-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да намерите смисъл и посока в това, което се случва около Вас. Денят е подходящ за обучение, планиране, пътувания или разговори, които разширяват хоризонтите Ви. Около обяд може да възникне разочарование, ако някой не оправдае очакванията Ви. Вместо да се фокусирате върху това, обърнете внимание на новите възможности пред Вас. Вечерта носи вдъхновение и усещане за вътрешна свобода.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да покажете увереност и добра преценка в ситуация, която изисква бързо решение. Около обяд е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подходете спокойно и не се опитвайте да решите всичко наведнъж. Вечерта носи удовлетворение от постигнатото.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и хора със сходни интереси ще бъдат особено полезни днес. Ще получите подкрепа или ценен съвет, който ще Ви помогне да погледнете по-широко на важна тема. Около обяд е възможно да възникне разминаване в плановете или различия в очакванията. Не позволявайте на дребни ситуации да помрачават настроението Ви. Вечерта е добра за общуване и спокойни срещи.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-спокойният ритъм на деня ще Ви помогне да погледнете отстрани на ситуации, които до скоро са Ви изглеждали объркани. Ще предпочитате да действате внимателно и да не споделяте всяка своя мисъл веднага. Около обяд може да възникне вътрешно колебание между това, което искате, и това, което смятате за правилно. Не бързайте с окончателните изводи. Вечерта носи повече яснота и душевен комфорт.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Събитията днес ще Ви поставят по-ясно в центъра на вниманието. Ще имате възможност да покажете увереност и да заявите позицията си по важен въпрос. Около обяд е възможно да се появи напрежение в отношенията, ако някой се опитва да влияе прекалено силно на решенията Ви. Опитайте да запазите спокойствие и да не реагирате прибързано. Вечерта е подходяща за лични решения и подреждане на приоритетите.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да направите разумна преценка или да подредите важен план за бъдещето. По обяд е възможно да се появи колебание между желанието за удоволствие и необходимостта от по-разумен подход. Не е нужно да избирате крайности. Вечерта носи чувство за стабилност и по-голяма увереност.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат активни и ще Ви дадат възможност да изясните въпроси, които са останали недоизказани. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане или организиране на бъдещи планове. Около обяд е възможно да възникне леко недоразумение заради различни очаквания или липса на достатъчно яснота. Вместо да критикувате, задайте допълнителни въпроси. Вечерта е добра за приятелски разговори и спокойствие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домът, семейството и личният комфорт ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще предпочитате спокойна атмосфера и хора, с които можете да бъдете напълно естествени. По обяд може да възникне напрежение между домашни задължения и желание за повече свобода. Денят ще се развие по-приятно, ако не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи уют и чувство за сигурност.
Рак (22.06 - 23.07)
Фокусът все повече се насочва към Вашите потребности, дава повече увереност и ясно усещане за собствените Ви приоритети. Денят е благоприятен за лични инициативи, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд е възможно да възникне кратко напрежение в любовта или в отношенията с близък човек. Не приемайте всяка дума като окончателна позиция. Вечерта ще Ви помогне да възстановите доброто настроение и близостта.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако действате организирано и не се разсейвате от странични теми. Денят е подходящ за уреждане на практически въпроси и довършване на започнати ангажименти. Около обяд може да усетите напрежение между необходимостта да свършите нещо важно и желанието да си дадете повече почивка. Опитайте да намерите разумен баланс. Вечерта носи удовлетворение от добре свършената работа.
Телец (21.04 - 21.05)
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Ще усещате по-силно нуждата от сигурност, доверие и искреност в общуването. По обяд е възможно да се появи разминаване в очакванията или дребно недоволство, свързано с личен въпрос. Не позволявайте на моментни емоции да определят цялостната картина. Вечерта е подходяща за разговор, който възстановява хармонията.
Овен (21.03 - 20.04)
Денят ще Ви насочи към по-дълбоки размисли и желание да подредите въпроси, които не търпят повече отлагане. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да видите по-ясно намеренията на околните. Около обяд е възможно да възникне напрежение между личните Ви желания и очакванията на близък човек. Вместо да настоявате на всяка цена, потърсете обща основа. Вечерта носи усещане за вътрешна яснота и повече спокойствие.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Българка
Коментиран от #25, #41, #61
10:33 27.02.2022
2 Легендата
Коментиран от #30, #39
10:33 27.02.2022
3 Иван Грозни
10:33 27.02.2022
4 ТаУмВзе
10:33 27.02.2022
5 Последния Софиянец
10:34 27.02.2022
6 Шин Фейн
10:35 27.02.2022
7 !!!?
10:35 27.02.2022
8 хахаха
10:35 27.02.2022
9 Кики
Коментиран от #32
10:35 27.02.2022
10 Rara
10:35 27.02.2022
11 Даааа
10:38 27.02.2022
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 емигрант
10:42 27.02.2022
14 Аз съм българче
Коментиран от #17
10:45 27.02.2022
15 Сърп и чук
10:47 27.02.2022
16 az #Русские своих не бросают!
Коментиран от #38
10:47 27.02.2022
17 хахаха
До коментар #14 от "Аз съм българче":
е тоя мъж не е кметът на Горловка...видеото е от 21.02.2022 година10:47 27.02.2022
18 Не на войните и извън ЕС
10:49 27.02.2022
19 Този мъж
10:49 27.02.2022
20 Алибаба
10:49 27.02.2022
21 Чук и Гек
До коментар #12 от "ЕВРОНЮЗ":
И от кораба им раздадоха вода и храна за един ден, по автобусите и по къщите! Това родните медии не го показват! Само анализатори, които години наред се радваха, че боата нато души руската мечка все повече! Е, мечката има природния инстинкт да размаха лапа в желанието си да оцелее.10:51 27.02.2022
22 Първият Софиянец
10:54 27.02.2022
23 БАРС
До коментар #12 от "ЕВРОНЮЗ":
АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ! ПРОБЛЕМЪТ Е ЧЕ ЛЪЖАТ ЗАПЪДНИТЕ МЕДИИ И СЪЩАТА ТОВА ВИДИО ГО ПОКАЗВАТ ПО ЦЕЛИЯТ СВЯТ.ДА ТОВА Е ДНР КОГАТО ПУТИН ИЗДАДЕ ЗХАПОВЕД ДА ЕВАКУИРАТ ДЕЦАТА .АБСОЛЮТНА ИСТИНА.И ДРУГО РАКЕТАТА КОЯТО ОДАРИ ВИСОКИЯТ БЛОК СЪЩО Е ЗАСНЕТА КАК Я ИСТРЕЛВАТ САМИТЕ УКРАИНЦИ КОИТО СА РАЗПОЛОЖЕНИ В КИЕВ И СЕ КУКРИВАТ ЗАД МИРНОТО НАСЕЛЕНИЕ.РУСНАЦИТЕ КАЗАХА ЧЕЕ РАКЕТА БУК КИИТО СА СТАРИ И У ТЯХ ОТДАВНА НЕСА НА ВЪОРЪЖЕНИЕ И ЗАТОВА ЧЕ Е СТАРА ПОВСЯКА ВЕРОЯТНОСТ СЕ Е ПОЛУЧИЛА ГРЕШКА,А КАЗАХА ЧЕЕ КАЛИБЪР.РУСКИЯТ ГЕНЕРАЛ КАЗА ЧЕ АКО БЕШЕ КАЛИБЪР ТО ТАМ НИЩО НЯМАШЕ ДА ОСТАНЕ.И ЧЕ КАЛИБЪР НЕ ОСТАВЯ БЯЛА ДИРЯ СЛЕД СЕБЕСИ ЗАЩОТО Е С ТУРБОРЕАКТИВЕН ДВИГАТЕЛ.ИМА ВИДИО СОЦ МРЕЖАТА СНИМАНО ОТ ЖИВЦЩТИТЕ В КИЕВ ОТ БЛОК КАК Я ИЗТРЕЛВАТ И НАПРАВО КЪМ ТОЯ ДОМ..Коментиран от #37
10:54 27.02.2022
24 гост
Коментиран от #27
10:56 27.02.2022
25 Русский
До коментар #1 от "Българка":
За такива думи просто трябва да скъсаш п.т..к..ата!10:59 27.02.2022
26 Смех
Коментиран от #65
10:59 27.02.2022
27 Чук и Гек
До коментар #24 от "гост":
Много хуманни станахте последните 2-3 дни!? Така е, когато паднат бомби на твоята глава! Същите тези нещастни невинни хора, които сега реват колко спокойно са живели, ходили на работа и плащали заеми, хич не се вълнуваха, когато хиляди деца от Афганистан страдаха по пътя на спасението към Германия!Коментиран от #55
11:02 27.02.2022
28 Българин
11:03 27.02.2022
29 1234
11:07 27.02.2022
30 Генерал
До коментар #2 от "Легендата":
Ами вземи картата и виж къде е Луганск и Донецк. Вземи вестници от преди 8-6 години и ще видиш белите TIR - ове, които в стегнати колони вкарваха в Донбас оръжие и боеприпаси, уж хуманитарна помощ. Спомни си, ако изобщо можеш колко време руски емисари раздаваха руски паспорти и в двете украински области на всеки, който ги погледне. Какво стана с украинците от Донбас ? Къде са ? Какво значи армия на области от суверенна държава,1 сражаваща се с руска тежка военна техника до балистични и зенитни ракети включително. Какви снайперисти "стрелящи" по мирно играещи си деца ? Там си беше фронт с постоянен обстрел и от двете страни. Чети статистика. Руснаците си поддържат съзнателно такива рани /отцепници / Има ги в Грузия - Южна Осетия и Абхазия, в Молдова - Приднестровието с руски войски вътре даже. Има по един огън във всяка бивша република. Добре ,че сме в НАТО, че като нищо можеше да си имаме Приморско Народна Република с руски граждани искащи самоопределение Мисли, ако можеш.Коментиран от #50
11:07 27.02.2022
31 Пепо
11:07 27.02.2022
32 Защо
До коментар #9 от "Кики":
Защото тези деца ги уби Русия! Русия остави тези хора и направи тези републики, стреля по тях за да може сега да направи войната в Украйна с предлог че защитава тези републики! Но човек трябва малко да мисли, преди това! А какво стана със сваления самолет над тези републики от Русия? 274 човека невинни свалени с руска ракета?11:10 27.02.2022
33 Хъш
Коментиран от #54
11:11 27.02.2022
34 Сух
11:11 27.02.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 ЕВРОНЮЗ
До коментар #23 от "БАРС":
Като деца ни разказаха приказката за мечката и дърваря който спасил малкото мече. Мечката го прегърнала в знак на благодарност, но той се погнусил и казал че устата и миришели. Мечката го помолила да я удари с брадвата по врартът. Той се притеснил но го направил. С кървящата рана мечката и мечето се скрили в гората.. Минали години и се срещнали отново. Помниш ли ме попитала мечката, виждаш ли раната, няма я, зарастнала е. Но онова което ми каза още го помня......... В днешните времена на глобален идиотизъм, тия дрскачи изобщо не си дават сметка че нанасят поражения с лъжите си повече и от атомна бомба.11:15 27.02.2022
38 Хмммм
До коментар #16 от "az #Русские своих не бросают!":
Тези хора от тези републики, никога не са били спирани да се преместят! Те се отделиха с поставени от Русия хора, веднага 2014 година! Някой да е стрелял по тях преди това? В Украйна никога не е било проблем руското общество! Никога! Те и сега си имат много руснаци! Никой не ги стреля!11:15 27.02.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Кочо
До коментар #35 от "4i4o":
Да! В един момент на вратата на буса се вижда бяло, синьо, червено! Не вярвам на бандеровски камион да има руски символи!11:16 27.02.2022
41 123
До коментар #1 от "Българка":
Не си българка - циганка си... като се замисля даже и циганка не си, не искам да обиждам циганите...11:18 27.02.2022
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Чук и Гек
До коментар #39 от "Трак":
Домбас е Русия, Кържали е България! Пък, ако толкова настояват - прав им път към независимост! Да хвърлят европейската лична карта и си стоят в Кържали! Този затънтен район не заслужава твоят нещастен живот! И това е един пример, как великите и местни сили са недогледали нещата! Изгонили българите от Одрен, а тези хора си останали тук! И никой не обстрелва Кържали 8 години! Напротив! Отивай в Белоградчик и живей там като българен!11:20 27.02.2022
44 човек от народа
Коментиран от #48
11:21 27.02.2022
45 Чук и Гек
11:23 27.02.2022
46 Този коментар е премахнат от модератор.
47 Шин Фейн
11:29 27.02.2022
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 Проверявайте фактите
11:33 27.02.2022
50 Истина е
До коментар #30 от "Генерал":
Браво, страхотен коментар ! Адмирации !!11:40 27.02.2022
51 637372218
Коментиран от #57
11:50 27.02.2022
52 Буха ха
11:50 27.02.2022
53 Гошо
11:57 27.02.2022
54 Този коментар е премахнат от модератор.
55 гост
До коментар #27 от "Чук и Гек":
Приятелю, не съм станал хуманен в послените два три дни и благодаря на господа бомби не падат над главата ми. Болката в Судан, Ирак, Сирия я разбирам сигурно много повече от 90 процента от троловете тук и затова пак казвам, за мен няма значение националността и религията. Знам какво е хора да умират от глад, жажда и куршуми. Спомням си, как едни хора изпращаха служителите си на места като описаните по-горе на хуманитарни мисии за по 100 долара на ден. Някои от тях не се върнаха никога повече при семействата си( беше април 2005-та...Ирак), други седяха месеци в плен а трети получиха заболявания, които по-добре човек да не познава, но всеки е наясно къде и за какво отива и какво може да му коства. Но повярвай ми, обикновените хора, дечицата, които са въвлечени без право на избор, не заслужават това. Този факт прави нещата толкова зловещи и не си мисли, че говоря само за Украйна...разбираш колко е страшно само когато го видиш от близо и аз не ти го пожелавам. Пред телевизора или телефона, от удобния диван в топлата стая е лесно. Бъди здрав!Коментиран от #58
12:10 27.02.2022
56 доко
12:12 27.02.2022
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 Чук и Гек
До коментар #55 от "гост":
Чук шеше да ти постави минус по рефлекс, но Гек прочете докрай и се отказа! Няма да си кривя душата, при мен народността има някакво значение, едни хора са ми по симпатични, но поведението на конкретния човек и справедливостта са определящи, а не емоциите! Медиите така ли не намериха един бандеровец да се прощава с детето си, използват руската мъка и лъжат! Вече няколко пъти по телевизиите интервюират млади господа, които напускат с колите и семействата си Украйна, и господата казват, че ей сега да доставят семейството в Полша и се връщат на позиция в Харков!12:29 27.02.2022
59 Анонимен
12:29 27.02.2022
60 aaa
12:34 27.02.2022
61 ааа
До коментар #1 от "Българка":
Мойто момиче,гледай си плетката, тия коментари не са ти силна страна.
12:44 27.02.2022
62 бай Иван
13:01 27.02.2022
63 Факт
13:46 27.02.2022
64 Божеее,
13:57 27.02.2022
65 Факт
До коментар #26 от "Смех":
А бе господин смех...дори и да приемем че това е Донецк...Донецк руски град ли е или Украински...всеки човек в България и по света знае че Донецк е В ...У К Р А Й Н А...а не в диктаторска Русия...това че в града има много руснаци или повече руснаци ..не го прави руски град ...в коя измислена география си чел че Донецк и Луганск да руски градове ..къде си чел подобна глупост..???..то и в България има градове където живеят повече турци или македонци от колкото българи..да разбираме ли че те са градове на Турция или Македония ..а бе са градове на България...това ли ти е смахнатата логика ...Ами дори и в Англия примерно има градове в които има повече пакистанци отколкото англичани..да ходят пакистанците да си ги окупират тогава ..ей аман от нацисти и фашисти в скапаната ни държава....13:58 27.02.2022
66 И това е фейк
21:01 27.02.2022