-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да намерите смисъл и посока в това, което се случва около Вас. Денят е подходящ за обучение, планиране, пътувания или разговори, които разширяват хоризонтите Ви. Около обяд може да възникне разочарование, ако някой не оправдае очакванията Ви. Вместо да се фокусирате върху това, обърнете внимание на новите възможности пред Вас. Вечерта носи вдъхновение и усещане за вътрешна свобода.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да покажете увереност и добра преценка в ситуация, която изисква бързо решение. Около обяд е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подходете спокойно и не се опитвайте да решите всичко наведнъж. Вечерта носи удовлетворение от постигнатото.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и хора със сходни интереси ще бъдат особено полезни днес. Ще получите подкрепа или ценен съвет, който ще Ви помогне да погледнете по-широко на важна тема. Около обяд е възможно да възникне разминаване в плановете или различия в очакванията. Не позволявайте на дребни ситуации да помрачават настроението Ви. Вечерта е добра за общуване и спокойни срещи.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-спокойният ритъм на деня ще Ви помогне да погледнете отстрани на ситуации, които до скоро са Ви изглеждали объркани. Ще предпочитате да действате внимателно и да не споделяте всяка своя мисъл веднага. Около обяд може да възникне вътрешно колебание между това, което искате, и това, което смятате за правилно. Не бързайте с окончателните изводи. Вечерта носи повече яснота и душевен комфорт.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Събитията днес ще Ви поставят по-ясно в центъра на вниманието. Ще имате възможност да покажете увереност и да заявите позицията си по важен въпрос. Около обяд е възможно да се появи напрежение в отношенията, ако някой се опитва да влияе прекалено силно на решенията Ви. Опитайте да запазите спокойствие и да не реагирате прибързано. Вечерта е подходяща за лични решения и подреждане на приоритетите.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да направите разумна преценка или да подредите важен план за бъдещето. По обяд е възможно да се появи колебание между желанието за удоволствие и необходимостта от по-разумен подход. Не е нужно да избирате крайности. Вечерта носи чувство за стабилност и по-голяма увереност.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат активни и ще Ви дадат възможност да изясните въпроси, които са останали недоизказани. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане или организиране на бъдещи планове. Около обяд е възможно да възникне леко недоразумение заради различни очаквания или липса на достатъчно яснота. Вместо да критикувате, задайте допълнителни въпроси. Вечерта е добра за приятелски разговори и спокойствие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домът, семейството и личният комфорт ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще предпочитате спокойна атмосфера и хора, с които можете да бъдете напълно естествени. По обяд може да възникне напрежение между домашни задължения и желание за повече свобода. Денят ще се развие по-приятно, ако не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи уют и чувство за сигурност.
Рак (22.06 - 23.07)
Фокусът все повече се насочва към Вашите потребности, дава повече увереност и ясно усещане за собствените Ви приоритети. Денят е благоприятен за лични инициативи, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд е възможно да възникне кратко напрежение в любовта или в отношенията с близък човек. Не приемайте всяка дума като окончателна позиция. Вечерта ще Ви помогне да възстановите доброто настроение и близостта.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако действате организирано и не се разсейвате от странични теми. Денят е подходящ за уреждане на практически въпроси и довършване на започнати ангажименти. Около обяд може да усетите напрежение между необходимостта да свършите нещо важно и желанието да си дадете повече почивка. Опитайте да намерите разумен баланс. Вечерта носи удовлетворение от добре свършената работа.
Телец (21.04 - 21.05)
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Ще усещате по-силно нуждата от сигурност, доверие и искреност в общуването. По обяд е възможно да се появи разминаване в очакванията или дребно недоволство, свързано с личен въпрос. Не позволявайте на моментни емоции да определят цялостната картина. Вечерта е подходяща за разговор, който възстановява хармонията.
Овен (21.03 - 20.04)
Денят ще Ви насочи към по-дълбоки размисли и желание да подредите въпроси, които не търпят повече отлагане. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да видите по-ясно намеренията на околните. Около обяд е възможно да възникне напрежение между личните Ви желания и очакванията на близък човек. Вместо да настоявате на всяка цена, потърсете обща основа. Вечерта носи усещане за вътрешна яснота и повече спокойствие.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гост
Коментиран от #7, #44
10:36 03.01.2021
2 Овчарник
Коментиран от #53
10:40 03.01.2021
3 Е.р.к.ю.л.
10:45 03.01.2021
4 Иван
Коментиран от #6, #11, #52
10:48 03.01.2021
5 Последния Софиянец
Коментиран от #8
10:49 03.01.2021
6 Кабардинец
До коментар #4 от "Иван":
Ми открий дарителска сметка и виж колко хора ще ви дарят пари, вместо да се оплакваш тук.Коментиран от #30
10:52 03.01.2021
7 Пацо
До коментар #1 от "Гост":
Говориш е така напосоки . Не знам подробности. Има дарители и даряват пари. Тяхна е волята какво ще става. Защо е така варианти всякакви. Хората са решили да помогнат и помагат.10:52 03.01.2021
8 в-к СТЪРШЕЛ.🐝🐝🐝
До коментар #5 от "Последния Софиянец":
Тебе пък каква инфлация те гони, като неработят кръчмите и дискотеките си мислиш че е дошъл краят на света ли Софийски кръчмарино бъди спокоен останалите браншове дето движат държавата работят успешно ако се бориш за още помощи няма да стане отивай да метеш улиците.Коментиран от #17
10:54 03.01.2021
9 Лост
Коментиран от #25
10:55 03.01.2021
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Димитричка
До коментар #4 от "Иван":
Моите съболезнования. Момче, бягай от тук, колкото си по-млад. Бог да те благослови и да те пази.Коментиран от #21, #32
10:56 03.01.2021
12 Някой хора
11:02 03.01.2021
13 чоко
11:05 03.01.2021
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Да,
11:10 03.01.2021
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Последният дюнерджия
До коментар #8 от "в-к СТЪРШЕЛ.🐝🐝🐝":
Че кой ти каза че е софийски? Той, ако беше от София, щеше да има род, семейство, нямаше денонощно да се шляе по улиците. Бог знае отде го е довял вятърът...Коментиран от #18
11:12 03.01.2021
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 888
11:16 03.01.2021
20 Възмутен
До коментар #14 от "мечо":
Тези дето ровят по казаните да отиват да работят,работа има за всички,самоче те искат да им се дава всичко на готово,помощи само 6 м.докато си намери работа,а не доживот да ги издържаме от нашите данаци,факт.Коментиран от #23
11:17 03.01.2021
21 Бай Манчо
До коментар #11 от "Димитричка":
И къде да отиде мила,да е роб на др.робовладелци ли?11:20 03.01.2021
22 Сянка
11:23 03.01.2021
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 Честито
11:27 03.01.2021
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 случаен
Коментиран от #34
11:37 03.01.2021
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Японеца
11:53 03.01.2021
30 Иван
До коментар #6 от "Кабардинец":
Да си видял някъде да се оплаквам???11:53 03.01.2021
31 Възмутен
До коментар #23 от "мечо":
Ами не си поискал,не са ти дали,така е казал Господ"Поискай и ще ти се даде,ако си заслужил".11:54 03.01.2021
32 Иван
До коментар #11 от "Димитричка":
Мерси.Това е единственото правилно решение.Коментиран от #43
11:55 03.01.2021
33 До 27
11:55 03.01.2021
34 Бай Манчо
До коментар #26 от "случаен":
И да коментираме файда няма,нека са живи и здрави децата,да се изучат с тези пари и да станат добри хора,които също да помагат на нуждаещи се.12:00 03.01.2021
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Шопо
12:02 03.01.2021
37 Белгиеца
До коментар #35 от "Мечо":
Гледай да не те докопам, че ръце и крака няма да имаш. Не се захващай с нещо, което не знаеш.12:20 03.01.2021
38 Нео- фашон.
До коментар #35 от "Мечо":
Я чезвай от форума бе неандерталец🐻🔫.12:23 03.01.2021
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Мечо ромска утайко долнопробна
12:35 03.01.2021
41 Лост
До коментар #35 от "Мечо":
Ами то наистина, ако децата се правеха с ръце наследник нямаше да имаш.12:50 03.01.2021
42 2loop
13:13 03.01.2021
43 иван не се отказвай
До коментар #32 от "Иван":
Моите съболезнования Иван.Аз съм бил там 11 год в Англия. Няма голямо значение къде си за да успееш. От 3 годино съм тука в България за постоянно. Мога да ти кажа че съм далеч по доволен от живота тука. За един мъж е важно да не се отказва лесно и да има семейство. Ако се гънеш лесно и нямаш семейство вече не си пълноценен мъж според мене.14:07 03.01.2021
44 Някой да те бие теб да даряваш
До коментар #1 от "Гост":
Тези пари са събрани най-вероятно от приятели на Димо, музиканти и почитатели. Всеки има право да избере на кого да дари средства. Сигурно има и по - нуждаещи се, както и други сираци естествено. Но хората са по-склонни да помагат на тези, които познават лично. А и Димо беше свестен човек и има много приятели. Вие ако искате може да дарите пари на многодетно ромско семейство в нужда. Никой не ви забранява. Със сигурност има много такива. 1000 лв не са кой знае какво, но все пак са по 500 лв на дете на месец. Не зная какво работи съпругата на Димо, но тези пари със сигурност ще са ѝ от помощ. Не ви ли е срам да "завиждате" на вдовица и на сираци? Това не е помощ, отпусната от държавата, Тиквата или която и да е институция. Помощ от приятели е, не го ли разбирате това... Можете да си мечтаете само и вие да имате подобни приятели, които ще подпомогнат вас или близките ви ако с вас ненадейно се случи беда. Ама като гледам колко сте оскотели се съмнявам, че имате приятели въобще.Коментиран от #45
14:35 03.01.2021
45 Един от много
До коментар #44 от "Някой да те бие теб да даряваш":
👏👏👏👏" Можете да си мечтаете само и вие да имате подобни приятели "Коментиран от #55
15:13 03.01.2021
46 локомотива
До коментар #35 от "Мечо":
мече ми че ти си ром бе,за какъв по различен живот мичтаеш.И наблегни на правописа още малко ти остава и си готов за 3-ка по български.17:24 03.01.2021
47 Музикант къща не хранил
23:06 03.01.2021
48 гошо
23:21 03.01.2021
49 Рошко
Коментиран от #51
00:23 04.01.2021
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Бойко съм
До коментар #49 от "Рошко":
Е па фани ма за шлифера!07:00 04.01.2021
52 стоян георгиев
До коментар #4 от "Иван":
съболезнования за загубата ти,но не тва е отношението момче!не трябва да се гледа на другия в твоето състояние като на враг.семеиството на загиналия певец е получило помощ.тва не е нещо лошо и осъдително .тва че не си получил ти е такова!дано си ме разбрал,но предвид тежеста и болката ти може и да не си.само че има бая народ дето мисли така у нас.което вместо съпричастност ни води към злорадство и повлича след себе си лошотията!07:49 04.01.2021
53 незнайко
До коментар #2 от "Овчарник":
Това са помощи дарени от хората за тези деца. Какво общо има дали са софиянци или от други градове ?09:01 04.01.2021
54 Patton
09:02 04.01.2021
55 днес
До коментар #45 от "Един от много":
Ако са истински приятели - ще дадат парите на майката бед афиширане на "дарителски" сметки!!!09:59 11.06.2021