-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 2loop
Коментиран от #9, #56, #74
13:36 12.08.2020
2 Айше
Коментиран от #38, #49, #82
13:36 12.08.2020
3 Охххааа
13:37 12.08.2020
4 м-р Костов
Не може да е огромен.
13:37 12.08.2020
5 сиськи 🍈🍈
Коментиран от #7
13:38 12.08.2020
6 пий бозица клати цица
13:39 12.08.2020
7 Прост народ
До коментар #5 от "сиськи 🍈🍈":
Сигурно е било заето13:39 12.08.2020
8 ученикът
Коментиран от #10, #30
13:42 12.08.2020
9 Цецо
До коментар #1 от "2loop":
Те, големите тити винаги са увиснали, ако са естествени... :)Коментиран от #23
13:42 12.08.2020
10 Алабамски краварин
До коментар #8 от "ученикът":
На кравата е по-големо вимето, и е същото чувство.Коментиран от #16
13:43 12.08.2020
11 Слави Трифонов
13:46 12.08.2020
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 онзи
13:47 12.08.2020
14 билкар
Коментиран от #15
13:47 12.08.2020
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 ученикът
До коментар #10 от "Алабамски краварин":
едва ли е същото бате нямам търпение да дойде моментът в който ще докосна такъв голям бюст. наистина вероятно е супер яко усещанетоКоментиран от #19, #24, #50
13:49 12.08.2020
17 Издаваш багажа на 20 годин
13:51 12.08.2020
18 Псевдоним
13:51 12.08.2020
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Маркиз дьо Отзад
13:55 12.08.2020
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 2loop
До коментар #9 от "Цецо":
Не и на тая възрастКоментиран от #27
13:56 12.08.2020
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Jack Bauer
До коментар #23 от "2loop":
Възрастта няма значение, важно е на колко "километра" са ;-) големия пробег води до увисване на "окачването".14:04 12.08.2020
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 БРАВО
14:07 12.08.2020
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Лелеее
Коментиран от #37
14:28 12.08.2020
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 гост
До коментар #31 от "Лелеее":
.......като прасе в тикви.!!!14:57 12.08.2020
38 Гербаджия
До коментар #2 от "Айше":
Не само банани, нищо нямаше.15:18 12.08.2020
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 lz3030
16:02 12.08.2020
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Ммммммммм
17:21 12.08.2020
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 XXX
21:05 12.08.2020
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 мъжкар
22:14 12.08.2020
49 Tomy
До коментар #2 от "Айше":
"Тайната на добрия живот в страната е проста: упорит труд, спазване на закона и никакъв комунизъм!"22:52 12.08.2020
50 Оххх
До коментар #16 от "ученикът":
Леле колко е готинааа.... ♡_♡Коментиран от #68
00:36 13.08.2020
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Ветеран
01:39 13.08.2020
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 Селски
08:21 13.08.2020
56 мунчо
До коментар #1 от "2loop":
ам те тежат бе байо, много си е добре девойката, на тези бомби такова тяло ... обикновено към такива бомби върви свинка08:34 13.08.2020
57 любител
08:51 13.08.2020
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Грую
09:32 13.08.2020
63 витамин ц
09:54 13.08.2020
64 Dimirest
10:10 13.08.2020
65 Този коментар е премахнат от модератор.
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Мишо
10:25 13.08.2020
68 mdee
До коментар #50 от "Оххх":
Ох дааа, да нанижа златнокафевата и халка на езика си докрай.10:37 13.08.2020
69 сноу
10:40 13.08.2020
70 vasik atanasova
ДЕТО И ГО НАПЪЛНИ БАЩА И
10:49 13.08.2020
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Шоп не софиянец
11:13 13.08.2020
73 Д р Енчев
12:02 13.08.2020
74 Джинс
До коментар #1 от "2loop":
Гравитация, какво да се прави......12:33 13.08.2020
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 слон под кисела джанка
13:09 13.08.2020
77 Пешо Питоня
13:16 13.08.2020
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 1541
15:42 13.08.2020
81 KALki4
16:00 13.08.2020
82 Патето яки
До коментар #2 от "Айше":
Айше имало е има и ще има банан.23:15 13.08.2020
83 начо
09:13 14.08.2020
84 Този коментар е премахнат от модератор.
85 Tate
12:45 29.08.2020