    До коментар #11 от "ПК-РК":

    По-добре отиди на баня .

    Коментиран от #30

  • 18 Ахмед ахмед

    12 5 Отговор
    Маймуни да ми ядете фуя
  • 19 Байо

    19 4 Отговор

    До коментар #14 от "Стресиран":

    Трябваше 18+ да сложат. Имаше една детска закачка преди много,много години...лонг,лонг, тайм аго...в една далечна галактика,упс,държава.Та там пеехме едно куплетче:Вампири,таласъми....танцуват по налъми...всъщност е от ,,Тринадесетата годеница на принца,, детски игрален филм от соца.
  • 20 100Ю

    20 4 Отговор
    Дзвер и природа- не спирам да хълцам!
  • 21 Аноним

    31 5 Отговор
    Маги Желязкова прилича на горила , това животно някой доближава ли го изобщо
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Някой си

    16 3 Отговор
    ......Съ напих кЪт алигатор, сЪ събудих с крокодил.....
  • 24 124

    22 4 Отговор
    Караконджули
  • 25 Някоя си

    11 5 Отговор
    Тия които викат, че съм приличала на мъж....да ми ядът фуя
  • 26 дсдс

    22 5 Отговор
    Слагайте грима, че стана страшно.
  • 27 Гост

    24 5 Отговор
    Куп родни звезди напускаха СНИМКИ без грим и направиха Шоу на ужасите!
  • 28 Иван

    21 3 Отговор
    Звезди ? Сериозно ли
  • 29 Буяааа

    18 3 Отговор
    Бах те крокодили
  • 30 ПК-РК

    2 6 Отговор

    До коментар #17 от "Наблюдател'":

    Аз баня и вода си имам СИМПАТЯГО,в България живея по един месец в годината,мерси за съвета все пак,видимо ЕВОЛЮИРАШ,с полезни съвети😉OFF...
  • 31 въх майко

    22 4 Отговор
    Уплашиха децата. Сега требе, да спат на лампа 3 дни.
  • 32 Edna

    13 2 Отговор
    Еее, ама то има и nude look, който създава впечатлението, че си без грим....
  • 33 Ал та фанах Атаопънах

    11 4 Отговор
    Това не е от липсата на грим, това е от цигарите момичета.

    Коментиран от #42

  • 34 Обективно

    12 8 Отговор
    Николчето е по хубава без грим
  • 35 Нашествие на варани

    11 3 Отговор
    Спасявайте се.
  • 36 007

    11 6 Отговор
    Глей кво нящо - как ги видях, и веднага ми спадна ! 🙄😞🤮 Вампирици......👹🧟💣💥
  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Байчо

    10 11 Отговор
    Що бе Николчето и Гери са симпатяги. Естествено красиви
  • 39 Jackpotov

    14 1 Отговор
    Само Аз ли не видях усмивката на Светлана ?! Явно е подсъзнателна ...
  • 40 Тъмняна Плющерова

    11 4 Отговор
    Ебахти грозилите бате.. Т'ва ако която и от тия я видиш в тъмното ще се наакаш (изключение Станкулова)
  • 41 Той

    12 4 Отговор
    Станкулова е с изкуствени мигли.фейк новина лъжа
  • 42 Алфа Вълкът

    8 0 Отговор

    До коментар #33 от "Ал та фанах Атаопънах":

    Това си е от използването на грим. Тия дето ги дават по ТВ до една са такива. Мажат ги, шплаковат се да са хубави, ама стават вътрешни гуми.
  • 43 Да ама не

    15 0 Отговор
    Всички са с процедури мезотерапия ( с много тънки игли се вкарват различни освежаващи и изглаждащи кожата консистенции).
    А перманентният грим на веждите, филарите ботокс и хилуарон вече не ги броят за грим.
  • 44 Рени

    8 3 Отговор
    Престанете да наричате обикновени работещи жени звезди,наистина
    ли държите да има в България "звезди",както в бизнеса с истинските -печелещи милиони...Това са гримирани с фон жени,оправени вежди
    и малко деформирани от камерите,но корекциите личат...
  • 45 Хирург

    11 2 Отговор
    Ужасни са! Чак ме плашат. По-добре да си стоят с грим.
  • 46 Pokoloko

    10 5 Отговор
    Who let the dogs out, who, who
  • 47 Pokoloko

    6 3 Отговор
    Kill it with fire before it lays eggs
  • 48 SSSA

    13 2 Отговор

    До коментар #1 от "Уди Кълвача":

    Немските овчарки са си много хубави кучета в сравнение с тия
  • 49 Ева

    8 2 Отговор
    А като махнат джуките и скулите направо неродени моми! Нещо им идва в повече поддръжката дай сега вижте ни колко сме естествени, че като ни видите в магазина да не се плашите!!! Голям праз!
  • 50 Лекар БГ

    5 1 Отговор

    До коментар #12 от "Грознооооо":

    Точно за това пиша.Абсолютно си прав.
  • 51 Радо

    2 1 Отговор
    Предпочитам една безплатна оранжерия с доставката.
  • 52 Прост народ

    3 2 Отговор
    Пслепяяях ослепяяях
  • 53 Ggоошо

    1 8 Отговор
    Хубави са бе кво. Тея които обиждат да покажат те на какво приличат, да ги оцениме и тях
  • 54 Tate

    9 0 Отговор
    Туиг ,Елби , мечо Ръгспин и компания ! Мале що дзвер !!
  • 55 vasik atanasova

    6 1 Отговор
    цонева е красива обаче е много проста и вулгарна
  • 56 Нощен ездач

    3 1 Отговор
    Хубаво предизвикателство!Нека да се видят в естествен вид публичните личности!Казвам публични личности ,а не звезди!В България
    звездите се броят на пръсти,и не бива да КЕ величаят-репортерки,говорителка и световно неизвестни музиканти!
  • 57 Аз съм естествена

    10 0 Отговор
    Защо лъжете, нима напомпаните устни, удебелените вежди и оформените скули са естествени? Скулптурата е направена, липсват боичките и казваме , че това е естествена красота.Айде, бе.Отделен е въпросът, че са супер грозни. И не от липсата на грим, а от пластично разкрасяване. Наистина са грозни.
  • 58 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 59 Анонимно

    1 0 Отговор
    Прочетете True Beauty webtoon
  • 60 Тест

    4 0 Отговор
    Тия чукундурки нямат ли една нормална фамилия.
  • 61 селяни

    4 0 Отговор
    може ли да повърна
  • 62 Ха ха ха ха ха ха ха

    5 0 Отговор
    Грозни до една. Няма да мога да заспя, ужас.
  • 63 милен

    3 0 Отговор
    защо липсват патарашкова, гала и кремена халваджийката
  • 64 Бай Курти

    1 0 Отговор
    Сложете червена точка. Има хора с високо кръвно....
  • 65 Дон Франко Де Ла Бранко Барезе

    1 0 Отговор
    И това са лицата на България.Всекидневно набивани в очите на хората, чрез различните медии.След години няма да има България.Стопихме се и скоро политиците няма да има кой да управляват.